Přečtěte si oficiální popis

ESIGELEC poskytuje školení pro studentů strojírenských oborů, v oblasti telekomunikací, elektroniky, informačních technologií, informačních sítí, vestavěné systémy, automatizace a robotizace, elektrotechniky dopravní, mechatronika, energetika a udržitelný rozvoj, biomedicínského inženýrství, obchodní strojírenství a finanční inženýrství.

Naše programy jsou založeny na studentských projektech, praktické práce v laboratořích, kurzy projektového řízení, cizích jazycích a stáže, a navrhuje mezinárodního prostředí, se silnými spojení s průmyslem, které nabízejí studentům možnost rozvíjet své osobní / profesní dovednosti a být připraven k práci !

Studenti mohou být přijati po střední škole (5-leté inženýrství programu uskutečňovaném v francouzština) nebo po přípravných tříd / prvním studijním programu v 2 roky na vysoké škole (3-leté inženýrství program, vyučován v francouzština) nebo po bakalářským titulem (2-leté inženýrství program, učil ve francouzštině, nebo Masters / magisterských programů vyučovaných anglicky.

Různé důvody pro výběr ESIGELEC:

Škola vznikl před více než 110 lety (v roce 1901), která má dlouholeté zkušenosti v oblasti vysokoškolského vzdělávání, Akreditace francouzskou radou inženýrských stupňů (CTI) pro své vysokoškolské vzdělání. Akreditace francouzským ministerstvem vysokého školství a výzkumu pro jeho magisterských programů. Akreditace francouzskou konference vrcholového managementu a inženýrství školy (CGE), pro jeho MSc. Diplomy. Škola podporován komory obchodu a průmyslu Rouen (CCIR) a spravované jako sdružení nezisková pomocí Radou správy, včetně zástupců: Asociace absolventů (SIGELEC), místní orgány veřejné správy (komory obchodu a průmyslu Rouen, Regionální rada, Greater Rouen - CREA), společnosti (Aircelle, EDF, France Telecom, Synchronní, Thales Air Systems, Valeo a UIMM), a vyššího vzdělávání (University of Rouen, institut "Mines Telecom"). Škola zařadil mezi nejlepší školy inženýrství ve Francii, která má inženýrský program, 5 let:

  • Pořadí roku 2014 "L'Etudiant" a "L'Express":
  • 4th pro průmysl sítě 4th pro mezinárodní Outlook 2 pro Zaměstnanost v oblasti IT

Pořadí 2013 z «SMBG»: 1. v elektronice, elektrotechnice a optiky Škola za předpokladu, Master / MSc. Programy zcela vyučované v angličtině: Master v vědy a technologie -Electronic Embedded systémy-a Master in vědy a technologie -INFORMACE systémy- (v partnerství s INSA Rouen ve Francii) a 2 MSc. programy v "automatizace a měřicí techniky Embedded" a "Automotive vestavěných systémů" (ve spolupráci s Manipal univerzity v Indii). Možnost sledovat doktorský program ve Výzkumném ústavu v elektronické a vestavěné systémy (IRSEEM) Velmi silný mezinárodní prostředí: více než 35% zahraničních studentů v programech školy; 85 partnerských univerzit v 40 různých zemích; povinnou dobu mimo Francii 3 měsíce minima pro místní studenty inženýrství programu uskutečňovaném v francouzština, s mnoha možnostmi: stáže v podnicích, letní školy, plné semestru nebo roku, v partnerské vysoké škole v zahraničí, dvojité studijních programů, ... 19 double degree programy pro studenty inženýrského programu: 3 Manager Inženýr double-studijní programy (ve spolupráci s NEOMA BS, AUDENCIA, TELECOM vedení školy), 3 Researcher-Engineer double-studijních programů (ve spolupráci s University of Rouen ), 13 double-studijní programy v zahraničí (USA, Irsko, Německo, Kanada, Velká Británie, Finsko, Čína). Mnoho studentů klubů Významná síť alumnis ve Francii a abraod (více než 9000, protože škola byla vytvořena v roce 1901). Moderní, velké a dobře vybavené budovy v zalesněné oblasti, se snadným přístupem do historického, dynamické a rušného centra města Rouen a nachází se právě v 1 hodinu a půl od centra Paříže.

