Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

ISC Paris School of Management

Společnost ISC Paris - Business School, která byla založena v roce 1963, se zavázala poskytovat podnikovým studentům vysoce kvalitní manažerské dovednosti potřebné pro provoz a výkon v globálním prostředí.

ISC Paris , akreditovaná od AACSB, je součástí vysoce selektivního francouzského náborového systému "Grandes Ecoles", který seskupuje vysokoškolské instituce, které působí mimo oblast univerzit. Ve Francii má pouze 50 řídících škol oprávnění provozovat program "Grande Ecole" s vedoucím v managementu a pouze 30 z nich je, stejně jako ISC Paris , členové prestižní Konference des Grandes Ecoles.

Většina našich programů je dvojjazyčná - angličtina / francouzština. Programy nabízené v angličtině:

  • Bakalář,
  • Master Grande Ecole,
  • Mistr vědy,
  • MBA.

Nachází se v Paříži, kde sídlí většina předních francouzských nadnárodních korporací, škola má prospěch z obchodní pověsti francouzského hlavního města, což je hlavní místo, kde se konají odborné fóra, konference a veletrhy. Z toho vyplývá, že studium na ISC Paris může otevřít dveře více kariérám v různých oblastech včetně těch, které se zabývají módou, financem, high-tech, pohostinstvím, informačními systémy, mezinárodním obchodem, luxusním zbožím, maloobchodní distribucí, technologií, .

S naší sítí více než 140 partnerských univerzit ve více než 50 zemích poskytujeme našim studentům neomezené možnosti kariéry, ale také je povzbuzujeme, abychom objevili rozmanitost kultur, abychom získali širší mezinárodní perspektivu.

Jsme si jisti, že pokud máte ambiciózní mezinárodní kariéru a chcete studovat v jednom z nejvíce fascinujících a dynamických měst na světě, je ISC Paris - Business School tím pravým místem pro vás.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


ISC Paris Business School

Silné zajišťování kvality národního uznání francouzským ministerstvem školství ISC Paris je součástí systému "Grandes Ecoles", který je paralelní se systémem státní unive ... [+]

Mistr

Silné zajišťování kvality národního uznání francouzským ministerstvem školství ISC Paris je součástí systému "Grandes Ecoles", který je paralelní se systémem státní univerzity a zahrnuje všechny francouzské obchodní školy.

Kvalita učebních osnov ve všech velkých školách, veřejném nebo soukromém, je zajištěna ministerstvem školství. ISC Paris je plně akreditováno francouzským ministerstvem, které uděluje "vízum de l'état" všem diplomům ISC.

Program trvá 2 nebo 3 roky (podle předchozí úrovně studia) a máte možnost studovat ve francouzštině a / nebo angličtině. Budete mít prospěch z nejvyšší kvality akademických pracovníků, kteří vám umožní získat cenné dovednosti a kvalifikace, které podpoří vaši kariéru. Tam je jeden příjem za rok v září.... [-]

Francie Paříž
Kontaktuj školu
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

https://www.youtube.com/watch?v=2UVJ19pIsms

Adresa, 1. řádek
ISC Paris Business School 22, Bd du Fort de Vaux
75017 Paříž, Île-de-France, Francie