Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní škola řízení (ISM) je specializovaná akreditovaná obchodní škola se sídlem v Paříži ve Francii s programy na pěti různých kontinentech.

Poskytujeme studentům globální perspektivu, kterou potřebují, aby prosperovali jako moderní obchodní vedoucí. Děláme to tím, že naše třídy jsou malé, selektivní a kulturně rozmanité a nabízejí programy ve velkých obchodních centrech po celém světě.

Naše IMBA rozvíjí globální lídry v podnikání zítřka, zatímco náš DBA je určen pro zkušené vedoucí pracovníky, kteří se snaží řešit výzvy vedoucích pracovníků na mezinárodní úrovni. Pro dokázané zkušené lékaře naše doktorské studium osvědčuje výukové a výzkumné dovednosti potřebné k tomu, aby vrátili podnikatelské komunity a formovali novou generaci vůdců.

Postaveno na globálních hodnotách

Náš zakladatel Jack Forget otevřel ISM, aby napadl tradiční model obchodní školy.

Jeho vize se týkala školy, která vypadá jako zevnějšku a která podporuje inovaci a nové způsoby výuky. Byla by to opravdu globální instituce s partnerstvím na rozvíjejících se trzích po celém světě. Studenti ze všech kontinentů by se učil od profesorů nejvyššího stupně a během studia si vybudovali cennou profesionální síť.

Současný ISM si zachovává sílu a obratnost této zakládající filozofie. Stále sídlíme v Paříži, nyní máme partnerské instituce v New Yorku , Šanghaji , Nové Dillí , São Paulu a Kapském Městě . Nadále poskytneme studentům výklenky, globální perspektivu a kontakty, které potřebují jako vedoucí.

Zakázáno v reálném světě

Naši studenti jsou ambiciózní. Jsou poháněny, aby se dostali nahoru. Takže i když je pevná základna teoretických znalostí důležitá, zásadní je pochopitelná znalost a zkušenost.

Vybíráme naše profesory, a to jak pro jejich vynikající výuku, tak pro jejich podnikatelskou pověst. Když nejsou v ISM, mohou se nalézt přední společnosti, vyučovat na špičkových obchodních školách po celém světě a ovlivňovat směr mezinárodní obchodní praxe.

Naše malé, interaktivní kurzy umožňují detailní přístup k odborným znalostem našich profesorů. A protože naši studenti jsou zkušení profesionálové, mají šanci sdílet originální náhled a informovat o tom, co se děje ve třídě.

Vyrobeno pro pracovníky vedení

Studenti ISM jsou vedoucími pracovníky na vysoké úrovni s náročnými rozvrhy. Jejich čas je vzácným zdrojem a potřebuje studium, aby se přizpůsobilo jejich kariéře a životnímu stylu.

Tato potřeba flexibility vyvolává vše, co nabízíme. Studenti mohou kombinovat osobní kurzy v Paříži s e-learningem a navštěvovat zámořské programy v jedné z našich pěti partnerských institucí po celém světě.

Dáváme také studentům možnost přizpůsobit své studie a soustředit se na to, co je pro jejich kariéru nejdůležitější. V závislosti na stupni, které si zvolí, mohou následovat obecnou Pathway v mezinárodním řízení podniku nebo se specializovat na finance, podnikání a inovace nebo na vyšší vzdělávání.

Trvalá profesionální síť

Pro naše studenty jsou přínosy studia na ISM i nadále daleko.

Spolužáci a profesoři, se kterými se setkávají během své školy, tvoří celoživotní profesionální síť s nápady, podporou a příležitostmi, které přesahují obchodní a geografické hranice.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Welcome to ISM

ISM MBA Program

ISM DBA

ISM PhD

International School Of Management
Adresa, 1. řádek
ISM Paris 17, boulevard Raspail
75007 Paříž, Île-de-France, Francie
Website
Telefonní číslo
+33 1 45 51 09 09
Adresa, 1. řádek
ISM - International School of Management
Šanghaj, Šanghaj, Čína
Adresa, 1. řádek
ISM - International School of Management
Sao Paulo, Stát São Paulo, Brazílie
Adresa, 1. řádek
101 astor place
New York, New York, Spojené státy americké
Adresa, 1. řádek
ISM - International School of Management
Kapské město, Western Cape, Jihoafrická republika
Adresa, 1. řádek
amity university campus
Nové Dillí, Dillí, Indie