IRIS Sup'

Úvod

Read the Official Description

Vyberte IRIS Sup ‚je zárukou přípravy uznána státem, přizpůsobené do světa práce, pro ty, kteří chtějí vykonávat, nebo rozvinout profesionálně v mezinárodním kontextu

IRIS Sup ‚škola IRIS

Vytvořil IRIS v roce 2002, IRIS Sup ‚je soukromá technická vysoká škola se sídlem v Paříži rectorat který si klade za cíl vyškolit studenty a odborníky v různých obchodů v mezinárodním kontextu.

To přináší cenné papíry Level Zaregistroval jsem se do národního seznamu odborných certifikací (RNCP) usnesením ze dne 23. února 2017, zveřejněné v Úředním věstníku dne 3. března 2017.

geopolitika a odborná praxe

IRIS Sup vzdělávání ‚nabízejí studenti:

  • znalosti nezbytné k pochopení mezinárodní problémy a rozvíjet své kapacity pro analýzu a návrhy na pomoc rozhodování v organizacích;
  • profesionální nástroje, s velkým podílem daného učení pomocí simulace a uvedení do pracovní situace z 1. ročníku;
  • zrát a rozvíjet své profesní plány v rámci specializovaných workshopů.

Bohaté propagace rozmanitosti

V IRIS Sup‘, ne klonů. Student nebo pracující, francouzský nebo zahraniční, z nichž každý je dodáván s jeho cesty, zkušenosti, cíle a bude obohacen v průběhu celého roku, protože učení rozmanitost původu studentů a zúčastněných stran.

IRIS Sup ‚každý rok o 20% studentů zastupujících třicet národností.

Je zapotřebí Plynulost v angličtině v jakékoliv mezinárodní aktivity, některé předměty jsou vyučovány v anglickém jazyce.

Sledování a podpora vzdělávání

S více než 240 studentů obličej IRIS Sup ‚zůstává struktura, v níž anonymita nemá místo. Začátkem tohoto roku, každý student podepíše vnitřní pravidla, kterými se řídí její vztahy s učiteli a pedagogického týmu. Pokračující přítomnost je nutná a musí být provedeny práce na čas. Dialog s administrací je konstantní: to vyvolává otázku o správním nebo vzdělávací, každému studentovi bude vždy najít partnera.

Studenti IRIS Sup ‚mají pracovní prostor, kde jsou jim k dispozici titulky francouzské a mezinárodním tisku, stejně jako 200 odborných časopisů na mohylu. Několik počítačů s kancelářský balík, internet a WiFi, jsou otevřený přístup.

Otevřené školení o profesním světě

- organizace Příznivý ve střídavém studium / praxe: stáže nebo zaměstnání 3 dny v týdnu, a to souběžně kurzy od října do května a na plný úvazek od června do prosince.

- Při kontaktu s profesionály: všem subjektům zapojeným do podniků, sdružení, mezinárodních organizací nebo vyššímu veřejné správy. Jejich kurzy prolíná a teoretické příspěvky, praktické aplikace a zkušenosti denní funkce v mezinárodním prostředí.

- činnosti Sdružení IRIS: paralelně k jejich předmětu jsou studenti IRIS Sup ‚se může zúčastnit konference a spolupracovat na aktivitách IRIS.

- K Absolventská síť: vytvořen v roce 2008, sdružení Alumni IRIS klade za cíl sdružovat síť, která má nyní více než 1700 absolventů!

- Stáž kancelář: Odpovědní stáže zveřejňuje oznámení, které nabízí studentům, jak se dostane do individuálního poradenství. Studenti IRIS Sup ‚jsou nyní oceňují ve stovkách soukromých i veřejných organizací.

zvolit promoci

IRIS Sup ‚nabízí geopolitické formace aplikován vést ke dvěma titulům z úrovně 1 uznaných státem: International Strategy Analyst (ASI) a humanitární Manager (CBM). Přístupný s podnosem 3, kurzy trvat dva roky. Držitelé zásobníku 4 může aplikovat přímo 2. ročník.

