LISAA Paris

Úvod

Read the Official Description

LISAA School of Design je Grande Ecole v lidském měřítku. Společnost byla založena v roce 1986 Michel Glize, dnes LISAA je odkaz ve světě aplikovaného uměleckého vzdělávání.

Mít studoval architekturu, Michel Glize chtěl vytvořit workshop pro studenty, kteří se připravují na konkurenční zkoušky pro vstup do Grande Ecole uměleckých škol. Jako takový, založil Atelier de Sevres se v roce 1979. V návaznosti na tento úspěch, on pokračoval založit LISAA, původně nabízet kurzy prostorové konstrukce a módní design. V této době existovaly pouze čtyři školy v Paříži nabízí designové kurzy.

LISAA se rychle stal reference v této oblasti. S výuka orientovaná na nové technologie, stabilní tým učitelů a věnovat zvláštní pozornost odborné vložení studentů, škola rychle rostla, přitahuje uznávané odborníky (s osobnostmi, jako je Sonia Rykiel se účastní jako soudce Viva prohlídky) a nových poboček byl založen na okraji Paříže: "LISAA otevřel škol v Paříži, Rennes, Nantes a Štrasburku a nedávno v New Delhi a Bangalore v Indii. Jádrem malých dílnách na lidském měřítku, ve školách v centru města, studenti získají znalosti a techniky, které jim umožní integrovat odborný svět. "Dnes LISAA je instituce, uznaný a to nejen v profesionálním prostředí, ale také Francouzské ministerstvo kultury a komunikace. S 2200 studentů, které jsou rozloženy v průběhu sedmi různých místech, LISAA je jedním z největších francouzských školách designu. Její mezinárodní síť představuje referenci pro podniky. Více než 200 prací umístění a nabídky pracovních míst jít on-line každý měsíc.

Byla založena v roce 1986, LISAA je dnes jedním z největších designových škol ve Francii. Škola poskytuje studentům možnost vyjádřit jejich návrhářské talenty v oblasti módy, interiérové ​​architektury, designu, grafického designu, videohry nebo animaci.

Studentům poskytne Recognised KVALIFIKACI

LISAA je jedním z mála soukromých dalších vzdělávacích institucí, které mají být uznána francouzským ministerstvem kultury a komunikace. Kurzy vyučované na LISAA týkat všech oblastí v designu profesi a jsou certifikovány státními diplomů (BTS) a kvalifikaci uvedených na francouzském obchodním rejstříku odborných certifikací (RNCP) (úroveň II / Bac + 3/4 roky dalšího vzdělávání)

NABÍDKA ŠPIČKOVÁ TEACHING

Naši zaměstnanci jsou nejen učitelé, ale i aktivní profesionálové. Tato nadace v realitě na trhu a kontinuálního vývoje postupů a trendů umožňuje LISAA dosáhnout úspěšnost, která je výrazně vyšší, než je celostátní průměr, zejména pokud jde o kvalifikaci BTS.

TVAROVÁNÍ ODBORNÍKŮM uzpůsobena pro trh práce

Výuka na LISAA je založen na neustálé interakci mezi studenty, učiteli a profesionály, doplněných dílny Viva zkoušky a pracovních stáží. LISAA je jedním z nejvíce ceněné školy podle personalisty, kteří navštěvují ke konci roku Viva zkoušek usilovat o budoucí talenty. V důsledku toho šest měsíců po absolvování 82% LISAA absolventi našli zaměstnání v odvětví, v němž dirigoval své studium.

Krejčovství PODPORU ke každému studentovi

LISAA se zaměřuje na výuku ve formátu workshopů-stylu výuky, kde výměna a diskuse jsou v centru učení. Po celou dobu jejich studia na LISAA každý student těží z individuální podpory tutora. Ředitelé studia a učitelé jsou vždy k dispozici k poslechu jejich studenty. Provádějí one-to-one schůzky a individualizované posouzení umožnit každému studentovi k pokroku v nejlepším způsobem a na vlastní rytmus.

Vyživuje Absolventská síť

Škola udržuje kontakt s absolventy, kteří jsou nejvíce aktivní odkazy na odbornou síti LISAA je. Jejich zkušenosti pomáhají připravit absolventy být stále více přizpůsobuje pracovním trhu a také umožnit čerství absolventi najít volná místa.

Otevírání příležitostí VE SVĚTĚ

LISAA pověst je postavena na burzách s vnějším světem. Se sídlem v Paříži a regionální Francii LISAA také otevřel školy na mezinárodní úrovni.

Přijetí do LISAA Paříže pro zahraniční studenty je závislá na předložení portfolia personální práce a face-to-face interview. Každý student má uměleckou a technickou způsobilost se hodnotí, kromě především k jejich zvědavost, umělecké poznání, motivace a vhodnost s ohledem na specifika disciplín v užitém umění.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Magistr - OnlineStudies » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Globální Design / Návrh Služby

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Tento kurz je otevřen i designéři ze širokého spektra oborů - ve výrobku nebo životní prostředí - specializovat se v designu služeb a přiblížit konstrukci z multidisciplinárního úhlu s cílem nalézt inovativní řešení. [+]

Tento kurz je otevřen i designéři ze širokého spektra oborů - ve výrobku nebo životní prostředí - specializovat se v designu služeb a přiblížit konstrukci z multidisciplinárního úhlu s cílem nalézt inovativní řešení. PROGRAM OTEVÍRÁ V ZÁŘÍ 2016 Díky četným partnerství s firmami v odvětví, a pedagogických pracovníků tvořeného architektury a designu profesionálů, LISAA je široce uznávaný, zejména Ministerstvem kultury a komunikace a také UNAID (francouzského národního svazu interiérové ​​architektury Návrháři). MASTER-rovnocennou kvalifikaci Kurz v globálním design / návrh služby se odehrává v průběhu jednoho roku po interiérové ​​architektury - Environmental design kurz nebo rovnocennou kvalifikaci. Výhody Course Třídy soustředěné kolem reálných projektů, aby pro studenty získat koncepční a technické dovednosti Projekt založený na učení a zvládnutí digitálních nástrojů Obrovská síť absolventů a společností, které hrají roli při prosazování kariéry absolventů Pedagogičtí pracovníci skládá z profesionálů, kteří jsou up-to-date se současnými technologickými změnami v neustále se vyvíjejícím oboru Trvalé spojení s realitou profese prostřednictvím workshopů a partnerskými společnostmi napomáhání profesionální vložení absolventů Vazby mezi různými obory, aby pro studenty k pochopení komplementární povahu skillsets Kariéra Service designer Globální návrhář Vstupní požadavky a Aplikace Tento program je určen pro studenty bakalářského v užitém umění (návrh, architektura interiérů, módy, grafický design) k dispozici. [-]

Magistr V UX Designu

Campus forma Denní studium 1 - 2  September 2018 Francie Paris

Tento kurz je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět o problémech User Experience Designu pro digitální výtvorů: webové stránky, aplikace, software, interaktivních strojů, atd [+]

Tento kurz je určen pro studenty, kteří se chtějí dozvědět o problémech User Experience Designu pro digitální výtvorů: webové stránky, aplikace, software, interaktivních strojů atd PROGRAM OTEVÍRÁ V ZÁŘÍ 2016 Předmět je vyučován aktivními profesionály, kteří jsou uznány ve svých oborech, a sdružuje teoretické a praktické kurzy u několika prací placementsat podniků ve spolupráci se školou. Kvalita výuky na LISAA vedl k tomu být uznána ministerstvem kultury a komunikace. MASTER-rovnocennou kvalifikaci Pokročilý kurz User Experience Designu se odehrává v průběhu dvou let - master-ekvivalent úroveň - a je otevřen pro studenty, kteří již absolvovali grafický design, technické nebo počítačové vědy kurz na bakalářské úrovni nebo ekvivalent (univerzita nebo obchodní školy) , Výhody Course Předměty vyučované profesionály, kteří jsou up-to-date se současnými technologickými problémy a změny průmysl Obrovská síť absolventů a prestižních partnerských společností (Canal +, Vente Privée ...), které mají roli v prosazování kariéry absolventů Třídy v dílně, soustředěný kolem reálných projektů, aby pro studenty získat praktické dovednosti Student navazuje na stavbu svého portfolia, pracovní umístění zpráv a odborného projektu Komplexní kurz digitálních médií: video, motion design, webu, mobilu. Kariéra UX Designer web designer UI Artist Vstupní požadavky a Aplikace Vstupné do LISAA Paříže je podmíněno jak prezentaci portfolia práce a ústního pohovoru. Cílem těchto podmínek není pouze posoudit úroveň kandidáta, ale také - a především - odhadnout svou motivaci. [-]

Master Hra 3d Tech

Campus forma Denní studium 1 - 2  September 2018 Francie Paris

Tento kurz je otevřen každý student dále rozvíjet své dovednosti v oblasti videoher designu. [+]

Tento kurz je otevřen každý student dále rozvíjet své dovednosti v oblasti videoher designu. PROGRAM naplánováno na trh v roce ZÁŘÍ 2016 Přístup videoher, jak bylo navrženo v tomto kurzu na LISAA znamená, že se studenti seznámí s technikami, které jim umožní vytvářet Fyzicky Based omítkou (PBR), používaných v AAA videoher produkcí. Studenti dále své dovednosti v řízení, rozvoj realisty shaderů, používání softwaru (látka, Maya ...) a Unreal Engine, který kombinuje 2-D a 3-D techniky pro komplexní projekty a optimalizovat výrobní program. Tento přístup vede k důkladné znalosti celého potrubí pro výrobu 3-D videohry. MASTER-rovnocennou kvalifikaci 3-D Game Tech Kurz probíhá v průběhu jednoho roku po ukončené bakalářské úrovni ve 2-D videoher nebo 3-D Video Games z LISAA. To je také otevřen pro studenty z jiných digitálních animací škol. Kariéra 3D Animator pozadí umělec Pozadí návrhář Character Designer / Artist znak rigger umělec pojetí Technický ředitel game designer Level designer Osvětlení / Rendering umělec Modeler / Mapper Operátor Compositing / editor rekvizity designer Mechanik WriterShader umělec Technické umělec Videohry Tester / QA Tester texturování umělec VFX umělec Vstupní požadavky a Aplikace Aby byly způsobilé pro tento kurz, studenti musí splňovat následující kritéria: držet kvalifikaci od LISAA nebo jiného digitálního animační škole v VFX, 2-D animace, 3-D animace, 2-D videoher nebo 3-D Video Games (BAC + 3 roky dalšího studia); mají silné schopnosti v kreslení, vizuální design, modelování, nastavit, animace, rendering; mají dobrou úroveň angličtiny; již provedly pracovní stáž ve firmě v průmyslu animace. Poplatky Francouzské a EU obyvatelé 8 890... [-]

Master Módní Design / E-business

Campus forma Denní studium 1 - 2  September 2018 Francie Paris

Digitální tisk, spojené oděvy a doplňky, inovativní materiály, digitální textil a e-business: tento kurz v angličtině dává studentům nástroje, které jsou specifické pro digitální módy ekonomiky. [+]

Digitální tisk, spojené oděvy a doplňky, inovativní materiály, digitální textil a e-business: tento kurz v angličtině dává studentům nástroje, které jsou specifické pro digitální módy ekonomiky. PROGRAM spuštění v roce ZÁŘÍ 2016 Díky pedagogických pracovníků složená z uznávaných odborníků v oblasti módy a jeho četné partnerství s renomovaných firem, tento kurz je široce uznávaný. MASTER-rovnocennou kvalifikaci / IN ENGLISH Módní Tech / e-Business kurz probíhá v průběhu dvou let a je určen pro studenty, kteří již absolvovali kurz na úrovni bakalářského, jako je módní design, modelářství, módě a textilního designu nebo módní design / módního průmyslu. Výhody Course Unikátní program, aby si představit, že obchodní modely zítřka Módní design připojen na digitální sektorů Otevřený přístup a autonomní použití módní Lab: pletací stroj, Lectra System, laserová řezačka, 3-D tiskárna Spolupráce se studenty na připojeném designový objekt bakalářského kurzu Prodloužené pracovní stáže čtyř až šesti měsíců umožňující skutečnou aplikaci naučených dovedností Každý student produkuje podnikatelského projektu spuštění styl Zrychlení projekt prostřednictvím inkubace na konci kurzu Kariéra Pletené věci designer Ready-to-wear designér Designer příslušenství Digitální projektový manažer Product Innovation manažer E-business expert Fab Lab manager E-marketing manager Community Manager Módní tvůrce Vstupní požadavky a Aplikace Přijetí do LISAA módní Paříže se vztahuje jak na prezentaci portfolia práce a ústního pohovoru. Cílem těchto podmínek není pouze posoudit úroveň kandidáta, ale také - a především - aby zjistily jeho nebo její zvědavost, umělecké kultury, motivaci a potenciál jeho nebo její akademického profilu tak, aby vyhovovaly specifika profese v oblasti módy. [-]

Master Směr Digitální Umění

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Francie Paris

Tento kurz připravuje studenty, aby se stal odborníky v oblasti digitálních médií. Studenti grafického designu kurzu budou dále své znalosti a naučí se používat video, motion design, interaktivní animace, vývoj webu, mobilní design a UX designu prostřednictvím komplexního programu zahrnujícího všechny aspekty multimédií. [+]

Tento kurz připravuje studenty, aby se stal odborníky v oblasti digitálních médií. Studenti grafického designu kurzu budou dále své znalosti a naučí se používat video, motion design, interaktivní animace, vývoj webu, mobilní design a UX designu prostřednictvím komplexního programu zahrnujícího všechny aspekty multimédií. Kurz je vyučován profesionály, kteří jsou uznáni ve svém oboru, a odkazy teoretické a praktické kurzy s několika pracovních stáží u partnerských firem školy. Kvalita výuky na LISAA vedlo v průběhu uznána ministerstvem kultury a komunikace. MASTER-rovnocennou kvalifikaci Pokročilý kurz Digital Art Direction je dvouletý kurz, což odpovídá pán je, a je přístupná pro studenty, kteří již absolvovali studium v ​​grafice designto bakalářského úrovni. Výhody Course Předměty vyučované odborníky v daném oboru, kteří jsou up-to-date se současnými technologickými zájmy a vývoji v tomto odvětví Obrovská síť absolventů a prestižních partnerských společností (Canal +, Vente Privée ...), které hrají roli při prosazování kariéry absolventů Třídy v dílnách, které jsou založeny kolem reálných projektů, aby pro studenty získat praktické dovednosti Individuální Student navazuje na stavbu svého portfolia, pracovní umístění zpráv a odborného projektu Vazby mezi různými obory, aby pro studenty k pochopení komplementární vztah různých odborných oblastí Kurz program, který komplexně pokrývá digitálních médií: video, pohyb design, webové, mobilní Kariéra Data vizualista Digitální designer Umělecký ředitel 2-D / 3-D Layout Artist Motion designer Operátor Compositing / editor Filmový režisér Story-strávník web designer Vstupní požadavky a Aplikace Vstupné do LISAA Paříže je podmíněno jak prezentaci portfolia práce a ústního pohovoru. Cílem těchto podmínek není pouze posoudit úroveň kandidáta, ale také... [-]

Řízení Master Design - Berlín

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Francie Paris

Magisterský titul v Design Management je mezinárodní program, ve spolupráci s MHMK Macromedia univerzitě v Berlíně. [+]

Magisterský titul v Design Management je mezinárodní program, ve spolupráci s MHMK Macromedia univerzitě v Berlíně. Master of Science v BERLÍN To samozřejmě v angličtině, se koná přes dva roky a je otevřen pro studenty, kteří již absolvovali bakalářský kvalifikaci v designu. Učí studenty v návrhovém řízení v mezinárodním prostředí v Paříži a Berlíně na MHMK Macromedia univerzity. Studenti jsou odměněni Master of Science v návrhovém řízení. Výhody Course V průběhu dvou let, LISAA dává svým studentům příležitost prohloubit své znalosti o managementu a řízení projektů na svém partnerské univerzitě, MHMK Macromedia v Berlíně. Zde se studenti učí používat konstrukční myšlení rozvíjet a řídit ambiciózní cross-disciplinární projekty. Vynikající příležitost pro studenty, ponořit se do jiné kultury a posilovat jazykové dovednosti, tento program také umožňuje studentům, aby dlouhodobý pracovní stáž v Berlíně. Poplatky Francouzské a EU Obyvatelé: Paris (první rok) a Berlin (2. ročník) - 12 000 Kč / rok Non-EU Obyvatelé: Paris (první rok) a Berlin (2. ročník) - 12 000 € / rok Vstupní požadavky a Aplikace Tento program je otevřen pro studenty designu (návrh, vnitřní architektura, móda, grafický design) na bakalářském stupni. [-]

Řízení Master Výroba A Digitální Animace Techniky

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Francie Paris

Tento kurz je otevřen každý student, aby dále své dovednosti v těchto oblastech: směr výroby, storyboard, režie, umění pojetí, uspořádání, modelování, lanoví, animace, matné lakování, osvětlení, rendering, VFX a kompozičních. [+]

Tento kurz je otevřen každý student, aby dále své dovednosti v těchto oblastech: směr výroby, storyboard, režie, umění pojetí, uspořádání, modelování, lanoví, animace, matné lakování, osvětlení, rendering, VFX a kompozičních. Studenti rozvíjejí své dovednosti v řízení, používání softwaru, který kombinuje 2-D a 3-D techniky pro komplexní projekty a optimalizaci řízení výroby kalendáře. Tento přístup vede k důkladné znalosti celého výrobního potrubí pro 3-D animovaných filmů. Kromě toho umožňuje studentům ze 2-D pozadí se učit nástroje 3-D, a pro ty z real-time pozadí, aby získali zkušenosti v oblasti inscenování a v předem vypočítanou 3-D. Kurz v řízení výroby a digitální animačních technik se odehrává v průběhu jednoho roku po + 3 roky kvalifikaci BAC u LISAA ve 2-D animace, 3-D animace, vizuální efekty, 2-D videoher nebo 3-D videoher. To je také otevřen pro absolventy z jiných škol digitální animace. Výhody Course Realitní projekty vedené profesionály s cílem naučit reagovat na požadavky průmyslu v nejvhodnější způsob Pedagogičtí pracovníci skládá z profesionálů, kteří jsou si vědomi technologické změny v neustále se vyvíjejícím oboru Trvalé odkazy průmyslu přes soudě panely a partnerství s ateliéry, které jsou příjemci podpory studentů 'přechod do pracovního týmové projekty s cílem simulovat práci ve studiu a studentům pomoci při rozhodování o oblasti jejich specializace High-standardní vybavení pro práci za stejných podmínek jako profesionálové: pohybové titulek studio, barevné korekce studio, post-synchronizace studiu. Kariéra pozadí designer Character Designer / Artist Kompozitní umělec umělec pojetí 2-D / 3-D Layout Artist Osvětlení / Rendering umělec Matte malíř Modeler / Mapper Operátor Compositing /... [-]