Přečtěte si oficiální popis

Ferrières School of Excellence francouzského

Volba ke studiu na Ferrières School zahajuje kariéru v sektoru v neustálém růstu, a které nabízí nespočet profesních příležitostí po celém světě. Jen 15,5 mil od srdce města světel Paříži, stejně blízkosti velkých mezinárodních letišť Paříži "(Orly a Roissy Charles de Gaulle), Ferrières je snadno dostupný z centra Paříže městskou hromadnou dopravou. V Ferrières, věříme, že úspěch přichází z pevné teoretické a praktické přípravě v kombinaci s osobním rozvoji.

Cíle Ferrières "je rozvíjet vůdce dokonalosti, kteří jsou kompetentní, univerzální a schopné udržet vyšší manažerské pozice a definování budoucích potřeb průmyslu.

Aby se zajistilo, že dovednosti a znalosti učil splňují současné i budoucí potřeby pohostinství, gastronomii a luxusní průmyslu, jsme vyvinuli program v úzké spolupráci s našimi prestižních partnerských firem, stejně jako poradci z nejlepších obchodních škol.

MULTI-INDUSTRY přístup:

Vedený základními hodnotami tradice a inovace, pokory, práci a otevřenou vizi, poslání Ferrières je trojí:

Vychovávat budoucí odborníky z celého světa, a to prostřednictvím celé řady programů, které se vejdou požadavky průmyslu v gastronomii, pohostinství a luxus: bakalářské, diplomové a kuchařských kvalifikačních programů Přispívají k prohlubování znalostí a praxe v průběhu tří dimenzí: potravinové kultury, Hospitality Management, luxusní a plannng událostí. Posílit vliv a přitažlivost Francie v těchto oblastech dokonalosti.

FERRIERES HIGH-END EKOSYSTÉMOVÝ:

V Ferrières "komplexní ekosystém poskytuje studentům výjimečnou odborné praxe a okamžitě konfrontuje je s" excelence "Díky rozmezí několika restaurací, kuchaře a 4 * hotelu. Tyto instituce, které nejsou aplikace, ale profesionální jednotky jsou řízeny týmem zkušených profesionálů a pohostinství podnikatele, některé z nich laureátů «Meilleur Ouvrier de France» nálezu. Nabízejí high-end kuchyně a prvotřídní služby pro náročnou klientelu.

Jako jejich schopnost zvyšovat, jsou studenti postupně uveden do různých pozic v kuchyně, jídelny, nákupu, sommelier oddělení, bar, front office, host vztahy, domácnosti, obchodních, rezervace, údržbu, marketing, finance, e-marketingu a plánování události. Toto praktické zkušenosti splňuje akademické učení.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

MSc

Ferrieres Paris

Program Ferrières "MSc 2 se zaměřuje na diferenciaci a odbornost, s 5 specializace, včetně Hospitality management MSc. ... [+]

Ferrières School MSc, výhradně v anglickém jazyce, vyhovuje současným i budoucím potřebám v oblasti pohostinství a gastronomie Luxury průmyslu. MSc Ferrières si klade za cíl připravit současných či budoucích profesionálů na manažerských pozicích v oblasti mezinárodního Hospitality Management.

MSc Ferrières je na plný úvazek Cours e učil během období 2 let rozděleno mezi teoretické kurzy, disertační práce a stáží.

Doba trvání: 2 roky Kredity: 120 ECTS Jazyk: English Přívody: září Počáteční datum: Pozdní 09. 2017 Certifikát uděluje po 2 letech: Master of Science v mezinárodním Hospitality Management Stáže: Vedeme našim studentům získat stáže v nejlepší pohostinnost institucí. Poloha: Ferrières-en-Brie, Paříž area ... [-]
Francie Paříž
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině