Přečtěte si oficiální popis

ESCOM je škola chemického inženýrství se sídlem ve Francii v Compiègne. Jeho výcvik a diplom jsou uznávány a akreditovány Komisí titulů inženýr (CTI) a ministerstvem vysokoškolského vzdělávání. Jsme součástí sítě soukromých škol FESIC, Confederation of Grandes Ecoles (CGE) a Gay-Lussac Federation (FGL), která spojuje škola chemie ve Francii.

Inženýrský výcvik ESCOM kombinuje vědecké disciplíny, zejména chemii, s inženýrskými technikami (včetně chemického inženýrství a procesního inženýrství), humanitními vědami (ekonomickými a společenskými vědami a jazyky) a otevřenost k podnikání a internacionalizace.

Spojením ESCOM se školení zaměřuje na inovace, ekologickou chemii a udržitelný rozvoj. Připravuje se pro širokou škálu profesí a odvětví: jemné chemikálie a aplikace, biotechnologie, agro-průmysl, životní prostředí, energie, léčiva, kosmetika ...)

Nachází se na univerzitě v ESCOM University of Technology (UTC), ESCOM přispívá k územní dynamice na akademické úrovni a výzkumu v oblasti zelené chemie a udržitelných procesů.escom2

Některé klíčové postavy

 • 1957 školní nadace
 • 3000 absolventů od založení
 • 630 studentů
 • 20 mezinárodních studentů každoročně uvítá
 • 24 učitelů a profesorů z oblasti výzkumu
 • 100 reproduktorů z akademického nebo průmyslového světa
 • 2 výzkumné týmy, 1 v procesním inženýrství, 1 v organické chemii s cílem valorizace zemědělských zdrojů
 • 2 konkurenceschopné klastry IAR (Průmysl a zemědělské zdroje) a Elastopoleescom1

Rámec životaCompiègne je provinční město, klidné a příjemné. Jeho obyvatelé těží z výjimečného přírodního a kulturního prostředí: Císařský palác, Clairière de l'Armistice, Château de Pierrefonds, Château de Chantilly, jeden z největších lesů v Evropě, národní hřebčín ...

 • Jedná se o město Francie, které se řadí mezi první z hlediska kvality života
 • 42 000 obyvatel pro 5000 studentů
 • 2 divadla, 2 koncertní sály, hudební festivaly (jazz, rock, elektro ...), sportovní zařízení (zimní stadion, bazén, haly a sportoviště, motokáry, bowling ...)
 • 45 minut vlakem z Paříže
 • 30 minut od letiště Roissy Charles De Gaulleescom3

Poplatky za školnéAbsolventi studentů podléhají školným.

Programy se vyučují na:
Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

ESCOM : École Supérieure de Chimie Organique et Minérale

L'ESCOM Délivré un diplôme d'Ingénieur constituée de 5 années d'Etudes en věd o et techniky dans le domaine de la Chimie et du Génie des PROCEDES. Ce diplôme est reconnu ... [+]

L'ESCOM Délivré un diplôme d'Ingénieur constitue de 5 années d'Etudes en věd o et techniky dans le domaine de la Chimie et du Génie des PROCEDES. Ce diplôme est reconnu au même titr qu'un mistr selon le kádr des přiznává de Bologne. Le diplôme d'ingénieur chimiste de l'est ESCOM certifié par le štítek EUR-ACE.

Les Etudiants Internationaux peuvent rejoindre l'ESCom à differents niveaux Durant ces 5 années et navíc particulièrement lors de la 3EME année. Chaque année est constituée de cours de travaux Pratiques en LABORATOIRES et de etapy A réaliser en France ou à l'mezinárodní. L'ensemble des Cours est upustit od en français.

En 3EME année (ekvivalent de la Dernière année de bakalářský) le Program est constitue des Matiéres suivantes:... [-]

Francie Compiègne
Září 2019
Francouzština
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Escom - Ecole Supérieure de Chimie Organique et Minérale
Adresa, 1. řádek
Ecole Supérieure de Chimie Organique et Minérale – ESCOM 1, allée du Réseau Jean-Marie Buckmaster 60200 Compiègne
Compiègne, Hauts-de-France, Francie
Website
Telefonní číslo
+33 3 44 23 88 29