Přečtěte si oficiální popis

ONIRIS je instituce vyššího vzdělání a výzkumu Ministerstva pro výživu zemědělství a rybolovu.

Kořeny na svém území, a otevřený evropském prostoru, má velmi široký tematický rozsah, včetně zdraví zvířat a veřejného zdraví, klinický, biomedicíny a biotechnologie pro zdraví, potravinářství a procesní inženýrství.

ONIRIS se snaží být aktivní v oblasti zdraví zvířat a lidí, aktivně přispívat k pojmu "jeden přípravek, jedním zdraví", a potravin. K těmto dvěma hlavními tématy, plus příspěvek k tématu příčné na životní prostředí a udržitelný rozvoj.

ONIRIS cvičí asi 1200 studentů, a tím, že nabízí odpovídající vzdělání: - pro veterinární profese (veterinární lékař stupeň). Specifičnost tohoto výcviku patologů a starší biologů je spojit dovednosti získané v průběhu vzdělávání na kliniku, a to zejména v rámci evropské úrovni nemocnice, které vyplývají z odborné přípravy výzkumných pracovníků - technické profese (vysokoškolské vzdělání) se dvěma obory: specialita "potravina / krmivo" specialita "Zdraví biotechnologie".

V obou specialit, inženýrské vzdělání Oniris má velmi silnou pozici v průmyslové struktury a velmi specifické nástroje profesionalizaci a výzkum jako technologické haly téměř průmyslových podmínkách.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

ID4FOOD

Spolupráce inovace nabízí novou odpověď na problémy, které se vyskytly při realizaci inovačních strategií ... [+]

Proč magisterský titul v oblasti inovací potravin?

Souvislosti:

Spolupráce inovace nabízí novou odpověď na problémy, které se vyskytly při provádění inovačních strategií ze strany agrobyznysu.

V tomto kontextu, potravinářský průmysl potřebuje transdisciplinární manažeři školeni v otevřeném a spolupráce inovací a mám klíče k rozvoji strategie pro splnění hospodářských, sociálních a ekologických problémů světa dnes a zítra.

Cíle:

Mistr řízení Collaborative Innovation Jídlo se provádí pěti vysokými školami a výzkumnými - Audencia - Ecole de Management - design Nantes Atlantique školy - Ecole Supérieure d'Zemědělství d'Angers, - Oniris, National Veterinary School, potravin a potravin Nantes-Atlantique - Nantes University Mistr si klade za cíl, aby vám dvě významné vlastnosti dnes v hodnotě: otevřenost a specializaci.... [-]

Francie Nantes
Září 2020
Angličtina,Francouzština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Id4food