Paris College Of Art

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Paříž College of Art je dynamický fórum pro výměnu myšlenek, metody a pracovní zkušenosti. Naši studenti a schopnost kombinovat zvědavost, experimentování a nadšení ve snaze o učení. Na pařížské College of Art, jsme přesvědčeni, že nalezení řešení designu, vytváří umělecké dílo, a usnadnit produkci tvůrčího týmu jsou intelektuální procesy nepopiratelnou hodnotu. Rozvoj kritické povědomí prostřednictvím hands-on výzkumu a diskuse má zásadní význam pro profesionální zrání a individuální růst. Umělecká praxe vyžaduje vysokou úroveň osobní nasazení a disciplínu, a očekáváme, že naši studenti se aktivně podílet na třídě tak, aby mohly zkoumat rozdílné názory a zapojit se naše tvůrčí zdroje.

Paříž College of Art má kořeny ve městě s primární umění a designu produkce. Prožívání jedinečnost pařížských metropole poskytuje bohatý zdroj vizuální inspirace. Sdílení těchto zkušeností s jednotlivci z více než 40 různých zemí dává našim studentům jedinečný pohled na různých vyjádření stávajícího po celém světě.

Dědictví Paříži College of Art a jejích úspěšných absolventů je něco, co být hrdý a přispívat v nadcházejících letech.

Mise

Paříž College of Art, nový název pro vysokou školu s více než 30 let zkušeností, podporuje umělecké a intelektuální zrání slibných studentů do výjimečných umělců, historiků umění, fotografů, návrhářů a designu manažerů. Uzemněný v pařížském krajině, informoval Evropskou umění a designu světě, živené fakultou lídrů v kreativních odvětvích z celého světa, a doplnil studentů z více než 50 zemí, Paris College of Art je vskutku mezinárodní vysoká škola.

Paříž College of Art byla založena jako nezávislá studia-udělovat instituci s posláním: 1) poskytnout nejvyšší mezinárodní normu umění a designu výchovy vyučované v rámci amerického pedagogického paradigmatu, zatímco je ovlivňován, informovaný a kreslení od našeho francouzského / Evropské životní prostředí a 2) otevřít francouzských vzdělávacích příležitostí pro svět a mezinárodního vzdělávání na francouzštině.

Místa

Paříž

Paris College of Art

Adresa, 1. řádek
15 rue Fénelon

75010 Paříž, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+33 1 45 77 39 66