European School of Political and Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

Politická věda je disciplína dokonalosti, která zajišťuje dobré kariérní vyhlídky a skutečnou mezinárodní otvor. Právě v tomto duchu, že ESPOL je zapsán, Evropská škola politických a společenských věd, které nabízejí interdisciplinární školení orientované obchody politické a Evropy.

Dědic Fakulty sociálních a politických věd, vytvořený v roce Katolické univerzity v Lille 1894 ESPOL Zaměřuje se na lidských hodnot a etiky odpovědnosti nezbytné pro orientaci v současném světě.

ESPOL je škola, která se zaměřuje na tři hlavní oblasti:

  • vzdělávání; - výzkum; - služby pro společnost.

Tento francouzský-anglický dvojjazyčné vzdělávání poskytuje politologii přes originální a inovativní pedagogiky.

Vzdělávacího kurikula v 1. a 2. cyklu dává absolventům ESPOL klíčem k úspěchu v pracovním trhu stále více konkurenční: znalosti a kreativitu, profesionalitu a intelektuální zvídavost, dovednosti a smysl pro iniciativu.

European, vícejazyčný, v souladu s dobou, ESPOL přináší zavazadla nezbytné pro úspěšnou profesní integrace v Evropě i mimo ni!

This school offers programs in:
  • Francouzština
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr v mezinárodní bezpečnosti

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2019 Francie Lille

Vedle absolutní priority pro vlády na celém světě se zdá, že bezpečnost kolonizovala náš jazyk stejně jako náš každodenní život. Neprochází se žádný den, aniž by politici a média uváděli další "bezpečnostní problém". Velitelský program v oblasti mezinárodní bezpečnosti se ptá, co nám to říká o našem současném světě a zda se náš svět skutečně stal nebezpečnějším a nejistým než předtím. [+]

Mistr v mezinárodní bezpečnosti

Politika násilí a nejistoty

Vedle absolutní priority pro vlády na celém světě se zdá, že bezpečnost kolonizovala náš jazyk stejně jako náš každodenní život. Neprochází se žádný den, aniž by politici a média uváděli další "bezpečnostní problém". Velitelský program v oblasti mezinárodní bezpečnosti se ptá, co nám to říká o našem současném světě a zda se náš svět skutečně stal nebezpečnějším a nejistým než předtím.

Na křižovatce studia mezinárodních vztahů, bezpečnostních a obranných studií, politické teorie, sociologie a historie poskytuje tento program hluboké znalosti o tom, co může vypadat bezpečnost a mezinárodní bezpečnost ve stále více propojeném a rychle se měnícím světě. Dělá tak analýzou úlohy různých aktérů při řešení a formování mezinárodních bezpečnostních otázek, které přesahují jednotný rámec působnosti států. Program také usiluje o to, aby studenti získali nezbytné kritické dovednosti pro pochopení a řešení sociálně-politických mechanismů vedoucích k nadnárodním ozbrojeným konfliktům, násilí a celosvětové nejistotě.... [-]


Magistr v potravinářské politice

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2019 Francie Lille

Potraviny a zemědělství jsou oblasti, ve kterých vznikají velké globální problémy. V roce 2050 se předpokládá, že světová populace stoupne na 10 miliard lidí; a všichni potřebují jíst. Otázky související s organizací a regulací našeho zemědělsko-potravinářského systému jsou neodmyslitelně politické. Zahrnují výrobu, distribuci, přístupnost a spotřebu potravin, stejně jako otázky týkající se veřejného zdraví, udržitelnosti, dobrých životních podmínek zvířat, chudoby, vědy a techniky a obchodu. [+]

Mistr v potravinářské politice

Politika jíst a vyrábět jídlo

Potraviny a zemědělství jsou oblasti, ve kterých vznikají velké globální problémy. V roce 2050 se předpokládá, že světová populace stoupne na 10 miliard lidí; a všichni potřebují jíst. Otázky související s organizací a regulací našeho zemědělsko-potravinářského systému jsou neodmyslitelně politické. Zahrnují výrobu, distribuci, přístupnost a spotřebu potravin, stejně jako otázky týkající se veřejného zdraví, udržitelnosti, dobrých životních podmínek zvířat, chudoby, vědy a techniky a obchodu.

Magisterský studijní program v oblasti potravinové politiky zkoumá způsoby, jakými veřejné orgány (regionální orgány, národní státy, evropské instituce, agentury OSN) a soukromí aktéři (jednotlivci, zemědělské komunity a organizace, nadnárodní podniky, výzkumní pracovníci, nevládní organizace atd.) transformovat agropotravinový systém. Zatímco produkce potravin je zahájena na místní úrovni, její distribuce a spotřeba často mají globální důsledky. Porozumění, analýza a ovlivňování těchto důsledků je klíčem k tomu, abychom v budoucnu řídili, řídili a transformovali náš potravinový systém.... [-]


Videos

Remise des diplômes ESPOL - Promotion Anna Lindh

Contact

European School of Political and Social Sciences

Adresa, 1. řádek 60 boulevard Vauban
59016 Lille, Hauts-de-France, Francie
Website http://espol-lille.eu/