Přečtěte si oficiální popis

INSEEC Chambéry Campus

Od svého vzniku v roce 1968, INSEEC Chambéry Business School

  • Bakalářské a magisterské programy na INSEEC Chambéry Business School, EGC Savoie a na CESNI (Business studií Centrum pro sportovce na mezinárodní úrovni)
  • Částečný úvazek programy v pokračujícím Education Center

INSEEC Chambéry, která je součástí národní sítě absolvent obchodních škol ve Francii, je certifikován ministerstvem školství udělit diplom absolventa v podnikání.

Jako selektivní národní přijímací zkoušky, INSEEC Chambéry Business School rekrutuje studenty, kteří absolvovali střední školu diplom navíc alespoň dva roky vysokoškolského vzdělávání.

INSEEC Chambéry Business School je jednou z 34 členů Agera (Sdružení vysokých škol v regionu Rhône-Alpes), sdružení uznáno jako významný představitel regionálních a národních veřejných institucí. INSEEC Chambéry Business School podílí se na práci mnoha Agera výborů, zejména na Komisi v mezinárodních záležitostech. (www.agera.asso.fr).

INSEEC Chambéry Business School je zárukou kvality vzdělávání na základě jeho praxe aktivního výzkumu, který nám umožňuje:

  • Neustále zlepšovat akademické kvality našich programů přes kvalifikaci našich pedagogických pracovníků
  • Rozvíjet image Chambéry Business School Group, zejména v zahraničí
  • Přispět k rozvoji řízení vědy výzkumu
  • Pomoci společnostem řešit jejich problémy s řízením.

Vzhledem k tomu, efektivní řízení dovedností zaměstnanců se stává stále důležitým přínosem pro podniky a jejich konkurenceschopnost, INSEEC Chambéry Business School a své nabídce programů dalšího vzdělávání Center, které splňují přesně potřebám podnikatelské sféry. Patří mezi ně:

  • Kurzy zaměřené na řešení problémů
  • Personalizované vzdělávání (in-firemní a skupinové kurzy smíšené, mentoring)
  • Mnoho programů vedoucích k získání diplomů a certifikátů pro osoby

V průběhu své kariéry (včetně řízení programu a INSEEC Chambéry Business School osnov jako part-time kurzu).

Program v International Business Management pomáhá studentům získat dobrou znalost cizího tržního prostředí a techniky mezinárodního obchodu. To rozšiřuje svůj pohled a schopnost porozumět různým výzvám mezinárodního obchodu, aby jim účinně čelit.

Zaměřena na analýzu konkrétních trhů, a to amerických, evropských, japonských, čínských, střední a východní Evropy a Afriky, tento program učí, jak řídit a obchod v mezinárodním prostředí v různých oblastech (politických, právních, finančních a kulturních). Specializované kurzy a in-hloubkové analýzy případových studií také umožnit studentům rozvíjet obchodní polní znalosti a pokrývají všechny předměty týkající se mezinárodního obchodu, financování zahraničního obchodu, import-export legislativy, celních předpisů a mezinárodního marketingu.

Vzhledem k tomu, svět se stává globální tržiště, potřeba mezinárodní obchod kompetence v rámci malých a středních podniků nebyla nikdy naléhavější. Pracovní příležitosti pak pohybují od stávat mezinárodní podnikatele v oblasti importu a exportu nebo výzkumní pracovníci obchodu a proč ne zahraničních obchodních vývojáři. K dispozici jsou také mezinárodní pracovní příležitosti v oblasti marketingu, prodeje, nákup, distribuce zboží, obchodní poradenství, nebo jako zahraniční projektový manažer. Tam jsou také příležitosti v mezinárodních institucích, jako jsou WTO, OECD a APEC. Posláním INSEEC Chambéry, který se nachází ve výjimečném prostředí v Savoie mezi jezer a hor, je uspokojit rostoucí očekávání studentů i firem. Prostřednictvím inovativních programů a výměn fakulty, se snažíme poskytnout našim studentům stále stále atraktivnější vzdělávací zkušenosti.

Neustálé zdokonalování svých akademických oddělení je výsledkem aktivního výzkumu, včetně příspěvků na rozvoj vědy řízení výzkumu a manažerských řešení problémů a vysoce kvalifikovaných pedagogických pracovníků. Studenti si mohou vybrat bakalářské a magisterské programy v Business and Management-orientovaných oborů. Studenti také získají cenné znalosti a globálních manažerských dovedností prostřednictvím stáží, mezinárodních zkušeností a studijních pobytů s univerzitami po celém světě.

Od svého vzniku v roce 1968, INSEEC Chambéry, Graduate School of Business se postupně přizpůsobil rozvíjející se ekonomiky nabídnout rozsáhlou a rozmanitou osnov to dělá dnes. Studenti si mohou vybrat bakalářské a magisterské programy v Business and Management-orientovaných oborů. Naše škola je také domov pro obchodní centra pro mezinárodní úrovně sportovců a Centra pro Executive Education.

Mezinárodní rozměr je nesporný a zahrnuje pracovní zkušenosti v zahraničí, akademických výměn s našimi 75 univerzitních partnerů, 30 mezinárodních možností double degree, 120 zahraničních studentů ročně, ECTS a severoamerické kreditního systému a spolupráce v oblasti výzkumu a výuky odborných znalostí se zahraničními partnery.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

INSEEC Chambéry campus

Posláním INSEEC Chambéry areálu (Graduate School of Business) je uspokojit rostoucí potřeby studentů i firem na globálních manažerských dovedností. Prostřednictvím inovat ... [+]

Master of Science International Management je tři období, hřiště s 385 hodin face-to-face příprava, která je v hodnotě 60 ECTS nebo 26 US kreditů.

Všechny třídy jsou vyučovány v anglickém jazyce.

Cílem kurzu je poskytnout zahraničním studentům znalosti a dovednosti potřebné, aby efektivně pracovat v globálním prostředí se zaměřením na:

Mezinárodní obchod, Strategický management a logistika, stejně jako hluboké znalosti účetnictví a marketingu Lidské zdroje dovednosti rozvíjet osobní a praktické dovednosti potřebné pro provoz v profesionálním pracovním prostředí: řízení multikulturních týmů na různých místech s použitím efektivní rozhodovací schopnosti. KARIÉRNÍ MOŽNOSTI ... [-]
Francie Chambéry Švýcarsko Ženeva
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. v Mezinárodní řízení podniku M2 je tříletý kurz s 348 hodinovým výcvikem tváří v tvář, který činí 60 ECTS nebo 26 amerických kreditů. Všechny třídy jsou vyučov ... [+]

MSc. / MBA Mezinárodní řízení podniku je tříletý kurz s 348 hodinami osobní výcvik, který stojí za 60 ECTS nebo 26 amerických kreditů.

Všechny třídy jsou vyučovány v angličtině.

Cílem kurzu je poskytnout mezinárodním studentům znalosti a dovednosti potřebné pro efektivní práci v globálním prostředí se zaměřením na:

Mezinárodní obchod, strategický management a logistika, jakož i hluboké znalosti účetnictví a marketingu.Lidské zdroje Dovednosti pro rozvoj osobních a praktických dovedností potřebných pro práci v profesionálním pracovním prostředí: řízení multikulturních týmů na různých místech s využitím efektivních rozhodovacích schopností.KARIÉRNÍ MOŽNOSTI... [-]
Francie Chambéry Švýcarsko Ženeva
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. Marketing ... [+]

MSc. / MBA Marketing

Všechny třídy jsou vyučovány v angličtině.

Cílem kurzu je poskytnout mezinárodním studentům znalosti a dovednosti potřebné pro efektivní práci v globálním prostředí se zaměřením na:

Řízení značky, digitální strategie a vedoucí obchodní a firemní strategie, jakož i hluboké znalosti managementu a marketingu.Mobilní dovednosti v oblasti marketingu pro rozvoj praktických dovedností potřebných pro práci v profesionálním pracovním prostředí: řízení multikulturních týmů na různých místech pomocí efektivních rozhodovacích schopností. Správa komunity, redakční strategie.KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Tento kurz může být přímo aplikován na práci v oblasti digitálního marketingu a komunikace, komunitního managementu, marketingu, marketingu potravin a vína, řízení značky a chování spotřebitelů.... [-]

Francie Chambéry
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. v luxusní značkové řízení, jídlo ... [+]

MBA / MSc. v luxusní značkové řízení, jídlo

Všechny třídy jsou vyučovány v angličtině.

Program nabízí multidisciplinární přístup: solidní obchodní, strategické, marketingové a komunikační znalosti v kombinaci s vystavením se praktické stránce díky příspěvku aktivních profesionálů a návštěvám v terénu.

Poskytuje potřebné znalosti a odborné znalosti pro vstup do odvětví luxusních služeb prostřednictvím kombinace akademických pilířů a praktických kurzů v různých odvětvích.

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Tento kurz lze přímo aplikovat na práci v luxusním pohostinství v různých službách, jako jsou operace, řízení značky, e-merchandising, kulinářský cestovní ruch, manažerská gastronomie... [-]

Francie Chambéry
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině