Paris School of Economics

Úvod

Read the Official Description

PSE - Paris School of Economics si klade za cíl rozvinout ekonomie výzkum nejvyšší mezinárodní úrovni a šíření výsledků. Sdružuje komunitu 140 výzkumných pracovníků a kolem 180 doktorandů, a nabízí výuku v magisterských kurzů na špici disciplíny (až 220 magisterských studentů - Sept. 2016).

Založený CNRS, na École des Hautes Études en Sciences sociales, École Normale Supérieure, École des Ponts-ParisTech, INRA, a University of Paris 1 Panthéon Sorbonne, projekt zahrnuje PSE soukromých a institucionálních partnerů. Nyní pevně zavedený jako rys na globálním akademickém prostředí, PSE porouchá všechny druhy překážek za účelem dosažení svého cíle dokonalosti: sdružuje univerzity a grande école, podporuje výměnu informací mezi ekonomickou analýzu a dalších společenských věd, přináší jeho stipendium na širokou veřejnost, a podporuje práci svých týmů v několika partnerství s veřejnými institucemi a soukromými organizacemi.

MISE

PSEmission

Pařížský School of Economics je francouzský výzkumný ústav mezinárodní postavení v oboru ekonomie, V popředí v mnoha různých ekonomických oblastech, a navrhuje selektivní výukové programy z M1 do PhD. V současné době zahrnuje více než 140 fakultu, 220 magisterských studentů a 180 doktorandů do bydliště. Škola se zapojila do nového projektu účastnit se jak vypracování sofistikovaných nástrojů ekonomickou analýzu, a jejich uplatňování politiky na veřejné i soukromé úrovni.

  • PSE se narodil v prosinci 2006, po pečlivém restrukturalizaci francouzského výzkumu v ekonomických a společenských věd. To byl jeden z prvních 13 "Fondations de Coopération scientifiques" (vědecko-výzkumnou nadací) programu RTRA.
  • Pařížský School of Economics představuje ústřední bod pro nejlepších francouzských i zahraničních výzkumných pracovníků v ekonomii, vítěze mnoha ocenění a výzkumných grantů.
  • PSE navrhuje kurzy a programy v čele disciplíny: dvou pánů (APE a PPD) a doktorském studijním programu v oboru ekonomie.
  • Škola přispívá k originální a prosperující výzkumu kultury tím, že udržuje úzké kontakty s veřejným i soukromým s rozhodovací pravomocí, a to prostřednictvím mnoha partnerství, výzkumných židle a skupin a expertních kontraktů. Nabízí také řadu nástrojů a akcí pod hlavičkou "Economics pro každého".
  • PSE je velmi dobře známá v nejrůznějších oblastech (veřejný pořádek, mezinárodní obchod, rizik a pojištění, síťová ekonomika, výzkum, pracovní ekonomie, atd.).
  • Podstatná řada konferencí a seminářů organizovaných aby PSE rozbočovač pro interakce mezi výzkumníky. PSE rovněž usnadňuje setkání mezi výzkumnými pracovníky a politiky týkající se současných ekonomických problémů a otázek. Cílem je podpořit lepší šíření hospodářského kultury ve Francii.
  • V roce 2010, jako součást "Grand Emprunt", PSE, spolu s řadou partnerů, získal souhlas od poroty pro dva své projekty: D-FIH (Historické finanční údaje) a OSE (Otevření ekonomie).
  • Synapse a absolventů PSE jsou dvě sdružení na starosti studentského života a síť absolventů příslušně
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc V Ekonomickém Rozhodnutí A Analýze Nákladů A Přínosů (edbba)

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2018 Francie Paris

MSc EDCBA je postgraduální magisterský titul udělený École des Ponts ParisTech a společně s Paris School of Economics. [+]

MSc EDCBA je postgraduální magisterský titul udělený École des Ponts ParisTech a společně s Paris School of Economics.

Jedná se o náročný 18-měsíční program na plný úvazek, vyučovaný výhradně v angličtině, který vám poskytne vynikající školení v nástrojích ekonomického hodnocení. Kombinuje přísné akademické jádro s přizpůsobenými praktickými aplikacemi do různých odvětví: plánování, energie, životní prostředí, zdraví, digitální transformace ...

Stáhněte si brožuru (pdf) Viz webová stránka MSc EDCBA (www) PROGRAMOVÝ SYLLABUS

1. a 2. semestr

Základní kurikulum a terénní kurzy

400 hodin přednášek ve třídě vyučovaných předními učenci z Pařížské ekonomické školy a École des Ponts Paris Tech.... [-]


Contact