Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Školení pro všechny: obchodní srdce Skupiny Esccom

Esccom Group - www.esccom.net

Skupina, kterou vytvořil Michel Rolland, je přítomen v Alpes Maritimes od roku 1983. Odborná škola a výcvikové středisko, jsme byli schopni naslouchat požadavkům a očekáváním každého a my přizpůsobit tím, že nabízí různé aktivity. S více než 32 roků zkušeností, Graduate School of Business a řízení komunikace a nabízí celou řadu kurzů pro všechny diváky.

Školní vzdělávání:

S terciárního Esccom připravujeme bakalaureáta podnikání na Higher National Diploma (BTS) ve stupních Bac +3 a Bac + 5 a odborných titulů. Nabízíme školení v následujících oblastech: obchod, marketing, sekretářské, IT, účetnictví, management, daně, management a lidské zdroje.

Připravíme vás na evropských diplomů, jejichž DEES (bac 3) v oblasti marketingu a managementu humanitních a Evropského hlavního řízení a strategie podnikových zdrojů. Tyto tituly jsou s vysokou přidanou hodnotou v Evropě a mezi společnostmi. Bez ohledu na směr si vyberete, naše starost je váš profesní a akademické úspěchy. Výběr ESCCOM, každý má podporu, trénovat tým učitelů z profesního světa, ale také s osvědčenou pedagogickou praxi. Naši studenti a praktikanti vychutnat pohodlné pokoje, které jsou vybaveny účinným IT zařízením.

Naše zkušenosti nám umožňují poskytovat více a častěji přímý vztah s firmami, které usnadňuje hledání stáží. Dvě školící střediska jsou přítomny v oddělení: ESCCOM Nice a Cannes ESCCOM.

A nezapomeňte, naše třetí centrum: Esccom Académie Culinaire kde cvičíme budoucí odborníky v hotelu a stravování, a připravit diplomy, jako Higher National Diploma (BTS). Nabízíme intenzivní odborné přípravy v pohodlné a úzké části reality skrze naší tréninkové restaurace. Má silnou technickou platformu a restaurace uživatelsky přívětivé aplikace. Esccom Culinary Academy, můžete sledovat kurzy dort, potraviny a služby. Kulinářské akademie se nachází ve městě Nice.

Pro více informací, navštivte následující odkaz: www.esccom-restauration.com

Místa

Agde

Adresa, 1. řádek
22 Rue El Nouzah
0600 Agde, Occitanie, Francie

Agde

E.S.C.COM.

Adresa, 1. řádek
5 Rue Migno
06400 Agde, Occitanie, Francie
Telefonní číslo
+33 4 93 68 42 11