Přečtěte si oficiální popis

EFMD Equis Accredited

Poselství prezidenta

Dauphine je jedinečný ve světě francouzských univerzit.

Dauphine se specializuje na organizaci a rozhodování věd. Naším posláním je vychovávat budoucí generace manažery, podnikatele, vůdci a učenci být oba odborníky ve svých oborech a společensky odpovědné, kultivované, open-smýšlející členové komunity.

Vybíráme pouze ty nejlepší kandidáty, a oni si vyberou Dauphine.

Naše fakulta je mezinárodně uznávaným a oceněné.

Jsme jsou respektovány pro naše akademické kvality a uznávána pro kvalitu našeho výzkumu v organizaci a rozhodování věd.

Naše těsné vazby na obchodní svět zajistit, aby Dauphine jsou studenti připraveni na jejich profesní budoucnost a že naše programy a osnovy držet krok s neustále se vyvíjející ekonomické prostředí.

Dauphine je mezinárodní a sociálně odpovědné

V roce 2009, Dauphine se stal prvním francouzská univerzita získat akreditaci EQUIS z Evropské nadace pro rozvoj managementu, jako uznání naší akademické kvality a dopustil globální perspektivu.

Rovné příležitosti a rozmanitost jsou nejvyšší prioritou pro nábor studentů, fakulty a zaměstnance.

Rozlišujeme sami prostřednictvím našich:

Náročné standardy přijetí Osvědčené a inovativní metody výuky Bohaté a rozmanité osnovy Široké a koherentní spektrum akademických disciplín Úzké vazby mezi výuku a výzkum Programy určené s reálného světa v mysli Fakulta, která zahrnuje jak akademiky a praktikující profesionály

Dauphine je ideálním místem pro studium a růst.

Jsme neustále v pohybu vpřed.

Máme prostředky na růst, rozvíjet a přilákat nejlepší studenty a schopnost ve Francii a na mezinárodní úrovni, Dauphine je vzrušující a stimulující místo.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Paris Dauphine University

Vytvořil před 10 lety s, a za firmy, program MIB se neustále přizpůsobuje vyhovět potřebám firem. Náš úspěch byla prokázána prostřednictvím naší dlouhodobé podnikové a ak ... [+]

Staňte se mezinárodní expertní do nových technologií a Řízení projektů

Master 2 s listem

MIB: jedinečný program, a zkušenost

Vytvořil před 10 lety s, a za firmy, program MIB se neustále přizpůsobuje vyhovět potřebám firem. Náš úspěch byla prokázána prostřednictvím naší dlouhodobé podnikové a akademické partnerství, našich absolventů je skvělé kariéry a naší vysoké úrovni národních žebříčku.

Náš přístup je založen na učení interaktivních třídách, případových studií a týmových projektů jak s mezinárodními profesory a top-úrovni vedení. Hledáme studenty s vysokými akademickými úspěchy, otevřený-zlobil se, zvědavá a angažované osobnosti a ochotu osvojit ducha MIB.... [-]

Francie Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině