ENSAI: National School for Statistics and Information Analysis

Úvod

Read the Official Description

ENSAI, spolu s ENSAE je součástí seskupení Národohospodářské a statistiky školy (geny), která sdružuje výzkumné a pedagogické činnosti INSEE.

ENSAI je akreditován francouzským Akreditační komise pro inženýrství školství, CTI (Komise des titry d'Ingenieur), zadat magisterské úrovni inženýrský titul.

Společnost byla založena v roce 1994, byl ENSAI byl umístěn na Ker Lann Campus od roku 1996, v krajině nedaleko Rennes.

ENSAI je součástí sítě prestižních vysokých škol ve Francii známý jako Grande école, nebo specializované postgraduální studium. ENSAI je vzdělání vlaky svým studentům, aby se stal kvalifikovaným, manažeři na vysoké úrovni v oblasti zpracování a analýzu informací. Po absolvování statistického inženýrství nebo INSEE státního úředníka statistik programu, naši studenti mají trojnásobné odborné znalosti v oblasti statistiky, ekonometrie a informatiky, který je všeobecně uznávané ve všech profesionálních odvětvích.

Statistické inženýrství Studenti se statistické inženýři po 3 letech, kdy získání Diplôme d'ingénieur, magisterské úrovni vysokoškolské vzdělání rovnocenné Master of Science (MSc) ze statistiky (zástupce celkem 5 let a 300 ECTS kreditů po baccalauréat studia). Státní úředník studentské stážisté se stal oficiální státní úředník statistiky za INSEE po 2 letech; oni jsou placeni za jejich vzdělávání v ENSAI, měsíční čisté mzdy zhruba 1,700 € (součástí bonusy).

Naše poslání

Školení statistických inženýry

ENSAI je přední francouzský Grande Ecole, nebo absolvent školy, pro dávkování důkladné vzdělání v oboru statistiky, ekonomie a informatiky, umožní jeho absolventům pracovat v jedné z mnoha oborů statistického inženýrství. Po třech letech studia, naši studenti absolvovat jako ENSAI statistické techniky, s titulem, který je akreditován ČOI.

Školení INSEE vedení Pro francouzského Národního institutu pro statistiku a ekonomická studia Pro třetiny našich studentů každý rok, přichází na ENSAI znamená začít svou kariéru ve státní službě jako člen INSEE sboru pro státní zaměstnance statistiků. Trénink trvá dva roky a sledují stejné kurzy jako statistická studentů strojírenských oborů v průběhu tohoto období. Státní zaměstnanci mohou, za určitých podmínek, získat Bac + 5 úrovni ze strany "statistika a ekonometrie, Public Statistics Major" magisterského studia díky integrovanému vzdělávání, která může být trvalý (po dva roky počátečního vzdělávání) nebo odloženo (při Prvních šest let svého profesního života).

Klíčové údaje

  • 414 studentů ve všech, 240 statistické inženýrství studenti (31 zahraničních studentů), 94 INSEE státní úředník studentské statistiky a 80 Masters.
  • 32 přijímáni na základě předchozích kvalifikací (DUT, francouzský University Technology diplom, což odpovídá HND, bakalářských, magisterských, atd.)
  • 31 zahraniční statistické inženýrství studenti - 21 stálých lektorů - 475 profesionální učitelé z firemní, akademické a občanské arény služeb.
  • 39 administrativní a technický personál - 2 in-house výzkumné týmy (LABORATOIRES) - 12 studentů příprava magisterských a 5 doktorát - 7250m2 budov - 162 počítačů pro použití studentů - 165 ha campus 98 jsou vyvinuty (60%)

Historie školy

Do roku 1994 toto školení by ENSAI byla jako pobočka ENSAE (Paříž Graduate School of Economics, statistiky a financí) v Paříži.

Když se geny (Seskupení národních ekonomik a statistiky škol) byl zřízen, pobočka CGSA z ENSAE byla přejmenována na Ecole Nationale de la statistika et de l'Analyse de l'Information (ENSAI, Národní škola pro statistiku a analýzu informací ). To vlaky inženýři pro všechny oblasti statistiky a zpracování informací.

ENSAI a dva výzkumné týmy z Centra pro výzkum v oboru ekonomie a statistiky (CREST), se stěhoval do Rennes v roce 1996.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Studenti & škola

The Ker Lann campus was created in 1990 in the Rennes Metropolitan area. The technology campus is home to higher educational institutions, training bodies and businesses. The aim of having a joint business and educational park is to encourage contact and partnerships between academia and business.

Since 1996; Ensai has been located at the heart of this green campus just outside of Rennes, a medieval, royal, festive, creative, gourmet and cultural city.

Schools on the campus

17 schools and training centers on Ker Lann campus

The Ker Lann campus, in Bruz, at the gates of Rennes, offers a large variety of training possibilities:

  • work/school training programs, secons cycle (post-L2) training (licence, masters, Engineering diplomas)...
  • propsects in very varied fields, private or public service; including but not limited to edication, social work, industry, logistics and transports, statistics, environment, commerce, craftsmanship, hotels and restaurants, economic ans social sciences, accounting, finance, law, teaching, osteopathy, ...

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Statistiky MSC Pro Inteligentní Dat

Campus forma Denní studium 2 semestry September 2018 Francie Rennes

ENSAI je Využívat prodloužení akreditace ICT předělat Master of Science v programu Big data přesunout pozornost na ICT Inteligentní dat. V důsledku toho bude program Stávající se stal Master of Science v statistiky pro inteligentní dat do odrážet vývoj programu. [+]

Od zpracování velkých objemů dat na inteligentní data

ENSAI je Využívat prodloužení akreditace ICT předělat Master of Science ve zpracování velkých objemů dat Program přesunout pozornost na ICT Inteligentní dat. V důsledku toho bude program Stávající se stal Master of Science v statistiky pro inteligentní dat do odrážet vývoj programu.

Inteligentní dat na ENSAI

Poptávka po dovednostech v oblasti zpracování vysoce dimenzionální dat, se dramaticky zvyšuje po celém světě, ale vážné akademické programy pro tuto doménu jsou stále poměrně vzácné.

Smart dat zaměřuje se odhaluje hodnoty a pravdivosti ze svazku, rychlost a Variety Big dat splnit zásadní výzvu Identifikace relevantní a hodnotné informace Mezi nepřeberné množství dostupných dat. ... [-]


Videos

Lipdub ENSAI

Choose wisely. Choose ENSAI.