EPITA Graduate School of Computer Science

Úvod

Read the Official Description

o EPITA

Společnost byla založena v roce 1984, EPITA je renomovaný dvojjazyčný Graduate School of Computer Engineering nachází v Paříži. Je členem IONIS Education Group, přední soukromé skupiny vysokých škol, s některými 20 škol a školských zařízení. Díky svému jedinečnému pedagogického přístupu, EPITA cvičí své studenty, aby se stal nevyrovnané inženýři, kteří se mohou pochlubit solidní základ vědeckých poznatků a nejpokročilejších dovednosti v digitálním sektoru. Počítač inženýr cvičil u EPITA má k dispozici kompletní odborný profil: jako výpočetní technika je všudypřítomný ve všech oblastech společnosti, může digitální inženýr pracovat v oblasti lidských zdrojů, marketingu, komunikace a dokonce i finance. EPITA je zařazen mezi pět nejlepších počítačové techniky škol ve Francii a vyvinula partnerství s celou řadou firem.

Na první pohled

Narodil se v roce 1984, EPITA (z francouzského pour l'Ecole Informatique et les Techniky Avancées: Matematicko-fyzikální fakulta a pokročilých technik) se neustále získávají pověst excelence mezi nadnárodními společnostmi, které často zaměstnávat naše studenty do konce jejich studia . Na EPITA, výpočetní a informační technologie jsou považovány za základní předměty a jsou vždy umístěny v rámci budoucí manažerské role studentů a v rámci hlediska jejich postavení odpovědnosti. Vědecké studie doplňují toto školení rozšířit a dokončit vědecké kultury zásadní pro budoucí inženýr.

Snaha o dokonalost

Umožňuje studentům pracovat v optimálních podmínkách je EPITA první starost. Fakulta, administrativní pracovníci, technické prostředky a výzkumných zařízení jsou zaměřena na úspěch EPITA studentů, kteří se mají stát nejlépe uznávané profesionály ve svém oboru.

EPITA poskytuje příležitost být úzce zapojeny do špičkového výzkumu s intelektuálně rozmanité fakulty, která je schopna nejen jednotlivé akademické kvality, ale to může také vytvářet a aplikovat znalosti v rámci interdisciplinárního výzkumného týmu.

Duch inovace Jako jeden z francouzských vedoucích přírodovědných a technických škol, EPITA se zavazuje zajistit, že všichni studenti mají významné příležitosti pro osobní růst a profesní úspěch v budoucnosti.

Narodil se s rozvojem nových technologií, EPITA drží krok s jejich vývojem. Kurzy, ale velmi technické na začátku, otevřely velké, i když se zvýšila technická složitost. EPITA vzal opačný přístup z jednoho přijatého od většiny jiných stavebních škol: zatímco druhý povoleno computer science v pokusit, aby to místo, EPITA přinesl v jiných vědách se připojit informační technologie a přitom bez ztráty ze svých hlavních kompetencí, které představují svou sílu a identitu.

V neustálém kontaktu s podnikatelským světem, EPITA také sdílí její hodnoty: pragmatismus, který je zodpovědný riskování a inovativního ducha. Základních hodnot studií jsou: akce, odpovědnost a účinnost. Spojení EPITA vám do vzdělávacího procesu, kde je pokrok "musí" a úspěch "požadavek".

Progresivní ponoření v obchodním světě Postavený kolem skutečných potřeb podnikatelského světa, kurikulum EPITA je navržen tak, aby splnila své očekávání. Výboru zlepšení a vědeckého výboru, kde vedoucí obchodních manažerů a manažerů na vysoké úrovni předloží své příspěvky na zlepšení programů školních a zaměření výzkumu (IBM, Microsoft, France Telecom, Cisco, Syntec ...) do třídy sám často vyučovaných uznávanými odborníky, kteří pracují v průmyslu, podnikání je přítomen na všech úrovních školy.

Být tak zapojeni do výuky obsahu a postupu společnosti logicky nabízí jednu z nejvyšších platů na dokončení studia a rok od roku se zařadil do školy mezi nejlepšími (pořadí zveřejněných hlavní francouzské firmy a IT magazíny: Entreprendre, 01 INFORMATIQUE, 01 DSI, RESEAUX et telekomunikace, ...). Konečně, každý rok, společnosti darovat více než milion eur smluvními speciální projekty aplikovaného výzkumu laboratoře školy a milion eur do programu Junior Enterprise.

Klíč ke všem výpočetní techniky Kariéra Znovu a znovu, podniky uvádějí, že to, co nejvíce ocení asi EPITA je duch školy, vždy označeny jeho blízkost k realitě: řady projektů, na vysoké úrovni stáže a úzké zapojení v obchodním světě. EPITA absolventi uplatnit své odborné speciality v oblastech, jak se měnil jako softwarová a hardwarová řešení designu, poradenství, výzkumu a vývoje, řízení sítí. Stručně řečeno, jejich dovednosti svítí ve všech aspektech počítačové techniky. Stanou se z nich mimo jiné plní úlohy: Výzkum inženýrů, projekt nebo studie manažery, technické ředitele, poradce, obchodní manažery, provozní manažery nebo síťových architektů.

