Přečtěte si oficiální popis

Školení pro všechny: obchodní srdce Skupiny Esccom

Esccom Group - www.esccom.net

Skupina, kterou vytvořil Michel Rolland, je přítomen v Alpes Maritimes od roku 1983. Odborná škola a výcvikové středisko, jsme byli schopni naslouchat požadavkům a očekáváním každého a my přizpůsobit tím, že nabízí různé aktivity. S více než 32 roků zkušeností, Graduate School of Business a řízení komunikace a nabízí celou řadu kurzů pro všechny diváky.

Školní vzdělávání:

S terciárního Esccom připravujeme bakalaureáta podnikání na Higher National Diploma (BTS) ve stupních Bac +3 a Bac + 5 a odborných titulů. Nabízíme školení v následujících oblastech: obchod, marketing, sekretářské, IT, účetnictví, management, daně, management a lidské zdroje.

Připravíme vás na evropských diplomů, jejichž DEES (bac 3) v oblasti marketingu a managementu humanitních a Evropského hlavního řízení a strategie podnikových zdrojů. Tyto tituly jsou s vysokou přidanou hodnotou v Evropě a mezi společnostmi. Bez ohledu na směr si vyberete, naše starost je váš profesní a akademické úspěchy. Výběr ESCCOM, každý má podporu, trénovat tým učitelů z profesního světa, ale také s osvědčenou pedagogickou praxi. Naši studenti a praktikanti vychutnat pohodlné pokoje, které jsou vybaveny účinným IT zařízením.

Naše zkušenosti nám umožňují poskytovat více a častěji přímý vztah s firmami, které usnadňuje hledání stáží. Dvě školící střediska jsou přítomny v oddělení: ESCCOM Nice a Cannes ESCCOM.

A nezapomeňte, naše třetí centrum: Esccom Académie Culinaire kde cvičíme budoucí odborníky v hotelu a stravování, a připravit diplomy, jako Higher National Diploma (BTS). Nabízíme intenzivní odborné přípravy v pohodlné a úzké části reality skrze naší tréninkové restaurace. Má silnou technickou platformu a restaurace uživatelsky přívětivé aplikace. Esccom Culinary Academy, můžete sledovat kurzy dort, potraviny a služby. Kulinářské akademie se nachází ve městě Nice.

Pro více informací, navštivte následující odkaz: www.esccom-restauration.com

Programy se vyučují na:
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion

Tento mistr je vyškolit budoucí manažery, kteří budou pracovat na různých hospodářských funkčních oblastí podnikání. To je Evropský diplom uděluje Evropské federace škol ... [+]

To je Evropský diplom uděluje Evropské federace škol (Fede) dává BAC + 5 úroveň.

UVEDENÁ JOBS

Evropský magisterský program MSE připravuje studenty na manažerské pozice a obchodních strategií v oblasti lidských zdrojů, řízení, managementu, marketingu, obchodu, mezinárodní prostředí, v různých odvětvích v rámci střední a velké organizace.

Závěrečná zkouška: Máte nějaké testy pozdní v prvním roce a zbývající zkoušky na konci druhého roku. Současně máte TOEIC na konci druhého roku.

CANDIDATE PROFIL:

Silná motivace Chuť lidského kontaktu Iniciativa Houževnatost Dynamika Obsazenost

Požadavky Level & vstupné?... [-]

Francie Pěkný Cannes-et-Clairan Agde
Září 2020
Angličtina,Francouzština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

ESCCOM à Nice

ESCCOM Académie Culinaire à Nice

Harlem Shake Deesma 2K13 ESCCOM