Přečtěte si oficiální popis

Existují dva druhy škol, ti, kteří se připravují na kariéru a ti, kteří vytvářejí osudy. Institut studia mezinárodních vztahů je místem, kde se objevují nejen výjimečné profesní dráhy, ale především místo, kde mladí lidé ovlivňují průběh svého života: v ILERI se rozhodnou stát se angažovanými občany světa.

ILERI je místem, kde hodnoty humanismu vzkvétají od roku 1948, a proto Institut obdaruje své absolventy nejcennějším viaticum: poslušností úcty k druhým a touhou k nim přistupovat spojit se s nimi, porozumět jejich kultuře, budovat s nimi, organizovat svět, vytvářet bohatství, porazit nenávist, bojovat a válčit. I samozřejmě musí mít ILERI nejlepší akademickou úroveň, aby poskytovala co nejspolehlivější znalosti těch, kteří odejdou a budou se účastnit v mezinárodních institucích, ve společnostech, v nevládních organizacích. , v průběhu světa. Jeho prestižní fakulta je nepopiratelnou zárukou kvality výuky školy.

Na konci dne studenti ILERI rychle zkontrolují zvláštnost tohoto domu: nikdy ho neopustíme. Nosí se po celý život jako žena a muž.115128_45956501_2135753859788656_7642633697501380608_n.jpg

18 bodů za dokonalost

Chcete-li se stát studentem ILERI potřebné dovednosti pro rozvoj v mezinárodních kruzích.

Od roku 1948 ILERI vzdělává studenty ve funkcích mezinárodních organizací, nevládních organizací, mezinárodních společností, evropských institucí, francouzské státní služby, diplomacie, místních úřadů, think tanků, žurnalistiky, lobbující firmy, poradenské firmy pro rizikové země a mezinárodní náborové firmy.

Toto komplexní, vyvážené osnovy poskytuje studentům pevné a udržitelné vzdělávání.

Jedinečná škola

Výběr u vchodu: ILERI je lidská škola složená z brilantních, zvědavých, vášnivých a angažovaných studentů, kteří jsou pod dohledem referenčního učitele za rok.

Náročný a komplexní program: mezinárodní právo, politologie, geopolitika, mezinárodní ekonomie, tři cizí jazyky. Kurzy ve francouzštině a angličtině.

Fakulta: skládá se z akademiků a uznávaných odborníků, oddaných a připojených k ILERI .

Průřezové projekty aplikace a obecné kultury: rozvoj kritického ducha, důraz na výzkum a kulturu debaty, prostřednictvím projektů skupin.

Extrémně bohatý a aktivní komunitní život s více než deseti asociacemi: obrana, humanitární, klimatické, debata, simulace OSN, UNICEF, Trust Africa, BDE, Asie atd.

Obecná kultura: volitelné tematické semináře, seminář mapování, kulturní návštěvy.

Konference: týdně, otevřená veřejnosti s IR specialisty a webcastem.

Střídání v Master 2: učňovská smlouva, smlouva o profesionalizaci nebo střídavá stáž.

Založení uznané státem: stipendia Crous a zásluhy o stipendia ILERI .

Stáže ve Francii i v zahraničí: příprava na zaměstnání po celou dobu výuky následovaná poradcem a podporou stáže.

Charta Erasmus: téměř 30 prestižních mezinárodních výměn vybraných v oblasti mezinárodních vztahů.

Síť 9000 starých: pravidelné posudky, přístup k platformě, adresář, stáže, pracovní místa.

Centrum zdrojů: více než 1600 knih, odborných časopisů, přístup k dokumentární databázi CAIRN v magisterském studiu a podpora vyhrazených dokumentaristů.

Historie a hodnoty: prohlašovali a předávali generace generací ILERI .

Tři povinné cizí jazyky: z výběru 11 jazyků vyučovaných a elearningové platformy.

Prestižní partnerství: MAE, DRM, DGSI, CESA, CESM atd.

Magisterské diplomy: mezinárodní bezpečnost a obrana, ekonomická inteligence nebo úroveň titulu RNCP 1: mezinárodní spolupráce ze zámoří.

Profesionální integrace: 50% za šest měsíců, 80% za jeden rok, s prvním ročním průměrným platem 30K €.

Programy se vyučují na:
  • Francouzština
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

ILERI

Specializace Bac 5 se zabývá problematikou mezinárodního obchodu. ... [+]

Specializace Bac 5 se zabývá problematikou mezinárodního obchodu.

