International Space University

Úvod

Read the Official Description

Co je to ISU? Mezinárodní vesmírná univerzita je soukromá nezisková instituce, oficiálně uznán jako institut vyššího vzdělávání ve Francii francouzským ministerstvem školství (vyhláška MENS0400386A ze dne 27. února 2004). To se specializuje na poskytování školení pro budoucí vůdce vznikajícího globálního prostoru komunity absolventa-úrovni na své centrální kampusu ve Štrasburku ve Francii, a na místech po celém světě. Ve svém dvouměsíčním programu vesmírné studie a jeden rok magisterského studia, ISU nabízí svým studentům jedinečnou základní osnovu zahrnující všechny disciplíny týkající se kosmických programech a podniků, vědy o vesmíru, vesmírného inženýrství, systémové inženýrství, vesmírné politiky a práva, podnikání a řízení , a prostor a společnost. Oba programy také zahrnovat intenzivního výzkumu tým studentů projektu poskytování mezinárodních postgraduálních studentů a mladých vesmírných odborníků možnost řešit složité problémy tím, že pracuje společně v multikulturním prostředí. Od svého založení v roce 1987, ISU absolvoval více než 3700 studentů z více než 100 zemí. Spolu se stovkami ISU fakulty a lektorů z celého světa, ISU absolventi obsahují mimořádně efektivní síť vesmírných odborníků a vedoucích, kteří se aktivně usnadňuje individuální kariérní růst, odbornou činnost a mezinárodní vesmírné spolupráce. ISU Mise Publikum webThe Mezinárodní vesmírná univerzita rozvíjí budoucí lídry světového prostoru komunity tím, že poskytuje interdisciplinární vzdělávací programy pro studenty a vesmírných odborníků v mezinárodním, multikulturním prostředí. ISU slouží také jako neutrální mezinárodní fórum pro výměnu znalostí a myšlenek na náročných otázek týkajících se prostoru a kosmických aplikací. Programy ISU předat důležité dovednosti nezbytné pro budoucí kosmické iniciativám v veřejném a soukromém sektoru, zatímco oni:

inspirovat nadšení podporovat mezinárodní porozumění a spolupráci podporovat interaktivní globální síť studentů, učitelů a absolventů podporovat inovativní vývoj prostoru pro mírové účely: ke zlepšení života na Zemi a lidstvo postoupit do vesmíru.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy » Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Vesmírných Studií

Campus forma Denní studium September 2018 Francie Strasbourg Austrálie Adelaide + 1 více

ISU Master of Space Studies (MSS), program je určen pro studenty, kteří hledají konkurenční výhodu, která jim pomůže získat kariéru v oblasti vesmíru, odborníci zájem o dělat kariéru přesunout do nebo v rámci vesmírného odvětví, a výzkumníci, kteří chtějí rozšířit jejich znalosti nebo aby přechod od akademického života do kosmického průmyslu. [+]

Obnova budoucnost - ISU Master of Space Studies Program

ISU je s potěšením oznamuje, že v příštích měsících bude vedení reimagining a obnovení své velmi úspěšné Master of Space Studies (MSS) programu.

Od svého vzniku v roce 1995 toto jádro ISU program - zapouzdření mezinárodní, mezikulturní a interdisciplinární přístup ISU do vesmíru vzdělání - se vyrábí multi-kvalifikované absolventy, kteří jsou schopni splnit požadavky vesmírného odvětví, ať už ve vládě, průmyslu a akademické obce. Jak MSS blíží 20. výročí, ISU se zavazuje, že přezkoumá své úspěchy na datum, podporovat jeho nejúspěšnějších aspektů a identifikaci nových oblastí pro inovace s cílem poskytnout absolventům s maximální příležitost rozvíjet své následné kariéry.... [-]