ISA Lille - Graduate School of Agriculture and Bioengineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Poznejte ISA Lille

Jsme francouzská Graduate School of Agriculture and Bioengineering nabízející vysokoškolské kurzy a magisterské programy s velkými v zemědělství, potravinářství, environmentální vědy a ekonomie, marketing

Společnost ISA Lille, která byla založena v roce 1963, je součástí Lille Catholic University, největší soukromé vysokoškolské instituce ve Francii, s 26 000 studenty a 2500 mezinárodními studenty.

ISA Lille je uznáván a akreditován Komisí Titres d'Ingénieur (Výbor francouzských inženýrských titulů) a francouzskými ministry školství a zemědělství.

Vedle našich akademických programů a výzkumných aktivit nabízí společnost ISA Lille konzultační činnost místním společnostem i světovým lídrům v odvětví zemědělství, potravinářství a životního prostředí ve Francii i v zahraničí.

ISA Lille v číslech

59240_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.25.png

59239_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.36.png

Naše mise

Vytvořte jasnější budoucnost v udržitelném světě

Strategický plán společnosti ISA Lille je zaměřen na podporu podnikání prostřednictvím vzdělávání, inovací, výzkumu a internacionalizace.

Vzdělání

Naše akademické programy jsou založeny na získání pevných vědeckých a technických dovedností a osobního rozvoje. Vědecké kurzy, individuální mentoring, profesionální ponoření do celého programu pomáhají našemu studentovi budovat vlastní cestu, udržovat realitu firemní společnosti a společnosti v perspektivě.

Výzkum a poradenství

Všechny naše výzkumné jednotky patří k větším regionálním, národním a mezinárodním výzkumným sítím: univerzitám, institutemům a R obchodním partnerům

Mezinárodní

Neexistuje globální vzdělání bez mezinárodního vystavení. Internacionalizace je v centru mise ISA Lille: v našich programech, prostřednictvím mobility studentů a profesorů, prostřednictvím našich akademických a odborných partnerství a dalších.

Mezinárodní partnerství

Kromě toho, že je součástí mnohých národních a mezinárodních akademických sítí, ISA Lille také mělo více než 200 mezinárodních partnerství s univerzitami zemědělství a věd o životech po celém světě.

Naši akademičtí partneři110700_partners-networks.png

Místa

Lille

Adresa, 1. řádek
48 boulevard Vauban
59046 Lille, Hauts-de-France, Francie