HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Heip Má bohaté zkušenosti z více než sto let a velké sítě absolventů; Fakulta výjimečné kvality se skládá z právníků, ekonomů, geografů, demografů a renomovaných osobností z akademické sféry, diplomatické, vojenské. Kromě toho síť mezinárodních partnerů umožňuje studentům, aby část studia na zahraniční univerzitě.

To má výsadní prostředí s moderním areálu v centru Paříže, nabízí studentům místo k práci.

integrovat HeipJe zároveň zapadají do příběhu, účast ve vzdělávacím projektu a vzrušující výzkumu, a především vybudovat profesionální budoucnost.

Integrace Heip škola je zároveň být součástí příběhu a podílet se na projektu

Heip je nezávislá škola, instituce volného zákona o vysokých školách z roku 1875 a regulováno sdružením 1.901 práva.

Vytvořeno v roce 1899, má bohaté zkušenosti, a to jak intelektuální a vzdělávací, pro více než sto let

Na křižovatce několika oborů, studijních mezinárodních vztahů a politických požadavků vědět všechno najednou historie, právo, politických a společenských věd, ekonomie ... Na tomto základě již více než sto let přední odborníci v každém z těchto oborů, ale i herci politické a mezinárodní světě, se rozhodli spolupracovat předat své znalosti a své odborné znalosti nabídnout unikátní školení pro studenty vášnivých politických a mezinárodních otázkách.

Fakultou výjimečné kvality

Od svého vzniku, fakulta se skládá z akademické činnosti nebo emeritní, historiků, právníků, politologů, ekonomů, geografů, demografů, literární, ale i renomovaných osobností z diplomatických, politické, vojenské.

Významnou mezinárodní síť

Síť mezinárodních partnerů, které se neustále vyvíjí, umožňuje studentům, aby část studia na zahraniční univerzitě. Každoročně studenti odejít do pololetí letošního roku v hlavních zahraničních veřejných vysokých školách ve Velké Británii, Rusku, Itálii, Španělsku, Turecku ...

Škola v lidském měřítku

Studentské skupiny nepřekročí čtyřicet studentů; jazykové kurzy dohromady studenty všech akcích; Učitelé jsou tam otevřené otázky: Heip není jen škola, je to místo setkání, místo projektu, kde se často třídy jsou vytvořeny v žádosti studenta, kde jsou výměnné partnerství byla podepsána, protože student by odjet na nové místo určení, kde čelí hořící problém, jeden speciální konference je organizována tak, abychom mohli informovat, takže můžeme pochopit ...

privilegované

Heip má výsadní nastavení, v samotné Paříži, v moderních a prostorných prostor, který nabízí studentům skvělé místo pro práci s kavárnou, knihovna, studovna.

Místa

Paříž

Adresa, 1. řádek
HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques,
10 rue Sextius Michel

75015 Paříž, Île-de-France, Francie

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: