NEOMA Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Narodil se z aliance od Rouen Business School a Reims Management School 24. dubna 2013, NeOmA Business School, Má dvojí ambice: být zařadila mezi přední evropské obchodní školy, a být uznáván jako jeden z nejlepších škol národními a mezinárodními společnostmi. Jejím úkolem je vyškolit kreativní a odpovědné představitele, kteří budou neustále přizpůsobovat neustále se měnícím globálním prostředí.

V souladu s dlouhodobým a pevným odborných znalostí, které učinil její reputace, NeOmA Business School nabízí široký a kvalitní portfolio obchodních a manažerských programů (marketing, finance, obchod, Supply Chain ...) v rozmezí od bakalářského stupně na PhD, včetně programů magisterských a vzdělávání vedoucích pracovníků. A studenti dopadnout nové inovativní pedagogiku na základě zažívá kulturu ponoření a simulace (případové studie, náročné cvičení ...). Připojit se NeOmA Business School je těžit z výhod některé z nejaktivnější a připojených sítí po celém světě: 51 500 absolventů škol, 200 klíčových firemních partnerů, 300 prestižní akademické partnery v 75 zemích, 8 000 studentů z různých prostředí a zemí a vysoce mezinárodní fakulty.

Zařadil 34th v mezinárodní a všeobecné žebříčku a 9. ve francouzském žebříčku prestižní Financial Times «Masters v řízení 2015», NeOmA Business School má 3 školní areály ve městě Rouen, Remeši, Paříži a je držitelem nejvyhledávanější mezinárodní trojité akreditace v říši obchodních škol po celém světě: EQUIS, AACSB a AMBA.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Francouzština

Vidět MSc » Vidět BBA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Marketing Francouzské Excellence

Campus forma Denní studium 12 - 15 měsíců September 2018 Francie Rouen

360 ° program, který nabízí široký a hustý pohled na marketingové discipliny v mezinárodním environnent. [+]

[-]

MSc Supply Chain Management

Campus forma Denní studium September 2018 Francie Rouen

[+]

Napájecí strategie řetězu Outsourcing [-]

MSc in International Project Development (PRINCE2)

Campus forma Denní studium 12 - 24 měsíců September 2018 Francie Rouen

[+]

Studenti využít možnost získat mezinárodní certifikaci PRINCE2 v oblasti projektového řízení, seznámit je s MS Project a objevovat PMI metody. Multikulturní směs nalézt v tomto MSc přidává vynikající náročný rozměr „learning by doing“ filozofie programu.

[-]

MSc V Globálním řízení (dubová Diplomová Mámra Mc Kim Obchodní školy, Severovýchodní Univerzita)

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2018 Francie Rouen

Staňte se expertem na mezikulturní obchodní transakce a využijte příležitosti získat diplom na diplomové firmě d'Amore Mc Kim v Business-Northeastern University v Bostonu (USA) [+]

Poskytnuté v kampusu v Reimsu, a pokud se rozhodnete učinit na kampusu D'Amore Mc Kim Boston, je MSc v globálním řízení nejlepší alternativou nebo cestou k budování globálního výhledu v multikulturním akademickém prostředí. Program vám poskytne širokou škálu základních manažerských dovedností (firemní a tržní financování, marketing, strategie a podnikání apod.), Aby jste byli připraveni na mezinárodní kariéru v manažerském postavení. Díky silnému důrazu na kompetence v oblasti vedení a etiky se budete ponořit do různých zkušeností a případů ponoření (studijní cesta, konference v Bruxellu ...) a možnost dokončit profesionální zážitek.... [-]


MSc V Oboru Mezinárodní Luxusní Vedení (double Diplom MIP Politecnico Di Milano)

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Francie Rouen

[+]

Naše silné stránky

[-]

Videos

#IchooseNEOMAbs

Graduation ceremony

Master in management

Leadership & Talent development

CFA

Contact
Adresa destinace
NEOMA Business School - Headquarters
1 Rue du Maréchal Juin
BP 215

Rouen, Upper Normandy, 76825 FR