ESCP Europe Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Společnost ESCP Europe založená v roce 1819, první světová obchodní škola, byla založena skupinou ekonomických vědců a podnikatelů, včetně známého ekonoma Jean-Baptiste Say a známého obchodníka Vital Roux. Jean-Baptiste Say byl obhájcem ekonomického liberalismu a je často připisován tím, že již v roce 1800 vytvořil koncepci podnikání. Vital Roux je obzvláště známý tím, že z velké části přispěl k vypracování obchodního zákoníku v roce 1807, Přední myšlení v inovativní pedagogice. Dá se tedy říci, že vytvoření ESCP Europe představuje vynález koncepce "obchodní školy".

Ačkoli se značka ESCP Europe vyvinula během téměř 200 let historie, zůstala vždy loajální svým prvních třem dopisům. Počínaje rokem 1819 pod jménem Ecole Spéciale de Commerce a Industrie a brzy po přejmenování na Ecole Supérieure de Commerce, vyvíjela se v ESCP o padesát let později v roce 1869. Po sloučení se sesterskou školou se Evropská škola managementu (EAP) V roce 1999 byla škola nazývána ESCP-EAP asi deset let. A konečně, v roce 2009 se název školy změnil na ESCP Europe a výslovně odkazoval na jeho evropské dědictví a umístění.

Mezinárodní působnost ESCP Europe je již od raného věku viditelná. Třída roku 1824 již tvořila 30% zahraničních studentů s 15 různými národnostmi, mezi nimi sedm španělských, pět Brazilců, pět Holanďanů, čtyři Němci a dva Američané. Jazyková výuka byla nezbytnou součástí prvního učebního plánu, který kromě francouzské gramatiky zahrnoval i kurzy angličtiny, němčiny a španělštiny. Od roku 1825 bylo v ESCP Europe vyučováno celkem deset jazyků a studenti museli studovat alespoň tři z nich.

Asi o půl století později se společnost ESCP Europe opět stala průkopníkem díky vytvoření univerzitní obchodní školy. Aby bylo možné reagovat na evropské volání školy, byly v Německu a ve Spojeném království zahájeny školní areály v roce 1973, následované Španělskem v roce 1988, Itálií v roce 2004 a Varšavou v roce 2015. V kontextu stále globalizovanějšího světa se ambice ESCP Europe dnes vyškolení opravdu evropských manažerů tím, že podporuje vztah mezi humanistickými hodnotami a manažerským vzděláváním. ESCP Europe stane skutečnou evropskou školou otevřenou pro svět.

Poslání a hodnoty

ESCP Europe spojuje a formuje podnikatelský svět tím, že rozšiřuje znalosti a praxi mezioborového managementu.

Vyučování managementu z interdisciplinárního pohledu na nejvyšší úrovni akademické excelence vyvíjíme kulturně inteligentní, vícejazyčné vůdce, kteří jsou otevřeně myslící, adaptabilní a zodpovědní.

Jako manažeři a podnikatelé jsou absolventi ESCP Europe schopni vést a inspirovat v globalizovaném světě.

Fakta a řízení

 • 6 ESCP Europe v Berlíně, Londýně, Madridu, Paříži, Turíně a Varšavě.
 • Tri akreditované: AACSB, EQUIS, AMBA
 • První světová obchodní škola (1819)
 • Více než 140 výzkumných aktivistů, kteří zastupují více než 20 národností v našich 6 školních areálech
 • 90 profesorů, 30 hostujících profesorů, více než 800 praktiků a odborníků
 • Více než 120 akademických svazů v Evropě a ve světě
 • Úplné portfolio; Bakalářské, magisterské, MBA, doktorské a výkonné vzdělávání
 • 4.600 studentů ve studijních programech představujících 100 různých národností
 • 5 000 účastníků na vysoké škole v oblasti školení a vzdělávání
 • 50 000 aktivních absolventů ve více než 150 zemích světa
 • Evropská správa představující hlubokou evropskou identitu školy
 • Pravidelně se řadí mezi nejlepší světové obchodní školy

Campuses

ESCP Europe charakteristický model přeshraniční obchodní školy s více univerzitami ztělesňuje srdce naší evropské identity. Se svými šesti městskými kampusy ve velkých evropských městech se společnost ESCP Europe aktivně podílí na rozvoji evropské kultury řízení a umožňuje Škola nabízet jedinečný typ mezikulturního podnikového vzdělávání:

 • BERLÍN
 • LONDÝN
 • MADRID
 • PAŘÍŽ
 • TURÍN
 • WARSAW
This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Francouzština

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Summer courses » Vidět 1-year MBAs » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Ve Strategii A Digitální Podnikání

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Paris Německo Berlin + 2 více

Studium MSc v programu Strategie a digitální podnikání (120 ECTS) získáte strategické, digitální a podnikatelské dovednosti pro trhy práce dneška a zítra. Na základě silné spolupráce mezi praktickými partnery a naší fakultou světové úrovně získáte kompetence v klíčových oblastech, jako je strategie, komplexní řešení problémů a rozhodování. [+]

Přehled

Studiem MSc v programu Strategie a digitální podnikání (120 ECTS) získáte strategické, digitální a podnikatelské dovednosti pro trhy práce dneška a zítra. Na základě silné spolupráce mezi praktickými partnery a naší fakultou světové úrovně získáte kompetence v klíčových oblastech, jako je strategie, komplexní řešení problémů a rozhodování.

Dále se zaměříte na dvě oblasti, o kterých se domníváme, že jsou rozhodující pro budoucí konkurenceschopnost: Digitální gramotnost a schopnost kódovat i hluboké porozumění čínskému trhu.

Studium v ​​evropských podnikatelských sínách v Berlíně a Paříži získáte komplexní teoretické a praktické poznatky, které vám poskytnou kariéru ve světě strategie, poradenství a tvorby digitálních obchodů.... [-]


MSc V Mezinárodním řízení Prodeje

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Paris Německo Berlin + 2 více

Prodej je místem, kde podniky nakonec uspějí nebo selhávají, a proto tato oblast představuje jednu z nejdůležitějších funkcí pro firmy ve všech sektorech dnešní a budoucí ekonomiky. Specializovaný Master v mezinárodním řízení prodeje připravuje studenty na - a otevírá dveře - atraktivní kariérní příležitosti v prodeji mladých talentů. Dvouletý program poskytuje praktický přístup k tématu prostřednictvím nejmodernějšího výzkumného zdůvodnění. Obsahuje studijní podmínky v Berlíně a Pařížských kampusech ESCP Europe a končí s plně akreditovaným magisterským studiem (Master of Science, 120 ECTS). [+]

Prodej je místem, kde podniky nakonec uspějí nebo selhávají, a proto tato oblast představuje jednu z nejdůležitějších funkcí pro firmy ve všech sektorech dnešní a budoucí ekonomiky. Specializovaný Master v mezinárodním řízení prodeje připravuje studenty na - a otevírá dveře - atraktivní kariérní příležitosti v prodeji mladých talentů. Dvouletý program poskytuje praktický přístup k tématu prostřednictvím nejmodernějšího výzkumného zdůvodnění. Obsahuje studijní podmínky v Berlíně a Pařížských kampusech ESCP Europe a končí s plně akreditovaným magisterským studiem (Master of Science, 120 ECTS).

Klíčové vlastnosti

Titul: Master of Science v mezinárodním řízení prodeje (MSc)... [-]


MSc V Oboru Marketing A Digitální Média

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Španělsko Madrid Spojené království London Německo Berlin + 4 více

Master v marketingu [+]

Master v marketingu

Navržen pro studenty s vysokoškolským / bakalářským studiem a první odbornou praxí, tento magisterský předmět je zaměřen na vzdělávání studentů, kteří ctižádostivě prosazují úspěšnou, kreativní a nadšenou kariéru na globálním a digitálním trhu. K dosažení tohoto cíle nabízí studentům jedinečnou mezinárodní, profesionální a lidskou zkušenost:

Interakce mezi studenty a učiteli z více než 20 národností zaručuje větší hloubku multikulturního učení.Blízkost studentů k profesionálnímu světu je podporováno prostřednictvím našich profesorů, kteří mají významné pozice v renomovaných firmách (ředitelé z Colgate, Nestlé, Google atd.) A organizací a vývojem "živých případových studií" s našimi partnery: Oréal a Havas Media.Vědomí, že naši studenti mají zřetelnou identitu profilovanou k úspěchu, poskytujeme jim personalizované kariérové ​​koučování a workshopy s cílem zlepšit jejich prezentační a vyjednávací dovednosti. Vždy se snažím předvést iluzi, zvědavost a všestrannost, aby byli šťastní a úspěšní v profesionálním a proč ne osobním životě.Možnost studovat ve dvou evropských kampusech: Madrid a Londýn.Tento program získal akreditaci Conférence des Grandes Écoles *.... [-]

MSc V Podnikání A Udržitelné Inovace

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Paris Německo Berlin + 2 více

Pokud plánujete pracovat jako nezávislý podnikatel ve svém podnikání, nebo jako vedoucí "intrapreneur" v rámci zavedené společnosti, Master v podnikání a udržitelné inovace (120 ECTS) vám poskytuje potřebné dovednosti. Cílem je pomoci podnikatelům, kteří řídí hodnoty, ekologicky a společensky odpovědně, při vytváření obchodních plánů a obchodních modelů, které mají vliv. [+]

Přehled

Pokud plánujete pracovat jako nezávislý podnikatel ve svém podnikání, nebo jako vedoucí "intrapreneur" v rámci zavedené společnosti, Master v podnikání a udržitelné inovace (120 ECTS) vám poskytuje potřebné dovednosti. Cílem je pomoci podnikatelům, kteří řídí hodnoty, ekologicky a společensky odpovědně, při vytváření obchodních plánů a obchodních modelů, které mají vliv.

Program začíná v září 2018.

Co studuješ

Podnikání jako obvykle je u konce! Přidejte nějaké dobrodružství do svého kariérního vývoje a prozkoumejte nové horizonty.

Praktické nástroje a metody pro udržitelný rozvoj podnikání

Výuka založená na přednáškách o udržitelném podnikání, inovace založené na hodnotách, udržitelnost podnikání, řízení a vedení, podnikatelské nástroje a metodyProjektově orientované cvičení v oblasti obchodního plánování, vývoje a modelování (projekt obchodního modelování, poradenský projekt, projekt rozvoje podnikání nebo stáže a udržitelné podnikáníVolitelné kurzy v oblasti řízení a vedení (nebo podnikatelských nástrojů a metod)Přípravné kurzy pro plánování a vedení výzkumné prácePovinné předměty v dvou cizích jazycích (různé úrovně) a osobní kariérní rozvoj... [-]

Specializovaný Magisterský Na řízení Pro Digitální Publikování

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Specializovaný Master® v řízení pro digitální publikování ve spolupráci s francouzským národním svazem vydavatelů ASFORED je vstupní branou do manažerských pozic v oblasti publikování. Instrukce je interdisciplinární a dotýká se všech dimenzí povolání, včetně kulturních, právních, ekonomických, grafických, technických, reklamních, prodejních a mezinárodních aspektů. Tento program se koná v našem pařížském kampusu. [+]

Specializovaný Master® v řízení pro digitální publikování ve spolupráci s francouzským národním svazem vydavatelů ASFORED je vstupní branou do manažerských pozic v oblasti publikování. Instrukce je interdisciplinární a dotýká se všech dimenzí povolání, včetně kulturních, právních, ekonomických, grafických, technických, reklamních, prodejních a mezinárodních aspektů. Tento program se koná v našem pařížském kampusu.

Cílem magisterského studia je pochopit, sledovat a předvídat hlavní vývoj na trhu; poskytnout odborníkům na vysoké úrovni (BAC 5 nebo určitým žadatelům s odbornou praxí) dovednosti, které jim umožní:

Vypracujte strategickou vizi odvětví, ve kterých mají zájem.Nabídněte globální a inovativní přístup k řízení a správě obsahuPochopte globální pohled na operacePřispějte k rozvoji, budoucnosti a obnově trhů.... [-]

Magistr

Master In Big Data A Business Analytics

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Master in Big Data and Business Analytics v ESCP Europe , jedna z nejlepších světových obchodních škol, je 1-letý, postgraduální program na plný úvazek ve 2 zemích pro ty, kteří usilují o úspěšnou kariéru v různých pracovních funkcích: dodavatelský řetězec, Zdroje, marketing, finance a další. [+]

První magisterský studijní program Big Data a Business Analytics

Master in Big Data and Business Analytics v ESCP Europe , jedna z nejlepších světových obchodních škol, je 1-letý, postgraduální program na plný úvazek ve 2 zemích pro ty, kteří usilují o úspěšnou kariéru v různých pracovních funkcích: dodavatelský řetězec, Zdroje, marketing, finance a další.

Vyučuje se v angličtině a probíhá v pařížských a berlínských školách. Francie a Německo jsou ideálním výchozím bodem pro získání vynikajícího využití velkých dat a podnikové analýzy.

Jedná se o inovativní titul s mezinárodní tradicí ve dvou zemích s opravdovým nadnárodním a mezinárodním duchem. Bude vyučován globální fakultou, s multikulturním mixem tříd a mezinárodní firemní sítí.... [-]


Master In Management

Campus forma Denní studium 24 měsíců September 2018 Francie Paris Spojené království London Německo Berlin Španělsko Madrid Itálie Turin Polsko Warsaw + 10 více

V roce 2017 v Moodle v manažerských časopisech Financial Times z roku 2017 je MIM ESCP Europe životně proměnlivou volbou pro studenty se zaměřením na kariéru, kteří hledají evropskou identitu a globální perspektivu. [+]

V roce 2017 v Moodle v manažerských časopisech Financial Times z roku 2017 je MIM ESCP Europe životně proměnlivou volbou pro studenty se zaměřením na kariéru, kteří hledají evropskou identitu a globální perspektivu.

