IGR-IAE Rennes

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

IGR-IAE Rennes , postgraduální škola managementu

Škola je zakládajícím členem národní sítě univerzit Business Business, sítě IAE France , která zahrnuje 33 vybraných členů po celé Francii.120729_polygoneinternational_2.jfif

Je rozdělena do tří hlavních oddělení: School of Management, Franco-Japanese Center of Management (CFJM) a Regional School of Training for Chartered Accountants (IRPEC).

Výzkumné programy jsou podporovány Centrem pro výzkum v ekonomice a řízení (CREM) , jediným výzkumným střediskem v oblasti ekonomiky a řízení v západní Francii, akreditovaným Národním střediskem pro vědecký výzkum (CNRS). Hlavním cílem CREM je mimo jiné rozvíjet analýzu a provádět experimenty a simulace v oblasti obchodu, financí, řízení a marketingu.

Univerzitní absolventská škola přispívá k rozvoji evropských studií v oblasti manažerské vědy a je aktivním členem Akademické rady Evropského institutu pro vyšší studia v managementu (EIASM) a řídícího výboru Evropské nadace pro rozvoj řízení (EFMD) ). Škola uplatňuje výběrový proces. V průměru je přijata pouze jedna z deseti přihlášek. Očekává se, že všichni uchazeči předloží realistický a promyšlený plán kariéry a své akademické úspěchy a motivaci, aby byli přijati.

V roce 2007 vedla rozsáhlá fundraisingová kampaň ke spuštění vůbec první nadace vytvořené v rámci sítě univerzitních obchodních škol ve Francii (Fondation IGR-IAE). Jeho cílem je úzce spjat s francouzskou nadací (Fondation de France) a jejím cílem je iniciovat a podporovat inovativní programy (semináře, workshopy a konference) s cílem zlepšit výzkum a výuku v oboru Management Science.

Místa

Rennes

Adresa, 1. řádek
11 Rue Jean Macé
35708 Rennes
France

35708 Rennes, Bretaň, Francie