ESC Amiens School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Historie ESC Amiens School of Management

V době, kdy ESC Amiens School of Management otevírá novou stránku ve své historii, se podíváme zpět na hodnoty a principy, které formovaly školu.

Amiens Business School, založená v roce 1942, se vždy snažila inovovat a experimentovat. Silný charakter, který umožnil škole rychle se rozvíjet v hlavních sítích vysokého školství a rozšířit své činnosti jak na manažerské vzdělávání od roku 1962 (magisterský titul v oboru management), tak i na střední management s bakalářským titulem od roku 1988.

V současné době se ESC Amiens School of Management zaměřuje zejména na velkou sociální otevřenost, zapojení společností do centra vzdělávacího procesu, ale také na silnou touhu přispět k rozvoji regionu Hauts de France (severně od Francie, 6 milionů obyvatel) ). ESC Amiens School of Management nabízí počáteční a průběžné vzdělávací programy od vysokoškoláka po postgraduální studium (magisterský titul v oboru mezinárodní operační management, bakalář v mezinárodním obchodu a MBA v mezinárodním obchodu a logistice), které odrážejí to nejlepší ze svých téměř 80 let zkušeností a inovací.

Hodnoty a mise

Posláním ESC Amiens School of Management je vyškolit talentované studenty, aby se stali profesionály, kteří jsou schopni porozumět světu kolem nich, chopit se příležitostí při respektování lidí a planety.

S téměř 80 lety zkušeností je posláním ESC Amiens School of Management identifikovat potenciál, odhalit a kultivovat talenty, trénovat a integrovat se do profesionálního světového současného a budoucího generace manažerů a podnikatelů, kteří mají vytvářet ekonomickou a společenskou hodnotu v globální a digitální svět. I když existuje spousta vzdělávacích kurzů, které se naučí, jak se stát manažerem budoucnosti, ESC Amiens School of Management odmítá hrát roli standardizace, která své studenty ponoří do masy.

Naopak, ESC Amiens School of Management upřednostňuje jedinečnost a zdůrazňuje know-how, mezilidské dovednosti a profesionální chování, respektující každého jednotlivce, daleko od zastaralé formy, ve které jsou potlačovány všechny formy kreativity. Každé školení poskytované v ESC Amiens School of Management nese tyto hodnoty.

133938_IMG001.jpg

ESC Amiens / ESC Amiens

Poprvé se učí správně: Cesta profesionálního chování

Naše partnerské společnosti jsou v centru vzdělávání ESC Amiens School of Management založeného na naší profesionální cestě chování (PBP). PBP umožňuje studentům, aby byli okamžitě ponořeni do profesionálních misí, jako jsou průzkumy, jednání v reálném životě, živé diskuse se zúčastněnými stranami společnosti atd. PBP uděluje body, které hodnotí profesionální chování každého studenta a jejich schopnost využívat všechny manažerské znalosti na vrcholu náročných lidské vztahy. Cílem společnosti ESC Amiens School of Management jednat se sociálním zájmem, ale způsobem, který bude sloužit nejvyšším očekáváním společnosti!

Pozorování praktik a aplikovaný výzkum

Škola podporuje učení sledováním inovativních a efektivních obchodních praktik prostřednictvím rozvoje aktivit aplikovaného výzkumu. Zvědavost, přísnost, analytické dovednosti, otevřenost jsou vlastnosti dobrého vědce a manažera zítřka. Výzkum je organizován tak, aby zapojil studenty do globálního procesu pozorování osvědčených postupů a sdílení jejich zjištění s podniky.

Místa

Amiens

Adresa, 1. řádek
18, place Saint Michel, CS53802
80038 Amiens, Hauts-de-France, Francie