Groupe ESC Troyes in Champagne

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Groupe ESC Troyes v Champagne

Být nejmladší Grande Ecole ve Francii je výhodou pro společnost Groupe ESC Troyes, která od svého založení v roce 1992 usiluje o to, aby pokročila v odvážných inovacích a v co největší míře v náročných experimentech.

Od začátku jsme byli nadšením a odvážností hnací silou za všechno, co děláme. Naším cílem je vnucovat tento nápad do našich studentů denně. V poměrně veliké škole tvoří interdisciplinární a multikulturní aspekty základy naší instituce - studenti jsou součástí této skutečné dynamiky, která se jim daří prosadit ve světě. Struktuli jsme naši skupinu, která se stále rozšiřuje tím, že se otevírá mezinárodnímu společenství, se specializovanými týmy, které přivítají mezinárodní studenty. Bez ohledu na to, odkud pocházíte, můžete si být jisti, že výběrem jednoho z našich programů v Groupe ESC Troyes vybíráte mnohem více než jen škola: je to životní volba, která vám umožní rozvíjet, jít vpřed a být schopna představovat budoucnost.

Struktuli jsme naši skupinu, která se stále rozšiřuje tím, že se otevírá mezinárodnímu společenství, se specializovanými týmy, které přivítají a vedou mezinárodní studenty. Bez ohledu na to, odkud pocházíte, můžete si být jisti, že výběrem jednoho z našich programů v Groupe ESC Troyes vybíráte mnohem víc než jen škola: je to životní volba, která vám umožní rozvíjet, jít kupředu a být schopen představovat budoucnost.

Skupina v současné době provozuje 4 velké školy:

-School mezinárodního obchodu

-Profesionální škola managementu (2-letý magisterský titul s majory v marketingu

-Školní turistika, volný čas

-Školní výuka (3 roky bakalářského studia 2 let magisterského studia)

Studentská populace je nyní 1800 studentů (440 v roce 2004) 380 mezinárodních výměnných studentů. Jeho (skutečně žijící) mezinárodní síť (výměna studentů a učitelů / výzkumů) se skládá z 196 partnerských univerzit.

Město Troyes

Troyes en Champagne je v srdci této mýtické a slavnostní oblasti, 90 minut od centra Paříže, obyvatelé Troyes udrželi ducha starých Champagne veletrhů: chuť po pohostinství, chuť k životu a žízeň po objevu . Troyes dnes zažívá vynikající kulturní, univerzitní a komerční šumění. Studentský život rozjasní město a jeho legendární architekturu. Mnoho kulturních akcí, výstav a akcí vám ukáže, jak ocenit život v Champagne!

Místa

Troyes

Adresa, 1. řádek
Campus Brossolette (ESC, INBA, EMVOL)
217 avenue Pierre Brossolette

BP 710 - 10002 Troyes, Grand Est, Francie