Rennes School of Business

Úvod

Read the Official Description

Rennes School of Business

Svět se stal "globální vesnice", kde jsou ekonomiky úzce propojeny, politické, sociální a kulturní dimenze pevně protkaný nebo otevřeně konfrontační. To přináší značné příležitosti, ale také větší složitost.

Správa Školy musí čelit těmto novým výzvám, reagovat na potřeby podniků, prostřednictvím výchovy a vzdělávání studentů a manažerů za "odpovědné podnikání podnikatele" pro zítřejší svět.

ESC

Rennes School of Business, to vedlo k rozvoji ze 2 hlavních priorit: internacionalizace a inovace.

Programy vyučované v angličtině mezinárodním na plný úvazek fakulty, studenti z celého světa prostřednictvím výměnných dohod nebo jako non-výměnných studentů, mezinárodní spolupráce v oblasti výzkumu, vývoje programu s mezinárodními partnery a mezinárodní výměny Fakulta: všechny z nich jsou klíčové rysy naše škola managementu. V důsledku toho se řízení diverzity a "Být International" jsou zakotveny v naší organizační kultury a jsou přímo zažil každý na akademické půdě.

Budování nové poznatky užitečné pro společnosti pomocí výzkumu, nabízí výkonné programy s vysokou hodnotou, rozvoj inovativních vyučovacích přístupů, dát studentům příležitost získat zajímavou zkušenost s použitím technologie a multimediálních zdrojů, aby Rennes obchodní škole svého vlastního času a jedinečné ve Francii.

ESC

Mise

Rennes School of Business, která se nachází v samém srdci Bretaně s odhodlaně mezinárodní orientací, má za cíl předat svůj závazek k podnikání ak dosažení udržitelného rozvoje na současné a budoucí vedoucí podniku. Jeho výuka a výzkum, pevně založeny na pojmech objevu, porozumění rozmanitosti a odpovědnosti, jsou navrženy tak, aby připravit manažery a podnikatele na globalizaci.

MSc v Global Business Management

MSc v Global Business Management je zaměřen na studenty s bakalářským titulem (bakalářské), s nebo bez odborné praxe v managementu. Nabízí pochopení ekonomického a lidského vedení v dnešním globálním a rychle se pohybující prostředí.


Účelem tohoto mistra je poskytnout vysokou úroveň a inovativní vzdělávání umožnit studentům získat dovednosti a disciplínu na pozicích jako podnikatele či firemní manažery v oblasti řízení ve všech oblastech firmy prostřednictvím širokého spektra tříd v multikulturním prostředí.

Jazyk výuky: angličtina


Předměty:

Globální řízení lidských zdrojů

 • Společenská odpovědnost firem
 • Krizový štáb
 • Globální řízení lidských zdrojů
 • Globální Organizační chování
 • Global Risk Management
 • Global Trade a Supply Chain Management
 • Mezinárodní marketing
 • MANAGEMENT mezinárodní strategické
 • Informační technologie řízení
 • Ekonomika a Mezinárodní obchodní právo
 • Finanční Tool Box
 • Příprava pro absolvování projektu
 • Francouzský jazyk pro zahraniční studenty

Požadavky na přijetí

1) První stupeň (bakalářské) v jakémkoli oboru nebo ekvivalentní *

2) znalostí angličtiny: TOEFL, TOEIC nebo ekvivalentní

3) Přihláška

4) Interview (možné telefonicky)

* Spory se budou posuzovat individuálně

RENNES School of Business se objeví ve Financial Times pořadí mezi top 90 řízení škol na světě na 35. pozici a je zařazen 7th mezi post-přípravných programů ve Francii. Naše pozice v tomto prestižním žebříčku je výsledkem naší snahy o akademické kvality uznávané předních mezinárodních akreditačních organizací AACSB a AMBA a EQUIS.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts V Mezinárodním Obchodě (Maib)

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Francie Rennes

MA v International Business si klade za cíl poskytnout studentům drží první titul v obchodních studií se solidní základy v hlavní prvky podnikání v mezinárodním měřítku. [+]

Master of Arts v International Business Maib

MA v International Business (MAIB), si klade za cíl poskytnout studentům drží první titul v Business Studies, nebo blízko-příbuzný předmět, se solidní základy v hlavní prvky podnikání v mezinárodním měřítku, zejména pokud jde o vytvoření mezinárodního strategie v rámci multikulturní kontext.

Jazyk výuky: angličtina

Kurzy:

Advanced B k řízení B Advanced Corporate Finance Pokročilé Manažerské účetnictví a změna Pokročilá témata v oboru Finance Pokročilá témata v islámských a Micro-Finance Srovnávací Mezinárodní účetní Corporate Communication & Corporate Governance Firemní design Firemní Public Relations v mezinárodním kontextu Social Corporate Responsibility-Semester2 Vedení zkušenosti zákazníků Design & Nové produkty ERP (Enterprise Resource Planning) Externí audit Finanční inženýrství & Trading Franchising Strategie a obchodní operace Od start-up ke kotování Lidské zdroje v Provozu služeb Mezinárodní & Eu obchodní právo mezinárodní obchod Mezinárodní Chování spotřebitele Mezinárodní finance Mezinárodní finanční výkaznictví Mezinárodní marketingové komunikace a reklamních strategií International Marketing Management Mezinárodní Organizační chování Mezinárodní Sourcing a zadávání veřejných zakázek pro maloobchod průmyslu MANAGEMENT mezinárodní strategické Mezinárodní Talent Management Vedoucí v turbulentním prostředí Luxury Brand management Luxusní Retail a e-Retail CONTROL ŘÍZENÍ Řízení změn a vývoje organizačních struktur Řízení logistiky Správa Lidé konkurenční výhodu Marketingová komunikace Marketing Intelligence A Stanovení ceny Psychologie a vedení Nákup Advanced Výzkumný projekt I Výzkumný projekt II Sales Forecasting & Business Trends Operace Service Management Krátkodobé a dlouhodobé financování - Semester1 Krátkodobé a dlouhodobé financování - Semester2 Řešení problémů v oblasti řízení Role informačních a komunikačních technologií na reklamy a komunikace ... [-]

MSc

Magistr V Mezinárodním Managementu

Campus forma Denní studium 16 měsíců January 2019 Francie Rennes

Program v oblasti podnikání a managementu se specializací k dispozici pro příjem ledna [+]

Tento MSc v programu International Management si klade za cíl poskytnout studentům základy v oblasti obchodu a řízení (marketing, finance, organizační chování, informační technologie, strategie), s cílem umožnit jim přístup k pokročilé úrovně vzdělávání zkušenosti ve specializovaných oblastech: marketing, digitální marketing , finance, lidské zdroje, inovační management nebo Supply Chain.

Program poskytuje pevný základ kritického myšlení a strategické vize na globální úrovni, rozvíjet svůj talent k dosažení trvalého úspěchu přes celoživotní kariéru v rychle se měnícím mezinárodním podnikatelském prostředí.

RENNES School of Business se objeví ve Financial Times pořadí mezi top 90 řízení škol na světě na 35. pozici a je zařazen 7th mezi post-přípravných programů ve Francii. Naše pozice v tomto prestižním žebříčku je výsledkem naší snahy o akademické kvality uznávané předních mezinárodních akreditačních organizací AACSB a AMBA a EQUIS.... [-]


Mezinárodní Luxusní Značky A řízení Msc

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Francie Rennes

Tento program poskytuje potřebné znalosti, analytické a praktické dovednosti potřebné pro efektivní praxi managementu v rámci mezinárodního managementu luxusní značku. Jedná se o 16-měsíční program, včetně 8 měsíců teoretické kurzy + 4 měsíce stáž (minimálně) + absolvování projektu. K dispozici v příjmu lednu [+]

To umožní studentům rozvíjet schopnosti a dovednosti týkající se současných a budoucích trendech dynamického sektoru luxusního zboží. Důraz bude kladen na mezinárodní a globální dynamice, které ovlivňují různé segmenty průmyslu.

