EPITECH

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vážení zahraniční studenti!

Budeme rádi, vítám vás na Graduate School of Digital Innovation EPITECH a doufáme, že budete jistě ocení jedinečnou vzdělávací zkušenost! školní Epitech vysloužil pověst jako přední vzdělávací instituce, pomáhá studentům otočit vášeň informatiky v profesi a otevření dveří pro ně velmi slibných příležitostí k práci srovnatelné s těmi, kterých dosahuje absolventů elitních francouzských univerzitách, také známý jako „Grandes Ecoles“ nebo „Grandes Ecoles“ (úroveň zaměstnanosti po konec: 96%). Moderní obchod vyžaduje funkční trénink založený na inovativní model Epitech, postavený na třech různých kvalitách, které jsou stále častěji vyžadují zaměstnance: přizpůsobivosti, self-rozvoje a schopnost řídit projekty.

AMATEUR když věda stává SPECIALIST

Epitech připravuje studenty na neustále se měnícím profesionálním prostředí, protože z jedinečných výukových metod:

Moderní model založený na zkušenostech, zaměřené na praxi a vývoji projektu, který by doplňoval teorii praxe. Aktivní model konverze pasivní studenta proaktivním osoby žijící v atmosféře nadšení, jehož součástí je inovace a iniciativu. Unikátní model, který poskytuje nové, důležité prvky úspěchu: týmová práce, přizpůsobit, na šířku, inovaci, kreativitu a co je nejdůležitější, schopnost dát veškerou moc v práci.

Epitech - to není jen vzdělávací program, držet krok s dobou a uspokojení potřeb v oblasti informačních a komunikačních technologií, ale také vzdělání, které obohacuje studenty vytvořit svůj charakter, jejich otevření pro změnu a pro ostatní lidi. To umožňuje okamžitý a trvalý úspěch.

Emanuel Carli, ředitel Epitech

Základní fakta a čísla

Největší francouzská univerzita se specializací na informační technologie Jedním z nejvýznamnějších vzdělávacích institucí specializujících se na odvětví informačních technologií v Evropě Zahrnuty do Ionis Education Group, která zahrnuje 20 škol a organizací, 18 tisíc studentů a 60 tisíc absolventů Po úspěšném absolvování školení je vydáno státní diplom 12 areálů ve Francii 3000 aktivních partnerských společností 96% mají neurčitou Absolventi 100% absolventů najde zaměstnání po ukončení studia Roční plat na vysoké úrovni ve Francii Absolventi Epitech práci na klíčových manažerských pozicích ve velkých evropských a mezinárodních společností Nejvíce absolventů síť zastoupení ve 30 zemích Unikátní síť inovačních center, které v každém z 12 kampusů Epitech: ideálním místem pro dialog a výměnu zkušeností týkajících se obchodní výroby laboratoři, zkušený tým instruktorů

Metodologie: Výcvik je založen na projektu

naší vizí

Moderní firmy hledají lidi řešit jejich problémy. Nestačí jen mít znalosti, musíte být schopni je aplikovat v praxi.

Naším posláním / cílem

Vytvoření příznivého prostředí pro výuku pro studenty, který pomůže rozvíjet dovednosti potřebné společnostmi

Jak to funguje

metoda Epitech projekt kurz

„vyučovací metody Úspěch Epitech jsou založeny hlavně na inovativní přístup založený na projektu. Naši studenti získají znalosti a rozvíjet technické odborné znalosti prostřednictvím rozvoje a realizace projektů inspirovaných analýzu konkrétních obchodních situací. Naše metoda se liší od tradičních vyučovacích metod a umožňuje rozvíjet u studentů kreativitu, sebevědomí a kritické myšlení. "

Aksel Tsigler, ředitel vývoje obsahu

metoda Epitech

naší vizí

Neflexibilní výcvik špatně k neustálým změnám, které se vyskytují v oblasti výpočetní a po celou dobu své kariéry, studenti musí neustále přizpůsobovat, aby zvládnout nejnovější technologie, získávat nové znalosti, aby byl schopen komunikovat s laiky a být inovátory, které nabízejí inovativní návrhy.

naším posláním

Vzhledem ke svému jedinečnému vzdělávacího modelu, EPITECH pomoci každému ze svých studentů, a to nejen se seznámit s touto technologií, ale také k získání vlastností, potřebných pro dlouhý a prosperující kariéry v tomto sektoru.

