Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1949, ESLSCA Business School trénoval více než 15.000 bývalých studentů, kteří nyní zaujímají odpovědné pozice a to jak ve Francii, tak v zahraničí. U nich byla využita v mnoha aktiv ESLSCA:

  • Obecné vzdělávání na úrovni master (HEC vstupné po přípravných tříd či titulů, po BAC + 2 nebo BAC + 3), založené na přísné a inovativní osnov, které si klade za cíl vytvořit true " manažery podnikatelů“.
Lekce vedou ke skutečným kvalifikace a profesionální nejžádanější společnostmi, nejvíce „Finance“ od ESLSCA Business School zejména těší dobrou pověst (ESLSCA má největší počet absolventů účetních a má mnoho starší ve světě financí, bankovnictví a cenných papírů).

International: dvojitá Program MBA vytvořil v roce 1979, je nejstarší mezi ESC. Výuka zahrnuje povinný pobyt v zahraničí (stáž nebo semestr studia) a několik kurzů v angličtině. Více než 50 národností jsou zastoupeny mezi ESLSCA Business School student, který je členem AACSB, EFMD, CREPUQ a EDUNIVERSAL. Součinnost s dalšími programy ESLSCA Skupina: programy English bakalářských i MBA a 19 3. studijních programů, včetně několika hlavami na jejich nika (obchodování a Trading International, finančního inženýrství, řízení luxusních průmyslu a módní inteligence Economic). Uznání společností, které podporují vzdělávací projekt ESLSCA Business School, delegovat učitelů, poskytovat řadu stáží a přijetí v nejlepších absolventů (výsledky průzkumu na mzdy mladých absolventů EXPANZNÍ časopisu ( duben 2010) jsou stále příznivé letos ESLSCA Business School, který se nachází v 28. pozici z 40 škol zařadil. Důležitý výzkum: ESLSCA Business School je aktivně zapojen do výzkumného úsilí na evropské úrovni managementu hodnotu vzdělání. Učitelé výzkumní pracovníci, PhD studenti, učitelé, profesoři řízení oprávněny dohlížet na výzkum (HDR) přispívat k vydávání výzkumných prací, účast na konferencích, publikování článků a knih ve svých oborech, včetně Business Intelligence a Finance.

Výsledky průzkumu IPSOS, kterou zadalaESLSCA Business School prokázání přiměřenosti jejího vzdělávacího projektu s obchodní očekávání: význam stáží a střídání, profesionální úrovni kurzu, plynulost v angličtině (dvojjazyčné) a software.

specializované MBA

Tyto kurzy jsou zaměřeny na absolventy a manažery. Cílem je vybavit účastníkům solidní znalosti a dovednosti v oblasti řízení a zesílené aplikačním kurzu.

mezinárodní programy

Od roku 1982, ESLSCA Business School vítá zahraniční studenty na dvou nebo třech letech studia vedoucí k MBA studia ESLSCA. Několik studentůESLSCA Business School dokončit svůj třetí rok v USA, po které společně získat titul MBA a diplom ESLSCA Business School, Od roku 1996 pracuje vESLSCA Business School programu MBA na dobu jednoho roku pro zahraniční studenty (kurz).

Bakalářský

Oba mládenci z ESLSCA Business School BBA: Bakalář v oboru Business Administration (vytvořené v roce 1998) a bakalář v oboru Finance programu jsou oba dostupné od bakalářského.

Grande Ecole

Tento kurz je určen pro kandidáty, kteří chtějí asimilovat veškerý technický provoz a správu, rozvíjet jejich osobní kvality v odborném dimenzi, vytvořit skutečnou odbornou způsobilost, mezinárodní stupnice.

Výkonný trénink

Výkonný školeníESLSCA Business School jsou určeny pro pracovníky ze všech funkcí (prodej a marketing, finance a právní, R & D, atd.) a původu (průmysl nebo služby, poradenství, administrativa) zúčastněné strany, aby lépe pochopit jejich podnikání a rozvíjet svou individuální výkon a že jejich týmy ,

Úroveň diplom Samozřejmě, třetí cyklus Professional částečný úvazek výkonný.

EGE

Ecole de Guerre Economique funguje od roku 1997 a je průkopníkem na evropské úrovni. EMT se účastní zasedání IHEDN (Institute of Higher National obranných studií) a uspořádala seminář Business Intelligence pro UNESCO v roce 1998. L'ESLSCA Business School podepsala dohody s univerzitami ve Štrasburku, Montpellier, Poitiers a Laval (Quebec) na hospodářské Intelligence. EMT vysílá několik výzkumných prací na ekonomické zpravodajství.

IFAM

Vstupem do našeho programu je splnění budoucích požadavků mezinárodních otázek. To je jistota zvládnout různé situace, které budete muset odpovědět. Je snaha o špičkovou úroveň.

Přístup je otevřen zájemcům s maturity, diplomové ekvivalent nebo si přejí integrovat 3. cyklus.

img-branding

o

O ESLSCA Business School: síla svých 68 let zkušeností, jeho asertivní pověst Corporate Finance a auditorského trhu, ESLSCA Business School přidává mnoho výhod, jako je zapojení International (včetně implementace souvisejících center v zahraničí), vzdělávací inovace, kvalitu výzkumu své fakulty, mezinárodní sítě absolventů ...

Nová mapa byla přidána v září 2003 s vytvořením ministerstva Intelligence v programu Grande Ecole, jejichž výsledkem know-how vyvinutého ESLSCA Business School od roku 1997 svým třetím cyklu „Ecole de Guerre Economique‚uznaným jako leader na francouzském úrovni a Carayon všiml MP ve své zprávě předsedy vlády o EI (červen 2003).

Mnohem požadoval všeobecné vzdělávání

ESLSCA / IPSOS Průzkum potvrdil. Firmy chtějí více mladých profesionalizace a funkční. Student musí absolvovat několik stáží, počítačově gramotní a být alespoň dvojjazyčný. Školení je přizpůsobeno k aplikaci. 30% tříd jsou v angličtině. Studenti se také musí absolvovat pobyt povinného semestr v zahraničí, ve škole nebo podniku.

L'ESLSCA Business School má několik partnerských univerzit po celém světě, s nímž má i vzdělávací výměny, tedy příchod na škole učitelé angličtiny. Nakonec díky silné sítě 12.000 absolventů ve 110 zemích a velmi dobré vztahy s obchodními partnery, to je docela snadné najít stáž ve Francii nebo v zahraničí mezi 3000 obchody, které škola přijímá ročně.

Po příchodu na školu je student úvodní seminář organizace (CAE) paralelně se zavedením k počítačovým řídícím semináře. Během CAE, několik staršímiESLSCA Business School, Zástupci všech odvětví hospodářské činnosti, podělit se o své profesní povinnosti a své zkušenosti. A konečně, každý student následuje stáže. 2 měsíce v prvním roce 3 měsíce na konci druhého roku, a často na částečný úvazek během svého třetího roku, před konečným praxe, a to až od dubna do prosince, a které vyvolávají k obraně práce. Pokud se tyto stáže často vedou k zaměstnání,ESLSCA Business School Také hostí každoroční setkání fóra studentů-firem. A konečně,ESLSCA Business School 3. nabízí bakalářské programy: Obchodní, finanční inženýrství, marketing, E.Business, luxusní správy, inteligence a MBA. Studenti ve druhém cyklu také těžit z těchto kurzů a výzkum 3. cyklu.

Různorodé osnov

Tento program takzvaný „společný základ“ je rozložena do tří let studia. Souběžně s tímto programem a minulý rok jsou další lekce podle možností. První dva roky studia a tvoří první cyklus obecných studií. Třetí rok je druhý cyklus studií, což odpovídá období specializaci 6 hlavních níže:

  1. Major Marketing Management International
  2. Major Control Odbornost
  3. Finance Major Market
  4. Major Corporate Finance
  5. Major Economic Intelligence
  6. Hlavní organizace, správní rada

Podnikání je rovněž součástí výuky


Pro týmy z 1. ročníku, studenti musí předložit podnikatelský záměr, nebo převzetí stávajícího sdružení ve škole. BDE ESLSCA Business School je ve skutečnosti velmi aktivní. Pod dohledem učitele opatrovníka, studenti musí sestavit podnikatelský plán, jasné cíle a tento projekt v druhém roce. Tento stálý trénovat studenty je možné struktury školy, které jsme udržet lidské měřítko.

Vysoce výkonné zdroje
Fakultou Business School ESLSCA odráží kvalitu výuky a výzkumu, a to jak na národní i mezinárodní úrovni. Kromě tohoto dalšího vzdělávání, ESLSCA Business School poskytuje svým studentům prostředky, aby lépe dělat svůj výzkum prostřednictvím internetu a vzdělávacích prostředků.

Být v Paříži, aktivum
Největší firmy v Paříži a hlavní město také nabízí všechny prostředky ke zlepšení jejich všeobecné znalosti. Pokud ESLSCA Business School má více než 50 různých národností mezi svými studenty, Paris je zřejmě také faktor.

img-branding_
Programy se vyučují na:
  • Francouzština
Adresa destinace
ESLSCA Business School
1, rue Bougainville

Paris, Île-de-France, 75007 FR
Sociální média