Program výhradně v angličtině

Kurzy patřit: •

APLIKOVANÝ Marketingový výzkum

Mezinárodní Chování spotřebitele

DYNAMICS luxusních Průmysl & obchodní modely

LUXUSNÍ strategický marketing

LUXURY & BRAND MANAGEMENT PRÁVNÍ & etika OTÁZKY

FIREMNÍ PUBLIC RELATIONS v mezinárodním kontextu

ZIMNÍ SESSION ZAHRANIČÍ

MANAGEMENT mezinárodní strategické... [-]


Mezinárodní Obchodní Jednání Msc

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Francie Rennes

MSc v oboru Mezinárodní obchodní jednání vychovává budoucí mezinárodní vyjednavače nejvyšší úrovně hrát stejně dobře ve všech typech mezinárodních obchodních podmínkách. Jedná se o 16-měsíční program, včetně 8 měsíců teoretické kurzy + 4 měsíce stáž (minimálně) + absolvování projektu. [+]

Master of Science v Mezinárodní obchodní jednání

Po maturitě se MSc Mezinárodní obchodní jednání (MSc IBN) Studenti budou schopni:

úspěšně vyjednávat s oběma zkušenými a nezkušené vyjednavači v mezinárodním kontextu, rozumět mezinárodní podnikatelské prostředí a jeho vliv v procesu vyjednávání, využívat svou vlastní osobnost a interpersonální dovednosti v jednání, rozvíjet stávající schopnosti a získávat nové, formulovat a provést osobní podnikatelský plán.

Jazyk výuky: angličtina

Kurzy:

Společenská odpovědnost firem Krizový štáb Finanční Tool Box Mezinárodní obchodní právo Mezinárodní management a strategie Mezinárodní marketing Mezinárodní Sourcing a Procurement Mezinárodní vyjednávání a plánování techniky Mezilidské Komunikační dovednosti prodejní techniky Simulace Příprava pro absolvování projektu Francouzský jazyk pro zahraniční studenty ... [-]

Mezinárodní řízení Lidských Zdrojů MSc (ihrm)

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Francie Rennes

MSc v řízení lidských zdrojů Mezinárodního vlaky budoucí mezinárodní manažery nejvyšší úrovně lidských zdrojů. Poskytuje budoucí správce s wideranging a vysoce vyvinuté schopnosti, aby usilovaly o mezinárodní řízení kariéry. Jedná se o 16-měsíční program, včetně 8 měsíců teoretické kurzy + 4 měsíce stáž (minimálně) + absolvování projektu. [+]

Master of Science v řízení lidských zdrojů International

Po úspěšném absolvování programu MSc International Management lidských zdrojů (MSc IHRM), budou studenti schopni:

provést okamžitý a účinný příspěvek k funkci lidských zdrojů v rámci organizace tím, že přitahuje, udržení a rozvoj lidí potřebných pro organizační úspěch, posoudit, jak se dopady širší obchodní prostředí ohrožující mezinárodní organizace a změny vliv v rámci svých organizací, plánovat a přezkoumat jejich osobní rozvoj, prokázat způsobilost v širokém rozsahu obecných a specifických odborných znalostí, formulovat a provést osobní podnikatelský plán. ... [-]

MSc Globální Obchodní Management

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Francie Rennes

MSc v Global Business Management je zaměřen na studenty s bakalářským titulem (bakalářské), s nebo bez odborné praxe v managementu. Jedná se o 16-měsíční program, včetně 8 měsíců teoretické kurzy + 4 měsíce stáž (minimálně) + absolvování projektu. Příjem ledna k dispozici na tento program [+]

MSc v Global Business Management

MSc v Global Business Management je zaměřen na studenty s bakalářským titulem (bakalářské), s nebo bez odborné praxe v managementu. Nabízí pochopení ekonomického a lidského vedení v dnešním globálním a rychle se pohybující prostředí.

Cílem tohoto mistra je zajistit vysokou úroveň vzdělání a inovační umožnit studentům získat dovednosti a disciplínu pro pozice jako podnikatelů či firemních manažerů v oblasti správy ve všech oblastech firmy prostřednictvím široké spektrum tříd v multikulturním prostředí.

Jazyk výuky: angličtina

Předměty:

Globální řízení lidských zdrojů... [-]


MSc in Sustainable Management and Eco-Innovation

Campus forma Denní studium September 2018 Francie Rennes

[+]

[-]

MSc International Finance

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Francie Rennes

Význam finančních toků přeshraničních a proces globalizace má významný vliv na ekonomickou aktivitu. Jedná se o 16-měsíční program, včetně 8 měsíců teoretické kurzy + 4 měsíce stáž (minimálně) + absolvování projektu. [+]

Master of Science v mezinárodní finance

Význam finančních toků přeshraničních a proces globalizace má významný vliv na ekonomickou aktivitu. Řada hráčů je široký: komerční a investiční banky, pojišťovny, nadnárodních institucí, centrální banky a korporace. Člověk musí být schopen rozlišit mezi různými činnostmi těchto hráčů a pochopit, že mezinárodní finance se stal základem pro finanční aktivity.

Jazyk výuky: angličtina

Kurzy:

Advanced Corporate Finance Pokročilá témata v islámských a Micro financí Corporate Communication & Corporate Governance Finanční inženýrství & Trading Od start-up ke kotování Mezinárodní & Eu obchodní právo Mezinárodní Organizační chování MANAGEMENT mezinárodní strategické Kvantitativní finance Krátkodobé a dlouhodobé financování Finanční ekonomie Příprava pro absolvování projektu ... [-]

MSc International účetnictví, Kontrola řízení A Auditu

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Francie Rennes

Tento program MSc v mezinárodním účetnictví a auditu klade za cíl vzdělávat absolventy v rychle se rozvíjející oblasti mezinárodního obchodu. Jedná se o 16-měsíční program, včetně 8 měsíců teoretické kurzy + 4 měsíce stáž (minimálně) + absolvování projektu. [+]

Master of Science v mezinárodním účetnictví a audit

Tento program MSc International Accounting (MSc IA) na ESC Rennes School of Business si klade za cíl vzdělávat absolventy v rychle se rozvíjející oblasti mezinárodního obchodu. Vývoj mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) a sbližování vnitrostátních pravidel pro tyto normy znamenají, že poptávka po absolventech, kteří mají dovednosti a kompetence v těchto norem a jejich důsledky pro podniky obchodující přes hranice se zvyšuje.

Jazyk výuky: angličtina

Kurzy:

Pokročilé Manažerské účetnictví a změna Srovnávací Mezinárodní účetní Corporate Communication & Corporate Governance Externí audit Mezinárodní & Eu obchodní právo mezinárodní obchod Mezinárodní finanční výkaznictví MANAGEMENT mezinárodní strategické Mezinárodní zdanění CONTROL ŘÍZENÍ Řízení změn Příprava pro absolvování projektu Francouzský jazyk pro zahraniční studenty ... [-]

MSc Mezinárodní Marketing

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Francie Rennes

Cílem programu je kvalifikovat kandidáty na vedoucí postavení na trhu v mezinárodních společnostech; tak program poskytuje jim znalosti. Jedná se o 16-měsíční program, včetně 8 měsíců teoretické kurzy + 4 měsíce stáž (minimálně) + absolvování projektu. [+]

Master of Science v mezinárodní marketing

Cílem programu je kvalifikovat kandidáty na vedoucí postavení na trhu v mezinárodních společnostech; tak program poskytuje jim znalosti a dovednosti pro uvádění na trh výrobků a služeb v globální a znalostní ekonomice, av rámci specifických sociálních, politických a kulturních souvislostech. Po maturitě na MSc z Mezinárodního programu Marketing (MSc IM), budou studenti schopni:

provést zhodnocení na trhu prostřednictvím kvantitativních metod marketingového výzkumu, shromažďovat informace o trhu, zavazují identifikace trhu, analýzu a výběr, vytvářet detailní marketingové strategie a plány pro určité trhy, řídit zavádění nových produktů a služeb, nastavit a změřit cíle pro každý hospodářský prvek, provádění a monitorování provádění marketingových plánů. ... [-]

MSc Sport, Volný čas A Management Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Francie Rennes

Master of Science v Sport, volný čas a řízení cestovního ruchu (MSc SLT) je mezinárodní vysoké úrovni specializovaný studijní program. Jedná se o 16-měsíční program, včetně 8 měsíců teoretické kurzy + 4 měsíce stáž (minimálně) + absolvování projektu. [+]

