Přečtěte si oficiální popis

Výběr IDRAC Business School vybírá jedinečný způsob, jak se naučit a porozumět budoucím osobním a profesním výzvám.

Chcete-li si vybrat IDRAC Business School musí být konfrontován s realitou společnosti, s obchodními aktivitami, které vám umožní ověřit, profesionální kompetence na vysoké úrovni a odhalit své ambice.

Výběrem IDRAC Business School si vyberete:

 • Akademická excelence.
 • Přínos našeho výzkumu na téma "přehodnocení obchodního modelu".
 • Inovace v oblasti vzdělávání pokračuje.
 • Široká nabídka mezinárodních kurzů.
 • Kvalita života na našich kampusech.
 • Podpora pro zaměstnanost a přípravu se střídáním.

Učinit naše studenty, ženy a muže, kteří berou jejich budoucnost do vlastních rukou, podpořit je zaměstnáváním prostřednictvím pedagogiky povzbuzení je závazek týmů IDRAC Business School .

IDRAC Business School , místní obchodní škola

IDRAC Business School nabízí vzdělávací nabídku, která předvídá a reaguje na výzvy globální ekonomiky, modernity a generačních změn.

Územní síť umožňuje trvalé přechody mezi akademickým, ekonomickým a mezinárodním prostředím.

IDRAC Business School je organizována na univerzitě. Jsou to skvělá místa k životu.

Ke každému jeho programu, ke každé jeho kariéře

IDRAC Business School nabízí programy obchodní školy od Bac po Bac 5 (k dispozici také VAE): BTS, Bakalářský, Program Grande Ecole, MBA, MSc.

IDRAC Business School přináší svým základním hodnotám opravdového ducha školy a považuje individuální akci za součást kolektivního výkonu.

Mise a hodnoty

IDRAC Business School vytvořená tak, aby nabídla alternativu k tradičním elitářským modelům, je obchodní škola založená na hlubokém humanistickém přesvědčení a snaží se vždy ocenit silné a osobní kvality svých studentů a studentů.

IDRAC Business School založena v srdci teritorií ve Francii a v IDRAC Business School a zapojuje místní ekonomické subjekty do své pedagogiky a výzkumu, který je zdrojem řady školení od Post-Bac do Bac 5 a dalšího vzdělávání.

IDRAC Business School tak naplňuje potřeby firem z hlediska profesních a manažerských dovedností a přispívá k ekonomickému rozvoji tím, že předvídá trendy a vývoj v obchodu a jeho zúčastněných stranách.

Hodnoty IDRAC Business School

Nasloucháním a rozvíjením altruismu je IDRAC Business School doprovází jejich vývoj. Prostřednictvím výměny škola strukturuje a zhušťuje přijímání odpovědností a dává smysl angažovanosti veřejnosti a jejích zaměstnanců. IDRAC Business School byla založena v samém srdci území, ve Francii a v IDRAC Business School . Jedná se o univerzitní univerzitní školu, která do své pedagogiky a výzkumu zapojuje místní ekonomické subjekty. Škola naplňuje potřeby podnikání z hlediska profesních a manažerských dovedností a přispívá k ekonomickému rozvoji předvídáním trendů a vývoje v mezinárodním obchodu.

Posláním IDRAC Business School je odhalit a odhalit individuální a kolektivní potenciál.

Škola staví jednotlivce do středu svého přístupu a snaží se ho překonat. Respektuje rozmanitost a dává každému příležitost ocenit jejich osobnost.

Zaměstnanci sdílejí upřímné lidské hodnoty a společnou touhu podporovat podnikání a profesionalitu. Škola poskytuje strukturální rámec pro rozvoj každého ze svých žáků. Připravuje své posluchače na získání behaviorálních kvalit, ducha iniciativy, chuti k riziku a schopnosti budovat vztahy. IDRAC Business School umožňuje získání okamžitě funkčních odborných dovedností, které umožňují studentům přizpůsobit se komplexním multikulturním prostředím a rozvíjet jejich zaměstnatelnost.

Výukový přístup IDRAC Business School zaměřuje na scénáře reálného života. Podporují schopnost předvídání a sebedůvěry. Škola je přesvědčena, že odpovědnost za vzdělávání vyžaduje různé zkušenosti a zapojení do akce. Střídání je pedagogickou dynamikou efektivity, kterou škola prokázala od svého vzniku.

Výzkum v IDRAC Business School

Výzkum IDRAC Business School přispívá ke stimulaci svých žáků tím, že umožňuje otestovat jejich rozhodnutí o konkrétních projektech. To je také užitečné pro rozhodnutí vedoucích pracovníků a jejich výkon. Jeho učitelé-výzkumníci přispívají k určování ekonomické hodnoty inovací a kreativity prostřednictvím komerčního ověřování a podílejí se na vzniku nového managementu, který vyžaduje vývoj světa.

Díky této rovnováze je IDRAC Business School silná a spolehlivá.

113963_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Zdůrazňuje

IDRAC Business School je znepokojena ekonomickými a sociálními problémy našeho světa a nabízí studentům nový způsob myšlení a jednání.

IDRAC Business School zaměřuje na získání obchodních dovedností, rozvoj a kritické myšlení každého studenta. Vzdělávací projekt IDRAC Business School zaměřuje na čtyři předpoklady:

 • zvládnutí pojmů.
 • rozvoje dovedností.
 • otevření společnosti.
 • osobní podporu.

Diverzifikované školení z LAC do BAC 5

IDRAC Business School nabízí programy zakotvené v realitě podnikatelského světa. Za předpokladu, že každý student má jedinečnou osobnost a projekt, jsou kurzy různé:

 • BTS "Mezinárodní obchod", "Operativní obchodní řízení", "Vyjednávání a digitalizace vztahů se zákazníky", "Řízení malých a středních podniků"
 • BACHELOR "Vedoucí marketingu a rozvoje podnikání", "Sales and Marketing Operations Manager", "Technický prodej"
 • Program Grande École
 • Specializované programy MBA
 • Další vzdělávání

Přítomnost rozmístěna po celé Francii

Univerzity IDRAC Business School rozšířené po celém území Francie, umožňují studentům najít školu v hlavních ekonomických centrech šestiúhelníku.

Blízkost se společnostmi

Na základě svých 50 let obchodních vztahů tak společnost IDRAC Business School získala určité uznání od firem a institucí s širokým dosahem.

S téměř 6 000 mladými lidmi ročně na stážích nebo sendvičových kurzech jsou to všechny společnosti, které mohou ve všech oblastech zaměstnanosti měřit přiměřenost mezi naším vzděláváním a dovednostmi očekávanými ve společnosti.

Škola má 25 000 profesionálních partnerů.

Mezinárodní na IDRAC Business School

7 přidružených areálů

IDRAC Business School je přítomna všude ve Francii. Díky svým 7 sdruženým kampusům v Barceloně, Brně, Corku, Dublinu, New Yorku, Pekingu a Santanderu nabízí škola studentům možnost naplno se ponořit do intenzivního programu v cizích jazycích.

100% kurzy angličtiny ve Francii

IDRAC Business School která si je vědoma, že všichni studenti nemohou rok opustit, umožňuje těm, kteří zůstávají ve Francii, aby absolvovali semestr s kursy 100% v angličtině!

Akademický pobyt v zahraničí

IDRAC Business School je dnes partnerem 100 kampusů ve 40 zemích na 5 kontinentech!

Každý kampus byl pečlivě vybrán na základě akademické úrovně, města a jazyka.

Terénní zkušenosti

Studenti mohou absolvovat mezinárodní cestu v rámci stáže. IDRAC Business School zajišťuje průběžné sledování po celou dobu praxe.

Nezapomenutelné pobyty věřit svědectvím našich studentů.

Členka HEP Education

Kolektivní HEP VZDĚLÁVÁNÍ je dobrovolnou aliancí 35 škol a školících středisek v okolí 3 sdílených hodnot - humanismu, podnikání, profesionalismu - HEP

HEP EDUCATION věří v pedagogiku povzbuzení a doprovodu. Hájí militantní vizi vzdělávání, která usiluje o to, aby naši žáci, ženy a muži byli úspěšní a vzali svou budoucnost do vlastních rukou.

HEP VZDĚLÁVÁNÍ nabízí svým členům výuku a program závazků a služeb, které splňují 3 hodnoty - humanismus, podnikání, profesionalita - HEP

Nabídky a služby HEP EDUCATION, zahájené v zimě roku 2016, jsou postupně zaváděny od začátku školního roku 2017. \ t

Programy se vyučují na:
 • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

IDRAC Business School

Dnes, prostřednictvím digitálních médií (smartphonu, tabletu, počítače atd.), Nabízí digitální marketing podnikům a značkám prostředky pro růst a kontrolu návratnosti inv ... [+]

Pedagogika působením ve službách získávání vašich dovednostíBloky dovedností

Specializované MBA programy jsou organizovány kolem dovednostních bloků věnovaných základním disciplínám managementu a ekonomických záležitostí.

Moduly kurzů jsou organizovány podle pedagogického postupu definovaného z cílů dovedností, které mají získat.

Vypracovat obchodní a marketingovou strategii

Definujte pozici společnosti, identifikujte potenciální trhy, zhodnoťte obchodní výkon a určete obchodní cíle.

Implementovat a řídit obchodní a marketingovou strategii

Budovat a provádět obchodní politiku, rozvíjet obchodní akční plány, vyhodnocovat finanční dopad strategie.... [-]

Francie Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Více
Září 2019
Francouzština
Denní studium
8 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IDRAC Business School

Cílem programu je vyškolit obchodní pracovníky, kteří pracují na mezinárodním rozvoji společnosti: obchodníci, manažeři exportních zón nebo exportní manažeři; prodejci, k ... [+]

Pedagogika činností ve službě získávání vašich dovednostíBloky dovedností

Specializované programy MBA jsou organizovány kolem dovednostních bloků věnovaných základním disciplínám managementu a ekonomických záležitostí.

Moduly kurzů jsou organizovány podle pedagogického postupu definovaného z cílů dovedností, které mají získat.

Rozvíjet marketingovou a marketingovou strategii

Definujte pozici společnosti, identifikujte potenciální trhy, zhodnoťte obchodní výkon a určete obchodní cíle.

Implementovat a řídit obchodní a marketingovou strategii

Budovat a provádět obchodní politiku, rozvíjet obchodní akční plány, vyhodnocovat finanční dopad strategie.... [-]

Francie Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Více
Září 2019
Francouzština
Denní studium
8 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IDRAC Business School

Cílem programu je být schopen řídit zdroje společnosti. Vypracovat strategie přizpůsobené mezinárodnímu prostředí operací. Staňte se odborníkem v oblasti dodavatelských v ... [+]

Pedagogika působením ve službách získávání vašich dovednostíBloky dovedností

Specializované MBA programy jsou organizovány kolem dovednostních bloků věnovaných základním disciplínám managementu a ekonomických záležitostí.

Moduly kurzů jsou organizovány podle pedagogického postupu definovaného z cílů dovedností, které mají získat.

Vypracovat obchodní a marketingovou strategii

Definujte pozici společnosti, identifikujte potenciální trhy, zhodnoťte obchodní výkon a určete obchodní cíle.

Implementovat a řídit obchodní a marketingovou strategii

Budovat a provádět obchodní politiku, rozvíjet obchodní akční plány, vyhodnocovat finanční dopad strategie.... [-]

Francie Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Více
Září 2019
Francouzština
Denní studium
8 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IDRAC Business School

Cílem programu je získat základní know-how, které zajistí obchodní rozvoj společnosti a zvládne silné prodejní síly. ... [+]

Pedagogika prostřednictvím akce ve službách získávání vašich dovednostíBloky dovedností

Specializované programy MBA jsou organizovány kolem dovednostních bloků věnovaných základním disciplínám managementu a ekonomických záležitostí.

Moduly kurzů jsou organizovány podle pedagogického postupu definovaného z cílů dovedností, které mají získat.

Rozvíjet marketingovou a marketingovou strategii

Definujte pozici společnosti, identifikujte potenciální trhy, zhodnoťte obchodní výkon a určete obchodní cíle.

Implementovat a řídit obchodní a marketingovou strategii

Budovat a provádět obchodní politiku, rozvíjet obchodní akční plány, vyhodnocovat finanční dopad strategie.... [-]

Francie Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Více
Září 2019
Francouzština
Denní studium
8 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IDRAC Business School

Díky rezolutně strategickému přístupu umožňuje čtvrtý rok vyhodnotit hlavní rozhodnutí, která musí manažer učinit v souladu s životním cyklem, ve kterém je jeho organizac ... [+]

Program Grande Ecole vydává diplom Visé BAC 5 s magisterským titulem.

Magisterský titul nejvyššího stupně uděleného ministerstvem vysokého školství a výzkumu je zárukou vysoké úrovně akademických a odborných dovedností.

Jaký je stupeň mistra?

Magisterský titul je uznáním udělovaným některým kurzům na úrovni Bac 5 Ministerstvem vysokého školství a výzkumu ve školách, které splňují několik kritérií excelence (kvalita školení, mezinárodní otevřenost atd.).

Díky našemu programu Grande Ecole budete moci získat titul v oboru managementu se stupněm magisterského studia. Jednou z hlavních výhod tohoto uznání je, že značně usnadňuje uznání vašeho titulu v managementu v zahraničí. Pokud chcete pokračovat v mezinárodní kariéře, je to jednoznačné plus!... [-]

Francie Lyon
Září 2019
Francouzština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

50 ans et toujours remarquable !

30 secondes pour découvrir nos programmes | IDRAC Business School

Adresa, 1. řádek
Rue du Sergent Michel Berthet,47
69009 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie
Adresa, 1. řádek
Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie
Adresa, 1. řádek
114 Rue Lucien Faure Adresse 2
33300 Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francie
Adresa, 1. řádek
Parc Euromédecine 499, rue de la croix verte
34196 Montpellier, Occitanie, Francie
Adresa, 1. řádek
16, boulevard Général de Gaulle
44200 Nantes, Pays de la Loire, Francie
Adresa, 1. řádek
Grenoble, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie
Adresa, 1. řádek
20 bis jardin Boieldieu La Défense Cedex
92071 Paris, Île-de-France, Francie
Adresa, 1. řádek
Parc d'activité de Basso Cambo 12, rue Michel Labrousse
31100 Toulouse, Occitanie, Francie
Adresa, 1. řádek
5 Boulevard du Port d'Aval, 80000 Amiens, France
80000 Amiens, Hauts-de-France, Francie