Tento dvouletý magisterský program všeobecného managementu poskytuje příležitost studovat ve čtyřech zemích s možnostmi od šesti evropských kampaní ESCP Europe až po našich 120 partnerů po celém světě. Je určen pro studenty s bakalářskými (nebo ekvivalentními) studijními programy v jakémkoliv oboru (magisterský program) nebo pro absolventy, kteří předtím absolvovali nejméně 2 roky vysokoškolského vzdělání (předmanželský program pro přípravu dvouletého MIM). více než 35 specializací v oblasti financí, mezinárodního obchodu, marketingu, podnikání a mnoha dalších.... [-]


Master V Mezinárodních Potravinách

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Mistr v IFBM na ESCP Europe , jedna z nejlepších světových obchodních škol, je 1-rok, postgraduální program na plný úvazek ve 2 zemích pro ty, kteří usilují o úspěšnou kariéru v potravinách [+]

První Mistr v IFBM od ESCP Europe Business School

Mistr v IFBM na ESCP Europe , jedna z nejlepších světových obchodních škol, je 1-rok, postgraduální program na plný úvazek ve 2 zemích pro ty, kteří usilují o úspěšnou kariéru v potravinách

Vyučuje se v angličtině a probíhá v našich školách v Turíně a Paříži, což je ideální výchozí bod pro získání vynikajících výsledků v Itálii a Francii, které jsou hlavními oblastmi světa v srdci kultury a inovací v oblasti jídla a nápojů.

Program začíná každý rok v září. Spusťte aplikaci nyní!

Po vytvoření účtu si v sekci Přijímání vyberte nabídku "Master - Master of Sciences".... [-]


Master V řízení Digitálních Projektů

Campus forma Denní studium 12 měsíců October 2018 Španělsko Madrid Německo Berlin + 2 více

Cílem magisterského programu řízení digitálního projektu [+]

Cílem magisterského programu řízení digitálního projektu

Program se zabývá manažerskými, finančními, ekonomickými a strategickými otázkami s důrazem na rozvoj vyjednávacích dovedností. Dále mají studenti dva-týdenní mezinárodní seminář, kde navštěvují klíčové společnosti a instituce a pracují na případových studiích s jednou z našich partnerských univerzit. V rámci magisterského studia mohou studenti absolvovat školení a zkoušky za účelem získání certifikačního certifikátu Project Manager Professional (PMP®) nebo Certifikátu Associate in Project Management (CAPM®), který udělil Institute for Project Management (PMI®). Učený v angličtině, tento program vám dává příležitost absolvovat některé volitelné předměty ve španělštině. Devítiměsíční program na plný úvazek (říjen až červen) s praktickým přístupem k projektovému řízení a poradenství v závislosti na vaší trati. (Vezměte prosím na vědomí, že včetně části praxe a prací, délka programu je celkem 15 měsíců.)... [-]


MSc V Marketingu A Kreativitě

Campus forma Denní studium 18 měsíců January 2019 Spojené království London Francie Paris + 2 více

ESCP Europe MSc v marketingu [+]

ESCP Europe MSc v marketingu

Proces žádosti o přijetí MSc v marketingu v lednu 2019

Zvolte si "Master - Master of Sciences" v sekci "Admission" po vytvoření účtu.

Zaměřuje se na postgraduální držitelem titulů Honors v jakékoli disciplíně, MSc v kurzu Marketing a Creativity nabízí všechny prvky vysokoškolského MSc program a inovativní přístup, který kreativitu v jeho jádru. Naši absolventi vynikají v jejich následné dynamické kariéře tím, že se učí rozvíjet hodnotu kreativity jak v sobě, tak v okolí. Prvek tvořivosti je zapracován v celém 18měsíčním programu MSc v marketingu a tvořivosti a odráží se v ilustrativních případech a osvědčených postupech tvůrčích odvětví. Odborné semináře o módě, designu, architektuře, filmu, hudbě, jazyce, umění, divadle a reklamě jsou díky našim partnerstvím s britskými a evropskými majáky tvořivé. Studenti mají prospěch ze studia v Londýně a Paříži, dvou světově uznávaných středisek výtvarné excelence, stejně jako z podpory špičkové fakulty světové třídy. Spojením tohoto jedinečného zaměření s téměř 200letou zkušeností poskytujeme studentům MSc v marketingu a kreativitě jednu z nejpozoruhodnějších, přemýšlivých a především kariérových marketingových mistrů. Vezměte prosím na vědomí, že MSc v programu Marketing a kreativita se vyučuje výhradně v angličtině a má pouze jeden příjem za rok (leden).... [-]


MSc V Mezinárodním řízení Udržitelnosti

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Paris Německo Berlin + 2 více

Mistr v mezinárodním programu řízení udržitelnosti je dvouletý magisterský program na plný úvazek ve dvou zemích - na ESCP Europe v Berlíně a Paříži. Studenti získají rozsáhlé znalosti o všech oblastech řízení udržitelnosti, jako je například kultura udržitelnosti, dodavatelské řetězce nebo zprávy o CSR. Firemní konzultační projekty, pracovní kariéry a stáže pomáhají studentům rozvíjet vlastní kariérovou síť. Program je instruován v angličtině. ESCP Europe má více než 10 let zkušeností s integrací témat udržitelnosti do obchodních programů. [+]

Mistr v mezinárodním programu řízení udržitelnosti je dvouletý magisterský program na plný úvazek ve dvou zemích - na ESCP Europe v Berlíně a Paříži. Studenti získají rozsáhlé znalosti o všech oblastech řízení udržitelnosti, jako je například kultura udržitelnosti, dodavatelské řetězce nebo zprávy o CSR. Firemní konzultační projekty, pracovní kariéry a stáže pomáhají studentům rozvíjet vlastní kariérovou síť. Program je instruován v angličtině. ESCP Europe má více než 10 let zkušeností s integrací témat udržitelnosti do obchodních programů.

