Ecole de la Chambre Syndicale de la Couture Parisienne

Úvod

Read the Official Description

HISTORIE pařížská škola COUTURE

Vytvořeno v roce 1927 Chambre Syndicale de la Haute Couture škole Chambre Syndicale z pařížské Couture odráží stálý zájem, který za všech okolností, nesl krejčí a módních návrhářů, za prvé vysoce kvalifikované technický výcvik podle jejich povolání, na druhé straně příchod nové talenty, které budou vytvářet zítřejší módu.

výchovného dohledu

Škola unie komory pařížské Couture je jedinečná instituce, která odráží jeho různé kurzy tradičních dovedností, jakož i pokročilou technologii. Přidaná hodnota, kterou představuje je založen na jeho zvláštním vztahem k profesi, jeho blízkostí podniky.

Prezidenti a ředitelé lidských zdrojů luxusních domů, shromáždili v "Kruh svatého Rocha" ratifikovaly pokyny školy a zajistit jejich neustálé implikaci, že školení poskytované naší instituci bude v souladu s potřebami jednotlivých profesí průmysl módy a především couture a luxus.

Všechny kurzy jsou vyučovány profesionály nebo ze společnosti, která po celou dobu různé kurzy jsou důkazem charakteru profesionalizovat výcvik.

This school offers programs in:
  • Francouzština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MA V Módní Design A Model

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Francie Paris

Tento kurz je ověřena udělení titulu "Designer Režim Designer / trice" Level II (FR) - 6 (Eu), mistr 1, zapsaná v RNCP pořadím 07.17.2015 zveřejněné v časopise Journal 25/07/2015 oficiální. [+]

Tento kurz je ověřena udělení titulu "Designer Režim Designer / trice" Level II (FR) - 6 (Eu), mistr 1, zapsaná v RNCP pořadím 07.17.2015 zveřejněné v časopise Journal 25/07/2015 oficiální. Tento profesionální certifikace je k dispozici prostřednictvím systému VAE. Výuka je založena na ocenění tradičních dovedností při vývoji průmyslového rozměru obchodů souvisejících s módní design / modelování a školení v oblasti nových technologií, aniž by byla zanedbána omezení tržní účely. Tento program připravuje studenty na kariéru: Stylista (oblečení, doplňky, pletené zboží) Asistent ředitele obrazu, více obyčejně známý jako Art Director Designer (Toiliste, PatternMaker) Asistent manažera Workshop / poradenství Vývoj v souvislosti s obchody produktů: Sbírka management asistent, asistent řízení výroby, řízení nákupu Organizace a programy Škola má 3 druhy vzdělávací práce: Znalost oděvu podle kvalitativních kritérií a správné uložení Rozvoj tvořivosti Znalost profesionální prostředí Průměrná délka každého kurzu se liší v závislosti na použitém materiálu učil a kurzy jsou vyučovány ve francouzštině. Pocházejí ze svých řad: Adeline André, Alexis Mabille, André Courrèges, Anne Valérie Hash, Dominique Sirop, Gilles růžovější, Gustavo Lins, Issey Miyake, Jean Colonna, Jean-Louis Scherrer, Jens Laugesen, Jérôme Lhuillier, Julien Fournié, Karl Lagerfeld Lars Nilsson, Lefranc.Ferrant, Maxime Simoens, Rabih Kayrouz, Stephane Rolland, Tom Van Lingen, Tomas Maier, Suzy Menkes, Valentino, Véronique Nichanian, Yves Saint Laurent, ... DESIGNER-TOILISTE / modelář: 1. až 3. ročník Během prvních dvou letech přípravy stylisty - toiliste / projektanta, výuka je zaměřena na získávání znalostí o technickou a uměleckou bázi. První rok se chová přípravný ročník, ve kterém student musí potvrdit ve svém zisku... [-]