Polytech Nantes

Úvod

Read the Official Description

Polytech Nantes, francouzský "Grande Ecole"

Polytech Nantes je absolventem stavební škola z University of Nantes. To je akreditováno Komisí des titry d'INGENIEUR (CTI), francouzská instituce, která uděluje inženýrských stupňů.

Polytech Nantes je zakládajícím členem skupiny Polytech, síť 13 absolventů technických škol. Škola je součástí akademicky stimulující a vědecky poháněné prostředí. Polytech Nantes je hrdý na to, nabídnout kompletní a komplexní inženýrské vzdělávací program díky jeho silné vazby s obchodním světem, a to jak na národní i mezinárodní úrovni.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

2 areály: Nantes a Saint-Nazaire 6200 absolvent v pracovním procesu 1.120 aktuální studenti 300 studentů zúčastnit naší speciální "Parcours des écoles d'ingénieurs POLYTECH (PeiP)", což odpovídá v prvních dvou letech vědeckého stupně 300 inženýrství absolvent ročně 120 doktorandi 127 Akademičtí pracovníci

Campus

Polytech Nantes se nachází v srdci "Atlanpole", technologického parku Nantes. Jeho moderní a dobře vybavené budovy poskytují ideální studijní prostředí pro inženýrské studenty. Zasazené mezi letectví a loďařského průmyslu Saint-Nazaire, kampus Gavy užívat průmyslový přístav prostředí. Tento školní areál také těží ze své blízkosti k výjimečným Guérande poloostrově a několika přímořských letovisek.

Svaz studentů

Studentská unie (BDE) sdružuje studenty ze všech studijních programů na Polytech Nantes. BDE se stará o všechny kluby, školy, včetně studentské sportovní sdružení (BDS).

Mezinárodní magisterských

A a student Polytech Nantes, budete také nárok na bezplatné tříd naučit francouzsky v průběhu semestru nebo roku a budou mít prospěch z mezinárodního prostředí.

Se svými mezinárodních partnerství, Polytech Nantes vyvinula kompletní řada programů v angličtině díky kvalitě své výzkumné a pedagogické pracovníky. Jsme hrdi na nabízejí velmi kvalitní tréninkové programy v ideálním prostředí studujících: Nantes, jeden z nejživějších měst ve Francii.

Předpoklady pro kurzy jsou následující:

Angličtina odborné způsobilosti: Minimální doporučená požadovaná úroveň je B2 (Společný evropský referenční rámec nebo podobně).

Francouzsky odborné způsobilosti: Pouze potřebné pro každodenní život. Minimální doporučená úroveň A1 (Společný evropský referenční rámec).

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Francouzština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru Multimediálních A Správa Dat

Campus forma Denní studium 1 rok Francie Nantes

Polytech Nantes (University of Nantes inženýrské školy) nabízí magisterský titul v oboru počítačových věd, specializující se na výzkum Multimedia a správu dat a vývoj. Prostřednictvím tohoto programu budou studenti získávat vědecké a technické znalosti, jakož i praktické zkušenosti, pochopit a přispět k inovačních procesů výzkumu a vývoje. [+]

Polytech Nantes (University of Nantes inženýrské školy) nabízí magisterský titul v oboru počítačových věd, specializující se na výzkum Multimedia a správu dat a vývoj. Prostřednictvím tohoto programu budou studenti získávat vědecké a technické znalosti, jakož i praktické zkušenosti, pochopit a přispět k inovačních procesů výzkumu a vývoje. Program je určen pro zahraniční studenty a je vyučován v angličtině (úvod do francouzského jazyka a kultury jsou poskytovány). To začíná na začátku září každého roku až do konce srpna příštího roku. Cíle Tento program je zaměřen na získání vysoké úrovni vědecké a technické znalosti a pracovní zkušenosti v oblasti multimédií a správu dat. Polovina programu je věnována rozvoji výzkumného projektu na vysoké úrovni, společně pod dohledem profesorů ze dvou výzkumných laboratořích (IRCCyN - IVC výzkumné skupiny a LINA - DUKE Research Group), na něž se studenti budou začleněny. Obě laboratoře mají silnou uznání od francouzského ministerstva pro výzkum (CNRS UMR stav) a parternerships s průmyslem. Program Každý kurz je spojena s konkrétní den v týdnu, s přednáškami a související cvičení v dopoledních hodinách, a personální práce v odpoledních hodinách. Tato personální práce zahrnuje další cvičení, praktická laboratorní práce a projektů, a revizi skripta. Každý student bude vybaven sadou referenčních vědeckých knih, které pokrývají rozsah hlavního programu, aby po celou dobu jeho studií v Nantes. Po čtyřech měsících v Nantes, každý student začne své magisterské studium Výzkum a vývoj projektu (diplomové práce), paralelně s kurzy. O několik týdnů později a až do konce hlavního kurzu student pracuje na plný úvazek na svém výzkumném... [-]

Videos

Polytech Nantes : Campus life

Student Testimonial : Weishen Pan