Master v programu mezinárodní udržitelnosti má silný mezinárodní rozměr: budete studovat na ESCP Europe v Berlíně a Paříži a těšit se z globální fakulty ESCP Europe , mezinárodní třídy a celosvětové firemní sítě.... [-]


MSc V Oboru Pohostinství

Campus forma Denní studium 15 měsíců September 2018 Španělsko Madrid Itálie Turin + 2 více

MSc v pohostinství a management cestovního ruchu nabízí prvotřídní obchodní vzdělávání pro mladé profesionály, kteří chtějí usilovat o mezinárodní a rychle se pohybující kariéru v pohostinství a cestovního ruchu. Tato kampaň se uskutečňuje v areálu Madridu a Turína a je určena pro školení manažerů na vysoké úrovni, kteří jim poskytují hluboké znalosti o nástrojích řízení aplikovaných v tomto odvětví a budoucích výzvách tohoto jedinečného, ​​dynamického a rozmanitého odvětví. [+]

O

MSc v pohostinství a management cestovního ruchu nabízí prvotřídní obchodní vzdělávání pro mladé profesionály, kteří chtějí usilovat o mezinárodní a rychle se pohybující kariéru v pohostinství a cestovního ruchu. Tato kampaň se uskutečňuje v areálu Madridu a Turína a je určena pro školení manažerů na vysoké úrovni, kteří jim poskytují hluboké znalosti o nástrojích řízení aplikovaných v tomto odvětví a budoucích výzvách tohoto jedinečného, ​​dynamického a rozmanitého odvětví.

Formát programu

Tento program na plný úvazek nabízí individuální a skupinové studium a profesionální rozvojové aktivity (PDA).

KALENDÁŘ... [-]


MSc V řízení Energie

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2018 Francie Paris Spojené království London + 2 více

MSc v energetickém řízení (MEM) v ESCP Europe je 18-měsíční, postgraduální program na plný úvazek pro ty, kteří se zaměřují na kariéru v energetickém sektoru. [+]

MSc v energetickém řízení (MEM) v ESCP Europe je 18-měsíční, postgraduální program na plný úvazek pro ty, kteří se zaměřují na kariéru v energetickém sektoru .

Vyučován v angličtině v našich londýnských a pařížských areálech a včetně volitelného týdenního semináře ve Spojených státech amerických, MEM je dodáván světoznámou fakultou a speciálně vybranými odborníky z oboru. Cílem MEM je pomoci studentům porozumět energetickému podnikatelskému prostředí a jeho základním ekonomickým a technologickým koncepcím. Účastníci získají schopnost rozvíjet a uplatňovat strategie k řešení hlavních problémů v oblasti regulace a politiky v oblasti energetiky, jakož i posílení.... [-]


Pokročilý Magisterský V Oboru Financí

Campus forma Denní studium 30 týdnů September 2018 Spojené království London Francie Paris + 2 více

To se může pochlubit prestižní fakultou, rozsáhlou sítí absolventů finančních odborníků a pevnými a dlouhodobými vztahy s finančními institucemi (banky, makléři, finanční společnosti). [+]

Nejprve vytvořen v roce 1987, ESCP Europe Advanced Master in Finance je nyní referenčním referentem pro finanční vzdělávání v Evropě. To se může pochlubit prestižní fakultou, rozsáhlou sítí absolventů finančních odborníků a pevnými a dlouhodobými vztahy s finančními institucemi (banky, makléři, finanční společnosti). Program zahrnuje více než 30 týdnů přísné studijní práce na plný úvazek:

15 týdnů v Pařížském kampusu ESCP Europe a 15 týdnů na londýnském kampusu - bezprostředně následuje stáž na podporu aplikovaných odborných dovedností a individuální výzkumný projekt. Pokročilý magisterský inženýr je v neustálém dialogu s předními osobami ve světě financí, aby přizpůsobil svůj obsah měnícím se potřebám trhu a zajistil co nejvyšší možnou úroveň výuky.... [-]


Specializovaný Magisterský Inovací A Podnikání

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Podnikatelé hrají klíčovou roli v podnikových strukturách jako iniciátoři, katalyzátoři a tvůrci přidané hodnoty. Manažeři musí nyní být podnikateli a podnikovými vývojáři a musí být schopni odhalit příležitosti k růstu, rozvíjet a zahájit projekty. Po absolvování specializovaného magisterského studia v oblasti inovací a podnikání mají účastníci celkovou perspektivu, která jim umožňuje navrhnout, stavět a dohlížet na rozvojové projekty ve své kariéře bez ohledu na velikost firmy. Tento program se koná v našem pařížském kampusu. [+]

Podnikání a inovace jsou jádrem hospodářské obnovy společnosti. Stát se podnikatelem je přirozeným krokem pro většinu, ale také obtížné rozhodnutí, protože je to víc než práce, je to "způsob života".

