EPITA Graduate School of Computer Science

Úvod

Read the Official Description

o EPITA

Společnost byla založena v roce 1984, EPITA je renomovaný dvojjazyčný Graduate School of Computer Engineering nachází v Paříži. Je členem IONIS Education Group, přední soukromé skupiny vysokých škol, s některými 20 škol a školských zařízení. Díky svému jedinečnému pedagogického přístupu, EPITA cvičí své studenty, aby se stal nevyrovnané inženýři, kteří se mohou pochlubit solidní základ vědeckých poznatků a nejpokročilejších dovednosti v digitálním sektoru. Počítač inženýr cvičil u EPITA má k dispozici kompletní odborný profil: jako výpočetní technika je všudypřítomný ve všech oblastech společnosti, může digitální inženýr pracovat v oblasti lidských zdrojů, marketingu, komunikace a dokonce i finance. EPITA je zařazen mezi pět nejlepších počítačové techniky škol ve Francii a vyvinula partnerství s celou řadou firem.

Na první pohled

Narodil se v roce 1984, EPITA (z francouzského pour l'Ecole Informatique et les Techniky Avancées: Matematicko-fyzikální fakulta a pokročilých technik) se neustále získávají pověst excelence mezi nadnárodními společnostmi, které často zaměstnávat naše studenty do konce jejich studia . Na EPITA, výpočetní a informační technologie jsou považovány za základní předměty a jsou vždy umístěny v rámci budoucí manažerské role studentů a v rámci hlediska jejich postavení odpovědnosti. Vědecké studie doplňují toto školení rozšířit a dokončit vědecké kultury zásadní pro budoucí inženýr.

Snaha o dokonalost

Umožňuje studentům pracovat v optimálních podmínkách je EPITA první starost. Fakulta, administrativní pracovníci, technické prostředky a výzkumných zařízení jsou zaměřena na úspěch EPITA studentů, kteří se mají stát nejlépe uznávané profesionály ve svém oboru.

EPITA poskytuje příležitost být úzce zapojeny do špičkového výzkumu s intelektuálně rozmanité fakulty, která je schopna nejen jednotlivé akademické kvality, ale to může také vytvářet a aplikovat znalosti v rámci interdisciplinárního výzkumného týmu.

Duch inovace Jako jeden z francouzských vedoucích přírodovědných a technických škol, EPITA se zavazuje zajistit, že všichni studenti mají významné příležitosti pro osobní růst a profesní úspěch v budoucnosti.

Narodil se s rozvojem nových technologií, EPITA drží krok s jejich vývojem. Kurzy, ale velmi technické na začátku, otevřely velké, i když se zvýšila technická složitost. EPITA vzal opačný přístup z jednoho přijatého od většiny jiných stavebních škol: zatímco druhý povoleno computer science v pokusit, aby to místo, EPITA přinesl v jiných vědách se připojit informační technologie a přitom bez ztráty ze svých hlavních kompetencí, které představují svou sílu a identitu.

V neustálém kontaktu s podnikatelským světem, EPITA také sdílí její hodnoty: pragmatismus, který je zodpovědný riskování a inovativního ducha. Základních hodnot studií jsou: akce, odpovědnost a účinnost. Spojení EPITA vám do vzdělávacího procesu, kde je pokrok "musí" a úspěch "požadavek".

Progresivní ponoření v obchodním světě Postavený kolem skutečných potřeb podnikatelského světa, kurikulum EPITA je navržen tak, aby splnila své očekávání. Výboru zlepšení a vědeckého výboru, kde vedoucí obchodních manažerů a manažerů na vysoké úrovni předloží své příspěvky na zlepšení programů školních a zaměření výzkumu (IBM, Microsoft, France Telecom, Cisco, Syntec ...) do třídy sám často vyučovaných uznávanými odborníky, kteří pracují v průmyslu, podnikání je přítomen na všech úrovních školy.

Být tak zapojeni do výuky obsahu a postupu společnosti logicky nabízí jednu z nejvyšších platů na dokončení studia a rok od roku se zařadil do školy mezi nejlepšími (pořadí zveřejněných hlavní francouzské firmy a IT magazíny: Entreprendre, 01 INFORMATIQUE, 01 DSI, RESEAUX et telekomunikace, ...). Konečně, každý rok, společnosti darovat více než milion eur smluvními speciální projekty aplikovaného výzkumu laboratoře školy a milion eur do programu Junior Enterprise.

