Přečtěte si oficiální popis

60853_Screenshot-2017-11-16GroupeSupdeCoLaRochelle.png

Skupina věnovaná vysokoškolskému vzdělávání

Založena v roce 1988, La Rochelle Business School byla jednou z prvních vysokoškolských skupin ve Francii. Skupina má nejen pevnou přítomnost v místním regionu, ale také na mezinárodní úrovni, podporovanou rozsáhlou sítí partnerských univerzit a společností jak ve Francii, tak po celém světě.
Skupina je nezávislá a autonomní ve svém rozhodování, stejně jako multidisciplinární a multi-kampus, a dnes se může pochlubit 5 různými školami, sdílejícími silnou identitu se zaměřením na zaměstnatelnost a odpovědnost.

1 skupina / 5 škol

Skupina zahrnuje La Rochelle Business School , La Rochelle School of Tourism

60855_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle.png

 • Bakalářské studium - BBA mezinárodní - Maser v řízení - MSc a MBA
 • Umístil v Top 20 z nejlepších francouzských obchodních škol
 • Škola, která je AACSB akreditována pro všechny programy a EPAS akreditované jak pro BBA International a Master in Management.

60859_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle1.png

 • Bakalář v cestovním ruchu a pohostinství - MSc v cestovním ruchu
 • Jediná francouzská škola, jejíž kurzy jsou UNWTO.TedQual akreditovány.

60858_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle2.png

 • Bachelor in Web Design a grafické komunikace

60857_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle3.png

 • Bakalářský rok založení
 • Program Business Foundation
 • Letní a zimní školy
 • Francouzština jako cizí jazyk

60856_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle4.png

 • Výkonné vzdělávání a firemní služby.

NABÍZÍME PROGRAMY PŘEDLOŽENÉ V JAZYCE FRANCOUZSKÉ NEBO ANGLICKÉ.

Areál s globálním výhledem

Jako univerzitní město par excellence přitahuje La Rochelle studenty, učitele a lektory z celého světa. Na městském kampusu představuje tato kulturní rozmanitost skutečné bohatství, kde mohou být sdíleny různé zkušenosti.

Mezinárodní studenti zastupují 22% studentského subjektu

Skupina vítá přibližně 3500 studentů, z toho 785 mezinárodních, což představuje 82 různých národností. Kromě toho je 41% vyučovací fakulty složeno z mezinárodních výzkumných lektorů a obchodních lektorů.

Tento mezinárodní prvek představuje skutečné přínosy pro celou "komunitu" naší Skupiny, představující různé kulturní aspekty a mezinárodní zkušenosti, a tím umožnit lepší porozumění podnikání ... na globální úrovni. Poskytuje nám také příležitost rozvíjet profesionální dovednosti, které jsou v souladu s problémy a potížemi mezinárodních společností.

Akreditace a hodnocení

60866_Screenshot-2017-11-16MBA-15836X500jpgimagemJPEG1536500pixels.png

Finanční časové hodnocení
V roce 2014, po obdržení akreditace AACSB, se La Rochelle Education Group představila v prestižním mezinárodním žebříčku Financial Times. Dnes se jedná o 95 velkých obchodních škol, z toho 24 francouzských. V letošním roce se La Rochelle Business School umístila na 5. místě v kategorii "Mezinárodní kurzová zkušenost" pro svůj program Master in Management.

60864_Screenshot-2017-11-16logo-AACSB-logo-EQUIS-logo-EPAS-logo-AMBApngimagemPNG320200pixels.png

AACSB, záruka mezinárodní excelence
Od roku 2013 je La Rochelle Business School akreditována AACSB, což je mezinárodní značka excelence, kterou drží pouze 5% obchodních škol po celém světě. Založena v roce 1916, AACSB je nejstarší akreditací, jejímž cílem je zhodnotit poslání školy, fakulty, intelektuální příspěvky a vzdělávací programy s cílem zajistit celkovou kvalitu a neustálé zlepšování.

