ENAC

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ENAC byla založena v roce 1949 v Paris-Orly, a přestěhoval se do Toulouse v roce 1968. To se spojil s SEFA (Service d'exploitation de la Formation Aéronautique) k 1. lednu 2011. Zobrazení «École nationale de l'aviation civile» (ENAC) je unikátním příkladem: je to jediná letectví-orientované univerzita ve Francii a v Evropě nabízí širokou a kompletní panel letectví-orientované vzdělávacích programů a aktivit, které slouží pro leteckou svět a zejména v odvětví letecké dopravy.

ENAC Univerzita se skládá z:

2.000 studentů v 25 různých školeních: inženýr, hlavní, PhD, letecká doprava pilot, řídícím letového provozu a podobně, 7500 účastníci každý rok v 400 programů dalšího vzdělávání nebo pokročilá školení, 10 výzkumné laboratoře, Mezinárodní aktivity: ENAC vítá stovky zahraničních studentů a učňů z 5 kontinentů každý rok, Vzdělávacího tým má výjimečnou množství odborných znalostí a know-how, školicí materiály vysoká hladina spojená s jejími víceoborových činnostech: ATC simulátory, letecké simulátory, 130 letadel, laboratoře pro elektroniku, telekomunikace, GNSS, UAV, zpracování dat, aerodynamika, jazyky, atd ...

Přes všechny tyto činnosti je ENAC univerzita se zavázala ke splnění požadavků na leteckou pole, do nějž jsou zapojeny veřejné i soukromé subjekty, a to buď ve Francii nebo v zahraničí. Za více než 60 let, s 20.000 absolventy, ENAC získal uznání ve Francii i v zahraničí, všech partnerů, které patří k širokému spektru svých aktivit. Dnes, díky uznávaných schopností svých učitelů, hledajícím, studentů, stážistů a celou svým zaměstnancům ENAC univerzita se snaží posílit svůj vliv po celém světě, přičemž vždy dopustil ve svém oboru dokonalosti: letectví.

Místa

Toulouse

Ecole Nationale de l'Aviation Civile - ENAC

Adresa, 1. řádek
Ecole Nationale de l’Aviation Civile
Campus Toulouse:
7 avenue Edouard-Belin BP 54005 -

31055 Toulouse, Occitanie, Francie
Telefonní číslo
+33 5 62 17 40 00