Klíč ke všem výpočetní techniky Kariéra Znovu a znovu, podniky uvádějí, že to, co nejvíce ocení asi EPITA je duch školy, vždy označeny jeho blízkost k realitě: řady projektů, na vysoké úrovni stáže a úzké zapojení v obchodním světě. EPITA absolventi uplatnit své odborné speciality v oblastech, jak se měnil jako softwarová a hardwarová řešení designu, poradenství, výzkumu a vývoje, řízení sítí. Stručně řečeno, jejich dovednosti svítí ve všech aspektech počítačové techniky. Stanou se z nich mimo jiné plní úlohy: Výzkum inženýrů, projekt nebo studie manažery, technické ředitele, poradce, obchodní manažery, provozní manažery nebo síťových architektů.

V EPITA, hledáme ty nejlepší studenty, studenti určené pro plnění úkolů, které nabízíme, studenti, kteří mají chuť na konkrétních úspěchů, iniciativního ducha a velmi rozmanité centra zájmu. Třicet pět studentské kluby mohou potvrdit toto. Některé z nich existovaly po celá léta, zatímco jiní mohou trvat jen jeden semestr. Je to otázka citu a flexibility. EPITA je také to, co si o tom.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět BSc programy » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr Počítačové Vědy (MSC) - Počítačová Bezpečnost

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Paris

Tento program si klade za cíl poskytnout solidní zázemí v oblasti navrhování a řízení systémového inženýrství a síťové architektury společnosti. [+]

Cíle programu Tento program má za cíl poskytnout solidní zázemí v koncepce a řízení systémového inženýrství a síťové architektury společností. Tato specializace se zaměřuje také na bezpečnost sítí a kryptografie tím, že zahrnuje prvky z obou disciplín v učebních osnov. studenti v Počítačová bezpečnost bude těžit z disciplinovaný přístup k pochopení řízení, technických a právních problémech souvisejících s bezpečností informací z vzorovým postupného přístupu, což vede k optimální bezpečnost v mezích tolerance rizika. Svědectví Apoorv Chitray - Indie - Computer Security, Třída 2017 Profesoři byli příkladné a užitečné, a fúze mezi obchodními a technologických předmětů poskytly pevný základ pro mé průmyslové výhledu s výzkumným zaměřením který mě vede k získání tempo v podnikovém světě. Předměty, jako je zabezpečení sítě penetrační testování a PKI mě upravený technicky na jedné straně a kurzy jako Project Management, obchodní psaní a přeshraniční management mě dozvědět o podnikovém prostředí. Požadavky na přijetí Naše Master of Engineering programu absolventa je otevřena kandidátům, kteří jsou držiteli 4-rok bakalářský titul (nebo ekvivalent) v informatice, výpočetní technika, elektrotechnika či příbuzných oborech. Studenti se silným zázemím v oblasti strojírenství a získal titul v oboru podnikání se rovněž vyzývají, aby požádat o programu Information Systems Management. Uchazeči musí mít také silné analytické a řešení problémů schopnosti. Uchazeči by měli mít tyto dokumenty přeloženy do angličtiny nebo francouzštiny v digitálním formátu platit. Curriculum vitae Oficiální univerzitní přepisy Ověřenou kopii vašeho studia certifikátu bakalářské Ověřená kopie certifikátu High School 2 doporučující dopisy Kopii pasu TOEFL, TOEIC, IELTS nebo Cambridge ESOLBULATS rekordní výsledky Proces... [-]

Magistr Počítačové Vědy (MSC) - Softwarové Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Paris

Program klade důraz na rozvoj kvalitního softwaru a předávání těchto poznatků do průmyslu. [+]