Klíčové údaje

Více než 9000 absolventů od svého vzniku v roce 1901 Více než 1650 studentů Více než 35% zahraničních studentů v programech ESIGELEC 407 akademických a administrativních lidí, včetně 335 pedagogických pracovníků (62 stálých pedagogů, 45 hostujících profesorů z partnerských zahraničních univerzit, 83 expertů z průmyslu, 145 profesory z univerzit či nezávislých / učitelů jazyků) a 72 administrativních lidé 5 oddělení: Informační technologie, elektronika a telekomunikace, elektrotechnika a energetika, vestavěné systémy a přístrojová, humanitní Jazyky a management Výzkumný ústav pro vestavěné elektronické systémy (IRSEEM) 85 univerzitních partnerství v 40 různých zemích Síť 3000 korporátními partnery Přibližně 51% absolventů našlo zaměstnání před dokončením své studium a 95% všech studentů, našel si práci za méně než 6 měsíců (v roce 2012). 53% z nich našlo zaměstnání v oblasti Paříže, a 10% v zahraničí Kampus 12 000 metrů čtverečních, který obdržel cenu "Auguste Perret" pro jeho pěkné architektuře. Extra povrch 5000 metrů čtverečních věnovaná výzkumu, inovací a přenosu technologií (kampusu pro integraci vestavěných systémů - CISE), byla otevřena v roce 2012.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

ESIGELEC Graduate School of Engineering

Elektronika a vestavěné systémy, - design, vývoj a výroba elektronických systémů a zařízení používaných v letectví, kosmických a automobilovém průmyslu, - Několik moduly ... [+]

KURZ STRUKTURA

Program Magisterský zahrnuje: Pro studenty s 4-leté minimální stupeň bakalářském a se specializací v oblasti elektronického / přístroje / Elektrotechnika / Automatizace:

Semestr 2 - Academic (na akademické půdě) Semestr 3 - Academic (na akademické půdě) Semestr 4 - Internship (společnost / laboratoř)

Pro studenty s 3 roky bakalářského studia nebo 4 roky bakalářský titul v jiném inženýrství proudu:

Semestr 1 - Akademický (na akademické půdě) Semestr 2 - Academic (na akademické půdě) Semestr 3 - Academic (na akademické půdě) Semestr 4 - Internship (společnost / laboratoř)

První tři akademické semestry * jsou k dispozici v období od září 2016 do ledna 2018. Přednášky, konzultace, laboratorní práce, praktická práce, projekty, konference a / nebo semináře tvoří akademické semestry. Hodnocení, v podobě testů, kvízů, zkoušky, atd. se provádí v pravidelných intervalech. Pracovníci fakulty jsou z ESIGELEC a / nebo INSA Rouen, od partnerských společností a partnerských univerzit ve Francii nebo v zahraničí.... [-]

Francie Rouen
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 - 4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ESIGELEC Graduate School of Engineering

Počítačové vědy, cloud computing, vývoj webu, Informační systémy, Business Intelligence, programování, databáze, Cross-kulturní povědomí, řízení projektů a modulů. ... [+]

Program Magisterský zahrnuje:

Pro studenty se 4-leté minimum bakalářský titul a se specializací na informační technologie / Počítačové vědy / Informační věda / Komunikace Inženýrské a jimž byl přiznán přímý vstup do druhého semestru ESIGELEC:

Semestr 2 - Academic (na akademické půdě) Semestr 3 - Academic (na akademické půdě) Semestr 4 - Internship (společnost / laboratoř)

Pro studenty s 3 roky bakalářského studia nebo 4 roky bakalářský titul v jiném inženýrství proudu:

Semestr 1 - Akademický (na akademické půdě) Semestr 2 - Academic (na akademické půdě) Semestr 3 - Academic (na akademické půdě) Semestr 4 - Internship (společnost / laboratoř) ... [-]
Francie Rouen
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 - 4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Presentation ESIGELEC IRSEEM

Présentation de l'IRSEEM, institut de recherche de l'ESIGELEC