1. ročník IRIS Sup' (zásobník 4)

Soukromý stupně ze základních studií v mezinárodních vztazích (IR 1) sankcí 1. ročníku IRIS Sup. Musí být pro zásobník 3 bez odborné praxe, v letošním roce může také umožnit studentům s vyšší vědeckou hodností získat pevné základy v oblasti politické, ekonomické a diplomatické, před volbou specializaci ve druhém roce.

Kurz 2. ročník (zásobník 5)

International Strategy Analyst [UPS]

3 chody rozvíjet své analytické schopnosti, akce a podporu rozhodování v mezinárodním prostředí:

- Geoeconomics

- Obrana, bezpečnost a krizové řízení.

- Geoeconomics a řízení rizik

Humanitární Manažer [MH]

Jádro osnov rozvíjet jejich analytické schopnosti kontext zásahu na místě, kontrola řízení projektového cyklu (PCM) a programování, spolu se třemi kurzů (strategické, provozní, advokacii a komunikace vliv). Tyto dovednosti se naučil tím, že pracuje na projektech ve spolupráci s nevládními organizacemi a sdruženími.

Tyto společné prvky v celé školení

Výběr (způsobilost k údržbě souboru na vstupu), rytmických studií, geopolitické mixu a odborné praxe, profesionální reproduktory ve svých oborech, jsou společné charakteristiky.

validace školení postupy přizpůsobené každému chodu, jsou v blízkosti: průběžné hodnocení (docházka, prezentace, poznámky z přednášek, cvičení, simulace, atd.), zkoušky (únor a koncem května); provedení paměti a ústní; stáž zpráva (září).

Kurzy vedou Tier 1 papírů (BAC 5) registrovaných v národním seznamu odborných certifikací *. Partnerství umožní ověření mistrů 2 paralelně.

This school offers programs in:
  • Francouzština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Bac manažera 5 Course prosazování humanitární pomoci a ovlivňovat komunikace

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Francie Paris

Některé dopady strukturální změny a transformace nemůže dojít bez strategií advokacii a vlivu. Ve světě, kde měkká síla se stává stále důležitější, je důležité znát tuto formu energie, analyzovat ji a zkrotit ji. Tento kurz umožňuje studentům rozvíjet politické porozumění. Impozantní obhájci nejzranitelnější Absolventi tohoto kurzu budou schopni analyzovat aktéry; ovlivňovat ovladače a agenti změny, a vytvořit relevantní a účinné strategie vlivu, a to i v těch nejsložitějších politického prostředí. [+]

IRIS Sup ‚nabízí geopolitické formace aplikován vede ke dvěma úrovni 1 kvalifikace uznávané státem (zaznamenaný v RNCP usnesením ze dne 23. února 2017, zveřejněné v Úředním věstníku ze dne 3. března 2017), BAC 5:„Analyst mezinárodní strategie „a“ humanitární manager“.

Odborná příprava vedoucí k titulu humanitární Manager (zásobník 5) kombinuje odborné znalosti v oblasti strategické a geopolitické analýzy duhovky a zkušeností nevládních organizací a uznávaných hráčů, mezinárodní solidarity. Tvorba se vyznačuje jádro seskupení znalosti a dovednosti v srdci humanitární obchodního manažera a tři části:

operativní cestoustrategický kurzadvokacie a komunikační cesty vlivu... [-]

Diplom BAC 5 do obrany, bezpečnosti a krizového řízení

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Francie Paris

Kurz obrany, bezpečnosti a krizového řízení, Level zásobník 5, si klade za cíl :. Poskytnout studentům znalosti a porozumění klíče na strategickém prostředí, otázky obrany a nových bezpečnostních otázkách; , Pro zajištění pracovních metod a nástrojů pro rozhodování v oblasti krizového řízení. [+]

Titul „International Strategy Analyst“ si klade za cíl rozvíjet analytické, akce a podporu rozhodování v mezinárodním prostředí.

Pro validaci tohoto titulu o 3 chodech je možné, odpovídá specialit a různých světů:

Obrana, bezpečnost a krizové řízeníGéoconomie a řízení rizikGeopolitika a perspektivní

Kurz „Obrana, bezpečnost a krizové řízení“ se dodává ve spolupráci s Grenoble Ecole de Management. Školení také potrestán osvědčení v obraně, bezpečnosti a společné řešení krizí IRIS / ESC Grenoble.

cíle

Kurz obrany, bezpečnosti a krizového řízení, na úrovni bac 5, si klade za cíl:

Poskytnout studentům znalosti a porozumění klíče na strategickém prostředí, otázky obrany a nových bezpečnostních otázkách;Pro zajištění pracovních metod a nástrojů pro rozhodování v oblasti krizového řízení.... [-]

Diplomová BAC 5 Geoeconomics a řízení rizik

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Francie Paris

Kurz Geoeconomics a řízení rizik, úroveň bin 5, má dvojí cíl :. Vyškolit odborníky schopné pochopit mezinárodní prostředí hospodářské mezinárodních vztazích nad rámec pouhých „obchodní“ otázek (ekonomická válka, kulturu a řízení, udržitelného rozvoje, dodržování předpisů a due diligence, atd) k posouzení rizik, předjímat obtíže, s cílem podpořit jejich správy nebo firmu a její zaměstnance do svých mezinárodních aktivit; , Umožnění získání potřebného nářadí a nástroje (monitoring, inteligence, zabezpečení) rozhodování v měnícím se a složitém mezinárodním kontextu. , Ujistěte se, že originalita absolventi profily prostřednictvím rozvoje dual-dovedností (geoeconomy, úsporný režim nebo shodě, po počátečním kurzu) za účelem zesílení profesionalitu a zaměstnatelnosti. [+]

Titul „International Strategy Analyst“ si klade za cíl rozvíjet analytické, akce a podporu rozhodování v mezinárodním prostředí.

Pro validaci tohoto titulu o 3 chodech je možné, odpovídá specialit a různých světů:

Obrana, bezpečnost a krizové řízeníGéoconomie a řízení rizikGeopolitika a perspektivní

Kurz „Geoeconomics a řízení rizik“ je dodávána ve spolupráci s Grenoble Ecole de Management a štoly evropské vůdce zpravodajských strategické. také schválil osvědčením o odborné přípravy v Geoeconomics a společný strategický zpravodajských IRIS / ESC Grenoble.

cíle

Kurz Geoeconomics a řízení rizik, úroveň bin 5, má dvojí cíl:... [-]


Diplomová BAC 5 Geopolitika a Foresight

Online forma Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Francie Paris + 1 více

Kurz Geopolitika a prognostika, bac 5 cíle. potvrdí znalost a porozumění problematiky mezinárodních vztahů studenta; , uvést do praxe své kapacity pro analýzu současných strategických otázek; , poskytnout nástroje a profesionální techniky používané v profesionálním vztahu k mezinárodním aktivitám a otázkám. [+]

Titul „International Strategy Analyst“ si klade za cíl rozvíjet analytické, akce a podporu rozhodování v mezinárodním prostředí.

Pro validaci tohoto titulu o 3 chodech je možné, odpovídá specialit a různých světů:

Obrana, bezpečnost a krizové řízeníGéoconomie a řízení rizikGeopolitika a perspektivní

Kurz „geopolitika a prospektivní“ se dodává ve spolupráci s Grenoble Ecole de Management. také schválil osvědčením o odborné přípravy v Geopolitika a budoucí společné IRIS / ESC Grenoble.

cíle

Kurz Geopolitika a prognostika, bac 5, si klade za cíl:

potvrdí znalost a porozumění problematiky mezinárodních vztahů studenta;uvést do praxe své kapacity pro analýzu současných strategických otázek;poskytnout nástroje a profesionální techniky používané v profesionálním vztahu k mezinárodním aktivitám a otázkám.... [-]

Diplôme de niveau Bac 4 en Mezinárodní vztahy

Online forma Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Francie Paris + 1 více

Tento program je vyučován ve francouzštině [+]

Tento program je vyučován ve francouzštině/>

Přečtěte si oficiální francouzský popis a použijte zde: Diplôme de niveau Bac 4 en Relations Internationales

[-]

Zásobník 5 Diploma kurz Manažer humanitární Operační

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Francie Paris

Krize množit a lokalizovat, dávat hráče na řešení mimořádných situací a post-nouze zkoušce z hlediska přístupu, řízení rizik a účinnosti pomoci. Provozní kurz umožňuje studentům vyvinout taktický rozměr a významně zlepšit dopad nouzové a po nouzovém programování. Absolventi tohoto kurzu budou schopni jednat rychle a efektivně, navrhnout a realizovat taktiku přístup k těm nejzranitelnějším, spravovat svůj tým a jejich napětí v nezabezpečeném prostředí, multikulturní a složitý. [+]

IRIS Sup ‚nabízí geopolitické formace aplikován vede ke dvěma úrovni 1 kvalifikace uznávané státem (zaznamenaný v RNCP usnesením ze dne 23. února 2017, zveřejněné v Úředním věstníku ze dne 3. března 2017), BAC 5:„Analyst mezinárodní strategie „a“ humanitární manager“.

Odborná příprava vedoucí k titulu humanitární Manager (zásobník 5) kombinuje odborné znalosti v oblasti strategické a geopolitické analýzy duhovky a zkušeností nevládních organizací a uznávaných hráčů, mezinárodní solidarity. Tvorba se vyznačuje jádro seskupení znalosti a dovednosti v srdci humanitární obchodního manažera a tři části:

operativní cestoustrategický kurzadvokacie a komunikační cesty vlivu... [-]

Zásobník manažera 5 Diploma Course humanitární Strategické

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Francie Paris

Intervenční kontexty stále složitější a rychle vyvíjejí. Tento kurz umožňuje studentům rozvinout analytické a koncepční elasticitu, dává širší vyjádřením kreativity a tím i inovací. Pravda architekt programu budou absolventi kurzu byli schopni nabídnout spolupráci, struktury a / nebo efektivní sdílení, správu více projektů, doprovázet týmy ke změně, inovace a transformace. [+]

IRIS Sup ‚nabízí geopolitické formace aplikován vede ke dvěma úrovni 1 kvalifikace uznávané státem (zaznamenaný v RNCP usnesením ze dne 23. února 2017, zveřejněné v Úředním věstníku ze dne 3. března 2017), BAC 5:„Analyst mezinárodní strategie „a“ humanitární manager“.

Odborná příprava vedoucí k titulu humanitární Manager (zásobník 5) kombinuje odborné znalosti v oblasti strategické a geopolitické analýzy duhovky a zkušeností nevládních organizací a uznávaných hráčů, mezinárodní solidarity. Tvorba se vyznačuje jádro seskupení znalosti a dovednosti v srdci humanitární obchodního manažera a tři části:

operativní cestoustrategický kurzadvokacie a komunikační cesty vlivu... [-]

Videos

[Diplôme bac+5] Géopolitique et prospective, reconnu par l'Etat

[Diplôme bac+4] Relations internationales - Reconnu par l'Etat

[Diplôme bac+5] Géoéconomie et gestion des risques - Reconnu par l'Etat

[Diplôme bac+5] Titre Manager Humanitaire, reconnu par l'Etat

IRIS Sup' - L'école des relations internationales de l'Institut IRIS

IRIS Sup' - School of International Affairs

Contact

IRIS SUP'

Adresa, 1. řádek 2 bis rue Mercoeur
75011 Paris, Île-de-France, Francie
Website http://www.iris-sup.org/