Master of Science v oblasti sportu, Leisure & Tourism Vedení

Master of Science v Sport, volný čas a řízení cestovního ruchu (MSc SLT) je mezinárodní vysoké úrovni specializovaný studijní program. Poskytuje manažerům, správce nebo rozhodnutí tvůrcům nástroje, které potřebují být funkční do sportu, volného času a cestovního ruchu oblastmi. Zvuk znalost mezinárodního obchodu je nutné se vypořádat s globalizací všech hospodářských odvětvích a rychlosti, s jakou jsou změny vyskytující.

Jazyk výuky: angličtina

Kurzy:

Aplikace Project I & II Firemní design Rozvoj Team Leadership Events Management v SLT Globální Organizační chování Mezinárodní politiku v oblasti sportu a řízení sportovní organizace MANAGEMENT mezinárodní strategické Právním prostředí SLT Volný čas a marketingu cestovního ruchu Mediální studia pro sport a volný čas průmyslu Merchandising v SLT sektoru Prodej a nákup v oblasti sportu a cestovního ruchu průmyslu Sport, Leisure & Tourism Management a udržitelný rozvoj CRM v sektoru SLT Příprava pro absolvování projektu Francouzský jazyk pro zahraniční studenty ... [-]

MSc V Digitální Marketingu A Komunikace

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Francie Rennes

Tento program je navržen tak, aby zkoumat principy a proces reklamních, marketingových a digitální marketingové komunikace, s důrazem na plánování, realizaci a vyhodnocování reklamních, marketingových komunikací a digitálních marketingových strategií. Jedná se o 16-měsíční program, včetně 8 měsíců teoretické kurzy + 4 měsíce stáž (minimálně) + absolvování projektu. [+]

MSc v komunikaci a Digital Marketing

Důraz bude kladen na regionální a globální dynamice které mají vliv na strategické a tvůrčí směr propagačních kampaní. Program bude rovněž zapojit studenty napadnout dopad nových technologií na reklamní a mediální otázkách souvisejících. Celkové Studenti získají potřebné strategické kompetence a měkké dovednosti s cílem posoudit a vyhodnotit aktuální a budoucí trendy, které jsou náročné na teorii a funkci mezinárodních komunikací a digitálního marketingu.

Program výhradně v angličtině

Hlavní Chod:

MEZINÁRODNÍ MARKETING COMMUNICATION a reklamní strategie

Řízení komunikace... [-]


MSc V Oboru řízení Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium 16  September 2018 Francie Rennes

MSc v oboru řízení dodavatelského řetězce poskytuje jedinečnou příležitost pro získání odbornou kvalifikaci v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Obecný pojem hodnotového řetězce je ekonomický model použitý jako moderní nástroj pro plánování a dohled nad logistických činností, posuzovaný jako průřezový činnost parmount důležitosti v nové globální ekonomiky. K dispozici dvě specializace: Logistika, nebo celou Jedná se o 16-měsíční program, včetně 8 měsíců teoretické kurzy + 4 měsíce stáž (minimálně) + absolvování projektu. [+]

Program výhradně v angličtině

Hlavní chod:

Lidské zdroje a team building

Business Development

Diagnostická Supply Chain - SCOR model

Nákup a Sourcing

Moderní výrobní systémy

Zimní relace v zahraničí /

Strategie a udržitelnost

Operace v globálních dodavatelských řetězcích hubených

Mezinárodní dopravní systémy a plánování

Dodavatelského řetězce Simulace a optimalizace

Řízení kvality

Třetí strana logistika

Příprava pro absolvování projektu

Francouzský jazyk pro zahraniční studenty

Požadavky na přijetí:

1) První stupeň (bakalářské) v logistice nebo oblasti nebo rovnocenné obchodní související *... [-]


Videos

ESC Rennes School of Business Presentation

Contact

ESC Rennes

Adresa, 1. řádek 2 rue Robert d'Arbrissel
35000 Rennes, Pays de la Loire, Francie
Website https://www.esc-rennes.fr/
Telefonní číslo +33 2 99 54 63 63