Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Paris-Sud (UPSud) je uznávána za výjimečnou kvalitu svého výzkumu. Je zařazen mezi špičkové francouzské univerzity v žebříčku Shanghai a získal řadu prestižních ocenění a vyznamenání, jako jsou 2 Nobelovy ceny ve fyzice a 4 polní medaile. Jako multidisciplinární instituce se UPSud skládá z pěti fakult, tří technologických institutů a jedné inženýrské školy. Na UPSud studuje 30 000 studentů, z toho 4800 zahraničních studentů. Zakládající člen Univerzity Paříž-Saclay (UPSay), UPSud podporuje výzkumné a vzdělávací aktivity prostřednictvím spolupráce s 19 hlavními vysokoškolskými institucemi, které se nacházejí na jihu Paříže.

Paris-Sud je koordinační institucí velitele SERP.

Master SERP je angličtina vyučovaná dvouletým programem financovaným z programu Erasmus Evropské komise

Shromažďuje 4 přední evropské výzkumné univerzity:

  • Paris-Sud University , Francie (koordinační instituce)
  • Univerzita Adama Mickiewicze v Polsku
  • Univerzita Janov, Itálie
  • Univerzita v Portu, Portugalsko


Università degli Studi di Genova Univerzita v Janově (UNIGE) je organizována v 5 školách (Matematicko-fyzikální a přírodní vědy, lékařské vědy a farmacie, společenské vědy, humanistické vědy a polytechnika), 22 oddělení a 14 interdisciplinárních center. UNIGE nabízí 178 univerzitních kurzů, kterých se zúčastnilo přibližně 40 000 studentů. To hostí 14 doktorských škol. Díky několika partnerům po celém světě je v současné době na univerzitě více než 3000 zahraničních studentů.

Univerzita Adam Mickiewicz v Poznani (AMU) je hlavní akademickou institucí v Poznani a třetí největší univerzitou v Polsku. Její studentská populace je téměř 49 000 studentů. Univerzita je centrem akademické excelence, kde se výzkum a výuka vzájemně udržují. Univerzita neustále rozšiřuje a aktualizuje výzkumné programy a obsah učebních osnov, se zvláštním důrazem na jejich interdisciplinární a mezinárodní povahu. AMU je členem: EUA - Evropské univerzitní asociace, EUCEN - Evropská univerzitní síť pro další vzdělávání, Skupina univerzit Compostela, Skupina Santander - Evropská univerzitní síť, Evropská tematická síť chemie a další evropské výzkumné sítě.

Universidade Do Porto Univerzita v Portu (UPORTO) je jednou z největších vysokoškolských a výzkumných institucí v Portugalsku s přibližně 32 500 studenty, 2300 akademickými pracovníky a výzkumníky. Je jednou z nejlepších portugalských univerzit nejlépe umístěných v národním a mezinárodním žebříčku: Times Higher Education 2019 (401-500); ARWU 2018 (301 - 400); QS 2019 (328). Má 14 fakult, 1 obchodní škola a 60 výzkumných jednotek. UPORTO je také předním výrobcem vědy v Portugalsku, zodpovědným za 24% vědeckých článků vyrobených v zemi.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Paris-Sud University

Magisterský studijní program Erasmus Mundus v oboru chemie, fyzikální chemie a materiálů, Paris-Sud University . Master SERP je angličtina vyučovaná dvouletým programem f ... [+]

Master SERP je anglický dvouletý program financovaný z programu Erasmus Evropské komise

Shromažďuje 4 přední evropské výzkumné univerzity:

Paris-Sud University , Francie (koordinační instituce)Univerzita Adama Mickiewicze v PolskuUniverzita Janov, ItálieUniverzita v Portu, Portugalsko

Náš cíl

Zaměřuje se na školení odborníků na nejpokročilejší experimentální a teoretické nástroje vyvinuté v chemii, fyzikální chemii a vědy o materiálech, které jsou připraveny k vývoji inovativních myšlenek a podniků souvisejících s udržitelným rozvojem v oblasti energie, zdraví a životního prostředí.

Zahrnuje také prvky řízení, podnikání, inovace a valorizace, komunikační a patentové právo.... [-]

Francie Orsay Itálie Janov Polsko Poznań Portugalsko Porto  + 4 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

SERP-CHEM Master

Adresa destinace
building 440
Orsay, Île-de-France, 91400 FR
Sociální média
Adresa destinace
Dipartimento di Fisica
Via Dodecaneso 33

Genoa, Ligurie, 16146 IT
Adresa destinace
Ul. Umultowska 89b
Poznań, Velkopolské vojvodství, 61-614 PL
Adresa destinace
Rua Campo Alegre 687
Porto, Okres Porto, 4169-007 PT