IRIS Sup'

Úvod

Read the Official Description

Vyberte IRIS Sup "je zárukou vzdělávání přizpůsobeném světem práce, pro ty, kteří chtějí pracovat nebo odborné práce v mezinárodním kontextu.

IRIS Sup 'škola IRIS

Vytvořil IRIS v roce 2002, IRIS Sup ‚je soukromá technická vysoká škola se sídlem v Paříži rectorat který si klade za cíl vyškolit studenty a odborníky v různých obchodů v mezinárodním kontextu. To přináší cenné papíry Level Zaregistroval jsem se do národního seznamu odborných certifikací (RNCP) usnesením ze dne 23. února 2017, zveřejněné v Úředním věstníku dne 3. března 2017.

geopolitika a odborná praxe

Zakázka studenti IRIS sup formace ':

  • znalosti nezbytné k pochopení mezinárodních otázek a rozvíjet jejich schopnosti pro analýzu a návrhy, které pomáhají při výrobě v organizacích;
  • profesionální nástroje, s velkým podílem daného učení pomocí simulace a uvedení do provozu pracovní situaci, od 1. ročníku;
  • zrát a rozvíjet své profesní plány v rámci specializovaných dílnách.

Bohatá rozmanitost propagačních

Na IRIS Sup, nikoliv klony. Student nebo pracující, francouzský nebo zahraniční, z nichž každý je dodáván s jeho cesty, zkušenosti, cílů a bude obohacen v průběhu celého roku, jak poučení z diverzity původu studentů a zúčastněných stran.

IRIS Sup 'každý rok asi 20% studentů reprezentujících třicet národností.

je zapotřebí Plynulost v angličtině v jakékoliv mezinárodní aktivity, některé předměty jsou vyučovány v anglickém jazyce.

Monitorování a vzdělávací podporu

S 220 studenty ve obličej IRIS Sup ‚zůstává struktura, v níž anonymita nemá místo. Začátkem tohoto roku, každý student podepíše vnitřní pravidla, kterými se řídí její vztahy s učiteli a pedagogického týmu.

Pokračující přítomnost je nutná a musí být provedeny práce na čas. Dialog s podáním je konstantní: to vyvolává otázku o správním či vzdělávací každý student bude vždy najít partnera.

Studenti IRIS Sup 'mají pracovní prostor, kde jsou jim k dispozici titulky francouzské a mezinárodním tisku, stejně jako 200 odborných časopisů na mohylu. Několik počítačů s kancelářský balík, internet a WiFi připojením k internetu jsou zdarma.

Otevřené školení o profesním světě

Příznivý organizace v družstevním vzděláním / praxí. Stáže nebo pracovní místa 3 dny v týdnu, a to souběžně kurzy od října do května a na plný úvazek od června do prosince.

Kontakt s profesionály. Všechny zainteresované strany zabývající se podniky, sdružení, mezinárodních organizací nebo nadřízeného civilní službě. Během svého mixu a teoretických příspěvků, praktických aplikací a žil v denních funkcích v mezinárodním prostředí.

Sdružení s činností IRIS. Vedle jejich průběhu, studenti IRIS Sup 'se může zúčastnit konference a spolupracovat v aktivitách IRIS.

Alumni síť. Vytvořeno v roce 2008, Asociace absolventů na IRIS klade za cíl sdružovat síť, která dnes má více než 1500 absolventů!

Stáž úřad. Odpovědní stáže zveřejňuje oznámení otevřen studentům, jak se dostane k individuálního poradenství. Studenti IRIS Sup 'jsou nyní oceňují ve stovkách soukromých i veřejných organizací.

Akademické a profesní partnerství

IRIS / Grenoble Ecole de Management.

Geopolitika stává téměř nepostradatelnou dovednost manažera. GEM mají studenti možnost strávit svůj poslední rok Ecole programu Grande v programech IRIS Sup: v RI 2 nebo Géoéconomie a strategické inteligence. Tyto IRIS také sledovat strategického řízení vyučovací profesora Grenoble Ecole de managementu a užívat gem online zdroje. Studenti ověřující všechny osnov také získat společný certifikát IRIS / GEM.

IRIS / IEE Paříže 8.

Studenti zapsaní v IRIS Sup 'v mezinárodních vztazích 1 a 2 a Géoéconomie může podmíněně zapsat na Institutu evropských studií (IES) v Paříži 8 připravit v paralelním kurzu "Evropské unie a globalizace" Mistr zmínka o "evropských a mezinárodních studií". Navazující na IEE bude formulovat osnovy pro oba týmy.

IRIS / IPAG / UBO.

Partnerství mezi IPAG Univerzita Západní Bretaně a IRIS umožní přípravu absolventů "Manažer mezinárodních programů," "Mezinárodní vztahy druhý rok", "humanitární akce: strategické otázky a řízení projektů", "obrana , bezpečnost a krizové řízení ", kteří chtějí těžit z VES zařízení (validace vysokoškolské vzdělávání). Validace IRIS bude mít za následek přidělení ECTS kreditů získat jeden z kurzů speciálních Správy Mistr Ameo a veřejné správy vydaným UBO.

IRIS / ADIT.

Evropský strategický vůdce inteligence, ADIT spolupracuje při vývoji programu a strategické zpravodajské Géoéconomie IRIS, v oblastech své odbornosti.

IRIS / Crisotech.

Crisotech organizuje simulační cvičení a školení Business Games IRIS.

IRIS / ACF, MDM, PUI, Solidarités, MakeSense.

Studenti z humanitární manažer pracující na projektech navržených nevládními organizacemi od roku 2014.

Volba si titul

IRIS Sup ‚nabízí geopolitické formace aplikován vést ke dvěma titulům z úrovně 1 uznaných státem: International Strategy Analyst (ASI) a humanitární Manager (CBM). Přístupný s bac + 3, kurzy poslední dva roky. Držitelé bac + 4 lze použít přímo 2. ročník.

Stupeň 1 IRIS Sup ‚(bac + 4)

Soukromý stupně ze základních studií v mezinárodních vztazích (IR 1) sankcí 1. ročníku IRIS Sup. A musí pro bac + 3 bez odborné praxe, letos může také umožnit studentům s vyšším stupněm vědeckého pevných základech na politické, ekonomické a diplomatické, před výběrem specializaci ve druhém roce.

Kurz 2. ročník (BAC + 5)

International Strategy Analyst [UPS]

3 chody rozvíjet své analytické schopnosti, akční a podporu rozhodování v mezinárodním prostředí: * Mezinárodní vztahy, Strategické Intelligence & Géoéconomie, obrany, bezpečnosti a krizového řízení. uvedené funkce: poplatek (y) studia a spánku; Chargé (e) rozvoj; Neplacené (e) mise; Chargé (e) prospektivní studie; Ekonomický analytik / mezinárodní porozumění; Strategy Advisor; Odpovědný za mezinárodní vztahy; Vedoucí ekonomických studií; Business Intelligence manažer; risk manažer ...

Humanitární Manažer [MH]

2 chody rozvíjet své analytické schopnosti kontext zásahu na zem a projektového managementu: zodpovídá za mezinárodní programy; Humanitární akce: strategické otázky a vedení projektu. Funkce se vztahuje: humanitární správce; Project Manager; Koordinátor / Trice pole / Programy / projekty; Chargé (e) / projektový manažer / task; Koordinátor / trice vývoji zařízení.

Tyto společné prvky ve veškerém výcviku

Volba (způsobilost k údržbě souboru na vstupu), tempo studií (viz strana 22), mixu Geopolitika a odborné praxe, profesionální reproduktory ve svých oborech, jsou společné rysy. validační výukové metody přizpůsobené pro každého kurzu, jsou blízko: průběžné hodnocení (docházka, prezentace, poznámky z přednášek, cvičení, simulace, atd.) zkoušky (únor a koncem května); Realizace paměti a ústní; Závěrečná zpráva (září). Kurzy vedou soukromými diplomy základním nebo vyššího vzdělání. Partnerství umožní ověření mistrů 2 paralelně.

