Ferrieres Paris

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ferrières School of Excellence francouzského

Volba ke studiu na Ferrières School zahajuje kariéru v sektoru v neustálém růstu, a které nabízí nespočet profesních příležitostí po celém světě. Jen 15,5 mil od srdce města světel Paříži, stejně blízkosti velkých mezinárodních letišť Paříži "(Orly a Roissy Charles de Gaulle), Ferrières je snadno dostupný z centra Paříže městskou hromadnou dopravou. V Ferrières, věříme, že úspěch přichází z pevné teoretické a praktické přípravě v kombinaci s osobním rozvoji.

Cíle Ferrières "je rozvíjet vůdce dokonalosti, kteří jsou kompetentní, univerzální a schopné udržet vyšší manažerské pozice a definování budoucích potřeb průmyslu.

Aby se zajistilo, že dovednosti a znalosti učil splňují současné i budoucí potřeby pohostinství, gastronomii a luxusní průmyslu, jsme vyvinuli program v úzké spolupráci s našimi prestižních partnerských firem, stejně jako poradci z nejlepších obchodních škol.

MULTI-INDUSTRY přístup:

Vedený základními hodnotami tradice a inovace, pokory, práci a otevřenou vizi, poslání Ferrières je trojí:

Vychovávat budoucí odborníky z celého světa, a to prostřednictvím celé řady programů, které se vejdou požadavky průmyslu v gastronomii, pohostinství a luxus: bakalářské, diplomové a kuchařských kvalifikačních programů Přispívají k prohlubování znalostí a praxe v průběhu tří dimenzí: potravinové kultury, Hospitality Management, luxusní a plannng událostí. Posílit vliv a přitažlivost Francie v těchto oblastech dokonalosti.

FERRIERES HIGH-END EKOSYSTÉMOVÝ:

V Ferrières "komplexní ekosystém poskytuje studentům výjimečnou odborné praxe a okamžitě konfrontuje je s" excelence "Díky rozmezí několika restaurací, kuchaře a 4 * hotelu. Tyto instituce, které nejsou aplikace, ale profesionální jednotky jsou řízeny týmem zkušených profesionálů a pohostinství podnikatele, některé z nich laureátů «Meilleur Ouvrier de France» nálezu. Nabízejí high-end kuchyně a prvotřídní služby pro náročnou klientelu.

Jako jejich schopnost zvyšovat, jsou studenti postupně uveden do různých pozic v kuchyně, jídelny, nákupu, sommelier oddělení, bar, front office, host vztahy, domácnosti, obchodních, rezervace, údržbu, marketing, finance, e-marketingu a plánování události. Toto praktické zkušenosti splňuje akademické učení.

Místa

Ferrières-en-Brie

Paris Area

Adresa, 1. řádek
Rue du Château - BP49
Ferrières-en-Brie

77164 Ferrières-en-Brie, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
01 81 16 77 77

Paříž

Adresa, 1. řádek
Paříž, Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium