Přečtěte si oficiální popis

Integrace členská instituce IONIS Education Group je připojit se k první skupině soukromých vysokých škol ve Francii.

To je výhoda, která přesahuje strukturálních realitě, je to stav mysli sdílené kolem společné vize a silných hodnotách:

Význam vzhledem k lidským a akvizic praktik, a to nejen v asimilaci znalostí, protože škola je také místem, upevnit jeho osobnost. Prvořadým kladen důraz na osvojení úpravy k analýze změn, které mají zvládnout nové situace. Trvalé otevření na mezinárodní je dynamika podnikání, inovace a kreativitu, smysl pro iniciativu a podnikání.

IONIS Group ztělesňuje současnou výuku, protože on poslouchá světy a transformace, které ji obklopují. Lépe porozumět rodiny, studenty, mládež a lepší integraci vývoj v našich společnostech, se jeví jako povinnost IONIS Education Group potřebuje k výkonu, aby zůstali stále relevantní a efektivní.

Jedna síť

Vytvořil před 35 lety Marc Sellam, IONIS Education Group je teď největší skupina soukromých vysokých škol ve Francii. Dvacet školy a subjekty * shromáždí ve 12 městech ve Francii více než 23,500 obchodních studentů, marketingu a komunikace, management, IT, letectví, energetika, doprava, biologie a tvorba ...

Skupina dala IONIS si klade za cíl vychovávat nové inteligence pro podnikání. Silný otvor na mezinárodní, vysoká citlivost na inovace a podnikání, skutečná "kultura adaptability a změny," to jsou hlavní hodnoty vyučované na budoucích absolventů škol skupiny , Stanou se tak hlavními aktéry v ekonomice zítřka, spojení absoloventek sítě našich institucí, které společně přesahují 65.000 členů.

Synergie mezi školami je posílen nasazením digitální síti pomocí optického vlákna, unikátní na vysokých školách ve Francii: (Internet 1.5Gbps, 1Gbps vlákno odkaz mezi sítěmi) IONIS digitálního systému.

Výborná citlivost k inovacím, záliba v podnikání, skutečná "kultura adaptability a změny" jsou hlavní hodnoty, učí budoucích absolventů škol IONIS Education Group, k těm kteří se stanou klíčovými hráči v ekonomice a svět zítřka.

To jsou pilíře jeho povolání tvořit nové zpravodajské služby pro podnikání.

Fakta a čísla

1 digital kampus ve Francii věnována ICT a internetu. Téměř 6000 studentů. Místo otevřené 7/7, 24h / 24 studentům pomoci žít své projekty svým vlastním tempem. Jediný klastr sdružuje školy inženýrství a digitální odbornosti, ve výzkumných laboratořích, inkubátory a startech. 4 školy: EPITA, Epitech, Web @ cademie, Ionis School of Technology & management meltyNetwork, start-up založil Alexander Malsh (Epitech Promo 2009), viceprezident Digital národní rady. Inkubátory: Creative Valley, partnerství a Epitech Push'Pull a StartUp42 EPITA u start-up urychlovače. Ten aplikovaného výzkumu laboratoře a zásadní ve všech oblastech digitální a počítačem. Více než 60 studentské sdružení působící v mnoha oblastech: sporty, hry, japonské animace, kultury, výzkumu, podnikání, robotika, foto, video ... Unikátní zařízení ve Francii IONIS digitálním systému: majitel 1Gbps vlákno s 1,5 Gbps o šířku pásma, která spojuje 12 měst ve Francii, kde IONIS Education Group působí.

Programy se vyučují na:
  • Francouzština

IONISx : la formation professionnelle 100% en ligne

Adresa destinace
France Online, FR