Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1843 v Ales, École des Mines d'Alès vyvinula a přizpůsobit vývoji průmyslu a společnosti. Založený na vlak kádrů pro těžební průmysl, to je nyní velká škola víceoborových inženýrů s mezinárodním vlivem. Škola je členem Institutu Mines-Telecom, Carnot doly institutu, konference des Grandes Ecoles a přidruženého člena COMUE Languedoc-Roussillon.

V návaznosti na odlišné názory společnost SIC (provize jako inženýr), School of Mines Aleš je oprávněn udělit inženýrský titul (obecně) a také pokračující doplňte školení a doručit tři inženýrské tituly s následujícími specializacemi: počítače a sítě , design a vedení stavby a mechatroniky.

Škola také nabízí dvou specializovaných Masters "bezpečnost práce a životní prostředí" a "Provozní prostředí a těžbě nerostných surovin"; a tři Masters: "bioinženýrství ve spolupráci s University of Montpellier"; "Bioinženýrství ve spolupráci s univerzitou"; "Komunikace a digitální technologie společně akreditované s Celsa" a diplomů prostřednictvím VAE.

Poslání École des Mines d'Alès

Vytvořený v roce 1843 na podporu potřeb těžebním průmyslu, Ecole des Mines d'Aleš je dnes Grande Ecole obecné inženýři, s 203 diplomových inženýry v roce 2011.

Díky inovativní metodě výuky a velmi silné vědecké a technické vzdělávání, škola se zaměřuje na podnikatelských a manažerských dovedností, které pomáhají studenti stanou "podnikateli-inženýři." Škola také poskytuje odborné školení v oblasti informačních a komunikačních technologií a životního prostředí; má celkem 870 studentů.

Ve třech výzkumných center, 110 výzkum zaměřený fakulty provádí vysoké vědecké výzkumné projekty, průmyslové zakázky v oblastech veřejného a životního prostředí materiálů na svém místě Ales a řízení složitých systémů na místě Nîmes.

Vytvořený v rámci ministerstva hospodářství, financí a průmyslu, škola si klade za cíl být dynamickým hráčem v ekonomickém rozvoji svého průmyslu. Jeho technologie podnikatelský inkubátor je první z Francie; to je aktivním partnerem v rámci Technopolis Ales (Ales Myriapolis) a Nimes (NRCT).

Programy se vyučují na:
Angličtina
Francouzština

Tato škola dále nabízí:

MSc

École des Mines d'Alès

... [+]

Řešení humanitárních krizí [-]
Francie Alès
September 2019
Denní studium
24 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
6 Avenue de Clavières
Alès, Occitanie, 30100 FR
Sociální média