Přečtěte si oficiální popis

Vítejte

Naše škola již 19 let kombinuje kreativitu, angažovanost a technickou dokonalost.

Se světově proslulou pověstí špičkové MOPA nabízí MOPA školení nejvyšší úrovně, které připravují naše studenty na kariéru v oblasti CG obrazu a animace.

Četné ceny získané na festivalech po celém světě ( SIGGRAPH, nominovaný na Oscary ) svědčí o umělecké, kinematografické a technické odbornosti našich studentů. MOPA kvalifikace je pasem k zaměstnání ve vedoucích 3D / CG studiích .... Aardman, Mikros, DoubleNegative, osvětlení MacGuff, The Mill. ..

Komplexní školení poskytované na MOPA otevírá svět mezinárodních příležitostí a možnost rychle urychlit vaši kariéru.

Náš promoční film MOPA 2016 "Zahradní strana" byl nominován na 2018 Oscary!

Komunita MOPA

Učitelé

Školení vydává zkušení profesionálové, kteří střídají své odborné činnosti s vyučováním.

Zaměstnanci, kteří jsou motivováni touhou po předávání znalostí a znalostí, požadují od našich studentů vysoké standardy, ale jsou také charakterizovány svým velkorysým a podpůrným přístupem.

Absolventská síť

Skládá se z více než 500 absolventů, kteří jsou přítomni ve všech významných mezinárodních studiích, naši absolventi jsou také velvyslanci školy a vítá stážisty a čerstvé absolventy svých organizací. Stále se připojují ke své staré škole a těší se, že se vracejí do školy, aby se zúčastnili zranění, vzdali se výcviku a prezentovali konference.

Studia

S loajalitou a důvěrou vytvořenou nad vztahem přesahujícím 19 let existence školy pravidelně přicházejí do MOPA aby se zúčastnili našich porot, konferencí a projektů.

Vybavení

Studenti MOPA mají stejné vybavení a software používaný v profesionálních studiích. Počítačové zařízení: více než 200 počítačů, vybavených 3DS Max, Nuke, Substance Painter, Houdini, Unity a dalšími. Ozdobná farma přispívá k síle počítače potřebné k produkci našich filmů. Studenti mohou také přistupovat k prostorám po běžném pracovním čase, kdy jsou prováděny velké projekty.

Kurzy

Přísné odborné vzdělání s vysokým standardem

Naším cílem:

Školení profesionálů v animovaných filmech a postprodukcích, budoucí studiové profesionálové s uměleckou vizí, pochopení celkového procesu tvorby filmu a silné technické znalosti a zkušenosti z týmové práce.

Výukový přístup v MOPA se soustřeďuje na to, že studentům nabízí různé zkušenosti s tvorbou filmu, který jim po skončení studia umožňuje vytvářet originální filmy profesionální kvality.

Pětiletý kurz uděluje absolventovi pětiletého pokročilého diplomu jako CG filmař.

Osnova

Přípravný rok umění (ve francouzštině)
Cílem letošního tréninku je vyzdvihnout svůj tvůrčí potenciál, obohatit své kulturní a tvůrčí znalosti, pomoci vám získat pracovní metody a především důvěru ve své síly a talenty.

Tento rok vám umožní získat solidní základnu dovedností, sestavit portfolio, které odráží vaši totožnost a váš talent, a znovu potvrdit svoji kariéru.
Studijní cyklus 1 (ve francouzštině)
Studijní cyklus 1 se skládá ze tříletého studia.
Cíle jsou:
  • získat metodologii, která umožňuje studentům vést školní projekty k úspěšným výsledkům od začátku do konce.
  • získat individuální i týmovou zkušenost.
  • získat umělecké a kinematografické základy, které studentům umožňují úspěšně dokončit animovaný film.
  • získat zkušenosti v kompletním technickém workflow od vývoje konceptu až po výrobu animovaného krátkého filmu.
Studijní cyklus 2
Studijní cyklus 2 trvá dva roky a končí udělením pětiletého diplomu za CG filmaře. Tento cyklus umožňuje studentům získat skutečné odborné zkušenosti a na konci studia jsou připraveni na práci.
K dispozici je několik specializací:
  • Animace
  • Digitální zobrazování
  • Mezinárodní čtvrtletní vstupní třída pro nové vstupující studenty (výuka v angličtině)
Poslední ročník všech těchto studijních cyklů je věnován produkci animovaného krátkého filmu CG.
Diplom
Pětiletý pokročilý diplom jako CG filmař Certifikovaný stupeň 1 Národní výbor pro odbornou certifikaci (úroveň 7 Evropa). Studenti v závěrečném ročníku produkují animovaný krátký film, který je představen porotě složené z odborníků z oboru.

Vstupné

Vstup do přípravného roku je rozhovorem a portfolií.
Přihlašovací zkouška pro přijímací řízení 1. ročníku a 2. ročníku prvního studijního cyklu se koná počátkem dubna každého roku (kontaktujte nás na letošní ročník).
V roce 2019 mohou být studenti přijati do 4. ročníku přímo po podání rozhovoru, osobního portfolia a některých technických testů. ŽÁDOSTI OTEVŘENÁ PROSINEC 2019

Kurzovné

Poplatky v MOPA jsou vysoce konkurenceschopné. V kombinaci s dokonalostí a pověstí školy a téměř 100% absolvováním kurzu MOPA nabízí jedinečnou výhodu v oblasti nákladů. Podrobnosti naleznete na našich webových stránkách.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:


MOPA

Dvouletý pokročilý výcvikový kurz na magisterském stupni v angličtině a francouzštině a zaměřený na externí studenty s vysokoškolským vzděláváním 3D, kteří chtějí dále ro ... [+]

Transformujte svou vášeň na animaci CG do výherní kariéry

Dvouleté pokročilé vzdělávací kurzy na úrovni magisterského typu byly vydány v angličtině a francouzštině.

S vysokoškolským vzděláním nebo ekvivalentními zkušenostmi v oblasti digitálního umění hledáte kurz s akreditací na úrovni akreditovaných na úrovni státu? Postupujte po stopách absolventů MOPA kteří zvládli jak technické dovednosti, tak příběhy, které nyní pracují v produktech The Mill, Aardman Studios, DoubleNegative, Mikros a dalších ... vítězných cenách, jako je SIGGRAPH a zkrácená verze pro OSCARS .

Kvalifikovaný a připravený se připojit k profesionálním týmům, jakmile absolvujete, kvalifikace MOPA je pasem k ambiciózní kariéře ve světě mezinárodních studií a příležitostí.... [-]

Francie Arles
Září 2020
Angličtina,Francouzština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MoPA Computer Animation School Showreel

MoPA students at work