Přečtěte si oficiální popis

Groupe ESC Troyes v Champagne

Být nejmladší Grande Ecole ve Francii je výhodou pro společnost Groupe ESC Troyes, která od svého založení v roce 1992 usiluje o to, aby pokročila v odvážných inovacích a v co největší míře v náročných experimentech.

Od začátku jsme byli nadšením a odvážností hnací silou za všechno, co děláme. Naším cílem je vnucovat tento nápad do našich studentů denně. V poměrně veliké škole tvoří interdisciplinární a multikulturní aspekty základy naší instituce - studenti jsou součástí této skutečné dynamiky, která se jim daří prosadit ve světě. Struktuli jsme naši skupinu, která se stále rozšiřuje tím, že se otevírá mezinárodnímu společenství, se specializovanými týmy, které přivítají mezinárodní studenty. Bez ohledu na to, odkud pocházíte, můžete si být jisti, že výběrem jednoho z našich programů v Groupe ESC Troyes vybíráte mnohem více než jen škola: je to životní volba, která vám umožní rozvíjet, jít vpřed a být schopna představovat budoucnost.

Struktuli jsme naši skupinu, která se stále rozšiřuje tím, že se otevírá mezinárodnímu společenství, se specializovanými týmy, které přivítají a vedou mezinárodní studenty. Bez ohledu na to, odkud pocházíte, můžete si být jisti, že výběrem jednoho z našich programů v Groupe ESC Troyes vybíráte mnohem víc než jen škola: je to životní volba, která vám umožní rozvíjet, jít kupředu a být schopen představovat budoucnost.

Skupina v současné době provozuje 4 velké školy:

-School mezinárodního obchodu

-Profesionální škola managementu (2-letý magisterský titul s majory v marketingu

-Školní turistika, volný čas

-Školní výuka (3 roky bakalářského studia 2 let magisterského studia)

Studentská populace je nyní 1800 studentů (440 v roce 2004) 380 mezinárodních výměnných studentů. Jeho (skutečně žijící) mezinárodní síť (výměna studentů a učitelů / výzkumů) se skládá z 196 partnerských univerzit.

Město Troyes

Troyes en Champagne je v srdci této mýtické a slavnostní oblasti, 90 minut od centra Paříže, obyvatelé Troyes udrželi ducha starých Champagne veletrhů: chuť po pohostinství, chuť k životu a žízeň po objevu . Troyes dnes zažívá vynikající kulturní, univerzitní a komerční šumění. Studentský život rozjasní město a jeho legendární architekturu. Mnoho kulturních akcí, výstav a akcí vám ukáže, jak ocenit život v Champagne!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Groupe ESC Troyes in Champagne

Groupe ESC Troyes v Champagne byla vytvořena v roce 1992, je tedy nejmladší francouzský Business School. To má všechny národní akreditace (plné uznání ze strany Národní m ... [+]

Mistr v globálním designu

Starobylé opatství «Abbaye Saint-Martin-Es-Aires» pochází z XVI století, hostí School of Design (Ecole Supérieure de design). Z této lokalitě plné historie v obchodním světě, studenti zdokonalit své schopnosti a dovednosti učit jednání s firmami na skutečných případech. Chcete-li umožnit studentům vyzkoušet své tvůrčí vášeň k plné, a vytvořit nějaké dobré vyhlídky do budoucna, pedagogický přístup je založen na poslech očekávání odborníky prostřednictvím řízení projektů a soutěží. Na vrcholu se, že studenti provádějí stáž v délce šesti měsíců minimum, s cílem získat skutečný přístup ze světa podnikání, který bude dělat celý rozdíl na konci jejich studia.... [-]

Francie Troyes
Kontaktuj školu
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Groupe ESC Troyes in Champagne

Groupe ESC Troyes v Champagne byla vytvořena v roce 1992, je tedy nejmladší francouzský Business School. To má všechny národní akreditace (plné uznání ze strany Národní m ... [+]

2-YEAR MAGISTERSKÝ TITUL

Graduate School of Management

Jako Graduate School of Management, naším posláním je nejen trénovat s vysokým potenciálem profily, ale také zodpovědný vedení. Kromě technické dovednosti, škola se může přenášet na své studenty, náš personál je zde také doprovázet a pomáhat studentům, aby se stal ctihodní, uctivé a respektované vedení. Díky šitý na míru učební plán, studijní pobyty v zahraničí, Studentská unie život a trénovat naši pedagogických pracovníků, budete postupně vybudovat silnou Profesionální projekt pro sebe a stát se mladý absolvent s skvělou budoucnost.

Škola je akreditována francouzského "Konference des Grandes Écoles" a je členem EFMD a AACSB International... [-]

Francie Troyes
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Campus Brossolette (ESC, INBA, EMVOL)
217 avenue Pierre Brossolette

Troyes, Grand Est, BP 710 - 10002 FR