IFA Paris

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

IFA Paris - Mezinárodní módní škola pro design a podnikání

S 1200 studenty zapsanými ve svých „bakalářských a magisterských / MBA programech“ na svých kampusech v Paříži, Šanghaji a Istanbulu předává IFA Paris francouzské módní a luxusní dědictví, jakož i smysl pro inovace a schopnost pracovat jako tým v mezinárodní prostředí.

Naše 3000 absolventů zastupujících více než 50 různých národností se úspěšně integrovalo do světa módy a luxusu.

Naše motto: rozkvetněte svou kreativitu, sdílejte naši vášeň pro dokonalost.

Více informací o našich areálech, programech a dalších najdete na www.ifaparis.com

PARIS ŠKOLA

IFA Paris byla založena v roce 1982, aby spojila francouzské módní dědictví s moderním globalizovaným světem. Jako jediný institut v Paříži nabízející všechny své vysokoškolské a postgraduální kurzy vyučované v angličtině a francouzštině se IFA Paris stará o vysoce mezinárodní studentskou organizaci ze všech koutů světa. Mezinárodní módní akademie, známá pod názvem IFA Paris , nabízí studentům vysokoškolské kurzy designu a marketingu a postgraduální kurzy designu, obchodu, komunikace a luxusu v prostředí multidisciplinární spolupráce. Díky kampusům v Paříži, Šanghaji a Istanbulu je IFA Paris v popředí módního a luxusního vzdělávání a nabízí kurzy, které odrážejí šíři příležitostí dostupných v tomto pulzujícím průmyslu.

Nedávno se přestěhoval do 18-24 Quai de la Marne, IFA Paris přehlíží známý kanál a je jádrem vyvíjejícího se 19. obvodu. Nové umístění ztrojnásobilo velikost předchozích akademických zařízení a přidalo rozsáhlé nové vybavení ve prospěch studentů, včetně větších učeben, prostoru pro studenty a zdroje a studijního střediska. V budově bude také umístěno několik nových módních dílenských prostorů, které pojmou praktické projekty

SHANGHAI ŠKOLA

IFA Paris se stala přední módní škola v Číně a je jedinečná při demonstraci svého odhodlání dosáhnout úspěchu tím, že přináší nejlepší, převážně francouzské profesionální módní instruktory. Ve spolupráci s Šanghajskou univerzitou inženýrských věd, IFA Paris založila svou škola v Šanghaji v roce 2002, první čínsko-francouzský společný podnik v oblasti módní výchovy schválený čínskou vládou. Škola Šanghajů IFA nabízí jedinečnou příležitost mezinárodním studentům, kteří chtějí získat přehled o světově nejrychleji se rozvíjejícím módě a luxusním trhu, přičemž obdrží stejný vysoce kvalitní učební plán vyučovaný v angličtině jako v Paříži. Šanghaj je otevřená a extrémní metropole a jeho vzestup do řad jako módní město je bezpochyby vážným tématem. Od pozdního období 19. století je Šanghaj módním centrem Číny. Šanghajský styl cestoval po světě ve dvacátých a třicátých letech minulého století a znovu se objevil v přítomnosti módních návrhářů, kteří používají směs tradičních a moderních myšlenek, aby vytvořili nové módní trendy. Je pozoruhodné, že jsou to moderní spotřebitelé země, kteří přeměňují Čínu na světový trh s nejmodernějšími a nejmodernějšími módními výrobky. Shanghai je nepochybně čínská Mekka pro mezinárodní módu a luxusní průmysl. Většina zahraničních módních a šperkových značek, od luxusních po hromadné trhy, počítá s více než jedním obchodem v mnoha módních maloobchodních obcích města a velkých nákupních centrech. Zatímco luxusní automobily, 5 hvězdičkové hotely a jídelna na vysoké úrovni jsou pravidelnými památkami v centru města, je nyní také rostoucí zájem o jachty a soukromé trysky mezi nejbohatší v Číně.

ISTANBUL SCHOOL

Po založení ve Francii a Číně je módní škola IFA Paris přítomna také v jednom z nejživějších měst na křižovatce Evropy a Asie: Istanbul.

IFA Paris je velmi hrdá na spolupráci s jednou z nejuznávanějších univerzit v Istanbulu: Nisantasi University. Nachází se v moderním komplexu Maslak 1453, Nistantasi University nabízí celou řadu zařízení a zabezpečení, včetně rezidencí, obchodů, kaváren a restaurací. Od založení univerzity se rozšířila na několik dalších areálů, ale nyní tento nový hlavní kampus kombinuje elegantní fasády, slunné atria s velkými vzdušnými interiéry s kvalitním vzdělávacím a výzkumným zařízením.

Areál univerzity Nisantasi představuje významný krok k naplnění poslání univerzity budovat budoucnost z minulosti země, zřídit centrum v obchodním centru v Istanbulu, kde se setkávají kultura, vzdělávání a učení s cílem reagovat na měnící se potřeby Turecka a svět. IFA Paris věří, že je to privilegium, stejně jako výhoda pro „studenty“, aby co nejlépe využili toho, co místo může nabídnout.

Istanbul je jedním z nejzajímavějších a nejdynamičtějších měst na světě a je diverzifikovaným místem plným muzeí, galerií, parků a moderních vysokých škol. Je proto schopen poskytnout prostor pro ty, kteří touží po prozkoumání a rozvoji svých vlastních zájmů a zahájení kariéra v módním a luxusním obchodním prostředí.

Další informace naleznete na adrese https://www.ifaparis.com

Místa

Paříž

Adresa, 1. řádek
18-24 Quai de la Marne
75019 Paříž, Île-de-France, Francie

Šanghaj

Adresa, 1. řádek
350 Xianxia Road
200336 Šanghaj, Šanghaj, Čína

Istanbul

Adresa, 1. řádek
Maslak 1453 Neotech Kampüsü
34398 Istanbul, Istanbul, Turecko