Přečtěte si oficiální popis

Esaip je absolventská škola strojírenství, která navrhuje všeobecné tříleté všeobecné vzdělání, které začíná na úrovni Bac 2 nebo je založeno na pětiletém kurzu začínajícím na úrovni Bac. Esaip nabízí dva diplomy v Angers a Aix-en-Provence:

  • Počítačové vědy a sítě
  • Bezpečnost, životní prostředí a řízení průmyslových rizik.

Absolventská škola inženýrství je pověřena vedením "Commission des Titres d'Ingénieurs", značkou EUR-ACE, členem Konfe- rence des Grandes Ecoles.

Již více než 25 let se e saip, absolventská inženýrská škola v Angers, vyškolila více než 2 000 mladých lidí z oblasti počítačové vědy

Společnost Esaip splňuje všechny požadavky na kvalitu požadované nejvyššími francouzskými orgány: uznání státu, povolení Komise des Titres d'Ingénieurs a člen Konfederace des Grandes Ecoles.

Mezinárodní vztahy jsou v centru rozvoje e SAIP je. Tento závazek je uznán značkou EUR-ACE.

Skupina e saip je národní síť se 2 inženýrskými kampusy a 6 "bakalářským mistrem". Je to také síť více než 80 partnerských univerzit po celém světě.

esaip 4

Studium v ​​Angers, Francie

Studium ve Francii vám dává příležitost prozkoumat jedinečné umění života, jídla

18. největší francouzské studentské město se 270 000 obyvateli, to je univerzitní město: 33 000 studentů, více než 4000 cizinců (Lékařská škola, mnoho univerzitních škol, 6 vysokoškolských inženýrských a manažerských škol "Grandes Écoles").

LaSalle School

Esaip je škola La Salle a jako taková se snaží nabídnout své programy studentům ze všech oblastí života při respektování každého jednotlivce. Spolupráce a projektové učení jsou jádrem našeho projektu.

Zatímco studium na e saip, každý student je trénoval pro jejich profesní kariéru a může rozhodnout o vybudování individuální Pathway s dvojitými diplomy - management nebo specializace. Osobní rozvoj je také důležitý prostřednictvím studentských klubů nebo zvláštních zájmů - umění, hudba, sport, humanitární, atd.

esaip 3

Angers stručně a na obrázcích

Na okraji Angers, města v srdci údolí Loiry

  • 155 000 obyvatel (283 000 s aglomerací) - 18. největším francouzským městem
  • 48% obyvatel je mladších 30 let
  • 33 000 studentů, z toho 2000 ze zahraničí
  • 90 minut od Paříže
  • 90 minut od pobřeží Atlantiku a letiště Nantes
Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

ESAIP Graduate School of Engineering

3letý program ve francouzštině ... [+]

3-letý program ve francouzštině

Bezpečnostní inteligentní systémyPřipojená zařízeníVelké údajeDigitální správa

() Profesionální certifikáty v našem interním vzdělávacím centru

[-]
Francie Angers
Září 2020
Francouzština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ESAIP Graduate School of Engineering

Program esaip Engineer v řízení rizik ... [+]

Inženýrský program e saip v řízení rizik

Obrys

Můžete se stát e saip Engineer rovnou po vysokoškolském stupni (3-letý Pathway ).

18 měsíců třídy, laboratoře4 hlavní týmové projekty9 měsíců stáží2-semestrální studium v ​​zahraničí1 Hlavní: odborná specializace 600h za 2 roky1 Orientace na drobné předměty podnikatelského sektoru: 70 hodin v loňském roce

Nb: Ve francouzských Grandes écoles se roky počítají od třetího roku po střední škole

Inženýrský program

3-leté Pathway

Rok 3:Trénink v Angers (7 měsíců)Trénink v zahraničí na partnerské univerzitě (5 měsíců)Firemní stáž (4-6 týdnů)Rok 4:Trénink v Angers (5 měsíců) Team Application Project Obchodní projekt Inovace Projektový tým Volba MAJOR Výběr MINORPracovní stáž (8-10 týdnů)Rok 5:Trénink v zahraničí na partnerské univerzitě (5 měsíců)Inženýrská praxe (6 měsíců)The... [-]
Francie Angers
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ESAIP Graduate School of Engineering

Připojte se k nové generaci e-businessu ... [+]

Udělejte rozdíl na trhu

Nemusíte mluvit francouzsky, abyste navštěvovali naše programy (vyučované výhradně v angličtině), ale před absolvováním budete ovládat francouzskou a francouzskou kulturu. E saip má jedinečné partnerství s francouzským jazykovým centrem CIDEF, které bylo schváleno francouzským státem.

Navíc budete mít významné zkušenosti s francouzskými společnostmi a budete mít jedinečné francouzské manažerské dovednosti!

Dále budete moci komunikovat s více než 247 miliony francouzsky mluvících lidí v 80 zemích, které se nacházejí na pěti kontinentech.

Mezinárodní MSS esaip se vyučuje výhradně v angličtině. Studenti nejsou povinni prokázat francouzskou odbornost po začátku programu.... [-]

Francie Angers
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ESAIP Graduate School of Engineering

Nemusíte mluvit francouzsky, abyste navštěvovali naše programy (vyučované výhradně v angličtině), ale před absolvováním budete ovládat francouzskou a francouzskou kulturu ... [+]

Nemusíte mluvit francouzsky, abyste navštěvovali naše programy (vyučované výhradně v angličtině), ale před absolvováním budete ovládat francouzskou a francouzskou kulturu.

STRUČNĚ:

Dvouletý program

Program podzimního jarního programu z března

Klíčové moduly

Software

4 certifikační balíčky (1 výběr)

Projektový manažer (ITIL, CMMI) síťový expert (CEH, ECSA)

ZMĚNIT ROZDĚLENÍ NA TRHU

Nemusíte mluvit francouzsky, abyste navštěvovali naše programy (vyučované výhradně v angličtině), ale před absolvováním budete ovládat francouzskou a francouzskou kulturu. ESAIP má jedinečné partnerství s francouzským jazykovým centrem CIDEF, které bylo schváleno francouzským státem.... [-]

Francie Angers
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ESAIP Graduate School of Engineering

Školení Engineer ESAIP prevence rizik, životní prostředí byl navržen tak, aby ... ... [+]

Školení Engineer ESAIP prevence rizik, životní prostředí byl navržen tak, aby vám:

pochopit různé aspekty profese inženýrství životního prostředí, bezpečnosti a prevenci rizik na jedné z našich dvou areálech (Angers nebo Grasse) možnost rozhodnout se pro tematického podnikání

ESAIP nabízí dokončíte výcvik:

o jeden rok při ESSCA Angers jako součást dvojitého obor řízení mezinárodní dvojí stupeň na partnerské univerzitě Trasa

Stát se inženýr (an) ESAIP je možné po Bac (samozřejmě do 5 let), nebo po Bac + 2 / + 3 (samozřejmě za 3 roky). Inženýrské program zahrnuje:

18 měsíců školení (kurzy tváří v tvář, TP / TD) 4 hlavní projekty tým, 9 měsíců pracovní zkušenosti stáž 2 Zahraniční Studijní pobyty na 3 a 5 měsíců 1 hlavní "obchody", při výběru 600H 2 roky 1 menší "průmysl" ve výběru 70h v posledním roce 4 hlavní "obchody" ... [-]
Francie Angers
Září 2020
Angličtina,Francouzština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Gala ESAIP 2015

ESAIP - école d'ingénieurs - Angers