Institut Francais de la Mode

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Institut Français de la Mode je vysokoškolská instituce, školicí středisko pro učni, poskytovatel výkonného vzdělávání a centrum odborných znalostí pro textilní, módní a luxusní průmysl. Poskytuje vzdělávací programy od odborného výcviku až po doktorandskou úroveň, prostřednictvím vzájemného hnojení návrhu, řízení a know-how.

V roce 2019 založil Institut Français de la Mode Ecole de la chambre syndicale de la couture parisienne, založený v roce 1927, uznávaný za vynikající vzdělání v oblasti couture savoir-faire a IFM, založený v roce 1986 a průkopníkem v oblasti řízení módy vzdělání.

Institut Français de la Mode nyní nabízí:

  • Vysokoškolské vzdělávací programy v oblasti módního designu (mezi nimiž jsou dva nové studijní programy, bakalářské a magisterské umění), v módním managementu a ve zpracovatelském průmyslu
  • Tréninkové centrum pro učni
  • Krátké, certifikované programy nebo programy na míru pro podniky a instituce
  • Programy letní školy
  • Akademická výzkumná činnost, která produkuje publikace v oblasti ekonomie, jakož i společenských a humanitních věd aplikovaných na módu a design
  • Hospodářská observatoř, která nabízí řídící nástroje pro profesionály a každodenní analýzu spotřeby a distribuce módy
  • Jedna z nejkompletnějších specializovaných knihoven ve Francii

Institut Français de la Mode je členem HESAM Université, Conférence des Grandes Ecoles a Mezinárodní nadace institutů módní techniky (IFFTI). Podporuje ji francouzské ministerstvo hospodářství. Uznává ji francouzské ministerstvo vysokoškolského vzdělávání.

Místa

Paříž

Institut Français de la Mode - IFM

Adresa, 1. řádek
36, Quai d'Austerlitz
75013 Paříž, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+33 1 70 38 89 89

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium