ILERI

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Existují dva druhy škol, ti, kteří se připravují na kariéru a ti, kteří vytvářejí osudy. Institut studia mezinárodních vztahů je místem, kde se objevují nejen výjimečné profesní dráhy, ale především místo, kde mladí lidé ovlivňují průběh svého života: v ILERI se rozhodnou stát se angažovanými občany světa.

ILERI je místem, kde hodnoty humanismu vzkvétají od roku 1948, a proto Institut obdaruje své absolventy nejcennějším viaticum: poslušností úcty k druhým a touhou k nim přistupovat spojit se s nimi, porozumět jejich kultuře, budovat s nimi, organizovat svět, vytvářet bohatství, porazit nenávist, bojovat a válčit. I samozřejmě musí mít ILERI nejlepší akademickou úroveň, aby poskytovala co nejspolehlivější znalosti těch, kteří odejdou a budou se účastnit v mezinárodních institucích, ve společnostech, v nevládních organizacích. , v průběhu světa. Jeho prestižní fakulta je nepopiratelnou zárukou kvality výuky školy.

Na konci dne studenti ILERI rychle zkontrolují zvláštnost tohoto domu: nikdy ho neopustíme. Nosí se po celý život jako žena a muž.115128_45956501_2135753859788656_7642633697501380608_n.jpg

18 bodů za dokonalost

Chcete-li se stát studentem ILERI potřebné dovednosti pro rozvoj v mezinárodních kruzích.

Od roku 1948 ILERI vzdělává studenty ve funkcích mezinárodních organizací, nevládních organizací, mezinárodních společností, evropských institucí, francouzské státní služby, diplomacie, místních úřadů, think tanků, žurnalistiky, lobbující firmy, poradenské firmy pro rizikové země a mezinárodní náborové firmy.

Toto komplexní, vyvážené osnovy poskytuje studentům pevné a udržitelné vzdělávání.

Jedinečná škola

Výběr u vchodu: ILERI je lidská škola složená z brilantních, zvědavých, vášnivých a angažovaných studentů, kteří jsou pod dohledem referenčního učitele za rok.

Náročný a komplexní program: mezinárodní právo, politologie, geopolitika, mezinárodní ekonomie, tři cizí jazyky. Kurzy ve francouzštině a angličtině.

Fakulta: skládá se z akademiků a uznávaných odborníků, oddaných a připojených k ILERI .

Průřezové projekty aplikace a obecné kultury: rozvoj kritického ducha, důraz na výzkum a kulturu debaty, prostřednictvím projektů skupin.

Extrémně bohatý a aktivní komunitní život s více než deseti asociacemi: obrana, humanitární, klimatické, debata, simulace OSN, UNICEF, Trust Africa, BDE, Asie atd.

Obecná kultura: volitelné tematické semináře, seminář mapování, kulturní návštěvy.

Konference: týdně, otevřená veřejnosti s IR specialisty a webcastem.

Střídání v Master 2: učňovská smlouva, smlouva o profesionalizaci nebo střídavá stáž.

Založení uznané státem: stipendia Crous a zásluhy o stipendia ILERI .

Stáže ve Francii i v zahraničí: příprava na zaměstnání po celou dobu výuky následovaná poradcem a podporou stáže.

Charta Erasmus: téměř 30 prestižních mezinárodních výměn vybraných v oblasti mezinárodních vztahů.

Síť 9000 starých: pravidelné posudky, přístup k platformě, adresář, stáže, pracovní místa.

Centrum zdrojů: více než 1600 knih, odborných časopisů, přístup k dokumentární databázi CAIRN v magisterském studiu a podpora vyhrazených dokumentaristů.

Historie a hodnoty: prohlašovali a předávali generace generací ILERI .

Tři povinné cizí jazyky: z výběru 11 jazyků vyučovaných a elearningové platformy.

Prestižní partnerství: MAE, DRM, DGSI, CESA, CESM atd.

Magisterské diplomy: mezinárodní bezpečnost a obrana, ekonomická inteligence nebo úroveň titulu RNCP 1: mezinárodní spolupráce ze zámoří.

Profesionální integrace: 50% za šest měsíců, 80% za jeden rok, s prvním ročním průměrným platem 30K €.

Místa

Puteaux

Adresa, 1. řádek
Jardins Boieldieu,20bis
92071 Puteaux, Île-de-France, Francie