Přečtěte si oficiální popis

IESEG School of Management Lille - Paris

Se sídlem v Lille v roce 1964 a členem "Lille Katolické univerzity" a "Konference des Grandes Écoles", IESEG School of Management je nyní jedním z top 10 obchodních škol ve Francii, akreditovaných s AACSB, EQUIS a AMBA mezinárodními značkami (poskytovány pouze 1% obchodních škol na světě). Školního Master in Management zařadil 17. na celém světě v nejlepších v roce 2016 Financial Times 'magisterských programů pro správu a 5th mezi francouzskými obchodních škol.

Posláním IESEG to je trénovat a připravovat budoucí manažery a vedoucí v podnikovém světě a to jak na národní i mezinárodní úrovni, vytvořit aktéry změn v profesionálním prostředí, které se neustále mění a zlepšuje.

IESEG má celkem 4800 studentů na obou areálech Lille a Paříž a asi 2090 zahraničních studentů.

Program "Grande Ecole" je pětiletý program, kde se studenti sledovat jak bakalářských a magisterských složku.

IESEG byla první obchodní škola ve Francii má 5 let programu post Baccaulaureat: 3 roky bakalářský program, zahrnující základy řízení následované 2 roky MSc program, ve kterém studenti prohloubí své manažerské znalosti a vybrat si specializaci.

V programu Masters IESEG má 9 polí specializací: marketing, finance, řízení lidských zdrojů, řízení informačních systémů, řízení provozu, auditu-Control, mezinárodního jednání, International Business Economics a strategie, Podnikání a inovace, a General Management.

Mezinárodní mysl-set, jeden ze silných stránek školy.

S mezinárodní nastavení mysli, IESEG je první škola nabízí všechny kurzy na magisterského programu v angličtině. 84% ze stálých akademických pracovníků pochází z nefrancouzské pozadí. Existuje více než 200 manažerské kurzy nabízené v angličtině.

IESEG má síť 262+ partnerských univerzitách ve více než 66 zemích. 80% IESEG studentů, zúčastněte se naší studentského výměnného programu na těchto univerzitách. Výzkum Na IESEG výzkumu a výuky jít ruku v ruce, a to je důležitou součástí školy. IESEG spolu s HEC Paříž, jediný francouzské obchodní škole, kde je také výzkumné středisko (IESEG Research) část CNRS. Množství důležité věnovat výzkumu a prostředky k provádění této činnosti, je zárukou kvality a umožňuje studentům, aby se součástí intelektuálně stimulující prostředí. Katolická univerzita v Lille Ieseg je součástí Katolické univerzity v Lille, který v organizaci, velikost, infrastruktury, zdrojů a kvalita je velmi podobný tomu z některých slavných britských univerzit. Stejně jako knihovna Vauban univerzity, který je vlastníkem 55.000 knih a předplatné na více než 600 časopisů a časopisů, ubytuje digitální síť knihovny (Bibliothèque Numérique en réseau). To dává studentům příležitost mít přístup k dokumentům prostřednictvím internetu. Být členem univerzity také umožňuje IESEG studenti mají přístup k jiným zdrojům: akademických výměn, kavárny a restaurace, univerzitních kolejích, sportovní centrum, zdravotní středisko atd Jedna škola - 2 areálů - Lille a Paříž První a hlavní IESEG kampus se nachází v centru města Lille, známý jako "studentské-město" a dynamický. S více než 100.000 studentů, Lille je 2. největší univerzitní město ve Francii. Paříž Areál: lokalizovaných v "Grande Arche de la Défense", v srdci obchodní čtvrti.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

IESEG School of Management Lille - Paris

Připojte se k naší MSc v oblasti digitálního marketingu ... [+]

Tento jednoroční program plně vyučovaný v angličtině poskytuje jedinečnou příležitost posílit vaše znalosti o digitálním marketingu a CRM.

"Vznik internetu a nové formy komunikace a komercializace zcela změnily marketingovou praxi. Dnes je online komunikace a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky prioritními směry všech obchodníků, aby se zvýšila konkurence a ziskovost firem".

Dr. Véronique Pawels Delassus, ředitel odboru marketingu, oddělení marketingu

CÍLE PROGRAMU

Hlavním cílem programu je připravit budoucí manažery na práci v těchto dvou rychle se rozvíjejících oblastech

PROČ MŮŽETE VYUŽÍVAT MSc V DIGITÁLNÍM MARKETINGU... [-]

Francie Lille
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IESEG School of Management Lille - Paris

Připojte se k naší MSc v oblasti financí: jeden rok program plně vyučován v angličtině se zaměřením na finance na jedné z nejlepších obchodních škol ve Francii v našem pa ... [+]

Tento jednoroční program, který se plně vyučuje v angličtině, je navržen jako hladký přechod k finančnímu průmyslu prostřednictvím mixu teorie a praxe, interakce s odborníky a specializovanými sezeními v našich zařízeních Bloomberg.

Cíle programu

MSc z financí je určen pro studenty, kteří chtějí zlepšit své chápání finanční analýzy ve velmi praktickém prostředí.Program je plně vyučován v angličtině, dělat jeho mezinárodní aplikace jeden z jeho hlavních silných stránek. Prostřednictvím pozorování odborných postupů mají studenti jedinečnou příležitost naučit se etické normy profesí. Teorie je uvedena do praxe na laboratoři finančních trhů, kde mohou studenti získat také odborné certifikáty.... [-]

Francie Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IESEG School of Management Lille - Paris

Připojte se k naší MSc v investičním bankovnictví a kapitálových trzích: jednoroční program kompletně vyučovaný v angličtině na jedné z nejlepších obchodních škol ve Fran ... [+]

Prostřednictvím svého jedinečného designu získá tento program znalosti o kapitálových trzích na novou úroveň. Interaktivní lekce akademických a odborných odborníků poskytují silné technické dovednosti v nástrojích kapitálových trhů, finančních datových službách a počítačovém programování. Tento program je zaměřen zejména na absolventy financí nebo obchodní administrativy, kteří jsou ochotni dále rozvíjet své technické dovednosti a znalosti v oblasti financí. V rychle se měnícím globálním finančním prostředí tento program dále zkoumá nejnovější vývoj v oblasti předpisů a dodržování kapitálových trhů.

Klíčové výhody MSc v investičním bankovnictví... [-]

Francie Lille
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IESEG School of Management Lille - Paris

Připojte se k naší MSc v mezinárodním obchodním vyjednávání: jednoroční program úplně učil v angličtině na jedné z nejlepších obchodních škol ve Francii na našem pařížské ... [+]

MSc IÉSEG v mezinárodním obchodním vyjednávání má za cíl vzdělávat efektivní, všestranné a etické manažery se silnými vyjednávacími dovednostmi pracujícími v mezinárodním kontextu. Nabízí účastníkům možnost porozumět všem prvkům vyjednávacího procesu a plně se zapojit do interdisciplinárních analýz vyjednávání v globálním prostředí.

Klíčové výhody MSc v mezinárodním obchodním vyjednávání

· Partnerství s AKAM (Asociace řízení klíčových účtů) na získání titulu Key Account Management Professional spolu s diplomem MSc

· Celý rok zkušeností v oblasti jednání a souvisejících oborech: řízení podniku, komunikace, vedení a řízení konfliktů atd... [-]

Francie Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IESEG School of Management Lille - Paris

Připojte se k naší MIB: jeden ročník magisterského studijního programu plně vyučovaný v angličtině se zaměřením na mezinárodní obchod na jedné z nejlepších obchodních ško ... [+]

Cíle programu

Vycházíme z našich dobrých znalostí o obchodních praktikách a kulturách, abychom studentům poskytli základní dovednosti nezbytné k řízení organizací v jakémkoli mezinárodním kontextu. Pro ty, kteří mají akademické zázemí v oblasti podnikání, MIB převezme své znalosti na jinou úroveň tím, že jim poskytne nové perspektivy. Pro ty, kteří nemají zázemí v podnikání, bude MIB poskytovat teoretické základy v řízení, stejně jako poskytovat příležitosti uplatnit své nově získané znalosti.

Proč si vybrat MSc v mezinárodním podnikání?

· Kompaktní program v mezinárodním kontextu.... [-]

Francie Lille Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IESEG School of Management Lille - Paris

Připojte se k naší MSc v mezinárodním účetnictví, auditu a řízení: jeden rok program plně vyučován v angličtině na jedné z nejlepších obchodních škol ve Francii na našem ... [+]

Tento jednoroční program, který se plně vyučuje v angličtině, poskytuje studentům relevantní pohled na význam finančního výkaznictví pro moderní podnikatelské prostředí.

Cíle programu

MSc v mezinárodním účetnictví, auditu a řízení je určen pro studenty, kteří chtějí dosáhnout dlouhodobého kariérního úspěchu. Je založen na pevné základně v oblasti finančního výkaznictví a analýzy; v manažerském účetnictví a rozhodování; a finanční poradenství. Program poskytuje studentům pochopení moderních funkcí finančního výkaznictví z technického a institucionálního hlediska umožňující absolventům pracovat v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Absolventi využívají vestavěnou rychlou přípravu na přijetí do globálních profesních účetních orgánů (např. Výjimky vůči profesionálním zkouškám ACCA, sladění s CIMA Masters Gateway a pokrytí významné části těla znalostí IMA).... [-]

Francie Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IESEG School of Management Lille - Paris

Připojte se k naší MFM: jednoroční magisterský program vyučovaný v angličtině se zaměřením na módní management na jedné z nejlepších obchodních škol ve Francii na našem p ... [+]

IESE je MSc v módním řízení je jeden rok magisterský program kompletně vyučován v angličtině určený pro talentované jednotlivce, kteří se chtějí specializovat na módní podnikání a dosáhnout mezinárodní kariéry v módním průmyslu.

Cíle programu MFM

Cílem programu je připravit budoucí manažery módních firem, kteří budou schopni řešit konkurenční globální prostředí a podporovat výměnu zkušeností a osvědčených postupů na mezinárodní módě.

Kariérní příležitosti pro absolventy mohou být nalezeny na pozicích ve všech oborech spojených s manažerskými roli v módním průmyslu, včetně kupujícího; produktový manažer; odbyt... [-]

Francie Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

IESEG School of Management Lille - Paris

Připojte se k našemu MSc ve společnosti Big Data Analytics for Business: jednoroční program plně vyučovaný v angličtině na jedné z nejlepších obchodních škol ve Francii n ... [+]

MSc ve společnosti Big Data Analytics for Business je unikátní program, který školí odborníky v oblasti marketingu (online), financí a operací. Absolventi se stanou rozhodovacími pracovníky se silnými základy v oblasti obchodu a analýzy.

VÝHODY

· Vystavení průmyslovému učení prostřednictvím hackatonu, workshopy, schůzky o náboru s odborníky z oboru.

· Vystavení předním technologiím datových věd (Python, R, SAS, GIT, GITHub, JupyterLab, Jupyter Notebooks, Hadoop, Hyve, Spark, Kaggle, IBM SPSS Statistics, Tableau, Excel).

· Partnerství s Capgemini a SAS prostřednictvím tréninků, hostujících přednášek, případových studií v reálném životě a firemních návštěv... [-]

Francie Lille
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IESEG School of Management Lille - Paris

Připojte se k naší MSc v obchodní analýze a poradenství: jeden rok program plně vyučován v angličtině na jedné z nejlepších obchodních škol ve Francii na našem pařížském ... [+]

Tento jednoroční program, který se kompletně vyučuje v angličtině, má za cíl poskytnout budoucím manažerům a konzultantům manažerské a komunikační dovednosti potřebné k tomu, aby působily jako agenty pro změnu a zajišťovaly udržitelnou výkonnost pro společnosti působící v globálním prostředí.

Cíle programu

Cílem programu je poskytnout budoucím manažerům a konzultantům manažerské a komunikační dovednosti potřebné k tomu, aby působily jako agenty pro změnu a zajišťovaly udržitelné výsledky pro společnosti působící v globálním prostředí.

Budoucí manažeři / konzultanti jsou vyškoleni tak, aby získali potřebné znalosti a kompetence pro překládání strategických plánů do hmatatelných výkonů, a to nejen tím, že se zaměřují na finanční perspektivu, ale také zvažují doplňkové aspekty výkonnosti, jako jsou HRM, IT, provozní řízení, rizika apod.... [-]

Francie Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IESEG School of Management Lille - Paris

Připojte se k našemu programu Master in Management - Grande Ecole: dvouletý Master of Science zařadil do nejlepšího žebříčku Master of Management ve Financial Times. ... [+]

Tento dvouletý program Master in Management je součástí renomovaného „pětiletého programu Grande Ecole “ společnosti IÉSEG. Tento program je zařazen na seznam 90 nejlepších magisterských manažerů ve světě v oboru Financial Times!

Zahraniční studenti se připojí k vysoce vybraným francouzským studentům, kteří dokončili svůj tříletý BBA na IÉSEG.

Studenti s bakalářským titulem v oboru souvisejícím s obchodem se mohou přihlásit.

Cíle programu

Master in Management školí studenty, aby se stali manažery, kteří jsou efektivní, mají strategickou perspektivu a mohou se přizpůsobit multikulturnímu prostředí.

Nabízí vynikající příležitost pro každého, kdo se chce specializovat v následujících oblastech:... [-]

Francie Paříž Lille
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

IÉSEG - Empowering Changemakers for a Better Society

Adresa destinace
IESEG School of Management
Lille Campus
3 rue de la Digue

Lille, Hauts-de-France, 59000 FR
Adresa destinace
IESEG School of Management
Paris Campus
socle de la Grande-Arche,
1, parvis de la Défense

Paris, Île-de-France, 92044 FR