V EPITA, hledáme ty nejlepší studenty, studenti určené pro plnění úkolů, které nabízíme, studenti, kteří mají chuť na konkrétních úspěchů, iniciativního ducha a velmi rozmanité centra zájmu. Třicet pět studentské kluby mohou potvrdit toto. Některé z nich existovaly po celá léta, zatímco jiní mohou trvat jen jeden semestr. Je to otázka citu a flexibility. EPITA je také to, co si o tom.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět BSc programy » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr Počítačové Vědy (MSC) - Počítačová Bezpečnost

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Paris

Tento program si klade za cíl poskytnout solidní zázemí v oblasti navrhování a řízení systémového inženýrství a síťové architektury společnosti. [+]

Cíle programu

Tento program má za cíl poskytnout solidní zázemí v koncepce a řízení systémového inženýrství a síťové architektury společností. Tato specializace se zaměřuje také na bezpečnost sítí a kryptografie tím, že zahrnuje prvky z obou disciplín v učebních osnov. studenti v Počítačová bezpečnost bude těžit z disciplinovaný přístup k pochopení řízení, technických a právních problémech souvisejících s bezpečností informací z vzorovým postupného přístupu, což vede k optimální bezpečnost v mezích tolerance rizika.

Svědectví Apoorv Chitray - Indie - Computer Security, Třída 2017

Profesoři byli příkladné a užitečné, a fúze mezi obchodními a technologických předmětů poskytly pevný základ pro mé průmyslové výhledu s výzkumným zaměřením který mě vede k získání tempo v podnikovém světě. Předměty, jako je zabezpečení sítě penetrační testování a PKI mě upravený technicky na jedné straně a kurzy jako Project Management, obchodní psaní a přeshraniční management mě dozvědět o podnikovém prostředí.... [-]


Magistr Počítačové Vědy (MSC) - Softwarové Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Paris

Program klade důraz na rozvoj kvalitního softwaru a předávání těchto poznatků do průmyslu. [+]

Cíle programu

Program klade důraz na rozvoj kvalitní software a předávání těchto poznatků do průmyslu.

Témata zahrnují požadavky a návrh systému, zkušebních strategií, a vývoj softwaru poskytuje studentům dovednosti potřebné k provedení významné softwarové inženýrství projektů.

Svědectví

Masoom Tulsiani - Indie - softwarové inženýrství

Příležitost studovat ve městě jako Paříž a studovat specializované moduly pro vývoj mobilních aplikací mě původně přitahovala do programu EPITA - MSC v softwarovém inženýrství. Podnikatelská kultura v EPITA a prosperující internetové založení v Paříži dává řadu příležitostí pro inženýrské studenty pracovat pro technologické firmy. Dostávám vzrušující příležitosti a dostatečné vzdělávací příležitosti a školení o finančních produktech.... [-]


Master Of Science (MSc) - Data Science

Campus forma Denní studium 18 - 24 měsíců September 2018 Francie Paris

Program poskytuje dobrý základ pro strojní učení a programování spolu s praktickými zkušenostmi. [+]

Cíle programu

Cílem této specializace je kombinovat počítačové a statistické vědy s cílem vyvíjet špičkové nástroje pro efektivní zpracování dat (Big DATA), naučit se rozvíjet metody , algoritmy a software, které z nich mohou extrahovat hodnotu. Poskytuje také kombinaci technických tříd v dolování dat a distribuovaných systémech spojených se základy v podnikání pro přípravu profilů, které jsou vysoce oceňovány profesionálním trhem.

Program DSA je příležitostí pro inženýry a specialisty v oblasti IT, aby se rozlišovali a rozvíjeli své znalosti v oblasti, která bude rozhodující pro budoucnost podnikání.

Naši absolventi programu Master of Science jsou otevřeni kandidátům, kteří jsou držiteli čtyřletého bakalářského titulu (nebo ekvivalentu) v oboru výpočetní technika, výpočetní technika, elektrotechnika nebo příbuzné obory. Studenti se silným zázemím ve strojírenství a v oboru podnikání jsou rovněž povzbuzováni k tomu, aby požádali o program Management informačních systémů. Kandidáti musí také mít silné analytické a schopnosti řešit problémy. Kandidáti by měli mít k dispozici následující dokumenty přeložené do angličtiny nebo francouzštiny v digitálním formátu.... [-]


Magistr

(Msc) - řízení Informačních Systémů

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Paris

Tyto programy se zaměřuje na poskytování znalosti základů IT strategického plánování, zavádění informačních technologií a organizační řízení. Absolventi se stanou vysoce kvalifikované odborníky s mnohostranným pochopení toho, jak technologie může zvýšit výkonnost organizace a umožnit svým členům sdílet a přístup k informacím, plánovat a spolupracovat, a zároveň má analytický okraj strategicky plánovat budoucí růst [+]

Cíle programu

Tyto programy se zaměřuje na poskytování znalosti základů IT strategického plánování, zavádění informačních technologií a organizační řízení.

Absolventi budou vysoce kvalifikovaní odborníci s mnohostranného pochopení toho, jak technologie může zvýšit výkonnost organizace a umožnit svým členům sdílet a přístup k informacím, plánovat a spolupracovat, a zároveň má analytický okraj strategicky plánovat budoucí růst.

Svědectví Ievgen Zaychenko - Ukrajina - Řízení informačních systémů

Hovořilo o Epitě a jejím programu, jasně místo s nejzajímavějšími zkouškami, které jsem kdy absolvoval. Už jste někdy hráli LEGO? Co dělat, když hrajete zkoušku, hrajete si LEGO? Práce pro projekty ve skupině je jádrem této studie. Z tohoto důvodu je spousta zkoušek. Business Intelligence, Řízení vztahů se zákazníky, Řízení znalostí, Řízení změn, Nákup IT - dozvíte se těchto a dalších předmětů tak, abyste mohli své znalosti uplatnit v reálném životě!... [-]


Master Of Engineering (ME) - Systémy, Sítě A Bezpečnost

Campus forma September 2018 Francie Paris

Tento program si klade za cíl poskytnout solidní zázemí v oblasti navrhování a řízení systémového inženýrství a síťové architektury společnosti. [+]

Cíle programu

Tento program má za cíl poskytnout solidní zázemí v koncepce a řízení systémového inženýrství a síťové architektury společností. SNS obor učí studenty Systémy (Od návrhu až po podání), Sítě (Stávající i nové generace) bezpečnostní (Funkční a technické) a organizace (Governance, řídící systémy ...). Na základě svých znalostí podniky a základní kontrolní mechanismyInženýři SNS jsou připraveny pracovat jako šéf Informace o bezpečnostní služby (CISO) a know-how, aby přijaly účinná cyber-bezpečnostní opatření, Díky své schopnosti porozumět rizikům a řízení podniku, stejně jako identifikovat oblasti zlepšení souvisí s technologií infrastruktury a nových služeb s ním spojených, studenti jsou dobře připraveny pro detekci a analýzu kybernetických útoků.... [-]


Master Of Engineering (me) - Vývoj Software A Multimedia

Campus forma Denní studium September 2018 Francie Paris

SDM obor připravuje studenty, aby se stal budoucí digitální Lídři, kteří jsou schopni inovovat, naznačují, nový obsah, nové využití a nové služby, založené na open source technologiích nebo těch velkých vydavatelů (Microsoft, Adobe, atd.). [+]

Cíle programu

The SDM specializace trénuje studenty, aby se stala Budoucí Digitální Leaders, Kteří jsou schopni inovovat, navrhnout Nový obsah, nové využití a nové služby, založené na open source technologiích nebo těch velkých vydavatelů (Microsoft, Adobe, atd.). V globálním kontextu, kdy digitální technologie jsou stále více strategické, SDM se připravuje vývojáři full-stack: získávají znalostí v systémové infrastruktury databáze API a back-end programování, Jakož i Čelní a Techniky řízení projektů. V závěru studenti získají znalosti v oblasti back-end, front-end, datové základny, mobilních aplikací a vývoj videohry. ukazují Technologické diligence, silné schopnosti naslouchat a jsou schopni řídit lidský faktor spojený s nové využití.... [-]


Master Of Engineering (mě) - Globální řízení Je

Campus forma Denní studium September 2018 Francie Paris

GITM hlavní připravuje studenty, aby se stal komplexní projektové manažery v oblasti IT. Jedná se o kombinaci obchodních procesů a nových technologií se zaměřením na řízení změn a inovací, které mezikulturní přístupy v úvahu. [+]

The Mistr inženýrství je zcela v angličtině, kde mají studenti možnost získat „Diplome Ingenieur“. ME je akreditována ČOI s francouzskou jazykovou úroveň výstupního rovnocenné B2. GITM obor připravuje studenty Komplexní projektové manažery v oblasti IT. Je to kombinace obchodních procesů a nových technologií se zaměřením na řízení změn a inovací, přičemž se mezikulturních přístupů v úvahu. Absolventi jsou schopni usilovali o kariéru v oblasti elektronického vedení a stát se obchodní a datový analytik, konzultant, stratég, projekt IT manager, majitel výrobku, řízení rizik inženýr, Atd.

Svědectví Arina Zueva - Itálie - Global IT management ... [-]

Videos

Testimonial: Imane Aniss

Contact

EPITA

Adresa, 1. řádek 14-16 rue Voltaire Kremlin Bicêtre Cedex
94276 Paris, Île-de-France, Francie
Website http://www.epita.fr/international/