Přečtěte si oficiální popis

Kedge Business School je srovnávací francouzská obchodní škola se 4 arenami ve Francii (Paříž, Bordeaux, Marseille a Toulon), 2 v Číně (Šanghaji a Suzhou), 1 v Dakaru v Senegalu a 3 partnerské areály (Avignon, Bastia a Bayonne).

Kedge v číslech

Komunita KEDGE BS se skládá z 12 000 studentů (25% z nich jsou zahraniční studenti), 196 stálých profesorů (44% z nich je mezinárodních), 300 mezinárodních akademických partnerů a 54 000 absolventů po celém světě.

Školicí programy

KEDGE BS nabízí portfolio 31 manažerských a designových programů pro studenty a průmyslové profesionály. Poskytuje také individuální vzdělávací programy pro podniky na národní i mezinárodní úrovni.

Tréninkové programy Kedge:

 • Obecné programy řízení
 • Návrhový program
 • Příprava na DCG (ekvivalent bakalářského stupně) a DSCG (ekvivalent magisterského titulu) v účetnictví
 • Rotační studijní programy
 • Specializované programy: MSc a Specialized Masters
 • Vnitropodnikové a mezipodnikové vzdělávací programy
 • Executive MBA

Výzkum

Učitelé-výzkumníci z Kedge přispívají k rozvoji znalostí v oblasti řízení prostřednictvím základního a aplikovaného výzkumu. Nacházejí se za produkcí publikací, prací, konferencí a dalších, které dávají škola na 2. místě pro výzkum ve francouzských obchodních školách.

Škola je mezinárodně uznávaná pro manažerský výzkum, který provádí v oblastech pokrytých svými středisky excelence a specializací.

Centra excelence

 • Marketing
 • CSR
 • Dodavatelský řetězec

Odbornost

 • Víno
 • Zdravotnictví
 • Creative Industries
 • Inovace
 • Finance přehodnotil

Výzkum, který vychází ze školy, přispívá k posílení kvality výuky, výkonu podniků a veřejných orgánů a zvyšování znalostí v rámci akademické řídící komunity.

Accolades

Výkonný MBA, který nabízí Kedge Business School získal 33. místo v žebříčku Financial Times European Business School a 22. místo ve světě. Kedge Business School je AACSB, EQUIS a AMBA akreditována, uznávána a schválena francouzskou vládou a členem Conférence des Grandes Ecoles ve Francii.

Campuses

 • Bordeaux

Nový areál Bordeaux byl navržen tak, aby byl obytným prostorem. Rozloženo na 35 000 m2, má vyhrazené pracovní a diskusní místnosti, sportovní a relaxační prostory.

 • Marseille

Kedge Business School neustále investuje do značných logistických zdrojů jak z hlediska vzdělávací infrastruktury, tak i špičkových technologických zdrojů.

 • Paříž

V roce 2015 skupina vytvořila nové zařízení v 9. arrondissementu v Paříži, živé centrum činnosti, kde se studenti, učitelé a podniky mohou setkávat, vyměňovat a spolupracovat.

 • Toulon

V současné době ve výstavbě bude nový školní areál KEDGE BS Toulon připraven jít na své příští jaro.

 • Suzhou

Zahájení kampusu v Suzhou v roce 2010 bylo součástí pokračující politiky, která začala v roce 2003 rozvíjet naši činnost v Číně.

 • Šanghaj

Hlavní kampus se nachází v okrese Xuhui v Šanghaji a je domovem několika vzdělávacích institucí. Budovy ukazují směs amerických architektonických vlivů s čínským stylem.

 • Dakar

KEDGE BS se nachází v Dakaru od roku 2008. Studenti Dakar v kampusu využívají vzdělávací inovace a odborné znalosti společnosti KEDGE BS.

Náš závazek

Celá komunita KEDGE BS: učitelé, administrativní týmy i studenti podporují pokyny, které přijaly s ohledem na závazky školy v oblasti společenské odpovědnosti.

To, co dělá KEDGE BS rozlišující, co dělá Škola známým klíčovým hráčem v oblasti udržitelného rozvoje a CSR, je jeho virální přístup, který kombinuje dokonalost s konzistencí.

Není to jen případ přidání příkladných praktik (magisterský kurz, výzkumné centrum), nýbrž provádění konzistentních akcí napříč výzkumem, výukou, sociálním a environmentálním řízením školních areálů a jejich řízení.

Prostřednictvím svých závazků a sítě odborníků škola přispívá k rozvoji vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím objektivu sociální odpovědnosti podniků.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Kedge Business School

Vytvořeno před 20 lety, Mezinárodní Sport ... [+]

Přední vysokoškolský program věnovaný sportu

Vytvořeno před 20 lety, mezinárodní sport

Síla programu spočívá v jeho schopnosti školit manažery v souladu s požadavky tohoto vysoce specifického a náročného trhu, a to díky své jedinečné odbornosti na křižovatce event marketingu a sportovního práva.

