ISM - International School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní škola řízení (ISM) je specializovaná akreditovaná obchodní škola se sídlem v Paříži ve Francii s programy na pěti různých kontinentech.

Poskytujeme studentům globální perspektivu, kterou potřebují, aby prosperovali jako moderní obchodní vedoucí. Děláme to tím, že naše třídy jsou malé, selektivní a kulturně rozmanité a nabízejí programy ve velkých obchodních centrech po celém světě.

Naše IMBA rozvíjí globální lídry v podnikání zítřka, zatímco náš DBA je určen pro zkušené vedoucí pracovníky, kteří se snaží řešit výzvy vedoucích pracovníků na mezinárodní úrovni. Pro dokázané zkušené lékaře naše doktorské studium osvědčuje výukové a výzkumné dovednosti potřebné k tomu, aby vrátili podnikatelské komunity a formovali novou generaci vůdců.

Postaveno na globálních hodnotách

Náš zakladatel Jack Forget otevřel ISM, aby napadl tradiční model obchodní školy.

Jeho vize se týkala školy, která vypadá jako zevnějšku a která podporuje inovaci a nové způsoby výuky. Byla by to opravdu globální instituce s partnerstvím na rozvíjejících se trzích po celém světě. Studenti ze všech kontinentů by se učil od profesorů nejvyššího stupně a během studia si vybudovali cennou profesionální síť.

Současný ISM si zachovává sílu a obratnost této zakládající filozofie. Stále sídlíme v Paříži, nyní máme partnerské instituce v New Yorku , Šanghaji , Nové Dillí , São Paulu a Kapském Městě . Nadále poskytneme studentům výklenky, globální perspektivu a kontakty, které potřebují jako vedoucí.

Zakázáno v reálném světě

Naši studenti jsou ambiciózní. Jsou poháněny, aby se dostali nahoru. Takže i když je pevná základna teoretických znalostí důležitá, zásadní je pochopitelná znalost a zkušenost.

Vybíráme naše profesory, a to jak pro jejich vynikající výuku, tak pro jejich podnikatelskou pověst. Když nejsou v ISM, mohou se nalézt přední společnosti, vyučovat na špičkových obchodních školách po celém světě a ovlivňovat směr mezinárodní obchodní praxe.

Naše malé, interaktivní kurzy umožňují detailní přístup k odborným znalostem našich profesorů. A protože naši studenti jsou zkušení profesionálové, mají šanci sdílet originální náhled a informovat o tom, co se děje ve třídě.

Vyrobeno pro pracovníky vedení

Studenti ISM jsou vedoucími pracovníky na vysoké úrovni s náročnými rozvrhy. Jejich čas je vzácným zdrojem a potřebuje studium, aby se přizpůsobilo jejich kariéře a životnímu stylu.

Tato potřeba flexibility vyvolává vše, co nabízíme. Studenti mohou kombinovat osobní kurzy v Paříži s e-learningem a navštěvovat zámořské programy v jedné z našich pěti partnerských institucí po celém světě.

Dáváme také studentům možnost přizpůsobit své studie a soustředit se na to, co je pro jejich kariéru nejdůležitější. V závislosti na stupni, které si zvolí, mohou následovat obecnou Pathway v mezinárodním řízení podniku nebo se specializovat na finance, podnikání a inovace nebo na vyšší vzdělávání.

Trvalá profesionální síť

Pro naše studenty jsou přínosy studia na ISM i nadále daleko.

Spolužáci a profesoři, se kterými se setkávají během své školy, tvoří celoživotní profesionální síť s nápady, podporou a příležitostmi, které přesahují obchodní a geografické hranice.

Místa

Paříž

International School Of Management

Adresa, 1. řádek
ISM Paris
17, boulevard Raspail

75007 Paříž, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+33 1 45 51 09 09

Šanghaj

Adresa, 1. řádek
ISM - International School of Management
Šanghaj, Šanghaj, Čína

Sao Paulo

Adresa, 1. řádek
ISM - International School of Management
Sao Paulo, Stát São Paulo, Brazílie

New York

Adresa, 1. řádek
101 astor place
New York, New York, Spojené státy americké

Kapské město

Adresa, 1. řádek
ISM - International School of Management
Kapské město, Western Cape, Jihoafrická republika

Nové Dillí

Adresa, 1. řádek
amity university campus
Nové Dillí, Dillí, Indie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium