IONISx

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

  • IONISx , DEMATERIALIZOVANÁ ŠKOLA

    Ve světě neustálé transformace znamená učení vědět, jak inovovat. Inovace jsou součástí DNA skupiny IONIS a digitální vzdělávání jako uznávaná a ověřená metoda učení dnes není výjimkou. IONISx je zcela oddaný digitálnímu vzdělávání a nabízí prostřednictvím své platformy IONISx .com IONISx vyvinuté více než třicet let školami skupiny.

360 ° UČENÍ NA KARTĚ

Možnosti, které nabízí platforma IONISx jsou různé a rozmanité, včetně kurzů, které jsou trvale přístupné a umožňují vám asynchronně se učit a pracovat bez omezení. Řečníci, kteří obsah vytvořili, jsou směsí profesionálních a akademických odborníků, včetně mnoha profesorů ze skupinových škol. Digitální obsah je zpracován podle původních témat s přesným úhlem, aby přinesl nové světlo na předmět a know-how.

NOVÝ ZPŮSOB VZDĚLÁVÁNÍ A ŠKOLENÍ

V IONISx představuje digitalizace vzdělávání díky MiMo důležitý krok v „dematerializované škole“. MiMos (pro „mikromoduly“) se skládají z malých výukových kapslí až 30 minut, aby se naučil klíčový koncept. Skládají se z videosekvencí, souhrnných listů, dalších zdrojů, formativních a hodnotících cvičení, pokrývají nespočet předmětů, tolik počítačových, technických, ekonomických ...

K dnešnímu dni již IONISx navrhl více než 2800 MiMo pro vytváření specifických studijních cest. Tyto moduly lze zobrazit kdykoli a kdekoli, včetně mobilu a tabletu. Nabízejí studentům velkou flexibilitu a mohou organizovat svůj rozvrh vlastním tempem podle svých potřeb. Propracované monitorovací rozhraní umožňuje každému studentovi poskytnout osobní podporu a následná opatření.

Místa

Francie online

Adresa, 1. řádek
Francie online, Francie