NEOMA Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Rodí z aliance Rouen Business School a Reims Management School dne 24. dubna 2013, NEOMA Business School zjistí jednu věc: v everchanging světě, vzdělání je třeba otevřít nové Pathways . Proto vyzýváme tradiční vzdělávací modely a obsah, abychom vybavili naše studenty tak, aby hráli aktivní roli při transformaci společností a dnešní společnosti, a poskytovali jim dovednosti, které potřebují k výkonu práce zítra.

V éře umělé inteligence věříme také v lidskou inteligenci. V době individualismu podporujeme empatii a spolupráci. V éře globalizace věříme, že jedinečnost pochází z charakteru člověka, hodnot, závazků a vášní. Protože mít vášeň, znamená mít směr, protože jsme sami vášniví, vedeme naše studenty a povzbuzujeme je, aby inovovali, experimentovali, aby převzali iniciativu. Chceme, aby se ocitli, našli nejlepší Pathway k vlastnímu naplnění, aby spíše rozvíjeli dovednosti, než se jen učili techniky. Povzbuzujeme je, aby vedli transformaci společnosti a čelili jakýmkoli výzvám, jak ve Francii, tak po celém světě.

NEOMA Business School nabízí široké a kvalitní portfolio programů v oblasti marketingu (od obecných po digitální), v oblasti financí (od korporátních po majetkové a finanční trhy a technologie, mezinárodní obchod a management, dodavatelský řetězec ...), od bakalářského studia po Ph.D., včetně magisterských a výkonných vzdělávacích programů. A studenti uchopují novou inovativní pedagogiku založenou na prožívání kultury ponoření a simulace (případové studie, náročné semináře…). NEOMA Business School k NEOMA Business School znamená těžit z výhod některých z nejaktivnějších a propojených sítí na celém světě : přes 59 500 absolventů, 300 klíčových firemních partnerů, 300 prestižních akademických partnerů v 75 zemích, více než 9 000 studentů z různých prostředí a zemí a vysoce mezinárodní fakulta. NEOMA Business School se umístila na 43. místě v mezinárodním žebříčku prestižních Financial Times «Masters in Management 2019» a udržovala si pozici 8. místa v deseti nejlepších francouzských školách. NEOMA Business School má 3 kampusy v Rouenu, Remeši, Paříži a je držitelem nejvyhledávanějších mezinárodních trojitých akreditací v oblasti obchodních škol po celém světě: EQUIS, AACSB a AMBA.

Místa

Rouen

Adresa, 1. řádek
NEOMA Business School - Headquarters
1 Rue du Maréchal Juin
BP 215

76825 Rouen, Normandie, Francie

Paříž

Adresa, 1. řádek
9 Rue d'Athènes - 75009 Paris, France
Paříž, Île-de-France, Francie

Remeš

Adresa, 1. řádek
Remeš, Grand Est, Francie

Akreditace