Po dokončení Specialized Master® v oblasti inovací a podnikání mají účastníci hlubokou perspektivu, která jim umožňuje navrhnout, sestavit a dohlížet na rozvojové projekty ve své kariéře. Tento program Specialized Masters® je řízen a vyučován profesory a profesionály, kteří mají zájem o podnikání a sdílejí velké množství nástrojů a zkušeností z terénu. Pro mnohé je tento program Masters odrazovým můstkem pro brilantní podnikatelskou kariéru. Tento specializovaný Master® připravuje podnikatele na vysoké úrovni, aby jednali v prostředí, které je často nejednoznačné a nejisté.... [-]


Specializovaný Magisterský Program V Oblasti Správy Médií

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Specializovaný Master® v oblasti správy médií byl v tomto fascinujícím, avšak křehkém průmyslu úspěšným úvodem pro více než 400 mediálních manažerů, producentů, novinářů a manažerů multimediálních projektů na vysoké úrovni. Dnes absolventi tvoří silnou síť, která nadále posiluje program a zvyšuje jeho tvůrčí energii. Tento program se koná v našem pařížském kampusu. [+]

Dnes, aby se vybrali a vynikli v kariéře v oblasti marketingu nebo komunikace, jsou podstatné dvě vlastnosti: specializace a otevřenost. Specializovaný mistr v marketingu

Specializovaný Master® v oblasti správy médií byl v tomto fascinujícím, avšak křehkém průmyslu úspěšným úvodem pro více než 400 mediálních manažerů, producentů, novinářů a manažerů multimediálních projektů na vysoké úrovni. Dnes absolventi tvoří silnou síť, která nadále posiluje program a zvyšuje jeho tvůrčí energii. Tento program se koná v našem pařížském kampusu.

Klíčové vlastnosti

ESCP Europe Masters jsou profesionálně zaměřené programy v konkrétních oblastech řízení určených pro postgraduální studenty s jasným kariérovým cílem a vedou ke specializaci nebo dvojímu dovednosti v reakci na poptávku firem po vysoce kvalifikovaných manažerech.... [-]


Specializovaný Magisterský Ve Strategii A Organizační Poradenství

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Cílem Specializovaného Masteru v strategickém a organizačním poradenství je školení účastníků firemních konzultací a intervenčních profesí. Ti, kteří jsou odpovědní za plánování a realizaci rozsáhlých projektů pro podniky, musí mít organizační i manažerské odborné znalosti a také schopnost vytvářet jasnou strategickou vizi společnosti a jejích informačních systémů v inovativním kontextu. Tento program se koná na našem Pařížském kampusu. [+]

Cílem Specializovaného Masteru v strategickém a organizačním poradenství je školení účastníků firemních konzultací a intervenčních profesí. Ti, kteří jsou odpovědní za plánování a realizaci rozsáhlých projektů pro podniky, musí mít organizační i manažerské odborné znalosti a také schopnost vytvářet jasnou strategickou vizi společnosti a jejích informačních systémů v inovativním kontextu. Tento program se koná na našem Pařížském kampusu.

Klíčové vlastnosti

ESCP Europe Masters jsou profesionálně zaměřené programy v konkrétních oblastech řízení určených pro postgraduální studenty s jasným kariérovým cílem a vedou ke specializaci nebo dvojímu dovednosti v reakci na poptávku firem po vysoce kvalifikovaných manažerech.... [-]


Specializovaný Magister V Mezinárodním Obchodním Právu A řízení

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Specializovaný Master® v mezinárodním obchodním právu a řízení je program speciálně určený právníkům a právním poradcům. Vzhledem k rostoucí potřebě zlepšit dialog mezi manažery a právníky z řad firem, tento prestižní program kombinuje oblasti práva a řízení. Kurzy se konají v Paříži na našem pařížském kampusu v prvním semestru a v druhém semestru v Londýně, a to jak na našem londýnském kampusu, tak na kampusu Queen Mary University v Londýně. [+]

ESCP Europe Masters jsou profesionálně zaměřené programy v konkrétních oblastech řízení určených pro postgraduální studenty s jasným kariérovým cílem a vedou ke specializaci nebo dvojímu dovednosti v reakci na poptávku firem po vysoce kvalifikovaných manažerech.

Tento magisterský program je jednoletý akademický program na plný úvazek určený pro studenty, kteří jsou držiteli prvního magisterského akademického nebo odborného titulu v oblasti strojírenství, obchodu, architektury, medicíny, práva, farmakologie, politologie, umění nebo jiného postgraduálního studia. Učební plán zahrnuje šest měsíců denní studijní práce včetně mezinárodního semináře, po němž následuje umístění ve firmě trvající nejméně čtyři měsíce a dokončení odborné práce, která má být vyplacena na konci programu.... [-]


Specializovaný Magister V Oboru Marketingu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Dnes, aby se vybrali a vynikli v kariéře v oblasti marketingu nebo komunikace, jsou podstatné dvě vlastnosti: specializace a otevřenost. Specializovaný mistr v marketingu [+]

Klíčové vlastnosti

ESCP Europe Masters jsou profesionálně zaměřené programy v konkrétních oblastech řízení určených pro postgraduální studenty s jasným kariérovým cílem a vedou ke specializaci nebo dvojímu dovednosti v reakci na poptávku firem po vysoce kvalifikovaných manažerech.

Tento magisterský program je jednoletý akademický program na plný úvazek určený pro studenty, kteří jsou držiteli prvního magisterského akademického nebo odborného titulu v oblasti strojírenství, obchodu, architektury, medicíny, práva, farmakologie, politologie, umění nebo jiného postgraduálního studia.

Učební plán zahrnuje šest měsíců denní studijní práce včetně mezinárodního semináře, po němž následuje umístění ve firmě trvající nejméně čtyři měsíce a dokončení odborné práce, která má být vyplacena na konci programu.... [-]


Specializovaný Magister V řízení Kulturních A Uměleckých Aktivit

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Tento specializovaný magisterský program v oblasti řízení kulturních a uměleckých aktivit nabízí další výhodu dvojitého stupně: Specialized Master® z ESCP Europe a Master di II livello z Università Ca ' Foscari Venezia. Program se proto koná od září do prosince v Benátkách a od ledna do března na našem pařížském kampusu. [+]

Tento specializovaný magisterský program v oblasti řízení kulturních a uměleckých aktivit nabízí další výhodu dvojitého stupně: Specialized Master® z ESCP Europe a Master di II livello z Università Ca ' Foscari Venezia. Program se proto koná od září do prosince v Benátkách a od ledna do března na našem pařížském kampusu.

Klíčové vlastnosti

ESCP Europe Masters jsou profesionálně zaměřené programy v konkrétních oblastech řízení určených pro postgraduální studenty s jasným kariérovým cílem a vedou ke specializaci nebo dvojímu dovednosti v reakci na poptávku firem po vysoce kvalifikovaných manažerech.

Tento magisterský program je jednoletý akademický program na plný úvazek určený pro studenty, kteří jsou držiteli prvního magisterského akademického nebo odborného titulu v oblasti strojírenství, obchodu, architektury, medicíny, práva, farmakologie, politologie, umění nebo jiného postgraduálního studia.... [-]


Specializovaný Magister V řízení Obchodní Výkonnosti

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Cílem tohoto programu je pomoci vám dosáhnout vašich profesionálních cílů tím, že vám poskytne průřezovou vizi společností s cílem zlepšit jejich finanční a provozní výkonnost. Tento cíl dosahujeme tím, že spojujeme akademickou dokonalost fakulty ESCP Europe a aktuální znalosti z praxe profesionálních lektorů s využitím různých pedagogických přístupů. Tento program se koná na našem Pařížském kampusu. [+]

ESCP Europe Masters jsou profesionálně zaměřené programy v konkrétních oblastech řízení určených pro postgraduální studenty s jasným kariérovým cílem a vedou ke specializaci nebo dvojímu dovednosti v reakci na poptávku firem po vysoce kvalifikovaných manažerech.

Tento magisterský program je jednoletý akademický program na plný úvazek určený pro studenty, kteří jsou držiteli prvního magisterského akademického nebo odborného titulu v oblasti strojírenství, obchodu, architektury, medicíny, práva, farmakologie, politologie, umění nebo jiného postgraduálního studia. Učební plán zahrnuje šest měsíců denní studijní práce včetně mezinárodního semináře, po němž následuje umístění ve firmě trvající nejméně čtyři měsíce a dokončení odborné práce, která má být vyplacena na konci programu.... [-]


Specializovaný Magistr V Mezinárodním řízení Bohatství

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Akreditovaný CIF (Investiční poradce) a CJA (relevantní právní odborné znalosti), Specialized Master® v mezinárodním managementu bohatství (dříve MS Private Banking a Finanční plánování) na našem Pařížském kampusu vyškolejí vysoce postavené generály v oboru. Kariérní příležitosti jsou úžasné: advokáti, bankovní poradci, právníci, odborníci na pojišťovnictví, daňové poradce, účetní, správci nemovitostí, finanční poradci - a mnoho dalších. Studenti tráví měsíc na našem londýnském kampusu. [+]

Akreditovaný CIF (Investiční poradce) a CJA (relevantní právní odborné znalosti), Specialized Master® v mezinárodním managementu bohatství (dříve MS Private Banking a Finanční plánování) na našem Pařížském kampusu vyškolejí vysoce postavené generály v oboru. Kariérní příležitosti jsou úžasné: advokáti, bankovní poradci, právníci, odborníci na pojišťovnictví, daňové poradce, účetní, správci nemovitostí, finanční poradci - a mnoho dalších. Studenti tráví měsíc na našem londýnském kampusu.

Tváří v tvář rozvoji multiprofesního prostředí, rostoucí internacionalizace a stále složitějších problémů týkajících se osobních aktiv, které se týkají jak klíčových aktérů, tak aktivit v oblasti správy majetku v této oblasti, se společnost ESCP Europe rozhodla rozvinout tyto programy do skutečně mezinárodních učebních osnov; jediný svého druhu.... [-]


Specializovaný Magistr V Mezinárodním řízení Projektu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

Specializovaný Master® v mezinárodním projektovém řízení řeší strategické ekonomické a finanční aspekty projektového řízení a mezinárodního obchodu a věnuje zvláštní pozornost rozvoji vyjednávacích dovedností a schopnosti pracovat v mezinárodních týmech. Jeden měsíční mezinárodní seminář je součástí volby mezi Asií nebo Latinskou Amerikou. Tento program se koná v našem Pařížském kampusu. [+]

Specializovaný Master® v mezinárodním projektovém řízení řeší strategické ekonomické a finanční aspekty řízení projektů a mezinárodního obchodu a věnuje zvláštní pozornost rozvoji vyjednávacích dovedností a schopnosti pracovat v mezinárodních týmech. Jeden měsíční mezinárodní seminář je součástí volby mezi Asií nebo Latinskou Amerikou. Tento program se koná v našem Pařížském kampusu.

ESCP Europe Masters jsou profesionálně zaměřené programy v konkrétních oblastech řízení určených pro postgraduální studenty s jasným kariérovým cílem a vedou ke specializaci nebo dvojímu dovednosti v reakci na poptávku firem po vysoce kvalifikovaných manažerech.... [-]


Specializovaný Magistr V Oblasti Auditu A Poradenství

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

ESCP Europe Masters jsou profesionálně zaměřené programy v konkrétních oblastech řízení určených pro postgraduální studenty s jasným kariérovým cílem a vedou ke specializaci nebo dvojímu dovednosti v reakci na poptávku firem po vysoce kvalifikovaných manažerech. [+]

ESCP Europe Masters jsou profesionálně zaměřené programy v konkrétních oblastech řízení určených pro postgraduální studenty s jasným kariérovým cílem a vedou ke specializaci nebo dvojímu dovednosti v reakci na poptávku firem po vysoce kvalifikovaných manažerech.

Tento magisterský program je jednoletý akademický program na plný úvazek určený pro studenty, kteří jsou držiteli prvního magisterského akademického nebo odborného titulu v oblasti strojírenství, obchodu, architektury, medicíny, práva, farmakologie, politologie, umění nebo jiného postgraduálního studia. Učební plán zahrnuje šest měsíců denní studijní práce včetně mezinárodního semináře, po němž následuje umístění ve firmě trvající nejméně čtyři měsíce a dokončení odborné práce, která má být vyplacena na konci programu.... [-]


Videos

ESCP Europe I Paris Campus

Contact

ESCP Europe

Adresa, 1. řádek ESCP Europe Campus Paris 79, avenue de la République
75543 Paris, Île-de-France, Francie
Website http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefonní číslo +33 1 49 23 20 00

ESCP EUROPE

Adresa, 1. řádek ESCP Europe Campus Madrid c/Arroyofresno 1, 28035 Madrid Spain
28035 Madrid, Community of Madrid, Španělsko
Website http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefonní číslo +34 913 86 25 11

ESCP Europe - London Campus

Adresa, 1. řádek ESCP Europe Campus London 527 Finchley Road
NW3 7BG London, England, Spojené království
Website http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefonní číslo false

ESCP Europe

Adresa, 1. řádek ESCP Europe Campus Berlin Heubnerweg 8-10
14059 Berlin, Berlin, Německo
Website http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefonní číslo +49 30 320070

ESCP-EUROPE Torino

Adresa, 1. řádek ESCP Europe Torino Campus Corso Unione Sovieticà, 218 bis
10134 Turin, Piedmont, Itálie
Website http://escpeuro.pe/1jO3PBL
Telefonní číslo +39 011 670 5894

Adresa, 1. řádek ESCP Europe Warsaw Campus c/o Kozminski University 57/59 Jagiellonska St.
03-301 Warsaw, Masovian Voivodeship, Polsko
Telefonní číslo false

Adresa, 1. řádek Beijing, Beijing, Čína
Telefonní číslo false

Adresa, 1. řádek Delhi, Indie
Telefonní číslo false