Přečtěte si oficiální popis

Od roku 2001, náš hotel vítá kandidáty ke zkouškám vyššího vzdělání v obchod, komunikace, cestovního ruchu, řízení lidských zdrojů, módy a módní marketing. Obsahuje také přípravné kurzy pro nelékařské zdravotnické pomoci, zdravotnictví, sociální práce, inženýrské školy, politických a správních věd, stále více selektivní.

Náš plán je jasný a ambiciózní: školit mladé dospělé a zodpovědné občany na světě, dát jim důvěru v nich dosáhnout svého plného potenciálu prostřednictvím rovnováhy technických a všeobecných znalostí vysoké kvality.

Naše výuka je založena na odborných znalostech tým zkušených aktéry a profesionály, motivované a oddaný podpoře našich studentů, lépe připravit na soutěže a zkoušek, zatímco jejich podíl na realitu profese, ke kterému jsou určeny.

Perfektně integrován v životě Bordeaux v srdci "Campus Chartrons", náš hotel nabízí svým studentům výjimečnou, dynamický a přátelský. regionálním hráčem uznán FORMASUP KAMPUS je z velké části investovány do sdružení a hospodářské struktury regionu Akvitánie.

Zapojení našich týmů, motivace našich kandidátů, dynamika staré s nimi jsou úspěšné FORMASUP CAMPUS. A to je naším úspěchem!

Většina Formasup Campus

Programy nad 5 let přerušovaný hladiny hlavě I certifikovaným ze strany státu v oblasti marketingu, komunikace, cestovního ruchu, lidských zdrojů.

Několik přípravu programů výběrových řízení pro Grandes Ecoles.

Interaktivní výuka pod vedením odborných odborníky ve svých oborech činnosti

Koučování a vzdělávací monitoring přizpůsobit pod vedením zkušených lektorů referentů

Škola života software vzdáleně prohledávat kdykoliv (extranet)

O rok přerušovaný animovanými obchodních konferencí uznávanými odborníky.

Stage & Alternation služba, která podporuje dosažení vašich profesních cílů.

Otvor na mezinárodní podpoře mezinárodního obchodu: studijních cest, stáže v zahraničí, Leonardo stipendium ...

Hladiny jazyk / posuzování zpracování: TOEIC, DELE & EUBAT ...

Bohatá a pulzující život v komunitě: denní a večerní integrace, Gala New Year, promoce, žákem office "BDE Let'Sup", "Chartrons Campus" studentské sdružení "Sup cestovního ruchu" "Sup HRM" a asociace absolventů "Absolventi Formasup" ...

CPhI: Vyšší institut Příprava na soutěž

Odbornost PECS, první síť přípravných tříd zdravotnických studií, s 18 škol ve Francii;

Diferencovaná instrukce pro každou doprovázející blíže k jejich kariérních plánů a příležitostí;

Individualizované sledování vývoje každého (vysvědčení, setkání / učitelé rodičů, obdrží poradenství při volbě soutěže a brány, kontrola měsíční setkání);

Pravidelné vyhodnocování získané (1-2 krát týdně, inter-school bílá celostátní soutěž síť PECS);

Zkušený tým učitelů a rozbité nejvíce selektivní poštovní přihrádky soutěž;

Kontinuální hodinky na konkurenci (programy, testy modalit);

Smíšený tým učitelů, který kombinuje akademické učitele, profesionální poradci a lektoři;

Inovační partnerství s asociací (solidarita doučování Zup CO);

Absolventů, síť, což svědčí o jejich zkušenostech hospodářské soutěže;

Vítání prostory, v srdci studentské čtvrti Chartrons města Bordeaux a sloužil u tramvají (linka B zastávka "Chartrons").

Programy se vyučují na:
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Formasup Campus

Vůdce Operační Manager Enterprise zajišťuje celkový rozvoj společnosti a jejích činností, výrobků a služeb. To definuje strategické směry. ... [+]

PROFESSIONAL CÍL To umožňuje získat všechny základní provozní manažer rozvíjet a zlepšovat výkonnost společnosti. Dva roky profesionalizovat podnikatelské vůdce, naučit se vyvinout strategie, osvojit si budoucnost firmy vytvořením nebo efektivně připravit přenos.

Vůdce Operační Manager Enterprise zajišťuje celkový rozvoj společnosti a jejích činností, výrobků a služeb. To definuje strategické směry.

* Název "Vedoucí manažer Provozní činnosti" zaznamenané v RNCP, atest státní úrovni I ve spolupráci s C3 institutu (Plug - 310p kódu v Úředním věstníku Evropské unie ze dne 11.19.2014).

OBSAH

CORE

Generální rozvoj podnikatelského strategické umístění Ekonomické a finanční řízení Déloppement obchodní a komunikační politika Dohled a řízení ... [-]
Francie Bordeaux
Září 2019
Francouzština
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Formasup Campus

Le Mastère Dirigeant Manager Opérationnel d’entreprise, Majeure ENTREPRENEURIAT est un titre certifié niveau I, reconnu par l’état et inscrit au RNCP sous l’autorité de C ... [+]

Objectif professionnel Le Mastère Dirigeant Manager Opérationnel d’entreprise, Majeure ENTREPRENEURIAT est un titre certifié niveau I, reconnu par l’état et inscrit au RNCP sous l’autorité de C3 Institute sous l’intitulé «Dirigeant Manager Opérationnel d’Entreprise».

Il permet d’acquérir l’ensemble des compétences du manager opérationnel nécessaires au développement et à l’amélioration des performances de l’entreprise. Deux années pour professionnaliser le métier de dirigeant, apprendre à développer des stratégies, maitriser l’avenir de l’entreprise en création ou préparer efficacement la transmission.

Le Dirigeant Manager Opérationnel d’Entreprise assure le développement général d’une entreprise et de ses activités, produits et prestations de services. Il définit les orientations stratégiques.... [-]

Francie Bordeaux
Září 2019
Francouzština
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Formasup Campus

Mistr DMOE, Major Merchandising: Fashion & Design je certifikován jako Level I, uznaný státem a registrovaná v RNCP pod C3 Institute of orgánu pod nadpisem "provozní ... [+]

Mistr DMOE, Major Merchandising: Fashion & Design je certifikován jako Level I, uznaný státem a registrovaná v RNCP pod C3 Institute of orgánu pod nadpisem "provozní ředitel Corporate Leader."

To umožňuje získat všechny základní provozní manažer rozvíjet a zlepšovat výkonnost společnosti. Dva roky profesionalizovat podnikatelské vůdce, naučit se vyvinout strategie, osvojit si budoucnost firmy vytvořením nebo efektivně připravit přenos.

Vůdce Operační Manager Enterprise zajišťuje celkový rozvoj společnosti a jejích činností, výrobků a služeb. To definuje strategické směry.

vzdělávací obsah CORE DMOE Generální rozvoj podnikatelského strategické umístění Ekonomické a finanční řízení Déloppement obchodní a komunikační politika Dohled a řízení ... [-]
Francie Bordeaux
Září 2019
Francouzština
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Formasup Campus

Ověření titul certifikovaný podle státní úrovni I Manažer Rozvoj lidských zdrojů a sociální vztahy poskytuje přístup ke strategickým pozicím MSP nebo velké skupině na nár ... [+]

Ověření titul certifikovaný podle státní úrovni I Manažer Rozvoj lidských zdrojů a sociální vztahy poskytuje přístup ke strategickým pozicím MSP nebo velké skupině na národní i mezinárodní úrovni.

Organizace HR má tendenci plnit své poslání, pracovat na: - rozvoji správní divize, zodpovědný za vykonávání činností výplatní listině personální agendy, řízení sociálních prohlášení, time management a odborné vzdělávání.

Vývoj konzultačních služeb k řídícímu výboru a odbornou podporu mezi účastníky ve funkci HR.

Vývoj podpůrných strukturovaná skupina místních vedoucích personálních nasazení politiky na jejich populaci manažerů a zaměstnanců. ... [-]
Francie Bordeaux
Září 2019
Francouzština
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Remise des Diplômes FORMASUP Campus 2015

Des Boxers de Bordeaux à Formasup Campus

Harlem shake by Formasup Campus

Wine Not ? Formasup 2014

Belle année 2016 avec Formasup Campus !