ID4FOOD

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ONIRIS je instituce vyššího vzdělání a výzkumu Ministerstva pro výživu zemědělství a rybolovu.

Kořeny na svém území, a otevřený evropském prostoru, má velmi široký tematický rozsah, včetně zdraví zvířat a veřejného zdraví, klinický, biomedicíny a biotechnologie pro zdraví, potravinářství a procesní inženýrství.

ONIRIS se snaží být aktivní v oblasti zdraví zvířat a lidí, aktivně přispívat k pojmu "jeden přípravek, jedním zdraví", a potravin. K těmto dvěma hlavními tématy, plus příspěvek k tématu příčné na životní prostředí a udržitelný rozvoj.

ONIRIS cvičí asi 1200 studentů, a tím, že nabízí odpovídající vzdělání: - pro veterinární profese (veterinární lékař stupeň). Specifičnost tohoto výcviku patologů a starší biologů je spojit dovednosti získané v průběhu vzdělávání na kliniku, a to zejména v rámci evropské úrovni nemocnice, které vyplývají z odborné přípravy výzkumných pracovníků - technické profese (vysokoškolské vzdělání) se dvěma obory: specialita "potravina / krmivo" specialita "Zdraví biotechnologie".

V obou specialit, inženýrské vzdělání Oniris má velmi silnou pozici v průmyslové struktury a velmi specifické nástroje profesionalizaci a výzkum jako technologické haly téměř průmyslových podmínkách.

Místa

Nantes

Oniris – Programme id4Food

Adresa, 1. řádek
Oniris – Programme id4Food
Site de la Géraudière

Rue de la Géraudière

CS 82225
 

44322 Nantes, Pays de la Loire, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium