EPITA School of Engineering and Computer Science

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti EPITA

Společnost byla založena v roce 1984, škola strojírenství a informatiky EPITA (Ecole pour l'Informatique et Les Techniques Avancées) je strojní škola, která školí odborníky, kteří navrhují, vyvíjejí a zlepšují budoucnost informačních a komunikačních technologií (ICT). Pedagogika školy se zaměřuje na to, aby studentům poskytla jak základy inženýrství, tak odborné znalosti v oblasti informatiky a IKT.

Jako dvojjazyčná instituce nabízí EPITA bakalářské a magisterské programy ve francouzštině i angličtině. Škola rozvinula strategická partnerství s více než 80 prestižními institucemi ve 40 zemích a řadou dohod o dvou stupních.

EPITA má rozsáhlý seznam firemních partnerství (Google, Microsoft, Orange, Facebook, IBM, HP atd.) A pravidelně pořádá kariérní akce. Absolventi EPITA jsou velmi vyhledáváni francouzskými a nadnárodními společnostmi. Více než 96% studentů je zaměstnáno na trvalé zaměstnání před ukončením studia. V současné době pracuje v téměř 2 000 společnostech ve více než 40 zemích více než 7 700 absolventů.

EPITA je akreditována francouzským ministerstvem vysokoškolského vzdělávání a výzkumu a CTI (Commission des Titres d'Ingénieur). Je členem CGE (Conférence des grandes écoles).

Na první pohled

  • Na prvním místě mezi strojírenskými školami zaměřenými na informatiku
  • 2700 studentů, z toho 15% jsou zahraniční studenti se 40 národnostmi
  • 50% Mezinárodní fakulta
  • 7 700 absolventů, kteří pracují ve 2 000 společnostech ve 40 zemích
  • 80 partnerských univerzit ze 40 zemí
  • 40 studentských asociací

Místa

Paříž

EPITA

Adresa, 1. řádek
14-16 rue Voltaire
Kremlin Bicêtre Cedex

94276 Paříž, Île-de-France, Francie