Mezinárodní obchodní a marketingová možnost mezinárodního vysokoškolského diplomu ILERI je nabízena ve spolupráci s ISC (Conférence des Grandes Ecoles), je schválena MSc a vyhrazena pro studenty, kteří potvrdili svůj první ročník druhého cyklu. v ILERI .

Cíle školeníProzkoumejte mezinárodní marketing a získejte globální a systémový pohled na organizaci v jejím prostředí.Být v čele digitálního marketingu a umožnit společnosti přizpůsobit se stále se měnící spotřebě.Rozvíjejte strategie značek ve velkých mezinárodních skupinách pro lepší životnost produktů a loajalitu spotřebitelů.Staňte se mezinárodním marketingovým analytikem a umožněte společnosti otevírat nové trhy a kontrolovat rizika.Staňte se produktovým manažerem se skutečnými znalostmi trhů a mezinárodních otázek.Práce pro export ve velké skupině farmaceutického nebo luxusního sektoru, automobilového průmyslu atd.Kombinovat silné dovednosti v oblasti strategického řízení, marketingové a obchodní dovednosti získané před ILERI , přístup k pozicím vysoké odpovědnosti v mezinárodním soukromém sektoru.učení... [-]
Francie Puteaux
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

ILERI

Výcvik BAC 5 je ve Francii jedinečný, aby vyškolil špičkové odborníky, kteří jsou schopni iniciovat a podporovat mezinárodní a ekologický rozvoj zámořských území. Cílem t ... [+]

Výcvik BAC 5 je ve Francii jedinečný, aby vyškolil špičkové odborníky, kteří jsou schopni iniciovat a podporovat mezinárodní a ekologický rozvoj zámořských území.

Díky svým zámořským teritoriím je Francie jediným národem na světě, který je přítomen ve všech hlavních geostrategických povodích, od subarktické po Antarktidu, od Pacifiku po Atlantik, od polárního po tropické. V zámoří je to 2,7 milionu francouzských strážců rozsáhlého území země a moře a 80% národní biodiverzity.

Cílem tohoto BAC 5, nepublikovaného ve Francii, je vyškolit budoucí hospodářské, průmyslové, asociační a diplomatické vůdce zámořských území, aby pomohli státu, místním orgánům a místním podnikům jít do zámoří. přehlídky ekologického a solidárního přechodu, jakož i strategických projekčních platforem Francie ve světě.... [-]

Francie Puteaux
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština
Denní studium
1 rok
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
ILERI

Strategic Intelligence International je klíčovou otázkou pro společnosti ve vysoce konkurenčním mezinárodním prostředí a jejím cílem je učinit z informací strategické akt ... [+]

Strategic Intelligence International je klíčovou otázkou pro společnosti ve vysoce konkurenčním mezinárodním prostředí a jejím cílem je učinit z informací strategické aktivum.

Volba Mezinárodní strategická inteligence vyššího diplomu v mezinárodních vztazích ILERI je schválena mistrem IAE Poitiers v ekonomickém zpravodajství, státní diplom (magisterský titul). Jeho cílem je vyškolit studenty v oblasti osvědčených postupů a kvalifikací v oblastech sběru, analýzy, správy, zpracování, šíření, ochrany a využívání informací ve velkých skupinách. International.

Toto školení poskytuje dovednosti použitelné ve všech formách společností nebo veřejných orgánů, které se snaží vést politiku funkčního ekonomického zpravodajství v mezinárodním kontextu, ať už jako studijní program, hodinky nebo analýza, lobbista, specialista na správu informací.... [-]

Francie Puteaux
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ILERI

Trénujte špičkové odborníky, kteří budou schopni vytvořit globální vizi mezinárodních bezpečnostních problémů. Volba Mezinárodní bezpečnost a obrana vyššího diplomu v mez ... [+]

Trénujte špičkové odborníky, kteří budou schopni vytvořit globální vizi mezinárodních bezpečnostních problémů.

Volba Mezinárodní bezpečnost a obrana vyššího diplomu v mezinárodních vztazích ILERI je schválena státním diplomem Univerzity Grenoble-Alpes: Master 2 International and European Studies, speciality International Security and Defense (magisterský titul) ,

Mezinárodní bezpečnostní a obranná specializace se zaměřuje na vzdělávání vysoce kvalifikovaných odborníků schopných rozvíjet globální vizi mezinárodních bezpečnostních a obranných problémů, spojujících se s většinovým právním přístupem s ekonomickými a politickými přístupy v obnovené vizi bezpečnosti. bezpečnost, včetně nevojenské spolupráce.... [-]

Francie Puteaux
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

L'ILERI en 1 minute

Adresa, 1. řádek
Jardins Boieldieu,20bis
92071 Puteaux, Île-de-France, Francie