IMT Mines Albi

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1993, na École Nationale Supérieure des Mines d'Albi-Carmaux (Mines Albi) je státem financovaná instituce, vysoké školy, které pod vedením ministerstva hospodářství a průmyslu.

Absolvent škola inženýrství

Jako francouzský "Grande École" strojírenství, doly Albi nabízí vynikající řadu programů, aby vyhovovala vašim potřebám, nadání a cíle. Naši vysokoškolských studentů jsou přijímáni na L3 nebo M1 úrovni a naše inženýrství diplom se vydává na konci roku M2.

Naše Master of Science, inženýrství, mezinárodní mistr (M3) a PhD programy poskytují vysokou úroveň vědeckých a manažerské vzdělávání k rozvoji sociálně odpovědné vůdce připraveny na výzvy dynamické a neuhrazených světě.

Centre of Excellence pro výzkum

Mines Albi počítačů 3 výzkumná střediska: The Výzkumné centrum RAPSODEE věnovaná energetika, životní prostředí a věda a technologie pevných látek částic The Clément Ader Institute zaměřené na výzkum mechanických a vědy o materiálech inženýrství se zvláštním důrazem na letectví a kosmonautiku žádostí o Výzkumné centrum průmyslového inženýrství věnována organizaci a řízení dodavatelských řetězců, vývoj matematických nástrojů a softwaru pro systémové inženýrství v uznání vědecké excelence a kvality v rámci průmyslu výzkumných partnerství, RAPSODEE a ICA stal společným výzkumné jednotky mezi CNRS a hornictví Albi a laboratoří Mines Albi získaly prestižní ocenění "Carnot" pořadí, štítek doručena elitních výzkumných skupin ve Francii provádění průmysl-orientovaný výzkum

Obchodní partner pro ekonomický a regionálního rozvoje

Mines Albi neustále rozvíjí úzké vztahy s mezinárodními a národními průmyslu a podílí se na rozvoji regionální ekonomiky, například prostřednictvím hostování spustí-up atd. Tréninkový proces je navržen tak, aby zajistil, že absolvent inženýři jsou schopni "šlápnout" v provozních pracovních míst v různých odvětvích v průmyslu. Mnoho inženýrů a manažerů z průmyslu pravidelně učí ve škole a jsou úzce zapojeny do jejího vedení.

Strategická studia

"Doly Albi" je moderní a dobře vybavené akademické instituce

školení multi-kvalifikované inženýry v souladu s francouzským "Grandes Ecoles" tradice dodávání Master of Science diplomu co-poskytuje doktorský diplom provádění ostří základní a aplikovaný výzkum podpora průmyslové provádění jeho činností.

"Mines Albi" patří: - na "Institut Mines-Télécom", francouzský lídr v oblasti vzdělávání a výzkum ve strojírenství, informačních technologií a řízení; - "Toulouse univerzity", založené v roce 1290 obsahující asi 120.000 studentů sdíleny všemi univerzity pole.

Albi je okouzlující a klidné městečko se nachází v jiho-západě Francie, její historické centrum je vyhlášeno seznamu světového dědictví UNESCO.

Umístěn v samém srdci moderní a dynamické sítě "Mines", "Télécom" a "Toulouse" vysokých škol rozmístěných po celé Francii a v oblasti Midi-Pyrénées, "Mines Albi" se vyvíjí v prostředí světoznámých výzkumných klastrů v různých oblastech, jako letectví, rakovina a zdraví, energie, vody a životního prostředí.

Zrychlený internacionalizace areálu se stala jedním z hlavních cílů pro budoucí rozvoj.

Významná mezinárodní zkušenosti je povinné pro každého z našich studentů v průběhu studia a doly Albi usiluje hostitele ročně asi 30% zahraničních studentů v rámci studia a do magisterských kurzů. Tito studenti jsou přijaty jako směnné, vysokoškolák nebo dvojité diplomantů, v rámci dohod podepsaných spolupráce s vysokými školami z celého světa.

V současné době asi 50% našich doktorských a post-doktorských studentů pochází ze zahraničí. Vyvíjíme mezinárodního zapojení a uznání našeho výzkumu tím, že pokračuje organizovat a co-organizovat každoroční mezinárodní konference, zvyšuje naši účast v mezinárodních projektech a EU, a zvýšit mezinárodní publikace. Vývoj společných mezinárodních výzkumných týmů a laboratoří, jakož i intenzifikace hostujících kateder posílí naši pozici na mezinárodní úrovni. Vzhledem také na nové investice do technologických a pilotní platformy GALA, MIMAUSA a VALTHERA a ke kvalitě života a kampusu v Albi Obecně platí, že "doly Albi" je atraktivní volbou pro studium a výzkum.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Francouzština

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět Magistr - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Master Aeromat - Inovace Materiály Pro Letectví

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Albi

Inovace nabízí náročné příležitosti pro studenty zájem na rozvoji kariéry v leteckém průmyslu se jak technickou (inovace) a manažerských dovedností [+]

Mistr AEROMAT - Inovace

"Aerospace Materiály: Projektování, výroba a management inovací "

Silné SCHOOL / PROGRAM Mines Albi je akreditován francouzským ministerstvem průmyslu Télécom Ecole de Management - Evry je double-akreditován: AACSB a AMBA Studium v ​​Toulouse a Paříž regionech, dvou předních francouzských a evropských regionů pro zaměstnanost a hospodářské aktivity v leteckém Mezinárodní fakulty Masters vyučován výhradně v angličtině a v malých skupinách Silné vazby s průmyslem 6-měsíční diplomová práce v průmyslu nebo ve výzkumné laboratoři Interkulturní semináře Volné francouzské jazykové kurzy Program MSc podpořen renomovanými výzkumnými odděleními Mezinárodní tým pro zahraniční studenty Kvalitní-objednaný "Vítejte zahraničním studentům" balíčku KURZ CÍLE ... [-]

