ISC Paris Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ISC Paris School of Management

Společnost ISC Paris - Business School, která byla založena v roce 1963, se zavázala poskytovat podnikovým studentům vysoce kvalitní manažerské dovednosti potřebné pro provoz a výkon v globálním prostředí.

ISC Paris , akreditovaná od AACSB, je součástí vysoce selektivního francouzského náborového systému "Grandes Ecoles", který seskupuje vysokoškolské instituce, které působí mimo oblast univerzit. Ve Francii má pouze 50 řídících škol oprávnění provozovat program "Grande Ecole" s vedoucím v managementu a pouze 30 z nich je, stejně jako ISC Paris , členové prestižní Konference des Grandes Ecoles.

Většina našich programů je dvojjazyčná - angličtina / francouzština. Programy nabízené v angličtině:

  • Bakalář,
  • Master Grande Ecole,
  • Mistr vědy,
  • MBA.

Nachází se v Paříži, kde sídlí většina předních francouzských nadnárodních korporací, škola má prospěch z obchodní pověsti francouzského hlavního města, což je hlavní místo, kde se konají odborné fóra, konference a veletrhy. Z toho vyplývá, že studium na ISC Paris může otevřít dveře více kariérám v různých oblastech včetně těch, které se zabývají módou, financem, high-tech, pohostinstvím, informačními systémy, mezinárodním obchodem, luxusním zbožím, maloobchodní distribucí, technologií, .

S naší sítí více než 140 partnerských univerzit ve více než 50 zemích poskytujeme našim studentům neomezené možnosti kariéry, ale také je povzbuzujeme, abychom objevili rozmanitost kultur, abychom získali širší mezinárodní perspektivu.

Jsme si jisti, že pokud máte ambiciózní mezinárodní kariéru a chcete studovat v jednom z nejvíce fascinujících a dynamických měst na světě, je ISC Paris - Business School tím pravým místem pro vás.

Místa

Paříž

Adresa, 1. řádek
ISC Paris Business School
22, Bd du Fort de Vaux

75017 Paříž, Île-de-France, Francie

Akreditace

AACSB Accredited