90% absolventů si najde zaměstnání do 6 měsíců po ukončení studia.Průměrná roční mzda ve výši 35 000 EUR.500 absolventů po celém světě.30 partnerských společností.Proč zvolit tento program?

Duální akademické a odborné znalosti

Učitelé-výzkumníci, kteří jsou odborníky v profesionálním sportovním průmyslu.Uznaní odborníci z oboru, kteří studentům umožňují získat na trhu práce diferenciající a vyhledávané znalosti a dovednosti.... [-]
Francie Marseille
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kedge Business School

Programy ISLI byly založeny v roce 1984, aby uspokojily poptávku mezinárodních profesních sdružení a staly se vedoucími programy v globálním řízení dodavatelského řetězce ... [+]

Hodnota prostřednictvím inovací a kreativity

Programy ISLI byly založeny v roce 1984, aby uspokojily poptávku mezinárodních profesních sdružení a staly se vedoucími programy v globálním řízení dodavatelského řetězce po celém světě. Jejich mezinárodní reputace je založena na jejich profesionálním uznání, výzkumném týmu, publikacích a zkušenostní pedagogice. Jsou akreditováni „Chartered Institute of Purchasing“

MSc v řízení globálního dodavatelského řetězce připravuje jednotlivce k tomu, aby čelili výzvám nové éry v řízení podniku. Úspěšní manažeři jsou ti, kteří berou globální přístup k jejich analýze a vědí, jak vytvořit architekturu dodavatelského řetězce pro celosvětové sítě.... [-]

Francie Bordeaux
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kedge Business School

Nakupování se týkalo hledání nejlevnějších cen. To už neplatí. Dnešní nákup je o spolupráci se strategickými dodavateli zachytit inovace a co nejrychleji je realizovat. ... [+]

Zachycení inovací je klíčové

Nakupování se týkalo hledání nejlevnějších cen. To už neplatí. Dnešní nákup je o spolupráci se strategickými dodavateli zachytit inovace a co nejrychleji je realizovat.

Soustředí se nyní na zachycování inovací a rychlost na trhu a role nákupu se stala nesmírně strategickou. Klíčoví dodavatelé se nyní stali skutečnou silou návrhu. Tato změna vyžaduje naprosto odlišné chování odborníků na nákup.

MAI nabízí několik školení v oblasti nákupu. MAI je uznávána nadnárodními společnostmi za to, že jsou v nejlepším věku nakupování a zachycování inovací pro vývoj nových produktů.

Proč zvolit tento program?... [-]
Francie Bordeaux
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kedge Business School

Marketingové aktivity a dovednosti se musí měnit v souladu s hlubokými a často protichůdnými změnami probíhajícími v našem prostředí, včetně digitálních technologií a roz ... [+]

Marketingové aktivity a dovednosti se musí měnit v souladu s hlubokými a často protichůdnými změnami probíhajícími v našem prostředí, včetně digitálních technologií a rozvoje participační kultury, která přenáší spotřebitele na etické spotřebitele, pocit spolupatřičnosti k několika komunitám prostřednictvím afinitních nebo emocionálních vazeb, vznik tendence k odpovědnější formě marketingu a nových forem hospodářské soutěže založené na vytváření otevřených ekosystémů zahrnujících "obchodní partnery".

Právě s těmito změnami jsme mysleli, že jsme navrhli MSc Marketing

Pracují s firmami, berou náš současný stav znalostí vpřed v oblasti marketingu a zapojují studenty do jejich výzkumu. Společnosti se podílejí na společném vytváření programu na několika úrovních: někteří se podílejí na řízení programu prostřednictvím Výboru pro rozvoj, zatímco jiní podporují studenty v rámci volitelných studijních cest díky partnerství „orientačního světla“.... [-]

Francie Bordeaux Marseille
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kedge Business School

Společnost MSc, uznávaná jako přední francouzská vzdělávací instituce v mezinárodním obchodu s jedinečným zaměřením na námořní průmysl, oslavuje 60 let zkušeností v oblas ... [+]

Globální vize dopravy

Společnost MSc, uznávaná jako přední francouzská vzdělávací instituce v mezinárodním obchodu s jedinečným zaměřením na námořní průmysl, oslavuje 60 let zkušeností v oblasti logistiky a optimalizace podniků. Své síly čerpá z hlubokého propojení s podnikovým světem, jeho historií a kvalitou výuky. Mezinárodní dimenze je základním kamenem tohoto programu, který je vytvořen ve spolupráci s AFTRAL, aby umožnil studentům řídit mezinárodní a strategické otázky týkající se dopravy, dodavatelského řetězce, skladování, cel, IT. Tento MSc nabízí globální přístup, který umožňuje studentům rozvíjet klíčové dovednosti ve třech oblastech: mezinárodní obchod, mezinárodní doprava a logistika.... [-]

Francie Marseille
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kedge Business School

MSc v International Business je prvotřídní mezinárodní obchodní management program. Využívá velmi praktický přístup a školí studenty, aby si osvojili své kulturní a geopo ... [+]

Nejlepší MSc zažít svět

MSc v International Business je prvotřídní mezinárodní obchodní management program. Využívá velmi praktický přístup a školí studenty, aby si osvojili své kulturní a geopolitické vhledy a aplikovali je v kontextu rozvoje mezinárodního obchodu.

Očekává se, že podnikatelská komunita bude mít stále větší míru globální odpovědnosti, a to jak vůči interním, tak externím zainteresovaným stranám, komunitám a životnímu prostředí. Svět globálního podnikání se neustále vyvíjí a je náročný na myšlení. Náš program zkoumá různé kulturní a geopolitické faktory, které tvoří dnešní komplexní mezinárodní obchodní prostředí. Obnovuje složitost tohoto neustále se měnícího globálního kontextu, který pomáhá studentům uspět v jejich budoucí kariéře.... [-]

Francie Bordeaux Marseille
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kedge Business School

"Víno a lihoviny představují neustále se měnící ekosystém, roztříštěný průmysl, složitý a přitom fascinující. Abychom pochopili výrobek a trh, je třeba mít solidní techni ... [+]

"Víno a lihoviny představují neustále se měnící ekosystém, roztříštěný průmysl, složitý a přitom fascinující. Abychom pochopili výrobek a trh, je třeba mít solidní technické základy, ale také abychom mohli posoudit finanční, ekonomické , marketingu a environmentálních otázek, trendů, příležitostí a omezení. Abychom vyhověli výzvám zítřka, je třeba, aby studenti dostali klíče, aby byli vedeni, a pak vytvořili globální vizi.

Na víně Kedge

Jeremy Cukierman, Mistr vína

Proč zvolit tento program?

Učení se děláním

S pokračujícím spojením studentů, lektorů a společností se studenti aktivně účastní svého vlastního školení.... [-]

Francie Bordeaux
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kedge Business School

Digitální marketing má bouřlivý dopad na společnost jako celek, odrážející zavedené postupy společností, vládních orgánů a uživatelů. Vznikly nové profese a nové postupy, ... [+]

Školení Agile Digital Marketers

Digitální marketing má bouřlivý dopad na společnost jako celek, odrážející zavedené postupy společností, vládních orgánů a uživatelů. Vznikly nové profese a nové postupy, které vedly k nedostatku dovedností na trhu a k naléhavé potřebě nového školení v oblasti řízení v těchto oblastech.

V neustále se měnícím prostředí, ve kterém se dovednosti rychle rozvíjejí a disciplíny se stále více zaměřují na specializaci, je třeba, aby společnosti byly agilnější než kdy předtím, aby se vypořádaly s dnešními problémy.

Nový MSc v oblasti digitálního marketingu

Do hloubky objevíte celý svět digitálního marketingu, který se zaměří na kompetence a znalosti, které budete muset vybudovat a zavést do akčních strategií s vysokou přidanou hodnotou pro společnosti. Program se zaměřuje na témata, jako je sociální média marketing, analýza dat, digitální strategie... [-]

Francie Marseille
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kedge Business School

Skutečný podnikový vývojář, obchodní inženýři se specializují na podnikové prostředí a vyjednávají o komplexních řešeních, produktech a službách s vysokým ziskem. Nejen, ... [+]

Dvojí odbornost v oblasti technologií a managementu pro urychlení kariéry

Skutečný podnikový vývojář, obchodní inženýři se specializují na podnikové prostředí a vyjednávají o komplexních řešeních, produktech a službách s vysokým ziskem. Nejen, že řídí své obchodní portfolio, ale také navrhují globální komplexní řešení pro své klientské společnosti.

Umístěním se jako rozhraní mezi obchodními a technickými týmy, podnikatelští inženýři koordinují a nasazují velké projekty od začátku do konce.

Za posledních 30 let byl program Business Engineering speciálně přizpůsoben vědeckým nebo technickým profilům. Cílem programu je rozvíjet obchodní a manažerské kompetence na nejvyšší úrovni, aby naši absolventi mohli zpracovat obchodní strategie a řídit inovační projekty.... [-]

Francie Toulon
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kedge Business School

Vedoucí program v Evropě pro rozvoj těchto dvou odborných znalostí. ... [+]

Udělejte si rozdíl tím, že se připojíte k novému MS v Corporate

Dnes všechny finanční společnosti integrují nové etické a společenské výzvy do svých strategií investování a alokace aktiv a hledají kvalifikované profily.