60867_Screenshot-2017-11-16Tedqual-LogojpgimagemJPEG198198pixels.png

Certifikace NWTO.TedQual

V roce 2009, La Rochelle škola cestovního ruchu

60865_Screenshot-2017-11-16logo_qualite-fle_maria_128x174jpgimagemJPEG128174pixels.png

FLE Qualité - francouzština jako značka kvality cizího jazyka
Institut francouzského jazyka IEF v rámci La Rochelle Education Group získal značku FLE Qualité pro své nadací ve francouzštině jako cizí jazyk. Značka je udělena třemi různými ministerstvy (ministerstvo pro národní vzdělávání, vysokoškolské vzdělávání a výzkum, ministerstvo kultury Komunikace a Ministerstvo zahraničních věcí a mezinárodního rozvoje) a je zárukou kvality, pokud jde o nabízené služby (přijetí, uvítání, ubytování, administrativní podpora, zařízení), poskytované vzdělání a nabízené programy.

Klíčové postavy

 • 1988: byla založena společnost La Rochelle Education Group
 • 3500 studentů na akademické půdě
 • 785 zahraničních studentů
 • 14 500 absolventů
 • 82 národností
 • 41% mezinárodních profesorů
 • 170 partnerských univerzit v 48 zemích
 • 50 studentských sdružení a klubů
 • 102 stálé fakulty (z toho 72 v oboru řízení)
 • 58 profesorů výzkumu
 • 204 manažerů
 • 57 klíčových firemních partnerů
 • Prostor 12 000 m²
Programy se vyučují na:
Angličtina
Francouzština

Tato škola dále nabízí:

MSc

La Rochelle Education Group

MSc a MBA v cestovním ruchu jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí získat skutečné odborné zkušenosti v oblasti cestovního ruchu a cestovního ruchu. Absolventi budou pl ... [+]

La Rochelle škola cestovního ruchu/>

MSc a MBA v cestovním ruchu jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí získat skutečné odborné zkušenosti v oblasti cestovního ruchu a cestovního ruchu. Absolventi budou plně připraveni pracovat v celém odvětví od cestovních kanceláří (cestovních kanceláří atd.) Až po organizace zabývající se místním a regionálním cestovním ruchem (turistické informační střediska atd.). MSc a MBA v mezinárodním pohostinství nebo řízení událostí jsou zaměřeny na studenty, kteří chtějí rozvíjet své vedoucí schopnosti a strategickou manažerskou vizi aplikovanou na cestovní ruch.... [-]

Francie La Rochelle
Kontaktuj školu
Francouzština,Angličtina
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

La Rochelle Education Group

Tento vysoce mezinárodní program nabízí několik různých možných skladeb a studenti jsou schopni přizpůsobit svůj program tak, aby odrážel jejich osobní a profesionální pr ... [+]

V rámci programu Master in Management je každý student a každá studijní cesta jedinečná. Díky mnoha studijním cestám a zkušenostem můžete přizpůsobit svůj vlastní program a zvýraznit prvky studií, které považujete za nejdůležitější pro váš projekt. Přestože všichni studenti získají na konci programu stejnou kvalifikaci, což je kvalifikace, která poskytuje náborářům záruku vašich schopností, každý z vás bude mít jedinečné zkušenosti, které se promítnou do vašich životopisů, a odliší vás od dalšího kandidáta .

Mistr v Managementu je otevřen studentům, kteří již od ukončení střední školy (nebo mezinárodního ekvivalentu) studovali již minimálně 2 roky. Program je trénuje pro podnikatelskou kariéru a připravuje je, aby se stali odpovědnými manažery, kteří jsou si vědomi dopadu svých rozhodnutí na životní prostředí. Tento vysoce mezinárodní program nabízí několik různých možných skladeb a studenti mohou svůj program přizpůsobit svým osobním a profesionálním projektům. V souladu s nejnáročnějšími profesionálními standardy bude tento program Master in Management garantovat vaši zaměstnatelnost a profesní rozvoj. Master in Management je charakterizován řadou pedagogických činností, odborných zkušeností a zážitkových a intelektuálních výzev.... [-]

Francie La Rochelle
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

La Rochelle: the place to be, the place to study!

Class of 2016: International graduates share their experience with you

La Rochelle Business School International Students share their experience

Welcome Days at La Rochelle Education Group!

Groupe Sup de Co La Rochelle
Adresa, 1. řádek
102 RUE DE COUREILLES
17024 La Rochelle, Nouvelle-Aquitaine, Francie
Website
Telefonní číslo
+33 (0)5 16 19 63 94