ESAIP Graduate School of Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Esaip je absolventská škola strojírenství, která navrhuje všeobecné tříleté všeobecné vzdělání, které začíná na úrovni Bac 2 nebo je založeno na pětiletém kurzu začínajícím na úrovni Bac. Esaip nabízí dva diplomy v Angers a Aix-en-Provence:

  • Počítačové vědy a sítě
  • Bezpečnost, životní prostředí a řízení průmyslových rizik.

Absolventská škola inženýrství je pověřena vedením "Commission des Titres d'Ingénieurs", značkou EUR-ACE, členem Konfe- rence des Grandes Ecoles.

Již více než 25 let se e saip, absolventská inženýrská škola v Angers, vyškolila více než 2 000 mladých lidí z oblasti počítačové vědy

Společnost Esaip splňuje všechny požadavky na kvalitu požadované nejvyššími francouzskými orgány: uznání státu, povolení Komise des Titres d'Ingénieurs a člen Konfederace des Grandes Ecoles.

Mezinárodní vztahy jsou v centru rozvoje e SAIP je. Tento závazek je uznán značkou EUR-ACE.

Skupina e saip je národní síť se 2 inženýrskými kampusy a 6 "bakalářským mistrem". Je to také síť více než 80 partnerských univerzit po celém světě.

esaip 4

Studium v ​​Angers, Francie

Studium ve Francii vám dává příležitost prozkoumat jedinečné umění života, jídla

18. největší francouzské studentské město se 270 000 obyvateli, to je univerzitní město: 33 000 studentů, více než 4000 cizinců (Lékařská škola, mnoho univerzitních škol, 6 vysokoškolských inženýrských a manažerských škol "Grandes Écoles").

LaSalle School

Esaip je škola La Salle a jako taková se snaží nabídnout své programy studentům ze všech oblastí života při respektování každého jednotlivce. Spolupráce a projektové učení jsou jádrem našeho projektu.

Zatímco studium na e saip, každý student je trénoval pro jejich profesní kariéru a může rozhodnout o vybudování individuální Pathway s dvojitými diplomy - management nebo specializace. Osobní rozvoj je také důležitý prostřednictvím studentských klubů nebo zvláštních zájmů - umění, hudba, sport, humanitární, atd.

esaip 3

Angers stručně a na obrázcích

Na okraji Angers, města v srdci údolí Loiry

  • 155 000 obyvatel (283 000 s aglomerací) - 18. největším francouzským městem
  • 48% obyvatel je mladších 30 let
  • 33 000 studentů, z toho 2000 ze zahraničí
  • 90 minut od Paříže
  • 90 minut od pobřeží Atlantiku a letiště Nantes

Místa

Angers

ESAIP

Adresa, 1. řádek
GROUPE ESAIP
18, rue du 8 mai 1945
St Barthélemy d'Anjou

49124 Angers, Pays de la Loire, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium