IPAG Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nachází se v samém srdci Paříže, IPAG Business School nabízí mezinárodním studentům vzrušující příležitost zažít živé městské prostředí vedle svých akademických studií. Campus se nachází v 6. arrondissementu, kde je oblíbená kavárna; otevřená kavárna a restaurace podél Boulevard Saint-Germain a Saint-Michel, bary a hospody v Latinské čtvrti, historické památky, butikové obchody a různorodá umělecká scéna. Akademicky je IPAG institucí, která je jednou z nejlepších francouzských magisterských škol, která nejvíce uspokojuje absolventy (l'Etudiant 2013 a 2014). To vše je jedním z důvodů, proč je IPAG Business School skvělou volbou jako destinace studia v zahraničí.

Mezinárodní v IPAG

Mezinárodní integrace je součástí naší historie. Více než 2400 studentů navštěvuje každý rok na širokém spektru kurzů, které vyučovaly ve francouzštině a angličtině a měly možnost studovat na celém světě.
Se 118 partnerskými institucemi ve 35 zemích studenti mají širokou škálu zemí a kultur, aby prozkoumali naše výměnné programy, dvojí diplomy, trojité diplomy, programy MBA a stáže. Naše programy jsou navrženy tak, aby studenty vybavily sociálními a profesními dovednostmi potřebnými pro dosažení pokroku v dnešním náročném a rychle se měnícím podnikatelském prostředí. Navíc přítomnost města v IPAG Business School také poskytuje našim studentům vynikající příležitosti k začlenění studia do pracovních stáží.

Inovace

IPAG Business School věnuje své úsilí kvalitnímu výzkumu v oblasti řízení a naše největší úspěchy patří mezi špičkové výzkumné laboratoře ve Francii. Jsme držiteli pozice 2. nejvýznamnějších post-Bac škol ve výzkumu řízení. Laboratoř IPAG byla od založení hlavní investicí. zaměřuje se na rozvoj teoretických a aplikovaných znalostí v oblasti ekonomiky a řízení. Více než 70 profesorů nebo přidružených členů laboratoře každoročně vydává 150 publikací v ekonomických a manažerských recenzích. Navíc Lab má členy redakčních rad některých z předních mezinárodních časopisů a je hostitelem hostujících profesorů z některých z největších mezinárodních univerzit.

Kariéra

Více než 85% mladých absolventů IPAG najde práci za méně než 3 měsíce, 54% studentů začíná svou profesní dráhu ve velkých společnostech nebo se stává podnikatelem.
Studenti mají k dispozici širokou škálu podpory, která zahrnuje stránku IPAG Job, která spojuje zaměstnavatele a studenty. Tato exkluzivní služba umožňuje příležitosti v rámci našich partnerských firem.
Kromě toho je mnoho studentů IPAG Business School nabídnuto na konci své stáže.

Programy

Programy vyučované v angličtině zahrnují:

  • Bakalář mezinárodního managementu
  • Bakalář podnikového vedení
  • Mezinárodní program pro podnikání a management
  • MBA Mezinárodní obchod
  • MBA řízení luxusních značek
  • MBA Energie a udržitelnost
  • MBA Evropský management
  • MBA řízení obchodu s potravinami

Místa

Paříž

IPAG Business School - Paris Campus

Adresa, 1. řádek
184, bd Saint-Germain
75006 Paříž, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+33 1 53 63 36 24

Pěkný

Adresa, 1. řádek
4, bd Carabacel
06000 Pěkný, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium