Přečtěte si oficiální popis

ISAT se nachází v Neversu, 2 hodiny jízdy jižně od Paříže a poblíž slavného závodního okruhu Nevers / Magny-Cours. ISAT je fakulta Université de Bourgogne, která je součástí top 800 světového žebříčku v Šanghaji.

Institut automobilového a dopravního inženýrství (ISAT) je jedinečnou státní školou, která se věnuje komplexnímu výcviku inženýrů se zvláštním zájmem o automobilový průmysl. Hlavním cílem ISAT je pokrýt celou řadu pozic a dovedností souvisejících s automobilovým a dopravním průmyslem, se silnými zkušenostmi v oblasti mechanicko - elektrických

Inženýrské programy ISAT jsou akreditovány Komisí des Titres d'Ingénieur a označením EUR-ACE (evropská značka kvality pro inženýrské studijní programy na bakalářském stupni

ISAT zajišťuje, že studenti se stanou kompetentními odborníky tím, že poskytnou praktické znalosti a dovednosti, které nejsou relevantní pouze pro automobilovou technologii, ale jsou přímo použitelné pro cíle společnosti.

ISAT je odhodlána rozvíjet výzkum v rámci výzkumného oddělení "DRIVE" ve vozidlové technice pro životní prostředí (kompozitní materiály, vibrace

ISAT nabízí dynamické prostředí pro plný rozvoj komunity ISAT prostřednictvím bohatého kulturního a studentského života. ISAT se pyšní řadou sportovních zařízení na vysoké úrovni a renomovanou gastronomií. Díky velikosti a umístění města Nevers není žádný nedostatek cenově dostupného bydlení pro studenty.

POLYTECH ORLEANS

Polytech Orléans je součástí národní sítě univerzitních inženýrských škol Polytech. Být členem této exkluzivní skupiny znamená, že Polytech'Orléans nabízí vynikající program se širokou škálou špičkových inženýrských oborů, jen jednu hodinu jižně od Paříže, na zalesněném areálu.

Silná konkurenceschopnost v průmyslu a místní synergie mezi průmyslem, výzkumem a výcvikem vedly k vytvoření střediska pro konkurenceschopnost v oblasti "Vědy a systémy o elektrické energii" a další k senzorům. Cosmetic Valley se nachází v těsné blízkosti Orléans se známými společnostmi v těchto oborech.

Aktiva

Multidisciplinární program navržený společností Polytech'Orleans poskytuje svým absolventům rozmanité dovednosti a odborné znalosti potřebné k tomu, aby se stali inovujícími lidmi zítřka. Naše osnovy mají značku EURACE.

... s high-tech zařízení a nejmodernější zařízení ...

- dvě místa (Galilee a Vinci) s více než 150 000 čtverečních stop nedávné výstavby

- Počítačové zdroje zahrnující 22 laboratoří, internet a laserové tiskárny se širokou nabídkou softwaru (CAD, numerický výpočet, simulace, ...)

- Amfiteátry, audiovizuální studia a jazykové laboratoře

- Zařízení pro základní a technologický výzkum, které jsou k dispozici studentům pro konkrétní kurzy a projekty:

  • analyzátor spektra
  • podzvukové větrné tunely
  • automobilové zkušební stolice
  • vláknové systémy
  • laserové laboratoře
  • skenovací elektronové mikroskopické
  • plazmového reaktoru
  • odometry
Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

Tento dvouletý automobilový inženýrský program v Evropě na magisterském stupni (3 semestry ... [+]

Absolvovat automobilovou strojírenskou kariéru po celém světě a studovat ve Francii s Master of Science v automobilovém inženýrství pro udržitelnou mobilitu

ISAT a Polytech'Orléans, špičkové evropské automobilové inženýrské školy nabízejí spoluakreditovaný magisterský program v automobilovém inženýrství pro udržitelnou mobilitu se zaměřením na řízení energetiky

Přehled

Doba trvání: čtyři semestry

Převodem kreditů: Každý semestr tvoří 30 kreditů v rámci Evropského kreditu pro přenos kreditů a akumulační soustavy (ECTS). ECTS kredity jsou přenositelné.

Počet míst: 20

Poplatky za školení: 11 500 € (5 750 x 2 roky) se mohou změnit v souladu s pravidly rady.... [-]

Francie Nevers
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Master AESM - Openning Ceremony