This school offers programs in:
  • Francouzština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Bac + 5 Geopolitický A Perspektivní

Campus nebo Online Denní studium October 2018 Francie Paris

Titul "Mezinárodní strategie Analyst" si klade za cíl rozvíjet analytické, akce a podporu rozhodování v mezinárodním prostředí. Kurz "Geopolitika a prospektivní" se dodává ve spolupráci s Grenoble Ecole de Management. rovněž schválil osvědčením o odborné přípravy v Geopolitika a budoucí společné IRIS / ESC Grenoble. [+]

Titul "Mezinárodní strategie Analyst" si klade za cíl rozvíjet analytické, akce a podporu rozhodování v mezinárodním prostředí.

Pro validaci tohoto titulu 3 chody je možné, což odpovídá specialit a různých světů: - Obrana, bezpečnost a krizové řízení - Géoconomie a strategické inteligence - Geopolitika a perspektivní

Kurz "Geopolitika a prospektivní" se dodává ve spolupráci s Grenoble Ecole de Management. rovněž schválil osvědčením o odborné přípravy v Geopolitika a budoucí společné IRIS / ESC Grenoble.

CÍLE

Toto školení je přístupná s bac hladiny diplom + 4 (1 master nebo ekvivalent). Jejím cílem je:

Potvrdit znalost a pochopení mezinárodních vztahů studenta; Rozvíjet své provozní kapacitu k analýze současné strategické otázky; Chcete-li vytvořit profesionální nástroje. ... [-]

Bac + 5 Humanitární Operace Správce Hřiště

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Francie Paris

Training 5 vede k humanitární Správce spojuje strategické a geopolitické odborné analýze IRIS a zkušenosti nevládních organizací a uznávané hráči mezinárodní solidarity. Provozní kurz pomáhá rozvíjet taktický rozměr a zlepšit dopad nouzové a po nouzovém programování. [+]

IRIS Sup ‚nabízí geopolitické formace aplikován vede ke dvěma úrovni 1 kvalifikace uznávané státem (zaznamenaný v RNCP usnesením ze dne 23. února 2017, zveřejněné v Úředním věstníku ze dne 3. března 2017), BAC + 5„Analyst v mezinárodní strategii „a“ humanitární Manager“.

Odborná příprava vedoucí k titulu humanitární manažer (BAC + 5) kombinuje odborné znalosti v oblasti strategické a geopolitické analýzy duhovky a zkušeností nevládních organizací a uznávaných hráčů, mezinárodní solidarity. Tvorba se vyznačuje jádro seskupení znalosti a dovednosti v srdci humanitární obchodního manažera a tři části:

operativní cestou strategický kurz advokacie kurz ... [-]

Bac + 5 Humanitární Strategický Manažer Hřiště

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Francie Paris

Training 5 vede k humanitární Správce spojuje strategické a geopolitické odborné analýze IRIS a zkušenosti nevládních organizací a uznávané hráči mezinárodní solidarity. Strategický kurz kandidáty rozvíjet analytické a koncepční elasticitu, dává širší výraz tvořivosti a proto inovace. [+]

IRIS Sup ‚nabízí geopolitické formace aplikován vede ke dvěma úrovni 1 kvalifikace uznávané státem (zaznamenaný v RNCP usnesením ze dne 23. února 2017, zveřejněné v Úředním věstníku ze dne 3. března 2017), BAC + 5„Analyst v mezinárodní strategii „a“ humanitární Manager“.

Odborná příprava vedoucí k titulu humanitární manažer (BAC + 5) kombinuje odborné znalosti v oblasti strategické a geopolitické analýzy duhovky a zkušeností nevládních organizací a uznávaných hráčů, mezinárodní solidarity. Tvorba se vyznačuje jádro seskupení znalosti a dovednosti v srdci humanitární obchodního manažera a tři části:

operativní cestou strategický kurz advokacie kurz ... [-]

Bac + 5 Samozřejmě Manažer Humanitární Advokacie

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Training 5 vede k humanitární Správce spojuje strategické a geopolitické odborné analýze IRIS a zkušenosti nevládních organizací a uznávané hráči mezinárodní solidarity. Prosazování trasa umožňuje kandidáty rozvíjet politické porozumění. [+]

IRIS Sup ‚nabízí geopolitické formace aplikován vede ke dvěma úrovni 1 kvalifikace uznávané státem (zaznamenaný v RNCP usnesením ze dne 23. února 2017, zveřejněné v Úředním věstníku ze dne 3. března 2017), BAC + 5„Analyst v mezinárodní strategii „a“ humanitární Manager“.

Odborná příprava vedoucí k titulu humanitární manažer (BAC + 5) kombinuje odborné znalosti v oblasti strategické a geopolitické analýzy duhovky a zkušeností nevládních organizací a uznávaných hráčů, mezinárodní solidarity. Tvorba se vyznačuje jádro seskupení znalosti a dovednosti v srdci humanitární obchodního manažera a tři části:

operativní cestou strategický kurz advokacie kurz ... [-]

Bac + 5 V Geoekonomiky A Strategické Inteligence

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Francie Paris

Titul "Mezinárodní strategie Analyst" si klade za cíl rozvíjet analytické, akce a podporu rozhodování v mezinárodním prostředí. Kurz "Geo-ekonomické a strategické inteligence" se dodává ve spolupráci s Grenoble Ecole de Management a štoly evropského lídra zpravodajských strategické. rovněž schválil osvědčením o odborné přípravy v Géoéconomie a společné strategické zpravodajské IRIS / ESC Grenoble. [+]

Titul "Mezinárodní strategie Analyst" si klade za cíl rozvíjet analytické, akce a podporu rozhodování v mezinárodním prostředí.

Pro validaci tohoto titulu 3 chody je možné, což odpovídá specialit a různých světů: - Obrana, bezpečnost a krizové řízení - Géoconomie a strategické inteligence - Geopolitika a perspektivní

Kurz "Geo-ekonomické a strategické inteligence" se dodává ve spolupráci s Grenoble Ecole de Management a štoly evropského lídra zpravodajských strategické. rovněž schválil osvědčením o odborné přípravy v Géoéconomie a společné strategické zpravodajské IRIS / ESC Grenoble.

CÍLE

Tento diplom, která je přístupná s podnosem 4, splňuje dva cíle:... [-]


Bac + 5 V Oblasti Obrany, Bezpečnosti A Krizového řízení

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Francie Paris

Titul "Mezinárodní strategie Analyst" si klade za cíl rozvíjet analytické, akce a podporu rozhodování v mezinárodním prostředí. Kurz "Defence, Security a krizový management" se dodává ve spolupráci s Grenoble Ecole de Management. Školení také dokládá Certifikát obrany, bezpečnosti a společné řešení krizí IRIS / ESC Grenoble. [+]

Titul "Mezinárodní strategie Analyst" si klade za cíl rozvíjet analytické, akce a podporu rozhodování v mezinárodním prostředí.

Pro validaci tohoto titulu 3 chody je možné, což odpovídá specialit a různých světů: - Obrana, bezpečnost a krizové řízení - Géoconomie a strategické inteligence - Geopolitika a perspektivní

Kurz "Defence, Security a krizový management" se dodává ve spolupráci s Grenoble Ecole de Management. Školení také dokládá Certifikát obrany, bezpečnosti a společné řešení krizí IRIS / ESC Grenoble.

CÍLE

Tato školení, která je přístupná s určitým stupněm BA + 4, si klade za cíl:

Poskytnout studentům poznání a pochopení klíče na strategickém prostředí, otázky obrany a nových bezpečnostních otázkách; Pro zajištění pracovních metod a nástrojů pro rozhodování v oblasti krizového řízení. ... [-]

Videos

Entretien avec Erwan Cotard, Directeur adjoint de la direction sûreté chez Engie

[Portrait d'enseignant] Rencontre avec Michel Maietta

[Portrait d'enseignant] Rencontre avec Jean de Gliniasty

[Diplôme bac+5] Géopolitique et prospective, reconnu par l'Etat

[Diplôme bac+5] Géoéconomie et intelligence stratégique - Reconnu par l'Etat

[Diplôme bac+5] Titre Manager Humanitaire, reconnu par l'Etat

[Diplôme bac+4] Relations internationales - Reconnu par l'Etat

Contact

IRIS SUP'

Adresa, 1. řádek 2 bis rue Mercoeur
75011 Paris, Ile-de-France, Francie
Website http://www.iris-sup.org/