Master Dodavatelského řetězce A štíhlé řízení (stupnice)

Campus forma Denní studium 16 měsíců July 2018 Francie Toulouse

Tento Master of Science (100% v angličtině) se společně navrhuje l'Ecole des Mines d'Albi a Toulouse Business School. Tento program (MSc) je akreditován na konferenci des Grandes Ecoles (CGE) a francouzským ministerstvem školství a výzkumu. [+]

Tento Mistr vědy (100% v angličtině) se společně navrhuje l'Ecole des Mines d'Albi a Toulouse Business School, Tento program (MSc) je akreditován Konference des Grandes Ecoles (CGE) a FRench ministerstvo školství a výzkumu.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Supply Chain Management se zabývá globálním řízení fyzických a informačních toků pro vypracování produktů: od surovin a dodavatelů prostřednictvím produkční a distribuční soustavy až ke konečným spotřebitelům. Lean vedení společnosti s kontinuálním odstraňování odpadů v postupech, s cílem zvýšit jejich účinnost a citlivý, čímž se zvýší konkurenceschopnost podniku. V globalizovaném a komplexní dnešním světě, nezbytnou a postačující podmínkou pro dosažení vysoké úrovně konkurenceschopnosti je vyškolit manažery s více kompetencí. To je důvod, proč je tento program MSc navržen kolem třech disciplínách: řízení dodavatelského řetězce, štíhlý management a řízení projektů. Přijímá také profesionální přístup tím, že spojuje čtyři mezinárodních odborných certifikátů.... [-]


Magistr

Master Biomasa A Odpad Za Energie A Materiálů (biwem)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Albi

Cílem BiWEM je poskytnout studentům s zvukovým teoretické a praktické specializované znalosti v oblasti biomasy a odpadů zpracování. Studenti v rámci programu získají možnost navrhnout ekonomicky životaschopné biologické nebo termochemické procesy přeměny biomasy a odpadů do nových materiálů nebo nosičů energie, a to v rámci udržitelného rozvoje. [+]

MINES ALBI je absolventská inženýrská škola umístěná ve městě Albi, v teplém, krásném a cenově dostupném městě nedaleko Toulouse, na jihozápadě Francie.

Všichni studenti mají ubytování ve městě nebo v areálu, kde mohou praktikovat spoustu sportovních aktivit, a to iv týdnu.

-> Chtěli byste se stát profesionálem, který přispívá k vytváření světového světa?

Chcete navrhnout technické řešení, která splňují energetické potřeby, a současně snižovat spotřebu neobnovitelných zdrojů a emisí skleníkových plynů? Pokud ano, Master Biomass and Waste for Energy and Materials, 100% vyučované v angličtině, Vám nabízí jedinečnou příležitost stát se významným hráčem v klimatických a sociálních změnách. Při zapojení do tohoto programu na plný úvazek během dvou let získáte všechny potřebné dovednosti, abyste byli v čele rozhodovacího procesu v oblasti zhodnocování odpadů a biomasy, abychom čelili výzvám zítřka.... [-]


Master Pokročilé Výrobní Postupy Pro Letecké Konstrukce (AMPAS)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Albi

Advanced Mistr Kurz AMPAS, je navržen Mines Albi a ISAE s podporou leteckých průmyslovými partnery. [+]

Mistr moderní výrobní procesy pro letecké struktur (AMPAS)

Prosperující průmysl

Po krátké recese období Letecký průmysl trh čelí rychlý a trvalý růst ve světě, jak je znázorněno zlomením smluv rekordní nedávno podepsané oběma Airbus a Boeing. Tyto dva představitelé průmyslu předpokládá zvýšení o téměř 5% aktivity v příštích letech a odhady ukazují, že meziroční nárůst o velkých komerčních letadel bude indukovat zdvojnásobení počtu letadel do roku 2030. Téměř šedesát procent obratu je subdodavatelsky na celém světě a týká se většinou výroby a výrobních aktivit. V důsledku toho většina letecké subdodavatelské společnosti budou muset zvýšit své výrobní ceny, ale také držet krok s technologickými změnami; pohybující se od kovových procesů směrem kompozitních materiálů procesů. Kromě toho mohou výrobci letadel změnily svou strukturu dodavatelského řetězce v posledních letech, a subdodavatelé jsou nyní povinni řídit složitějších dílů a převzít, na vlastní pěst, kvalifikačních procesů. V srdci Evropami Aerospace Valley Midi-Pyrénées je domovem celosvětové ústředí Airbusu a přes 600 subdodavatelských podniků, zaměstnává více než 60.000 zaměstnanců. Francouzská kosmická agentura (CNES), stejně jako Thales a EADS Astrium jsou přítomny také v této oblasti spolu s jejich množstvím subdodavatelů. Ecole des Mines d'Albi a Institut Supérieur de l'Aéronautique et de l'Espace (ISAE), mají oba prokazatelně vykazují vedoucí výzkumu a pracovat po boku průmyslovými partnery v leteckého průmyslu. Tento rámcový program je akreditován francouzským "Konference des Grandes Ecoles"... [-]


Videos

Welcome to IMT Mines Albi

Contact
Adresa destinace
Campus Jarlard
81013 Albi CT Cédex 09

Albi, Occitanie, FR
Social Media