Cíle programu Program klade důraz na rozvoj kvalitní software a předávání těchto poznatků do průmyslu. Témata zahrnují požadavky a návrh systému, zkušebních strategií, a vývoj softwaru poskytuje studentům dovednosti potřebné k provedení významné softwarové inženýrství projektů. Svědectví Masoom Tulsiani - Indie - softwarové inženýrství Příležitost studovat ve městě jako Paříž a studovat specializované moduly pro vývoj mobilních aplikací mě původně přitahovala do programu EPITA - MSC v softwarovém inženýrství. Podnikatelská kultura v EPITA a prosperující internetové založení v Paříži dává řadu příležitostí pro inženýrské studenty pracovat pro technologické firmy. Dostávám vzrušující příležitosti a dostatečné vzdělávací příležitosti a školení o finančních produktech. Požadavky na přijetí Program pro absolventy magisterského studia je otevřen kandidátům, kteří mají čtyřletý bakalářský titul (nebo ekvivalent) v oboru výpočetní technika, výpočetní technika, elektrotechnika nebo příbuzné obory. Studenti se silným zázemím v oblasti strojírenství a získal titul v oboru podnikání se rovněž vyzývají, aby požádat o programu Information Systems Management. Uchazeči musí mít také silné analytické a řešení problémů schopnosti. Uchazeči by měli mít tyto dokumenty přeloženy do angličtiny nebo francouzštiny v digitálním formátu platit. Curriculum vitae Oficiální univerzitní přepisy Ověřenou kopii vašeho studia certifikátu bakalářské Ověřená kopie certifikátu High School 2 doporučující dopisy Kopii pasu TOEFL, TOEIC, IELTS nebo Cambridge ESOLBULATS rekordní výsledky Proces přijetí je plně automatizován a aplikace by měla být předloženy on-line na naší stránce "použít on-line". Aplikace podstoupí tři fáze: Ověření vaší kandidatury Vedení vzdáleného rozhovoru Vstupné oznámení Stav vaší žádosti budou sděleny e-mailem v průběhu každé fáze postupu. [-]

Master of Computer Science (MSc) - Data Science & Analytics

Campus forma Denní studium 18 - 24 měsíců September 2018 Francie Paris

The program provides a good foundation in machine learning and programming along with practical experience. [+]

 Program objectives

The aim of this specialization is to combine computer and statistical sciences to develop top edge tools to efficiently deal with data processing (Big DATA), to learn how to develop methods, algorithms and software that can extract value out of them. It provides also a combination of technical classes in data mining and distributed systems joined with essentials in business to prepare profiles who are highly valued by the professional market.

The DSA program is an opportunity for IT engineers and specialists to differentiate themselves and advance their knowledge in a field that will be paramount to the future of business.

Our Master of Computer Science graduate program is open to candidates holding a 4-year bachelor’s degree (or equivalent) in Computer Science, Computer Engineering, Electrical Engineering or related fields. Students with a strong background in Engineering and a degree in business are also encouraged to apply for the Information Systems Management program. Candidates must also have strong analytical and problem-solving capabilities. Candidates should have the following documents translated into English or French in digital format to apply.... [-]


Magistr

(Msc) - řízení Informačních Systémů

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Paris

Tyto programy se zaměřuje na poskytování znalosti základů IT strategického plánování, zavádění informačních technologií a organizační řízení. Absolventi se stanou vysoce kvalifikované odborníky s mnohostranným pochopení toho, jak technologie může zvýšit výkonnost organizace a umožnit svým členům sdílet a přístup k informacím, plánovat a spolupracovat, a zároveň má analytický okraj strategicky plánovat budoucí růst [+]

Cíle programu Tyto programy se zaměřuje na poskytování znalosti základů IT strategického plánování, zavádění informačních technologií a organizační řízení. Absolventi budou vysoce kvalifikovaní odborníci s mnohostranného pochopení toho, jak technologie může zvýšit výkonnost organizace a umožnit svým členům sdílet a přístup k informacím, plánovat a spolupracovat, a zároveň má analytický okraj strategicky plánovat budoucí růst. Svědectví Ievgen Zaychenko - Ukrajina - Řízení informačních systémů Hovořilo o Epitě a jejím programu, jasně místo s nejzajímavějšími zkouškami, které jsem kdy absolvoval. Už jste někdy hráli LEGO? Co dělat, když hrajete zkoušku, hrajete si LEGO? Práce pro projekty ve skupině je jádrem této studie. Z tohoto důvodu je spousta zkoušek. Business Intelligence, Řízení vztahů se zákazníky, Řízení znalostí, Řízení změn, Nákup IT - dozvíte se těchto a dalších předmětů tak, abyste mohli své znalosti uplatnit v reálném životě! Požadavky na přijetí Program pro absolventy magisterského studia je otevřen kandidátům, kteří mají čtyřletý bakalářský titul (nebo ekvivalent) v oboru výpočetní technika, výpočetní technika, elektrotechnika nebo příbuzné obory. Studenti se silným zázemím v oblasti výpočetní techniky a titulu v oboru jsou také povzbuzováni, aby požádali o program Management informačních systémů. Uchazeči musí mít také silné analytické a řešení problémů schopnosti. Uchazeči by měli mít tyto dokumenty přeloženy do angličtiny nebo francouzštiny v digitálním formátu platit. Curriculum vitae Oficiální univerzitní přepisy Ověřenou kopii vašeho studia certifikátu bakalářské Ověřená kopie certifikátu High School 2 doporučující dopisy Kopii pasu TOEFL, TOEIC, IELTS nebo Cambridge ESOLBULATS rekordní výsledky Proces přijetí je plně automatizován a aplikace by měla být předloženy... [-]

Master Of Engineering (ME) - Systémy, Sítě A Bezpečnost

Campus forma September 2018 Francie Paris

Tento program si klade za cíl poskytnout solidní zázemí v oblasti navrhování a řízení systémového inženýrství a síťové architektury společnosti. [+]

Cíle programu Tento program má za cíl poskytnout solidní zázemí v koncepce a řízení systémového inženýrství a síťové architektury společností. SNS obor učí studenty Systémy (Od návrhu až po podání), Sítě (Stávající i nové generace) bezpečnostní (Funkční a technické) a organizace (Governance, řídící systémy ...). Na základě svých znalostí podniky a základní kontrolní mechanismyInženýři SNS jsou připraveny pracovat jako šéf Informace o bezpečnostní služby (CISO) a know-how, aby přijaly účinná cyber-bezpečnostní opatření, Díky své schopnosti porozumět rizikům a řízení podniku, stejně jako identifikovat oblasti zlepšení souvisí s technologií infrastruktury a nových služeb s ním spojených, studenti jsou dobře připraveny pro detekci a analýzu kybernetických útoků. Svědectví Apoorv Chitray - Indie - systémy, sítě a bezpečnost Profesoři byli příkladné a užitečné, a fúze mezi obchodními a technologických předmětů poskytly pevný základ pro mé průmyslové výhledu s výzkumným zaměřením který mě vede k získání tempo v podnikovém světě. Předměty, jako je zabezpečení sítě, penetračních testů a PKI mě upravovaná technicky na jedné straně a kurzy jako Project Management, Obchodní psaní a přeshraniční management mě dozvědět o podnikovém prostředí. Požadavky na přijetí Naše Master of Engineering programu absolventa je otevřena kandidátům, kteří jsou držiteli 4-rok bakalářský titul (nebo ekvivalent) v informatice, výpočetní technika, elektrotechnika či příbuzných oborech. Studenti se silným zázemím v oblasti strojírenství a získal titul v oboru podnikání se rovněž vyzývají, aby požádat o programu Information Systems Management. Uchazeči musí mít také silné analytické a řešení problémů schopnosti. Uchazeči by měli mít tyto dokumenty přeloženy do angličtiny nebo francouzštiny v digitálním... [-]

Master Of Engineering (me) - Vývoj Software A Multimedia

Campus forma Denní studium September 2018 Francie Paris

SDM obor připravuje studenty, aby se stal budoucí digitální Lídři, kteří jsou schopni inovovat, naznačují, nový obsah, nové využití a nové služby, založené na open source technologiích nebo těch velkých vydavatelů (Microsoft, Adobe, atd.). [+]

Cíle programu The SDM specializace trénuje studenty, aby se stala Budoucí Digitální Leaders, Kteří jsou schopni inovovat, navrhnout Nový obsah, nové využití a nové služby, založené na open source technologiích nebo těch velkých vydavatelů (Microsoft, Adobe, atd.). V globálním kontextu, kdy digitální technologie jsou stále více strategické, SDM se připravuje vývojáři full-stack: získávají znalostí v systémové infrastruktury databáze API a back-end programování, Jakož i Čelní a Techniky řízení projektů. V závěru studenti získají znalosti v oblasti back-end, front-end, datové základny, mobilních aplikací a vývoj videohry. ukazují Technologické diligence, silné schopnosti naslouchat a jsou schopni řídit lidský faktor spojený s nové využití. Svědectví Adriana Santalla - Bolívie - vývoj softwaru a multimédia Magisterský studijní program splnila všechny moje očekávání, co se týče strategických oblastech, jako je moderní programovací jazyky, Software Project Management, web a vývoj mobilních aplikací. Ty jsou samozřejmě souvisí s tím, co je potřeba ve většině IT společnosti, protože vztah mezi technickými dovednostmi a podnikatelského přístupu, prováděných v průběhu celého programu. Navíc mistr se zcela vyučován v anglickém jazyce. Požadavky na přijetí Naše Master of Engineering programu absolventa je otevřena kandidátům, kteří jsou držiteli 4-rok bakalářský titul (nebo ekvivalent) v informatice, výpočetní technika, elektrotechnika či příbuzných oborech. Studenti se silným zázemím v oblasti strojírenství a získal titul v oboru podnikání se rovněž vyzývají, aby požádat o programu Information Systems Management. Uchazeči musí mít také silné analytické a řešení problémů schopnosti. Uchazeči by měli mít tyto dokumenty přeloženy do angličtiny nebo francouzštiny v digitálním formátu platit. Curriculum vitae Oficiální univerzitní... [-]

Master Of Engineering (mě) - Globální řízení Je

Campus forma Denní studium September 2018 Francie Paris

GITM hlavní připravuje studenty, aby se stal komplexní projektové manažery v oblasti IT. Jedná se o kombinaci obchodních procesů a nových technologií se zaměřením na řízení změn a inovací, které mezikulturní přístupy v úvahu. [+]

The Mistr inženýrství je zcela v angličtině, kde mají studenti možnost získat „Diplome Ingenieur“. ME je akreditována ČOI s francouzskou jazykovou úroveň výstupního rovnocenné B2. GITM obor připravuje studenty Komplexní projektové manažery v oblasti IT. Je to kombinace obchodních procesů a nových technologií se zaměřením na řízení změn a inovací, přičemž se mezikulturních přístupů v úvahu. Absolventi jsou schopni usilovali o kariéru v oblasti elektronického vedení a stát se obchodní a datový analytik, konzultant, stratég, projekt IT manager, majitel výrobku, řízení rizik inženýr, Atd. Svědectví Arina Zueva - Itálie - Global IT management Moje specializace mi umožní vytvářet technické zázemí, které posílí svou aktuální profil a umožní mi řešit podnikatelské subjekty z více praktického hlediska. Studenti a učitelé v tomto magisterském studijním programu pocházejí z různých prostředí a pracovních zkušeností. Tato skutečnost je zvýšení paralelní proces učení: zkušenosti a obchodní případy pocházející z reálného života jsou často zmiňovány a praxe častých týmové práce je perfektní příležitost, kdy můžeme dozvědět to nejlepší z členů našeho týmu z hlediska pracovních dovedností a kulturních rozdílech , Požadavky na přijetí Naše Master of Engineering programu absolventa je otevřena kandidátům, kteří jsou držiteli 4-rok bakalářský titul (nebo ekvivalent) v informatice, výpočetní technika, elektrotechnika či příbuzných oborech. Studenti se silným zázemím a odborných zkušeností v výpočetní techniky a získal titul v oboru podnikání se rovněž vyzývají, aby se vztahují k programu Global IT management. Uchazeči musí mít také silné analytické a řešení problémů schopnosti. Uchazeči by měli mít tyto dokumenty přeloženy do angličtiny nebo francouzštiny v... [-]

Videos

Testimonial: Imane Aniss

Contact

EPITA

Adresa, 1. řádek 14-16 rue Voltaire Kremlin Bicêtre Cedex
94276 Paris, Ile-de-France, Francie
Website http://www.epita.fr/international/