Ecole Nationale d'Ingénieurs de Metz - ENIM

Úvod

Read the Official Description

Národní škola inženýrů Metz (ENIM) byla nastavena, od září 2010 v budově Technopôle de Metz. V blízkosti Symphony jezera, studenti a akademičtí pracovníci prospěch z výjimečné pracovní prostředí, kombinující estetické kvality a příkladnou funkčnost.

Byl otevřen v roce 1961 spolu s jeho "sestry" v Tarbes, Saint-Etienne a Brest, ENIM je plodem dvou společných závěti: že státu, který chce uspořádat vyšší odborné vzdělání a průmyslu, které v souvislosti se silnou hospodářský růst, bojí nedostatek inženýrů. Od svého vzniku, ENIM stává ukazatelem vzdělávání prostřednictvím originality způsobu jejich náboru a jejich obsahu školení, ladící s realitou inženýrské profese. V žádném okamžiku v historii rozhodla o zproštění ENIM z tohoto pravidla. Univerzita neustále přizpůsobila své učení na měnící se technologie a zavázala k inovačního procesu, který mu umožní trénovat inženýry "à la carte".

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Francouzština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Sc. "Integrace Znalost Technologie Obrábění" (kimp)

Campus forma Denní studium 2 semestry September 2018 Francie Metz

Výzkum, vývoj a inovace výrobků, strojů a výrobní systémy jsou nezbytné pro dosažení průmyslovou excelence a konkurenceschopnosti. Často se jedná o modelování a znalosti mechanické vědy, věda o materiálech, vědy správu systémů a systémů na systémech dynamiku. Tváří v tvář těmto výzvám vyžaduje údaje, informace a znalosti k vyšetřování a zvládnout složitost moderních průmyslových systémů. [+]

Major kurz "Design, industrializace, inovace"

1 ENIM instituce (Škola Ecole Nationale d'INGENIEURS DE METZ) 2. Mistr SOUVISLOSTI

Výzkum, vývoj a inovace výrobků, strojů a výrobní systémy jsou nezbytné pro dosažení průmyslovou excelence a konkurenceschopnosti. Často se jedná o modelování a znalosti mechanické vědy, věda o materiálech, vědy správu systémů a systémů na systémech dynamiku. Tváří v tvář těmto výzvám vyžaduje údaje, informace a znalosti k vyšetřování a zvládnout složitost moderních průmyslových systémů.

Školení je organizováno přes dva semestry:

a) první pololetí (říjen-únor) je věnována teoretickým vědeckých základen a nástroje, b) Druhý semestr (březen až červenec), je určen pro výzkumný projekt v laboratoři nebo ve společnosti s psaní diplomové práce.... [-]


Videos

L'Ecole Nationale d'Ingénieurs de Metz vue du ciel

HAPPY We Are From ENIM