Cílem magisterského studia je odborná příprava profesionálů s dokonalým porozuměním finančních nástrojů a finanční a extrafinanční expertíza je klíčová, protože kariéra v oblasti financí se vyvíjí.

Přijďte prozkoumat finance z jiného úhlu s dobře vyškolenou odbornou fakultou a sítí silných partnerů, abyste usnadnili umístění na pracovišti.

S tímto MSc přinášíte vaší kariéře skutečnou přidanou hodnotu. Máte přístup k široké škále příležitostí jak v tradičních obchodech, tak v nových profesích spojených s problematikou ESG.... [-]

Francie Marseille Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kedge Business School

Od roku 2004, díky odbornosti Creative Industries ... [+]

Od roku 2004, díky odbornosti Creative Industries

Francie je jedinečná svým bohatstvím kulturního dědictví a živého tvůrčího odvětví. Tato země proslulá svou "kulturní výjimkou" podporuje širokou paletu produkce. Francie identifikuje jedinečný pojem uměleckého, kulturního a tvůrčího zboží, který je rozlišuje po celém světě. Umělci a tvůrci budou vyzváni, aby se svými žáky mluvili, aby jim ukázali rozmanitost oboru a povzbudili je k tomu, aby byli inspirováni jejich vizí.

Proč zvolit tento program?Francouzský duch

Získejte to nejlepší z našich uměleckých, kulturních a tvůrčích organizací. Francie je jedinečná svým bohatstvím kulturního dědictví a živého tvůrčího odvětví. Tato země proslulá svou "kulturní výjimkou" podporuje širokou škálu produkcí, tudíž kultura není považována za pouhou komoditu jako kterákoli jiná. Francie identifikuje jedinečný pojem uměleckého, kulturního a tvůrčího zboží, který je rozlišuje po celém světě.... [-]

Francie Paříž
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kedge Business School

Trénink datového marketingu společnosti Kedge trénuje univerzální odborníky, kteří se budou vyvíjet v neustále se měnícím prostředí. Spojením dat s ovládáním technik digi ... [+]

Trénink datového marketingu společnosti Kedge trénuje univerzální odborníky, kteří se budou vyvíjet v neustále se měnícím prostředí. Spojením dat s ovládáním technik digitálního marketingu zvládá mistr výzvy trhu v nedostatku manažerského know-how v těchto oblastech.

Cíle tohoto školení v oblasti správy dat

S digitálními technologiemi se objevují nové profese a nové postupy, které vedou ke skutečné potřebě školení. Cílem MS Digital Marketing

ZdůrazňujeCross-školení a doplňkové školeníIntegrace datstřídavýProjektová pedagogikaPestré vzdělání pro silnou zaměstnatelnostEkosystém renomovaných partnerůSilná integrace s místním ekosystémemRozvoj dovednostíProjektový managementPožadované odborné akreditaceUživatelská zkušenostGrafický designkurs... [-]
Francie Paříž
Kontaktuj školu
Francouzština
Kombinované
13 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Kedge Business School

MIM je dvouletý program (Master 1 ... [+]

Individuální kurz

„MIM je dvouletý program (Master 1)

Díky masivním investicím ve prospěch experimentování, rozvoje kritického myšlení a technologického řízení se snažíme podpořit akulturaci technologií a podnikání pro 100% našich studentů. Naším cílem je klást důraz na naši schopnost školit manažery, kteří se zavázali ke společnému blahu a kteří jsou dokonale vědomi různých důležitých sociálních otázek.

PASCAL KRUPKA, ředitel programu Master in Management (MIM)

2 kampusůBordeaux:

Navržen v duchu anglosaských univerzit, tento areál se může pochlubit 35 000 m2 pracovních, sportovních a relaxačních prostor.

Nachází se v areálu univerzity v Talence, 20 minut jízdy tramvají od centra města Bordeaux. Jako nejvhodnější francouzské město z hlediska kvality života (Harris Interactive 2017), a ten, který zaznamenal největší nárůst počtu manažerů za posledních 10 let, má Bordeaux ideální geografickou polohu: 2h od Paříže, 2h30 ze Španělska a 40 minut od pobřeží Atlantiku.... [-]

Francie Bordeaux Marseille
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Kedge Business School
Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francie
Adresa, 1. řádek
Kedge Business School
Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie
Adresa, 1. řádek
Kedge Business School
Paříž, Île-de-France, Francie
Adresa, 1. řádek
Kedge Business School
Toulon, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie
Adresa, 1. řádek
Kedge Business School
Suzhou, Jiangsu, Čína
Adresa, 1. řádek
Kedge Business School
Šanghaj, Šanghaj, Čína
Adresa, 1. řádek
Kedge Business School
Dakar, Region Dakar, Senegal