ESH Paris Hotelschool

Úvod

Read the Official Description

ESH Paříž, první mezinárodní hotel škola ve Francii na 3 areály v Paříži, Lille a Londýn hotel manažer mezinárodního obchodu je součástí Top 10 podnikání lidí sní *. Tyto programy, které nabízí školy, včetně dvojjazyčném master a jeden rok studia v Londýně, nabízí nejlepší školení pro mezinárodní kariéru.

V roce 2010, polovina našich studentů v Master 2 (BAC + 5), podepsala smlouvu na dobu neurčitou před koncem jejich praxe. Naše poslání: školení, diplom, kariéra.

ESH propagace jsou sponzorována nejprestižnějších hotelů a velkými hotelovými řetězci více než dvacet let, například Shangri-La Paris v roce 2013, Park Hyatt Paris-Vendôme v roce 2005, Ritz v roce 1996, ale také Crillon, Bristol, InterContinental řetězy, Starwood, Hilton a Fouquet Barrière v letošním roce. Sponzoři podepsat diplomy a uspořádat obřad.

Program hotelové školy ESH Paris, za pět let, umožňuje studentům skládat státní absolventa každý rok od francouzské národní státního diplomu, BTS Hotel Catering a diplomy státu bac UK 1 zásobník + 4 s manažerských kurzů v angličtině v prvním roce, do Mistra. ESH Paříž je jediný hotel škola ve Francii pro přípravu Master univerzitu vydané společně s London South Bank University v, 23.000 studenty v centru Londýna.

Studentů prvního ročníku učit gurmánské restaurace v tréninku restauraci Charles, pod vedením šéfkuchaře Works Gaétan Guillot-Biani, vyškolený na bratry Pourcel. Školení restaurace byla pojmenována na počest Karla Charles Bouvier, pradědeček prezidenta školy, který byl velitel brigády z prezidentského vlaku do konce devatenáctého století. Nabídky on dělal sloužit prezidenti a králové z éry zdobí stěny restaurace.

ESH hotel v Paříži škola je soukromá škola v rámci kontrolního rektora Versailles. Školné ve výši přibližně 10.000 eur ročně, včetně polopenze v restauraci studentů. Hotelová škola ESH Paris se nachází v nové obchodní čtvrti Clichy, 5 minut od Porte de Clichy; a Londýn ve čtvrti Holborn, v blízkosti stanice Eurostar St Pancras.

Škola poskytuje kurzy pro všechny studenty, s 25 studenty v tomto roce, v němž 6 studentů palác na Shangri-La, 5 studentů hotelu Park Hyatt, 7 studentů v hotelu du Palais ve městě Biarritz ... učitelé jsou hoteliéři nebo univerzita, lékaři v jejich specializaci nebo profesor. Pět manažeři hotel naučit marketing, management a operace v prvním roce. Absolventy v ESH Paříže, z nichž některé učí ve škole, jsou manažeři hotel, provozní manažeři, F & B manager (stravování), sales manager, projektový manažer ve velkých mezinárodních řetězců a paláců.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Francouzština

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc International Cestovního Ruchu A Pohostinství Management

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Francie Paris

Toto magisterské studium povzbuzuje podnikatelského přístupu ke zkoumání růstové příležitosti v oblasti cestovního ruchu a podniky v oblasti pohostinství a destinací. Stupeň klade důraz na řízení strategických otázek, které vznikají v tomto odvětví, včetně marketingu, rozvoje podnikání a řízení, vedení, etické a otázkách udržitelnosti. Bude to důležité pro ty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru vedení nebo vlastní podnikání v oblasti cestovního ruchu a pohostinství polí. [+]

ESH nabízí tento postgraduální Master of Science v Paříži, ve spolupráci s London South Bank University. Toto magisterské studium povzbuzuje podnikatelského přístupu ke zkoumání růstové příležitosti v oblasti cestovního ruchu a podniky v oblasti pohostinství a destinací. Stupeň klade důraz na řízení strategických otázek, které vznikají v tomto odvětví, včetně marketingu, rozvoje podnikání a řízení, vedení, etické a otázkách udržitelnosti. Bude to důležité pro ty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru vedení nebo vlastní podnikání v oblasti cestovního ruchu a pohostinství polí. To reaguje na potřeby obou komerčních i nekomerčních prvků sektoru, posledně jmenovaný je často vyžadují veřejných / soukromých forem partnerství vládnutí. Kurz rozvíjí vhodné dovednosti, nástroje a znalosti k provozu inovativně v globálních cestovního ruchu a pohostinství prostředí. Povaha výuky a hodnocení umožňuje aplikovat teorie a postupy naučili ve třídě do svého preferovaného nastavení (například z důvodu veřejného nebo soukromého sektoru; cestovního ruchu či pohostinství, britské, evropské nebo mezinárodní). Rezidenční Trip pole v semestru 2 je povinnou součástí stupně a je ověřen jako součást jednotky City Marketing. Cesta bude Bordeaux, která zkoumá budoucí možnosti marketing a vývoj produktu otevřený městské úřady. Týdenní exkurze jsou zahrnuty se o programy poplatky. Program končí 6 měsíců praxe. Stáže jsou vybrané ESH po samostatné rozhovoru s každého studenta, pozice patří asistent manažera a pozic v podpůrných službách mezinárodních hotelových řetězců a luxusních hotelů. Prosím najít knihu jednotek: http://www.eshparis.com/documents/ESH_Master_book_of_units.pdf Délka programu: 2 semestry kurzy a jeden semestr stáž Požadavky na přijetí : Bakalářský titul v jakékoliv disciplíně při udělování úrovni 2: 2 nebo vyšší. Zámořské ocenění budou přijaty s výhradou, že odpovídají na této úrovni. Rozsáhlé pracovní zkušenosti (obvykle 2 roky nebo více na manažerské úrovni v sektoru) může umožnit přístup založený na politice APEL fakulty. Non rodilý anglický mluvčí musí poskytnout TOEIC porozumění a čtení 800/990 nebo IELTS 6,5. Školné: 13900 eur Datum zahájení: září 2017 [-]

Videos

ESH online course presentation

EMCup 2012 - ESH Paris and London

ESH Remise des diplômes Master 2014 au Fouquet's

Remise des diplômes Shangri-La Paris - ESH Paris Hotelschool

Contact

ESH Paris Hotelschool

Adresa, 1. řádek Rue Villeneuve 76
92110 Paris, France
Website http://www.eshparis.com/
Telefonní číslo +33 1 47 31 39 39