Naše metody výuky

Epitech učí nejen informačních technologií, ale také dodává dovednosti chování, které umožňují každému studentovi rozvíjet, učit se samostatně, pochopit obchodní praktiky a musí být schopen pracovat v týmu a přesvědčit osoby zodpovědné za rozhodování. K dosažení tohoto cíle, výukové metody jsou založeny na dvou základních principech:

aktivní metoda

K dispozici je rozsáhlé školení. Studenty komunikovat přímo s vědomím a příprava probíhá pouze prostřednictvím přímé akce studenta. Kdyby se nesnaží získat poznatek, že se nesnaží, nebudete učit. Z tohoto důvodu, jako učitel klasického zprostředkovatele mezi znalostmi a studentem je vyloučen z procesu učení. Místo toho, učitelé se stávají satelity a katalyzátory pro studenta zvládnout znalosti.

cílem metody

Stejným způsobem jako v přímém protikladu k tradičním vzdělávání tréninkového procesu zahrnuje induktivní metody. Studenti se potýkají s reálných situací, řešit, že stále nemají odpovídající odborné školení. Pak mají analyzovat situaci, hledat a získávat znalosti a dovednosti potřebné k vyřešení problému, podle toho, jak společnosti působí trvale, a jakým způsobem reagovat na nové technologie, které se objevují na trhu. Konstruktivní výměnu znalostí a experimentování v průběhu těchto různých výchovných situací vytvořených v Epitech studenti vyměňovat nápady, diskutovat a napadat jiné názory. Tato výměna názorů, která se odehrává nejen v pracovních skupinách, ale i se všemi ostatními studenty, odhaluje řadu akcí, otázek a dokonce i nové problémy. Každý student by měl hledat, kontrolovat a testovat různé prvky s cílem potvrdit nebo vyvrátit pravdu, zavedený v důsledku spojení se svými bratry.

studentský život

francouzský

Při tréninku pro zahraniční studenty je veden v angličtině, Epitech nabízí studentům úvod do francouzského jazyka. Jeden týden intenzivní trénink se provádí během prvních týdnů po začátku školy. V průběhu celého školního roku, nabízí francouzské třídy pro primární a sekundární úrovni. Tato jazyková příprava pomáhá studentům naučit se základy francouzštiny, aby bylo možné komunikovat v různých situacích každodenního života.

studentské spolky

Epitech má 23 studentských organizací, které nabízejí širokou škálu aktivit, které poskytují studentům s vynikající příležitostí ke komunikaci a vytvořit síť kontaktů. Tyto kulturní, humanitární a sportovní sdružení jsou řízeny jako skutečnou společností a nabídnout studentům cenné zkušenosti.

Akce pro cizince

Aby byla zajištěna integrace zahraniční studenty mezinárodních vztahů úřadu se jim nabízejí řadu speciálních akcí, jako je například uvítací párty, výlety, setkání a kulturních akcí. Francouzské jazykové kurzy budou také zahrnuty do učebních osnov. To poskytne studentům možnost začít či pokračovat se učit francouzsky.

Sportovní akce

Epitech nabízí studentům přístup k síti sportovních klubů «Forest Hill», který se skládá z 11 poboček v Paříži a jejím okolí. Fitness club je otevřena od 7 hodin do 11 hodin, nabízí širokou škálu cvičení a školení, stejně jako moderní posilovnu, která je vybavena více než 360 simulátory. Budete mít také přístup k unikátním aquaparku v Evropě «Aquaboulevard».

POŽADAVKY

Přijetí do Epitech

Bakalářský titul v oblasti základního výzkumu a informačních technologií pro 1. ročník

  • Žádosti studentů se silným znalosti programování a různých úrovní dosaženého vzdělání bude rovněž považována za výběrovou komisi Epitech školy.
    1. ročník je otevřen pouze pro studenty, kteří dokončili 12-měsíční kurz 1. ročníku Znalost anglického jazyka

soubor aplikace

přihláška přehled anglické Prohlášení o účelu ve výuce angličtiny

Naše související kariéra služby

naším posláním

Rozvíjet vztahy mezi školou a Epitech IT společností ve prospěch studentů.

Jak to funguje

Internship stáže ve firmách umožnit studentům rozvíjet vlastnosti potřebné, aby se stala přední odborníci v oboru počítačových věd: přesnost, přesnost, výkonnost, samostatnost, přizpůsobivost, vytrvalost, metodické, tvořivost, zvídavost, dynamika, vedení. Studenti se budou vztahovat tyto vlastnosti v průchodu 6 měsíců praxe v podniku v průběhu jejich studia.

konference Epitech

Koncept: s cílem umožnit společnostem, aby se podělili o své vize na trhu se studenty prokázat své znalosti a nové technologie. Je to místo setkání mezi studenty a obchody. Conference umožňuje studentům, aby zvážila různé úkoly, jako je vytvoření společnosti, managementu, nových technologií, atd

Naše síť vysoce kvalifikovaných absolventů

naší vizí

Tvorba a vývoj profesionální sítě potřebné pro kariéru každého studenta, aby mohl odhalit potenciální příležitosti a využít jich.

naším posláním

Reagovat na dotazy studentů, poskytovat příležitosti a zejména pomoci absolventům a studentům zůstat v kontaktu.

Jak to funguje

Naše Absolventská síť má asi 2100 lidí. Ve skutečnosti vytvoření nového podniku nebo přijímání zaměstnání u velké společnosti může být způsobeno tím, Epitech škola je klíčem k identifikaci sítě svých absolventů vysoce kvalifikovaných odborníků, výjimečné a atypické kariéry, požadované dovednosti. Absolventi poskytnout potřebnou pomoc, aby pomohl studentům realizovat své projekty, stejně jako se vyhnout chybám a „gotchas.“ Absolventská síť - je skvělý nástroj pro vývoj žáků Epitech kariéry.

Naše úspěchy

Aleksandr Malsh (ročník 2009) a Zheremi Nikolya (číslo 2009) začal «Melty» projektu v roce 2008. Oni založili online deník událostí, zábavy a módy pro lidi ve věku 18 až 30 let. Melty sítí lokalit generují více než 15 milionů návštěv měsíčně. Melty Network nyní zahrnuje Itálii a Španělsku. Aleksandr Malsh, CEO MeltyNetwork, byl zvolen místopředsedou České národní rady o digitální technologii, která byla založena v roce 2011. Společnost byla založena v roce 2008. Obrat: 2,3 milionu EUR v roce 2012 (1,2 milionu v roce 2011) Přilákala kapitál: 3,6 milionu EUR Diváci: 15 milionů čtenářů měsíčně (9.000.000 v září 2012)

Místa

Paříž

EPITECH Paris

Adresa, 1. řádek
24, rue Pasteur
94270 Paříž, Île-de-France, Francie

Bordeaux

EPITECH Bordeaux

Adresa, 1. řádek
EPITECH
85 Rue du Jardin public

33000 Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francie

Lille

Epitech Lille

Adresa, 1. řádek
EPITECH
5-9 Rue du Palais Rihour

59000 Lille, Hauts-de-France, Francie

Lyon

Epitech Lyon

Adresa, 1. řádek
EPITECH
156 Rue Paul Bert

69003 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie

Marseille

EPITECH Marseille

Adresa, 1. řádek
EPITECH
21 Rue Mirès

13002 Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie

Montpellier

EPITECH Montpellier

Adresa, 1. řádek
3 Place Paul Bec, 34000 Montpellier, France
34000 Montpellier, Occitanie, Francie

Nancy

Epitech Nancy

Adresa, 1. řádek
EPITECH
80 Rue Saint-Georges

54000 Nancy, Grand Est, Francie
Telefonní číslo
+33 1 44 08 00 36

Nantes

Epitech Nantes

Adresa, 1. řádek
EPITECH
5 Rue d'Alger

44000 Nantes, Pays de la Loire, Francie
Telefonní číslo
+33 1 44 08 00 11

Pěkný

Epitech Nice

Adresa, 1. řádek
EPITECH
13 Rue Saint-François de Paule

06300 Pěkný, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie
Telefonní číslo
+33 1 44 08 00 26

Rennes

Epitech Rennes

Adresa, 1. řádek
EPITECH
19-22 Boulevard Saint-Conwoïon

35000 Rennes, Bretaň, Francie
Telefonní číslo
+33 1 80 51 71 10

Štrasburk

Epitech Strasbourg

Adresa, 1. řádek
EPITECH
4 Rue du Dôme

67000 Štrasburk, Grand Est, Francie
Telefonní číslo
+33 1 44 08 00 12

Toulouse-le-Château

Epitech Toulouse

Adresa, 1. řádek
EPITECH
40 Boulevard de la Marquette

31000 Toulouse-le-Château, Bourgogne-Franche-Comté, Francie
Telefonní číslo
+33 1 44 08 00 15

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium