Přečtěte si oficiální popis

ECO VALLEE

Škola udržitelného designu sídlí v budově "Koruna", symbolické místo ekologického kampusu v Eco Valley údolí Var v Nice. Naše škola sdílí své prostory s ikonickými společnostmi, jako je IBM a začínající podniky známé pro své inovace.

SEEDS - STUDENT UNION

Po založení projektové školy SDS v Nice (Francie) v roce 2013 je hlavním cílem naší Studentské unie SEEDS vytvořit aktivní síť studentů a odborníků, kteří pracují na různých záležitostech: sdružení, akce, pro a mezinárodní .

FABLAB

Vedle školy Fablab FAB'AZUR (3D tiskárny, laserové řezačky, 3D skenery ...) umožňuje studentům vytvářet objekty pro své projektové projekty.

MEZINÁRODNÍ MYSLENÍ - NAŠE VIZE INTERNATIONALIZACE

Setkání lidí ze všech částí světa sdílí stejnou vášeň

Výstavba mezinárodních výměnných programů reaguje na jeden hlavní cíl: učení, jak respektovat. Lidé, kultury, příroda, život na této planetě, sebe a mnohem víc. Tento výrok obsahuje mnoho aspektů. Některé z nich jsou spojeny s odborným vstupem a procesem učení prostřednictvím výuky, kterou studenti dostávají v partnerských institucích. Jiní živí individuální měkké dovednosti, jako je učení se jazykům, získání sebevědomí, přizpůsobivost, proreagování a otevřenost. V našem globálním světě se konstruktér neustále potýká s výzvou rozvíjet produkty a služby s ohledem na životní prostředí pro lidi z různých prostředí a zemí.

Osobní mezinárodní zkušenost hraje důležitou roli, neboť pomáhá vnímat různé uživatelské scénáře a zahrnout je do širokého designového přístupu. Konkrétní situace v každodenním životě nejsou popsány v průvodcích a mohou být pozorovány a zadržovány pouze v paměti cestujícího. Je to hluboce pochopitelné, jak lidé v jiných zemích pracují, žijí, komunikují a chovají se. Jak celé jejich prostředí odpovídá kulturním pravidlům, které se vyvinuly po staletí. Úspěšný design se rozvíjí, jakmile se složitost světa stane klíčovou inspirací pro inovace.

Když vidíme, že studenti rozšiřují své portfolio schopností a staví se na profesionální sebevědomí, je to náš cíl pro všechny, pro ty, kteří k nám přicházejí, a pro ty, kteří jdou do zahraničí.

NAŠE HODNOTY

Důležité otázky, které dnes musíme odpovědět, vyžadují řešení slučitelná s budoucností naší planety. Nové přístupy jsou nezbytné k tomu, aby umožnily přijatelné prostředí pro všechny. Odpovědi musí být nápadité a inovativní. To jsou fantastické příležitosti, které čekají na naše studenty.

Aby bylo možné nejlépe vyhovět složitosti moderního světa, škola udržitelného designu je mezinárodní, interdisciplinární a multidisciplinární. Praxe je založena na konkrétních příkladech společností, které sdílejí naši filozofii.

NAŠÍ STUDENTY

Potenciální studenti prvního ročníku potřebují bakalářskou nebo ekvivalentní mezinárodní kvalifikaci pro vstup do univerzity. Vstup je možný také ve 2., 3. a 4. ročníku programu. Různé zázemí studentů velmi obohacuje učební prostředí.

Na začátku kurzu, v závislosti na úrovni schopností jednotlivců, SDS nabízí výukové kurzy, které přivádí všechny studenty na požadovanou úroveň jak z hlediska vyjádření, tak z hlediska technické realizace.

ZÁKLADNÍ ZKUŠENOSTI

Již od začátku studia se budete učit v rámci průmyslových projektů doprovázených odborníky z našich partnerských firem. Je to jedinečná příležitost zažít realitu designového průmyslu a "učit se dělat". Je to také vaše šance vybudovat si vlastní síť a získat přístup k praxi a pracovním příležitostem.

Úžasné místo - mezi horami a mořem

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

SDS - The Sustainable Design School

Budete se vzdělávat, že se stanete tvůrcem udržitelné inovace a rozvíjet potřebné dovednosti pro zvládnutí kreativity v multidisciplinárním týmu. ... [+]

Budete se vzdělávat, že se stanete tvůrcem udržitelné inovace a rozvíjet potřebné dovednosti pro zvládnutí kreativity v multidisciplinárním týmu.

Pro vstup do prvního ročníku programu jsou přijímány všechny typy středních škol. Pro zařazení do 2., 3. nebo 4. ročníku jsou rozmanité poznatky díky bývalým studijním cestám našich studentů obohacujícím faktorem pro udržitelnou inovaci a výuku související s ní. Před nástupem do našeho pracoviště a podle individuální úrovně studenta navrhuje SDS modernizační kurzy v oblasti techniky kreslení.

UČENÍ SE DĚLÁNÍM

V projektu SDS se Design učí "dělat", s odpovědným postojem k velkým příležitostem udržitelného rozvoje. Firemní společnosti spolupracují s naší institucí na vývoji skutečných projektů udržitelné inovace. Projektové týmy se skládají ze studentů každé úrovně studia s multidisciplinárními (architektura, design, inženýrství, marketing, společenské vědy, ...) a multikulturní prostředí (zahraniční studenti).... [-]

Francie Pěkný
Září 2020
Angličtina
1 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině