INEAD

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přehled: Remote School

S možností dálkového studia, budete mít kontrolu nad svým učením k ovládání mechanismu řízení svůj kariérní úspěch. K tempu. Vzdálenost se transformuje informace do znalostí!

Získávání znalostí je nyní možné kdykoliv, co největšímu počtu. Naším hlavním úkolem je pomoci vám v myšlení a budování své znalosti. Vaše budoucnost je v centru našeho zájmu!

INEAD nabízí se svým týmem zdvojení lektorů a trenérů, kognitivní pedagogiky a věrný sokratovské způsobu Socrates!

INEAD, specialista E-learning školení

Specialista na dálku vysokého školství od roku 2008, INEAD nabízí 52 kurzů v e-learningové kurzy v 9:

Lidské zdroje

Marketing, komunikace, Events Bankovnictví, finančnictví, pojišťovnictví Životní prostředí, udržitelný rozvoj Management a Business Management Logistika a Supply Chain Počítače, Web Design Cestovní ruch, hotely Sociální, lékařská, zdraví

Naše rozdíl je naším trénovat a osobní koučink zajišťujeme našim 1200 studentů ročně. Také naši studenti mohou studovat když chtějí, kde chtějí a svým vlastním tempem.

Způsob výuky

Jste v centru učení. Vaše tempo je naše, my respektujeme a budeme přizpůsobit se jí. Nabízíme bezpapírové vzdělání s podporou našich týmů. Zaměřujeme se na rozvoj své dovednosti a strukturování interakci s lektory a trenéry.

Naše vyučovací metoda je založena na čtyřech osách:

Blízkost našeho distančního vzdělávání Lidství on-line optimalizovat svůj trénink Správné nástroje pro sloužit své učení Vzdělávací platforma

Politika ústav jakosti

Povoláním extrakční Group, která patří INEAD, je pracovat pro profesní budoucnost svých studentů. To zahrnuje sadu vysokých škol, z nichž každá se specializuje na odvětví nebo několika odvětvích, ale se společnou měnou: trénink - zaměstnání - práci.

INEAD je pilotní škola skupina distančního vzdělávání; se stala významným hráčem ve Francii pro distanční vzdělávání. Tento cíl vyžaduje mimo jiné provádění politiky jakosti.

Kromě toho, vzestup informačních a komunikačních technologií aplikován na výuku a výcvik nových očekávání zákazníků, měnícímu se vzdělávacím kontextu ... třeba integrovat a někdy předvídat tyto změny v učebních metod ústavu.

Spoléháním se na přístupu kvalitě a tím zvýraznění poslech a spokojenost zákazníků, Ústav má v úmyslu zůstat věrná svým hodnotám.

Politika jakosti jsme chtěli zahájit INEAD, si klade za cíl poskytnout příležitosti, aby svým zaměstnancům a jejich zákazníky. To zahrnuje čtyři oblasti:

Zvýšená zaměstnatelnost: Poskytovat školení, které jsou vzhledem obtížný přístup k zaměstnání mladých lidí na trhu, podporovat profesní začlenění. Udržitelné zaměstnatelnost: Poskytovat školení, které podporují analytické dovednosti, kritické myšlení, ale i občan pocit, osobní růst, otevřenost vůči Evropě i ve světě ... pro studenta, nepronikne do ziskových aktiv po celou dobu své profesionální kariéry. Pedagogiky úspěchu: Použijte instruktážní design a technologie pro dosažení nejlepších možných výsledků, založené na těle pedagogických pracovníků, na rozvoj týmové spolupráce na individuální podpory studentů o nástrojích interaktivní informační a komunikační činnosti. Kultura vysokých standardů a kvality: Develop mezi zaměstnanci nepřetržitý přístup zlepšování pochopil, sdílené a přijat všemi.

kvalitní tréninkové záruky

extrakční GROUP : INEAD je členem extrakční Group, skupina učil vyšší národní stupnice se skládá z dvaceti škol.

RNCP CERTIFIKACE : INEAD cenné papíry osvobození od Certifikované registrovány v Národním Directory odborných certifikací (RNCP) v rámci odpovědnosti Národní komise pro odborné certifikaci, sám pod vedením ministerstva práce.

Odbor kontroly ŠKOLSTVÍ :

INEAD je předmětem výuky a administrativní kontrolu ministerstva školství, v souladu s článkem L. 442-2 vzdělávacího zákoníku.

Finanční a administrativní KONTROLA Ministerstva práce : INEAD je registrován jako organizace pro výcvik s krajského ředitelství práce, zaměstnanosti a odborného vzdělávání (DRTEFP). Vlastnost podléhá dozoru ministerstva práce v souladu s články L6361-1 a L6361-2 zákoníku práce.

Fede MEMBER :

INEAD je členem Evropské federace škol (Fede). Společnost byla založena v roce 1963, Fede dnes reprezentuje 75 evropských diplomů získaných více než 14.000 studentů ve více než 350 škol ve Francii a Europe.Tous se Fede diplomy jsou založeny na European Credit Transfer System a evropského kreditního akumulace Credit Transfer System (ECTS).

Akreditace Fede IACBE :

IACBE (Mezinárodní shromáždění pro Collegiate Business Education) akredituje výcvikové programy, které splňují určitá kritéria požadavek. Akreditované školení by mělo za cíl získat specifické odborné dovednosti na pracovišti. Všechny DEES Fede diplomy vydané akreditovanou IACBE.

Místa

Francie online

INEAD

Adresa, 1. řádek
39 Avenue Denis Padovani, 13127 Vitrolles
Francie online, Francie

Programy

Tato škola dále nabízí: